Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bartt345
bartt345

bartt345

Dołączył 8 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8789
  • Znaleziska 66
  • Mikroblog 8723
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
13.03.2026, 13:25:11
  • 0
Czy możliwe, że c-----o śpie, bo w--------m duzo przed snem?
100g wafli ryzowych godzine przed snem?
Czy w czyms innym szukac przyczyny?
#sen #zdrowie #mikrokoksy #silownia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 13.03.2026, 21:33:54 via Wykop
  • 0
@balbezaur: xDDfDFDFFFdFFFFfFFFddDDDD
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
12.03.2026, 19:06:40
  • 0
Jakie mogą być powody, że nie czuje pompy w plecach przy wioslowaniu i podciaganiach? Podciąganie robie 3 serię 8-12 powtorzen, wioslowanie tak samo. Ciezar na tyle wysoki, że ostatnią serię wiosłowania daje rady 10 powtorzen tylko.
#silownia #mikrokoksy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 13.03.2026, 08:58:43 via Wykop
  • 0
@andrzej-tata-000000: Z tym czuciem to taki trochę mit. Jeśli wykonujesz poprawnie ćwiczenie, które wymaga pracy tego mięśnia to on swoją pracę wykonuje. Nie musisz go jakoś psychosomatycznie czuć i mieć jakiegoś "połączenia" między mięśniem a mózgiem xD
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
12.03.2026, 13:42:55
  • 0
#mikrokoksy #dieta #chudnijzwykopem

Mam z jakiegoś internetowego kalkulatora BMI 25. Chciałbym schudnąć 5kg bo naszło mnie na redukcję. No i pytanie brzmi jak to się dzieje że 18 dzień jadę dość mocno z kcal i trzymaniem się planu, trening 4 razy w tygodniu i wchodzę na wagę i jest -1,1kg a w internecie pełno filmików jak ludzie chudną w miesiąc po 7kg na luzie. Kreatynę też
KjatanSveisson - #mikrokoksy #dieta #chudnijzwykopem

Mam z jakiegoś internetowego ka...

źródło: 1000005521

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 12.03.2026, 15:44:49 via Wykop
  • 2
@arclex: Ja to lubię się z kolegą pokłócić, ale akurat też lubię agresywna redukcję, więc nie tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
LadnyChlopczyk
LadnyChlopczyk
LadnyChlopczyk
07.03.2026, 11:18:06
  • 2
#niebieskiepaski #trenujzwykopem #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia

Jestem dość wysoki (197-198), żeby dojść do wskaźnika FFMI: 22+, to muszę ważyć na redukcji ponad 100kg, przy BF: 12%…
Dodam, że przy tym wzroście zaczynałem od około 80kg na BF: ~14%.
Także Pozdro ze zbudowaniem ponad 20 kg czystego mięcha, żeby dobić do marnego FFMI:22.
Wydaje mi się że w 2-3 lata zbudowałem na czysto może
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 08.03.2026, 08:21:34 via Wykop
  • 0
@LadnyChlopczyk: Porównujesz się z typami FFMI 25. To jest topka genetyczna, osiągalna dla ułamka ludzi naturalnie i ciężko do osiągnięcia dla sporej grupy na środkach xD
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
27.02.2026, 09:10:10
  • 1
Czy fbw 3 razy w tygodniu wystarcza do budowania mięśni dla naturala?
Lubię całkiem Upper lower, ale mam problemy z regeneracją i myślę żeby spróbować fbw 3x w tygodniu I zobaczyć jak będzie działało
#silownia #mikrokoksy
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 27.02.2026, 13:23:20 via Wykop
  • 1
@DannyD: Nie no ten ziomek jest po prostu odklejony. Szkoda czasu czytać co on tam sobie wypisuje xD
  • Odpowiedz
bartt345
bartt345
bartt345 27.02.2026, 14:54:44 via Wykop
  • 4
@arclex: XD dzięki za internetową diagnozę. Tak, obiektywnie mówiąc każdy kto nie zgadza się z twoimi wysrywami to szczur 60kg
  • Odpowiedz
bartt345
bartt345
bartt345 27.02.2026, 15:22:18 via Wykop
  • 3
@arclex: O czym my mamy dyskutować jak ty rzucasz losową tezę, a potem twoje argumenty to yyy tak nie wygodniej bo mam elastycznie bo jak nie zrobię klatki w środe to zrobiem we wtorek albo sobie policzyłeś, że jakiś wykopek robi fbw 3X w tygodniu i siedzi 7h na siłowni a ty spędzasz 5 godzin xD. No dobrze, zagrajmy w tę grę na "argumenty". Dlaczego dobrze ułożony plan FBW z
  • Odpowiedz
bartt345
bartt345
bartt345 27.02.2026, 15:57:43 via Wykop
  • 1
@arclex: No, ale dlaczego nie mogę mieć odpowiedniej objętości robiąc trening FBW i wyglądam jakbym zaczął trening w styczniu, a robiąc splita bym miał odpowiednią objętość?
  • Odpowiedz
bartt345
bartt345
bartt345 28.02.2026, 09:51:56 via Wykop
  • 2
@DannyD: Niby człowiek wiedział, ale myślę, a dam mu się wypowiedzieć, zobaczę co powie, w sumie się nie zawiodłem bo można się pośmiać z kolegi @arclex XD
  • Odpowiedz
PanLodowegoOgrodu
PanLodowegoOgrodu
18.02.2026, 08:56:50
  • 1
Czy to jest dobry rozkład makro na masie?
Wchodzę na 3200kcal z 3000kcal po 1,5 miesiąca, ale muszę zmienić proporcje, bo chyba nie ma już sensu dokładać np białka, bo nic to nie da. Jedyne co, że nabijanie takich ilości węgli wcale nie jest takie łatwe, o ile się tego nie robi słodyczami xd

Wszelkie opinie mile widziane. Dokładam, bo waga od dwóch tyg stanęła, nie ma juz tez takiego progresu siłowego.
PanLodowegoOgrodu - Czy to jest dobry rozkład makro na masie? 
Wchodzę na 3200kcal z ...

źródło: image_picker_C0CF3D31-10AE-47E1-9AFD-D18235ADAB4D-88555-00000E4D7E1D66F4

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 19.02.2026, 07:12:56 via Wykop
  • 0
@PanLodowegoOgrodu: Powiem ci tak, węgli im więcej tym lepiej. Tłuszcze minimum 1g/kg masy ciała żeby hormony nie siadły. Takie założenia sobie przyjmujesz, a potem jesz jak ci wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio raz trochę więcej tłuszczy, raz ci wyjdzie trochę więcej węgli i dużej różnicy to nie zrobi, chyba, że ciśniesz na poziomie profesjonalnym, ale wtedy byś nie masował raczej na 3200
  • Odpowiedz
przomsik
przomsik
16.02.2026, 14:48:02
  • 1
Mirki chciałem żonie tanią bieżnię do marszu kupić i znalazłem taką stronę https://sport-trex.com

Tylko po złożeniu zamówienia pojawia się jedynie numer konta, nie da się karta zapłacić.

Dodatkowo nikt nie odbiera telefonu podanego na stronie. Scam?

#oszukujo #mikrokoksy #bieganie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 16.02.2026, 15:41:17 via Wykop
  • 1
@przomsik: To jest scam na 99%. Kupowałem bieżnie z tej firmy i to była kompletnie inna strona: https://trexsport.com/pl/ Jak nie zapłaciłeś to masz farta bo by cię oskubali xD
  • Odpowiedz
JoeCockerSpaniel
JoeCockerSpaniel
15.02.2026, 12:03:53
  • 14
Czy mieliście kiedykolwiek taką sytuację, że fabułę w jakiejś grze uznaliście za tak nudną, że chcieliście skipować wszystkie cutscenki niczym typowy legolud? Ja tak miałem w przypadku Days Gone, co do którego mam bardzo mieszane odczucia. Twórcy bardzo mocno postawili na fabułę (no bo w końcu jest to Sony cinematic game), ale jest ona absurdalnie rozwleczona, postacie są nijakie, a antagonistę (o ile w ogóle można go tak nazwać) poznajemy dopiero gdzieś
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 16.02.2026, 06:11:20 via Wykop
  • 2
@JoeCockerSpaniel: Days Gone jest tragiczny pod tym względem. Ale większość gier Sony które "stawiają na fabułę" ma podobny problem xD
  • Odpowiedz
d601
d601
15.02.2026, 11:31:41
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 15.02.2026, 14:46:03 via Wykop
  • 0
@d601: Dziękujemy za te garść bezcennych informacji
  • Odpowiedz
pogop
pogop
15.02.2026, 11:42:36
  • 7
Badam sobie miejscówki na #multisport u mnie w mieście. Wtem! Coś wyłącznie dla kobiet. Dla mnie spoko, zwłaszcza, że to jakiś rolletic i vacu well, ale myślę sobie, że byłoby spoko, gdyby były też miejscówki wyłącznie dla mężczyzn (nie trafiłem na taką). Tylko ciekawe, czy panowie by tam chodzili bez możliwości patrzenia na ćwiczące kobiety?

#pytanie #silownia #mikrokoksy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
pogop - Badam sobie miejscówki na #multisport u mnie w mieście. Wtem! Coś wyłącznie d...

źródło: Screenshot_20260215_123344_MultiSport

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 15.02.2026, 14:45:19 via Wykop
  • 1
@pogop: Nie będzie nigdy siłowni tylko facetów z prostego powodu. Laski mogą się czuć "niekomfortowo" to przejadą pół miasta zrobić trening. Czy jakiś facet jechał by specjalnie do siłowni "tylko dla mężczyzn" by zrobić ten sam trening, na tym samym sprzęcie co ma siłownia, która ma pod blokiem?
  • Odpowiedz
LadnyChlopczyk
LadnyChlopczyk
LadnyChlopczyk
12.02.2026, 21:41:46
  • 0
Myślicie, że jest sens się bawić w kalistenikę przy 198 cm wzrostu, wingspan 208 cm? Póki co nawet na masie 102 kg, jestem w stanie robić muscle upa, choć ledwo i tylko jednego. Robię na kółkach i na drążku.
Zredukuje pewnie jakieś 12-14 kg, więc będzie na pewno o wiele łatwiej. Zresztą przed masą (83-85kg) już machałem kilka razy.
Celem jest progres pod powolnego muscle upa na ringach (siłowego). Na razie sobie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 13.02.2026, 11:42:17 via Wykop
  • 0
@LadnyChlopczyk: Nie ma sensu, przegrałeś kalistenike przez wzrost
  • Odpowiedz
1z100
1z100
09.02.2026, 21:54:22
  • 0
Siema #mirkokoksy. Szukam tank topu na siłownię, który nie skurczy się po pierwszym praniu. Wymagania to, czarny kolor i brak jakiegokolwiek logo.

#silownia #mikrokoksy #modameska
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 10.02.2026, 07:55:44 via Wykop
  • 1
@1z100: w decathlonie za 50zł, mam dwa, rok używane, nic się z nim złego nie działo
  • Odpowiedz
przegro_pisarz
przegro_pisarz
08.02.2026, 12:47:50
  • 0
Nie umiem z ciężarem siadać, tylko zawsze kibel.
Jeszcze karnet mi się kończył to była gadka o tym z laską z recepcji.
Powiedziałem szczerze, że niezbyt chce przedłużać. To ona "czemu niebyt?" Było widać zmieszanie i lekki śmiech na jej twarzy, chyba pierwszy raz miała do czynienia z incelem. Powiedziałem szczerze, że to nie dla mnie bo gruby jestem i mało siły, ale już nie niech będzie bo wszyscy ćwiczą. #silownia
przegro_pisarz - Nie umiem z ciężarem siadać, tylko zawsze kibel. 
Jeszcze karnet mi ...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 09.02.2026, 07:24:54 via Wykop
  • 0
@przegro_pisarz: przecież głębokość jest okej, nie każdy musi i potrzebuje siadać atg
  • Odpowiedz
LadnyChlopczyk
LadnyChlopczyk
LadnyChlopczyk
08.02.2026, 13:38:51
  • 0
Znajdę gdzieś jakieś porównania sylwetki, wraz z progresem na przykład w bench press?
Chodzi mi na przykład o progres
1RM: 80 kg -> 200 kg i jak to się przełożyło na rozwój sylwetki (klata, łapy, barki, plecy itp.). Nie tam, żeby BP był jakiś super pod kulturystykę, ale na pewno wiąże się z rozwojem muskulatury.

Googlowalem, ale nie znalazłem nic.

#trening #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 09.02.2026, 07:22:57 via Wykop
  • 0
@LadnyChlopczyk: Progres na ławie to się może równać równie dobrze z tym, że masz więcej tłuszczu. Wiesz masa ciała= lepsza ława. Tak jak ci wcześniej mówili, nikt nie robi takich porównań, bo to nigdy nie będzie miarodajne, nawet jak ćwiczysz "sylwetkowo"
  • Odpowiedz
jozef-brudny
jozef-brudny
jozef-brudny
07.02.2026, 11:09:18
  • 21
Czy to nie jest dziwne że Drwal Rębajło założył działalność gospodarczą zaraz po tym jak wybuchła zeszłoroczna afera?

Skoro tak chętnie zgłasza innych do sądu to może wypadałoby zgłosić go do skarbówki?

#drwalrebajlo #kiszak
jozef-brudny - Czy to nie jest dziwne że Drwal Rębajło założył działalność gospodarcz...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-07 120246

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartt345
bartt345
bartt345 08.02.2026, 21:33:37 via Wykop
  • 0
@jozef-brudny: Nie wiem, ale wątpię żeby to miało sens. Skarbówkę by już dawno zaciekawiły regularne kwoty w takich wysokościach. Na pewno jakoś musiał to wcześniej też rozliczać bo gdzie by te kasę ukrywał xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11
  • Strona 3 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia