@przomsik: To jest scam na 99%. Kupowałem bieżnie z tej firmy i to była kompletnie inna strona: https://trexsport.com/pl/ Jak nie zapłaciłeś to masz farta bo by cię oskubali xD
Czy mieliście kiedykolwiek taką sytuację, że fabułę w jakiejś grze uznaliście za tak nudną, że chcieliście skipować wszystkie cutscenki niczym typowy legolud? Ja tak miałem w przypadku Days Gone, co do którego mam bardzo mieszane odczucia. Twórcy bardzo mocno postawili na fabułę (no bo w końcu jest to Sony cinematic game), ale jest ona absurdalnie rozwleczona, postacie są nijakie, a antagonistę (o ile w ogóle można go tak nazwać) poznajemy dopiero gdzieś
Badam sobie miejscówki na #multisport u mnie w mieście. Wtem! Coś wyłącznie dla kobiet. Dla mnie spoko, zwłaszcza, że to jakiś rolletic i vacu well, ale myślę sobie, że byłoby spoko, gdyby były też miejscówki wyłącznie dla mężczyzn (nie trafiłem na taką). Tylko ciekawe, czy panowie by tam chodzili bez możliwości patrzenia na ćwiczące kobiety?
@pogop: Nie będzie nigdy siłowni tylko facetów z prostego powodu. Laski mogą się czuć "niekomfortowo" to przejadą pół miasta zrobić trening. Czy jakiś facet jechał by specjalnie do siłowni "tylko dla mężczyzn" by zrobić ten sam trening, na tym samym sprzęcie co ma siłownia, która ma pod blokiem?
Myślicie, że jest sens się bawić w kalistenikę przy 198 cm wzrostu, wingspan 208 cm? Póki co nawet na masie 102 kg, jestem w stanie robić muscle upa, choć ledwo i tylko jednego. Robię na kółkach i na drążku. Zredukuje pewnie jakieś 12-14 kg, więc będzie na pewno o wiele łatwiej. Zresztą przed masą (83-85kg) już machałem kilka razy. Celem jest progres pod powolnego muscle upa na ringach (siłowego). Na razie sobie
Nie umiem z ciężarem siadać, tylko zawsze kibel. Jeszcze karnet mi się kończył to była gadka o tym z laską z recepcji. Powiedziałem szczerze, że niezbyt chce przedłużać. To ona "czemu niebyt?" Było widać zmieszanie i lekki śmiech na jej twarzy, chyba pierwszy raz miała do czynienia z incelem. Powiedziałem szczerze, że to nie dla mnie bo gruby jestem i mało siły, ale już nie niech będzie bo wszyscy ćwiczą. #silownia
Znajdę gdzieś jakieś porównania sylwetki, wraz z progresem na przykład w bench press? Chodzi mi na przykład o progres 1RM: 80 kg -> 200 kg i jak to się przełożyło na rozwój sylwetki (klata, łapy, barki, plecy itp.). Nie tam, żeby BP był jakiś super pod kulturystykę, ale na pewno wiąże się z rozwojem muskulatury.
@LadnyChlopczyk: Progres na ławie to się może równać równie dobrze z tym, że masz więcej tłuszczu. Wiesz masa ciała= lepsza ława. Tak jak ci wcześniej mówili, nikt nie robi takich porównań, bo to nigdy nie będzie miarodajne, nawet jak ćwiczysz "sylwetkowo"
@jozef-brudny: Nie wiem, ale wątpię żeby to miało sens. Skarbówkę by już dawno zaciekawiły regularne kwoty w takich wysokościach. Na pewno jakoś musiał to wcześniej też rozliczać bo gdzie by te kasę ukrywał xD
Słuchajcie, już miesiąc chodzę na #silownia trzymam #dieta kupiłem zestaw małego chemika, a brzuch nadal nie chce się dociąć :/ Może to przez tą kawę? Co radzicie?
Łącznie 2.55 zł x 4 posiłki to jest 10.20 zł czyli w miesiącu można smacznie zjeść za 300-350 zł, a wykopki i tak ci powiedzą, że za te pieniądze to co najwyżej dieta
@Szybki_bill99: Nie no xD tak realnie to daj x2 twoje wyliczenia to już można coś sensownie wymyślić za te 600zł, ale co to za życie. Te tysiąc złotych to taka okolica gdzie realnie, można jeść smacznie zdrowo i dobijać odpowiednio białko. To , że się da jeść za 350 zł nie znaczy, że trzeba xD Aczkolwiek rzeczywiście coś w tym jest, że bieda to stan umysłu, bo ludzie na zasiłkach
✨️ Jak zapanować nad apetytem i utrzymać zdrową wagę?Ⓘ Jestem osobą z tendencją do otyłości, kilka lat temu schudłem i od tamtego czasu zachowuję prawidłową masę i otłuszczenie ciała - część czasu w nadwyżce, część w deficycie, część na utrzymaniu w zależności od celu i możliwości. Myślę, że prowadzę się dość dobrze, dieta przez lata wymaksowana pod kątem sytości, czystej michy, objętości, białka i błonnika, nawodnienie, sen uregulowany i regenerujący, w pracy
@mirko_anonim: A kierowca autobusu wstał i zaczął bić brawo. Chciałbym zobaczyć jak jesz 6 tysięcy kalorii z czystej michy i dopiero wtedy czujesz się najedzony xD
@szamus1: Ja nie neguję, problemów z apetytem, tylko niestworzone liczby xD 6 tysięcy kalorii przejść z czystą michą, policz sobie ile to jest realnie jedzenia xD
@wykopowy_brukselek wypraszam sobie, bo sie wcale jie nazarlem, a bardzo bym chciał ( ͡°ʖ̯͡°)
W tym tygodniu byłem najgorszy, jednak idealnie tu zadziałała sinusoida odchudzania i pokazanie , ze redukcja nie jest liniowa. W zeszłym tygodniu idealnie na pomiar wstrzelilem sie w dołek, a na następny dzień juz wróciły 3 cyferki na wadze. Może wpływ na
@GeraltRedhammer: Jaki badania? 30% spadku rzeczywiście mogło wyjść w którymś, ale co najwyżej beztłuszczowej masy ciała, a to nie to samo co mięśnie. Żeby się doprowadzić do katabolizmu to naprawdę trzeba się dobrze postarać xD
@PanLodowegoOgrodu: day 1 placki ziemniaczane na śniadanie obiad kurczak z ziemniakami kolacja frytki z kurczakiem Day 2 Frytki z kurczakiem na śniadanie Zapiekanka ziemniaczana na obiad Pierogi z ziemniakami i twarogiem na kolacje Day 3 Pieczone ziemniaki z kurczakiem Frytki z kurczakiem na obiad Ziemniaczane talarki z pieczonymi łososiem na kolacje
Jaką formę białka polecacie do tego żeby w pracy sobie wypić żeby zwiększyć podaż w diecie? W domu biorę WPI, ale bez shakera nie ma opcji żeby się nie zrobiły grudki. Nie mam jak w pracy umyć swojego shakera więc musi to być coś co mogę sobie wymieszać łyżeczką w kubku na kawę. Hydrolizat? A może "clear whey isolate"? #mikrokoksy
Wiem, że styczeń już minął i postanowienia noworoczne pewnie u większości leżą i kwiczą, ale może komuś się przyda.
Jako programista i (czasami) bywalec siłowni, miałem dość popularnych aplikacji do liczenia kalorii. Wkurzało mnie szukanie w bazie "Bułka z ziarnami Biedronka", skanowanie kodów kreskowych i zastanawianie się, czy ten kotlet ma 150g czy 180g. Śmieszą mnie też te opłaty za każdy feature oparty na AI.
Dlatego w wolnym czasie (po godzinach klepania kodu)
@wojtek-rejdych97: Fajna apka, ale mało orginalna, wklejenie chatu fot w formie apki, w dodatku istnieją już przynajmniej dwa takie odpowiedniki. Mimo wszystko jednak propsuje. Zła publika jedynie, tutaj ludzie często to robią na poważnie. Dla przeciętnego Kowalskiego co chce zrzucić kilka kilo spoko, ale dla nas to "szacowanie" będzie za bardzo się rozjeżdżać. Natomiast eliminując ten element i ważąc składniki, nie widzę przewagi nad takim fitatu
Ej mordeczki z tagu. Wiemy, że ludolodzy to za dużo w gry nie grają bo głównie to wskazują, kto te gry niszczy. Co nie znaczy, że nie możemy sami pogadać lekko o giereczkach. Pochwalcie się w co tam ciekawego graliście w styczniu? Ja trochę biednie bo nie miałem jakoś parcia na granie więc tylko skończyłem SW: Outlaws, Killzone 3 i Sly 3.
@orgin246: 3 gierki miesięcznie to imo dobry wynik. Ja przy dobrych wiatrach jedna zwykle skończę. Teraz drugie podejście do Hogwarts Legacy, pierwsze mnie znudziło, teraz nawet bardziej się wciągnąłem. Jako gra średnia, ale nadrabia ten klimacik Pottera
Tylko po złożeniu zamówienia pojawia się jedynie numer konta, nie da się karta zapłacić.
Dodatkowo nikt nie odbiera telefonu podanego na stronie. Scam?
#oszukujo #mikrokoksy #bieganie