Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
C8H10NAO2
C8H10NAO2

C8H10NAO2

Dołączył 4 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11361
  • Znaleziska 7847
  • Mikroblog 3514
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

5

Cloudflare: boty po raz pierwszy biją ludzi. OpenAI odpowiada za 69% ruchu

Cloudflare: boty po raz pierwszy biją ludzi. OpenAI odpowiada za 69% ruchu

Przez lata teoria martwego internetu" była traktowana jako spiskowa fantazja. Cloudflare właśnie ją potwierdziło danymi: 57,4% ruchu w sieci to boty, a trzy korporacje bez żadnego nadzoru decydują, jak ten Internet wygląda.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 20 godz. i 3 min temu
  • 4
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    it
  • #
    informatyka
  • #
    ciekawostki
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 8 godz. i 52 min temu via Wykop
  • -1
@osetnik:
Jak coś szukam i się kręci kółeczko i wyszukuje mi podsumowania to jest uznane za taki ruch bota?
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 16 min temu via Wykop
  • 0
@osetnik:
Faktycznie nie czytałem artykułu.¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯...ale jest tak jak myślałem.

AI scrapers — systemy pobierające aktualne informacje na potrzeby wyszukiwania i generowania odpowiedzi w czasie rzeczywistym.

Training crawlers — boty zbierające dane do trenowania modeli AI.


Ciekawi mnie jaki jest wpływ takich zapytań na koszty prowadzenia stron. Bez cloudflare pewnie by się już cały internet wysypał.

13

Trzęsienie ziemi w Ubisofcie. Dwa studia zamknięte, nawet 380 osób bez pracy

Trzęsienie ziemi w Ubisofcie. Dwa studia zamknięte, nawet 380 osób bez pracy

Ubisoft zamknął 2 kolejne studia i zwolnił nawet 380 osób.

wesolymarcin
z
gram.pl
dodany: wczoraj, 17:22:20
  • 5
  • #
    ubisoftcwel
  • #
    assassinscreed
  • #
    gry
  • #
    ubisoft
  • #
    heheszki
  • #
    pcmasterrace
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 8 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@omnipotentmasterofnone: @vidic15
Rayman Legends był spoko na promce steam kupiłem kiedyś za 30-40 zł. Teraz widzę jest slop remake Rayman Legends Retold deluxe edition który kosztuje 200 zł.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uplay+ ichniejszy abonament miesięczny za 75 zł to kolejny deal życia.( ͡° ͜ʖ ͡°)

318

Cienkowska o dopłatach dla artystów: "Ta ustawa jest testem z patriotyzmu"

Cienkowska o dopłatach dla artystów: "Ta ustawa jest testem z patriotyzmu"

"Bo patriotyzm nie polega wyłącznie na pamięci o bohaterach przeszłości. Patriotyzm polega również na odpowiedzialności za tych, którzy Polskę tworzą dzisiaj. Za poetkę, która pisze współczesnym językiem o naszych doświadczeniach. Za muzyka, który promuje Polskę na świecie. Za animatora kultury"

cepheus
z
facebook.com
dodany: wczoraj, 13:10:56
  • 70
  • #
    polska
  • #
    cienkowska
  • #
    polityka
  • #
    polska2050
  • #
    artysci
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 wczoraj, 17:50:15 via Wykop
  • 11
@na_pierwszej_linii_kas:
I złodzieje.( ͡° ͜ʖ ͡°)

113

Batyr po raz trzeci zawetował ustawę o rynku kryptoaktywów

Batyr po raz trzeci zawetował ustawę o rynku kryptoaktywów

Batyr w czwartek po raz trzeci zawetował rządową ustawę, która miała uregulować rynek kryptoaktywów. Przepisy te wyznaczały Komisję Nadzoru Finansowego jako organ nadzorczy dla tego rynku i upoważniały ją m.in. do nakładania sankcji na działające na nim podmioty.

banzi
z
strefainwestorow.pl
dodany: wczoraj, 14:10:27
  • 72
  • #
    polityka
  • #
    gielda
  • #
    kryptowaluty
  • #
    pis
  • #
    bekazpisu
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 wczoraj, 15:27:17 via Wykop
  • -7
@McDonaldsTrump:
Sorry synek ale widzę że chcesz w sposób nieuprawniony regulować narzędzie CIA.
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 wczoraj, 16:15:09 via Wykop
  • -4
@Chris_Karczynski:

narzędzie do oglądania pornografii


Teraz nie wiem bo albo mówisz o dzieciach więc możecie odciąć dzieci od internetu i nie mam z tym problemu. Możecie im nawet dać telefony na korbę. A jak o pedofilach to są i będą ale tu znowu nie mam zamiaru sobie ograniczać wolności na rzecz przestępców albo głupich

276

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Wojciech Adamczyk, reżyser serialu "Ranczo", umieścił na swoim koncie na Facebooku link do artykułu, w którym zapowiedziano Daniela Olbrychskiego, mającego w produkcji zastąpić Franciszka Pieczkę.

etepetete
z
rozrywka.o2.pl
dodany: przedwczoraj, 18:47:35
  • 146
  • #
    seriale
  • #
    film
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ranczo
  • #
    informacje
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 wczoraj, 10:23:25 via Wykop
  • -1
@orange3443:
Na pewno pokolenie które jest bogate studiuje/mieszka w dużych miastach zwiedza świat będzie oglądać serial o jakiejś obsranej wiosce z menelami pod sklepem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 wczoraj, 12:57:18 via Wykop
  • 0
@wykopwykopwykop1: @halina-labuz
To taka Maryla Rodowicz polskich seriali.( ͡° ͜ʖ ͡°)
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 wczoraj, 13:04:19 via Wykop
  • 1
@degenero:
Ktoś powinien jakiś kabaret nagrać że Szneką z TVP jak się głowią jak podbić partyjne notowania reanimując trupa Ranczo.( ͡° ͜ʖ ͡°)

29

Sikorski z Czarnka zadrwił, ale i ostrzegł. "Kto chce jak u talibów, niech głosu

Sikorski z Czarnka zadrwił, ale i ostrzegł. "Kto chce jak u talibów, niech głosu

Radosław Sikorski w ostrych słowach ocenił potencjalne rządy Przemysława Czarnka jako premiera, porównując jego wizję do afgańskich talibów.

Kotouak
z
natemat.pl
dodany: przedwczoraj, 18:36:29
  • 8
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 wczoraj, 12:38:14 via Wykop
  • 1
@MMACIEKzKLANU:
Akurat Mińsk i Moskwa to bardzo ładne miasta.

26

Sąd w Monachium do Google: jeśli AI to mówi, ty za to odpowiadasz

Sąd w Monachium do Google: jeśli AI to mówi, ty za to odpowiadasz

Jeden procent użytkowników klika w źródła z AI Overviews. Reszta ufa odpowiedzi jak ekspertowi. Właśnie to sąd w Monachium uznał za problem Google.

aiport
z
aiport.pl
dodany: wczoraj, 06:39:53
  • 8
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 wczoraj, 12:13:10 via Wykop
  • 0
@real_scoria:
Prywatna firma ma odpowiadać za to że 99% Niemców to debile?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1935

Wielka Brytania uruchomiła system kontroli internetu. Belfast płonie

Wielka Brytania w dniu wybuchu zamieszek w Belfaście, po ataku czarnoskórego nożownika, uruchomiła protokół cenzury internetu. Ofcom opublikował protokół reagowania, wymuszający usuwanie treści z mediów, gdy rząd uzna, że kryzys ma nastąpić. Protokół opracowano po ataku na dzieci w Southport.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: wczoraj, 08:06:35
  • 210
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    wielkabrytania
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    imigranci
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 wczoraj, 10:43:02 via Wykop
  • 8
@loginnawykoppl:
Coś czuję że wam Nawrocki tej g---o ustawy nie podpisze.( ͡° ͜ʖ ͡°)
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 wczoraj, 10:46:26 via Wykop
  • 0
@Antorus:

Nie ma szans by to przetwalo więcej jak 100 lat.


Optymistą widzę. Obstawiam 30-50 lat i cały system upadnie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 wczoraj, 10:50:28 via Wykop
  • 13
@LegendarnyOdkurzacz: @FLAC

Żydzi to sprytnie ten system zbudowali. Zniszczyć Europę i później kredytowanie i plany odbudowy i tak od ponad 100 lat debile z Europy się nabierają na transfer kapitału do USA.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 wczoraj, 10:59:27 via Wykop
  • 3
@loginnawykoppl:
Oj nie obecny stan rzeczy jest produktem niemiec i Merkel tylko tym razem się hitlerowcy przeliczyli i im Ukraina odłączyła gospodarczy life support z Rosji.( ͡° ͜ʖ ͡°)

288

Bezlitosny sondaż dla rządu Donalda Tuska. Politolog: To czerwona kartka

Bezlitosny sondaż dla rządu Donalda Tuska. Politolog: To czerwona kartka

54 proc. respondentów odpowiedziało, że "źle", a 33 proc. "dobrze". Pozostała grupa (13 proc.) to osoby, które wybrały odpowiedź "nie wiem / nie mam zdania". To poważne zagrożenie, tym bardziej że do wyborów pozostało nieco ponad rok, więc powinno być to dla rządu powodem do niepokoju....

konradpra
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: wczoraj, 04:42:26
  • 156
  • #
    polityka
  • #
    polska
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 wczoraj, 10:31:55 via Wykop
  • 34
@akcjakrk: @synBogarta
Mentzen najlepiej go podsumował w jakimś wywiadzie.

Człowiek który jakby miał się przewrócić to się najpierw położy.

To chyba w nawiązaniu do jego polityki ciepłej wody i nicnierobienia.( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Co robią mężczyźni w zamkniętych grupach? TVP przeprowadziła śledztwo.

Co robią mężczyźni w zamkniętych grupach? TVP przeprowadziła śledztwo.

Przemysław Siuda obnaża niebezpieczny świat polskich grup dla mężczyzn. Odkrywamy, jak ruchy Red Pill radykalizują młodych mężczyzn, a mentorzy sprzedają im toksyczne kursy manipulacji. Brak szacunku dla kobiet i pranie mózgu! Pan redaktor założył konta z fałszywym zdjęciem i udawał mężczyznę.

chlopiec_kucyk
z
youtube.com
dodany: 09.06.2026, 21:39:20
  • 10
  • #
    rozrywka
  • #
    blackpill
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    zwiazki
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 przedwczoraj, 20:03:39 via Wykop
  • 0
@masshacker:
Co żałujesz dziecku wyłudzonych alimentów?( ͡° ͜ʖ ͡°)

15

Ministerstwo się ośmieszyło. 9600 zł co miesiąc dla Mai Chwalińskiej to błąd

Ministerstwo się ośmieszyło. 9600 zł co miesiąc dla Mai Chwalińskiej to błąd

9600 zł brutto stypednium po tym jak wygrała 3mln zł nagrody - ministerstwo mądre po czasie

ooooooooo
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: przedwczoraj, 08:45:48
  • 7
  • #
    chwalinska
  • #
    tennis
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 przedwczoraj, 19:39:54 via Wykop
  • 0
@skeeball:
Teraz chyba chcą jej popsuć wizerunek jak weźmie.( ͡° ͜ʖ ͡°)

553

Nieletnia ofiarą zbiorowego gwałtu. Nie wiem ale się domyślam.

Nieletnia ofiarą zbiorowego gwałtu. Nie wiem ale się domyślam.

Francuskie media i prokuratura informują o szokujących wydarzeniach w aglomeracji Paryża. W środę w departamencie Dolina

wesolymarcin
z
rmf24.pl
dodany: przedwczoraj, 16:02:01
  • 62
  • #
    fra
  • #
    francja
  • #
    ubogacaniekulturowe
  • #
    migranci
  • #
    czekoladowyksiaze
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 przedwczoraj, 19:23:54 via Wykop
  • 119
@PrezydentUSA: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
C8H10NAO2 - @PrezydentUSA: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000003013

Pobierz

646

41-latek z Zimbabwe ma opuścić Polskę. Chodzi o atak na mieszkańca Lublina!

Lubelscy działacze Ruchu Narodowego zarzucają organom ścigania nieudolne działania w sprawie imigranta, który zaatakował Polaka w jednym z klubów w centrum Lublina. Tymczasem jak informują funkcjonariusze 41-latek z Zimbabwe ma zostać deportowany.

Akinori456
z
radio.lublin.pl
dodany: przedwczoraj, 14:28:07
  • 84
  • #
    polska
  • #
    lublin
  • #
    wydarzenia
  • #
    migracja
  • #
    uchodzcy
  • #
    politykamigracyjna
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 przedwczoraj, 19:16:29 via Wykop
  • 28
@MagicznyMariusz:
Człowiek z natury jest zły jak się dalej warunki życia będą pogarszać to się zacznie utylizacja winnych jak w 39.¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯
I zanim ktoś mi napisze że za dużo murzynow czy coś. Jak się skończą pieniądze na zasiłki to i murzyni chwycą za widły.( ͡° ͜ʖ ͡°)

550

Pełczyńska popiera dopłaty dla artystów zaproponowane prze Cieńkowską

Pełczyńska popiera dopłaty dla artystów zaproponowane prze Cieńkowską

A oburzenie społeczne tłumaczy: najazdami patriotów na własnych polskich artystów.

alibaski
z
streamable.com
dodany: przedwczoraj, 07:11:51
  • 71
  • #
    pelczynskanalecz
  • #
    polska2050
  • #
    doplaty
  • #
    polska
  • #
    polityka
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 przedwczoraj, 16:53:21 via Wykop
  • 0
@bossssob: @abomito-toto
Chyba zagłosuję na konfederację. Przeszkadzało mi prywatyzowanie ochrony zdrowia no ale k---a tak bezczelnie okradać ludzi na podatkach? ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯

4325

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: przedwczoraj, 13:13:06
  • 513
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 przedwczoraj, 16:06:37 via Wykop
  • 4
@Kalifornix:
Na taki g---o kraj to wstyd podatki płacić.( ͡° ͜ʖ ͡°)

74

chińska technologia - mocno przereklamowana

chińska technologia - mocno przereklamowana

Chińskie EV się palą, FSD wjeżdża w drzewa, szybkie pociągi się rozpadają, etc... Ale propaganda chińska pompuje narrację sukcesu, rozwoju, technologi..

kwanty
z
youtube.com
dodany: 09.06.2026, 12:38:21
  • 61
  • #
    chiny
  • #
    ev
  • #
    chinskapropaganda
  • #
    ekonomia
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 przedwczoraj, 11:53:51 via Wykop
  • 1
@Gavilar:

biznesmenów


Ten wielki biznes to naklejanie polskiego logo na towary made in china?( ͡° ͜ʖ ͡°)

688

Uprzywilejowana grupa Polaków. "Nieuzasadnione" reguły ws. emerytur

Uprzywilejowana grupa Polaków. "Nieuzasadnione" reguły ws. emerytur

Komisja Europejska bije na alarm w sprawie polskich finansów. W ramach działań naprawczych zaleca m.in. zmiany w systemie emerytalnym.

konkarne
z
money.pl
dodany: 05.06.2026, 16:51:23
  • 139
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    emerytura
  • #
    zus
  • #
    ekonomia
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 05.06.2026, 21:47:45 via Wykop
  • 213
Powinni się też zainteresować mundurowymi emeryturami bo 10k emerytury dla osoby 50 lat pracownika średniego szczebla nie żaden naczelnik czy komendant powiedzmy prowadzący sprawy w powiatowym 20k mieszkańców to parodia.
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 06.06.2026, 14:29:28 via Wykop
  • 4
@BarszczykZuszkami:

nie ma takich emerytur na niskich szczeblach tak jak wspomniałeś.


Gość miał 120 tys emerytury rocznej nie mówiłem o niskim szczeblu tylko o powiatowym małym mieście.
greedy_critic
greedy_critic
05.06.2026, 07:45:09
  • 21
Poszła nowa narracja. Masz grać babą bo inaczej jesteś gejuchem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czego te lewaki nie wymyślą, żeby tylko przepchnąć swoje odklejenia.

#bekazlewactwa #polityka #heheszki #bekazpodludzi #gry #feminizm
greedy_critic - Poszła nowa narracja. Masz grać babą bo inaczej jesteś gejuchem ( ͡º ...

źródło: image_picker_E639485C-83E9-4D2C-99B1-AEDD74FB0286-37019-00000CCFE9920CF9

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 05.06.2026, 12:43:08 via Wykop
  • 1
@greedy_critic:

Masz grać babą bo inaczej jesteś gejuchem


Tylko w MMO żeby łatwiej żebrać golda.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

374

Koniec tolerancji dla pseudonauki. Rząd szykuje wielką reformę uczelni

Koniec tolerancji dla pseudonauki. Rząd szykuje wielką reformę uczelni

Ministerstwo Nauki wpisało projekt nowelizacji prawa o szkolnictwie wyższym do rejestru prac legislacyjnych. Uczelnie będą musiały aktywnie zwalczać dezinformację naukową i dbać o rzetelność badań. Reforma przynosi nowy system oceny uczelni, kodeksy etyki i koniec punktozy.

real_scoria
z
bizblog.spidersweb.pl
dodany: 05.06.2026, 07:46:17
  • 151
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    uczelnie
  • #
    pseudonauka
  • #
    edukacja
  • #
    prawo
C8H10NAO2
C8H10NAO2
C8H10NAO2 05.06.2026, 08:57:01 via Wykop
  • 260
Rozumiem że tacy ludzie zostaną zwolnieni z uczelni?( ͡° ͜ʖ ͡°)
C8H10NAO2 - Rozumiem że tacy ludzie zostaną zwolnieni z uczelni?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.02.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 10.01.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking