Wykopki narzekające na życie w Polsce zachowują się trochę jak feministki, które narzekają, że faceci są uprzywilejowaną grupą społeczną.
Feministka naturalnie ma na myśli jedynie prezesów firm, wysoko postawionych kierowników itd. bo przecież takiego faceta, który pracuje na magazynie i zarabia mniej niż ona w biurze, to już uważa za podczłowieka.
I tak samo wykopek uwielbia się porównywać do Szwajcarów, Niemców czy Norwegów a resztę świata uważa za podludzi. Śmieszne jest to narzekanie pomimo,
@FireDash: bardzo celna obserwacja. Ale nie zbierzesz wielu plusów, z jakiegoś powodu ludzie wolą nie zauważać że urodzenie się w bezpiecznym i nawet dość dostatnim europejskim kraju to jest przywilej którego nie ma większość ludzi na planecie
Nie wiem czy wiecie, ale WKP Investments czyli ta najsłynniejsza grupa analityczna na polskim rynku nieruchomości odpaliła właśnie własny portal z jawnymi cenami ( ͡º͜ʖ͡º)
Najbardziej bawią ci co tu przybiegli, że jak ktoś nie chce być zmuszany do służby wojskowej albo bycia mięsem armatnim to szerzy ruska propagandę xD. Wy się słyszycie? #obowiazkowecwiczeniawojskowe
Tak tylko przypomnę wszystkim zakredytowanym po jaja (w tym mi xD), że: - jeżeli nieruchomość zostanie zniszczona w wyniku działań wojennych, ubezpieczyciel nie wypłaci odszkodowania, - nawet jeżeli nieruchomość zniknęła z powierzchni ziemi, dalej macie do spłaty kredyt w banku, - jeżeli zginiecie na skutek działań wojennych, polisa na życie w 99% nie zostanie wypłacona.
Daj plusa, jeśli uważasz że powszechny pobór do wojska jest naruszeniem prawa do wolności i bezpieczeństwa osobistego, czyli jednego z najważniejszych elementów I generacji praw człowieka.
@T3sla: tutaj nikt temu nie przeczy, że szkolenie jest potrzebne. Po prostu niech to się odbywa dla chętnych. Jeśli chętnych będzie brakować to wprowadzić duże zachęty, np. spore ulgi podatkowe. Natomiast wielkie NIE dla obowiązkowych szkoleń wojskowych.
Z okazji zapowiedzianych, obowiązkowych ćwiczeń wojskowych chciałbym ogłosić, że na mnie pieniędzy wydawać nie trzeba. Jestem w pełni świadomy jak wiele zrobił dla mnie ten kraj, a sumując to wszystko uroczyście obiecuję, że dzień po przekroczeniu naszych granic przez pierwszego, ruskiego żołnierza wezmę co się da i dam drapaka byle dalej na zachód. Na tym polega odpowiedzialność.
@mickpl: To tak nie działa. Jesteś Polakiem więc masz obowiązki wobec polskich deweloperów i fliperów, inwestycji trzeba bronić, zyski się same nie zrealizują.
@mickpl: nie przejmuj się, jak będziesz ginął bez nogi pod lublinem to oskar, którego ojciec miał 50% marży na mieszkaniach wraz z jego dziewczyną julią wrzucą flagę polski na instagrama w 2 rocznicę wybuchu wojny. oczywiście z wysp kanaryjskich
@120_Dni_Sodomy mam znajomą co pracowała dla dużego koncernu i specjalna operacja HRowa to idealne określenie xD Zaprosili raz cały oddział na niby wyjazd szkoleniowy, a tam rozczarowanie jak Żydów którzy z własnej woli sami przyjeżdżali do Auschwitz xD Na początek lunch, a po lunchu ochrona, odbieranie samochodów służbowych, odbieranie laptopów, komórek, blokowanie dostępów xD HR w sumie mało w tym winne bo sami dostali instrukcje 2h przed że mają przygotować całą
źródło: IMG_0661
Pobierzźródło: 1000003936
Pobierz