Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ashurbanipal

Ashurbanipal

Dołączył 3 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22472
  • Znaleziska 1520
  • Mikroblog 20952
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 18
teddyef
teddyef
teddyef
13 godz. i 43 min temu
  • 15
ale siadło ( ͡° ͜ʖ ͡°) #dupeczkizprzypadku #tyleczki #siatkowka
teddyef - ale siadło ( ͡° ͜ʖ ͡°) #dupeczkizprzypadku #tyleczki #siatkowka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal 13 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 2
@teddyef: domagała się klapsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CommanderStrax
CommanderStrax
przedwczoraj, 19:59:45
  • 0
#wykop
Mylę się, jestem ślepy, albo opóźniony i wszyscy już o czymś wiedzą, ale czy zniknęła możliwość usuwania własnych wpisów/komentarzy? Co to za rewolucja? Ani w oficjalnej "aplikacji", ani w przeglądarce nie widzę takiej możliwości. Mogę własne komentarze i wpisy jedynie dodać sobie do ulubionych
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal przedwczoraj, 20:01:36 via Wykop
  • 1
@CommanderStrax: usunęli w którejś z ostatnich wspaniałych aktualizacji
  • Odpowiedz
groman43
groman43
przedwczoraj, 19:25:09
  • 0
#siatkowka Nie wiem co się stało z Krzysiem Wanio, ale w towarzystwie Joanny Mirek zdecydowanie ograniczył swoje popisy oratorskie. Zupełnie jak nie on.

A tak poza tym, to bardzo dobrze oglada się mecz Turczynek z Włoszkami. Niby drugie składy, ale jednak. Te pierwsze prezentują nadzwyczaj pozytywną, uśmiechniętą siatkówkę.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal przedwczoraj, 19:31:30 via Wykop
  • 8
@groman43: może zostawia najlepsze teksty na wtorkowe mecze Katowic? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Adom007
Adom007
przedwczoraj, 18:59:44
  • 0
#csgo
napisałem na czacie że tutaj spore opóźnienie i dostałem czerwoną kartkę z hasłem wypi%dalaj( ͡° ͜ʖ ͡°)
Izak by mi tego nie zrobił :)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal przedwczoraj, 19:00:38 via Wykop
  • 1
@Adom007: no hyper nie ma praw niestety
  • Odpowiedz
Ashurbanipal
Ashurbanipal przedwczoraj, 19:14:10 via Wykop
  • 2
@Adom007: alternatywą są bezbeki z kijem w dupie u wąsa xD
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
przedwczoraj, 11:17:14
  • 69
Oficjalne oświadczenie.

JEŚLI MAJA WYGRA DZIŚ RONALDA GAROSA TO W NAGRODĘ WYLIŻĘ JEJ STÓPKI, BUTY I SKARPETKI. DODATKOWO BĘDZIE MOGŁA NA MNIE PLUĆ DO WOLI PRZEZ 24 GODZINY (RÓWNIEŻ BEZPOŚREDNIO DO MOJEJ MORDY). MAJA WIEM ŻE CZYTASZ WYKOP POWODZENIA DZISIAJ DAJ Z SIEBIE WSZYSTKO A BĘDZIE ODE MNIE SPECJALNA NAGRODA (OD RAZU PO FINALE WYSYŁAM CI DIKPIKA).

#tenis #mecz #polska #oswiadczenie #usunkonto
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal przedwczoraj, 11:18:51 via Wykop
  • 13
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: mnie by to zmotywowało do wygranej
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
przedwczoraj, 10:55:30
  • 4
#f1 #f1spam to już wiemy co nam będzie dzis realizator pokazywał
iselilja - #f1 #f1spam to już wiemy co nam będzie dzis realizator pokazywał

źródło: 1000047322

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal przedwczoraj, 10:58:43 via Wykop
  • 1
@iselilja: też bym pokazywał takie bimbały
  • Odpowiedz
tajkus
tajkus
przedwczoraj, 10:43:00
  • 56
Czy za to jest ban? #polityka
tajkus - Czy za to jest ban? #polityka

źródło: 1000022319

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal przedwczoraj, 10:44:01 via Wykop
  • 0
@tajkus: o, goatse
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
przedwczoraj, 10:41:25
  • 1
Jadę na cmentarz, coś wam wziąć?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal przedwczoraj, 10:41:52 via Wykop
  • 1
@dzieju41: petardy i watę cukrową
  • Odpowiedz
Synco
Synco
przedwczoraj, 10:37:01
  • 0
Potrzebuje nowego portfela najlepiej z allegro. Najbardziej zależy mi na tym żeby była normalna przegródka na drobne - I DUŻA. Jak w starych portfelach że się zapinalo i był spokój. W obecnym mam jeden guziczek i drobne wypadają przy każdej okazji.. polećcie coś porządnego

#allegro #portfel #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal przedwczoraj, 10:41:27 via Wykop
  • 0
@Synco: najwygodniej mieć przegródkę na drobne na zamek
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
przedwczoraj, 03:55:30
  • 260
Mega_Smieszek

źródło: 1000016624

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal przedwczoraj, 06:34:35 via Wykop
  • 68
@Rodriquez: nie dziwię się że zapamiętałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ashurbanipal - @Rodriquez: nie dziwię się że zapamiętałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
morgiel
morgiel
przedwczoraj, 04:05:44
  • 747
morgiel

źródło: 717996159_1576958213992704_691967252184939697_n

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal przedwczoraj, 06:32:36 via Wykop
  • 3
@vateras131: a moim zdaniem oboje p------ą głupoty
  • Odpowiedz
matluck
matluck
05.06.2026, 15:23:35
  • 18
chytrusów z #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem zachęcam do zgłaszania się do słabeuszy z ministerstwa kultury celem otrzymania dofinansowania na działalność oświatową polegającą na popularyzowaniu Antygony i ogólnym szerzeniu sprawiedliwości
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal 05.06.2026, 15:45:27 via Wykop
  • 9
@matluck: a po kim ty taki sprzedajny, pewnie po matce
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
05.06.2026, 12:34:36
  • 1
#siatkowka
Julia jak z armaty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal 05.06.2026, 12:39:16 via Wykop
  • 1
@wiktor-wkpl: no ma to p-----------e w łapie
  • Odpowiedz
Soczi
Soczi
05.06.2026, 06:47:53
  • 2
I weź to kurna teraz przesuń...
@m__b @Moderacja @wykop wywalcie te paski góra/dół i zróbcie większe reklamy, bo miejsce się marnuje!!!
#wykop #wykopcontent
Soczi - I weź to kurna teraz przesuń...
@m__b @Moderacja @wykop wywalcie te paski gór...

źródło: 1000020172

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal 05.06.2026, 06:49:40 via Wykop
  • 0
@Soczi: po prostu zablokuj te reklamy
  • Odpowiedz
kipowrot
kipowrot
04.06.2026, 11:34:06
  • 14
Kurde dojechałem do końca mapy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pokazauto #motoryzacja
kipowrot - Kurde dojechałem do końca mapy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pokazauto #motoryzacja

źródło: 1000109296

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal 04.06.2026, 11:36:29 via Wykop
  • 1
@kipowrot: no taką furą bez problemu pojedziesz na wprost ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ashurbanipal
Ashurbanipal 04.06.2026, 10:18:16
  • 8
#siatkowka
Ashurbanipal - #siatkowka

źródło: HJ9iAe6WgAAjGyg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czysto_losowy_nick
czysto_losowy_nick
czysto_losowy_nick
04.06.2026, 14:13:44 via Wykop
  • 7
@Ashurbanipal:
czystolosowynick - @Ashurbanipal:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
thority
thority
03.06.2026, 19:55:28
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal 03.06.2026, 19:56:07 via Wykop
  • 6
@thority: chciałby zostać zdominowany
  • Odpowiedz
volek
volek
03.06.2026, 19:49:38
  • 160
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal 03.06.2026, 19:51:20 via Wykop
  • 31
@volek: raczej biały będzie pchał wózek z czarnym bękartem
  • Odpowiedz
Ashurbanipal
Ashurbanipal 03.06.2026, 19:55:14 via Wykop
  • 2
@volek: a to głupie cipy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.05.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking