Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
andrzejpodloga

andrzejpodloga

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3084
  • Znaleziska 32
  • Mikroblog 3052
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 7
Umeraczyk
Umeraczyk
3 godz. i 36 min temu
  • 2
Oddajcie mi chuje Fable5
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga 3 godz. i 28 min temu via Android
  • 0
@Umeraczyk: co on umiał w ogóle bo nie zdążyłem nawet przetestować
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga 3 godz. i 30 min temu
  • 0
Pieniążki przyjdźcie do mnie jutro tak was proszę AMEN
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krolowa_lodu
krolowa_lodu
3 godz. i 35 min temu
  • 0
Królowa jest tylko jedna

#krolowa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga 3 godz. i 34 min temu via Android
  • 0
@krolowa_lodu:
andrzejpodloga - @krolowa_lodu:

źródło: 17815601559973932125313729900168

Pobierz
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga 3 godz. i 42 min temu
  • 7
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stevenhunter
stevenhunter
3 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 3
@andrzejpodloga: Taka Julka by starczyła
  • Odpowiedz
Miroman
Miroman
3 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
@andrzejpodloga: ale ladacznica
  • Odpowiedz
CCH5OH
CCH5OH
3 godz. i 46 min temu
  • 1
Następne dni również deszczowe. Mogłoby już być wakacyjnie i promieniście. Ciekawe kogo można winic za taki stan pogody
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga 3 godz. i 45 min temu via Android
  • 1
@CCH5OH: mnie się w sumie tak podoba
  • Odpowiedz
MilkyKloc
MilkyKloc
4 godz. i 8 min temu
  • 6
Tak wygląda damski przegryw. Baba narzeka jak zmarnowała życie, a z jej wyglądem nie zdziwiłbym się jakby za 2 miesiące wprowadziła się do willi beciaka, który załatwi jej wszystko co sobie zażyczy. Pewnie na drugi dzień po publikacji filmiku dostała 1123 prywatnych wiadomości z ofertami od simpów

#przegryw
MilkyKloc - Tak wygląda damski przegryw. Baba narzeka jak zmarnowała życie, a z jej w...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga 3 godz. i 49 min temu via Android
  • 3
@MilkyKloc: przez ten sweterek przez moment myślałem, że to Sanjaya
andrzejpodloga - @MilkyKloc: przez ten sweterek przez moment myślałem, że to Sanjaya

źródło: 17815591110534712953664132751580

Pobierz
  • Odpowiedz
tereska-kaczmek
tereska-kaczmek
4 godz. i 7 min temu
  • 3
„Prawdą jest to, co wytrzyma próbę doświadczenia.” -Albert Einstein #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga 4 godz. i 2 min temu via Android
  • 0
@tereska-kaczmek: ja nie wytrzymuję doświadczeń życiowych
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga 4 godz. i 5 min temu
  • 3
Naświetlanie w celach zdrowotnych
#przegryw
andrzejpodloga - Naświetlanie w celach zdrowotnych
#przegryw

źródło: 1000054919

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr_3nKi_
Mr_3nKi_
4 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 1
Jaka ocena? @bezrobotnymysliwy78
  • Odpowiedz
bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
3 godz. i 33 min temu via Wypiek
  • 1
@Mr_3nKi_ nie ma oceniać, solarium dla chłopa
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga 4 godz. i 49 min temu
  • 3
siema
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga 9 godz. i 26 min temu
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miroman
Miroman
9 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 4
@andrzejpodloga: i wiatr w oczy
  • Odpowiedz
Bananada
Bananada
przedwczoraj, 21:33:37
  • 1
Co zrobić jak chłop ciągle pierdzi?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga przedwczoraj, 21:42:30 via Android
  • 1
@Bananada: nie ma róży bez kolców
  • Odpowiedz
siemajd1
siemajd1
przedwczoraj, 21:18:06
  • 0
moje lzy sa dla nich niewidoczne
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga przedwczoraj, 21:24:18 via Wykop
  • 0
@siemajd1: to jakaś poezja?
  • Odpowiedz
razooor
razooor
razooor
przedwczoraj, 19:47:09
  • 0
#przegryw pko (ten z zubrem)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga przedwczoraj, 19:53:32 via Wykop
  • 0
@razooor: to jest pekao
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga przedwczoraj, 20:04:32 via Wykop
  • 1
@Woseba-ta-kawa: jak mnie nazwałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga przedwczoraj, 18:58:34
  • 5
Fajna niedziela, tylko oglądam filmy i gram w gry. Nic mi się nie chce dzisiaj innego.
#przegryw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga przedwczoraj, 17:03:44
  • 6
Taka by wystarczyła
#ladnapani #przegryw
andrzejpodloga - Taka by wystarczyła
#ladnapani #przegryw

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga przedwczoraj, 00:06:18
  • 0
Jak pory roku Vivaldiego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga 13.06.2026, 20:54:50
  • 8
Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam g---o. Jesteśmy średnimi dziećmi historii. Nie mamy celu ani miejsca. Nie mamy Wielkiej Wojny, ani Wielkiego Kryzysu. Naszą Wielką Wojną jest wojna duchowa.
#przegryw
andrzejpodloga - Wykonujemy prace, których nienawidzimy, aby kupić niepotrzebne nam g...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uzytkownik0267
uzytkownik0267
13.06.2026, 20:57:10 via Android
  • 2
@andrzejpodloga: podziemny krąg
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
13.06.2026, 20:01:51
  • 7
Podobno kobiety mają dostawać dodatkowe dni wolne z powodu masturbacji 🤷. Dlaczego mężczyźni tego nie mogą mieć? Ja bym korzystał.

#praca #dyskryminacjamezczyzn
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga 13.06.2026, 20:09:00 via Wykop
  • 1
@sberatel: właśnie XD przecież każdy głupi wie, że tylko kobiety się masturbują
  • Odpowiedz
RandomNetUser
RandomNetUser
13.06.2026, 09:59:51
  • 363
#musk #usa #londyn #bekazlewactwa #ekonomia

Oni serio myślą że dzieci w Afryce głodują bo koleś z RPA ma trylion jakby był jakimś Sknerusem Mckwaczem i wszystko miał w gotówce w skarbcu, a nie w formie cyferek na ekranie, które mogą w każdej chwili zniknąć tak szybko jak się pojawiły.
RandomNetUser - #musk #usa #londyn #bekazlewactwa #ekonomia

Oni serio myślą że dziec...

źródło: image

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga 13.06.2026, 10:08:08 via Wykop
  • 328
@RandomNetUser: rozumiem, że sami też pół pensji co miesiąc przelewają od razu na Afrykę?
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga 13.06.2026, 10:33:51 via Wykop
  • 1
@loginnawykoppl: i wszystko idzie na Afrykę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga 13.06.2026, 11:39:21 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga 13.06.2026, 12:06:35 via Wykop
  • 4
Nie rozumiem tylko, dlaczego bronisz bogaczy i to jeszcze rzucając kłamstwa


@Ulic_Qel_Droma: nigdy nie wiadomo, któregoś dnia może się okazać, że według twoich wytycznych to ja się "niesprawiedliwie wzbogaciłem" i to mnie należy zabrać moje pieniądze
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga 13.06.2026, 12:17:35 via Wykop
  • 0
@Ulic_Qel_Droma: ale społeczeństwo wybiera rząd, ten rząd uchwala prawo i zgodnie z prawem idą te dotacje, subwencje itd. więc chyba wszystko gra?
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga 13.06.2026, 12:39:24 via Wykop
  • 4
@Ulic_Qel_Droma: no dobra ale jest mnóstwo nie-miliarderów korzystających z dotacji: 800+, zasiłki, renty itd. Co więcej, część z nich, nawet tych pieniędzy nie przeznacza na rozwój czegokolwiek, budowanie biznesu, tworzenie miejsc pracy tylko po prostu je konsumują. Czy to nie jest chciwosc i okradanie spoleczenstwa?
  • Odpowiedz
andrzejpodloga
andrzejpodloga 13.06.2026, 18:26:02 via Wykop
  • 1
@JoBackManhorse: a ja jestem podwójnym wrzodem na dupie tego narodu bo nie dość, że zdarzało mi się pobierać różne świadczenia socjalne to jeszcze inwestuję na giełdzie czyli dokładam cegiełkę do spółek tych paskudnych, chciwych złodziei miliarderów. Ale na swoją obronę powiem, że czasem wpłacę na jakąś zbiórkę.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 28.03.2026

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.04.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking