Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
stanley-fieldmaster

stanley-fieldmaster

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10406
  • Znaleziska 160
  • Mikroblog 10246
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 18
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 7 min temu
  • 0
A kto to patrzy przez sufit
stanley-fieldmaster - A kto to patrzy przez sufit

źródło: 1000001110

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dequstator
Dequstator
3 godz. i 14 min temu
  • 17
#mecz wyobraź sobie, że rodzisz się jako Cristiano, jesteś tytanem pracy, każdy dzień wypełniony masz od rana do wieczora w celu samodoskonalenia. Pobudka 04:00 rano gdy wszyscy jeszcze śpią, morderczy trening, odpowiednie nawodnienie, najlepsze posiłki, doskonała regeneracja.
No i jest On, Twoje nemesis, mały Argentyńczyk z autyzmem, który po prostu został dotknięty przez Boga.
Król.
Dequstator - #mecz wyobraź sobie, że rodzisz się jako Cristiano, jesteś tytanem pracy...

źródło: axAKG4p3_700w_0

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 3 godz. i 8 min temu via Android
  • 2
@Dequstator: dotknięty przez boga to był maradona... Nawet się spotkali razem
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
4 godz. i 7 min temu
  • 17
Boję się o serwery Wykopu jak jutro Cris strzeli piątkę z Uzbekistanem.

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 5 min temu via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
4 godz. i 13 min temu
  • 21
Serio myślicie że Cristiano zostawi ten występ Messiego tak bez odpowiedzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #mundial
Larsberg - Serio myślicie że Cristiano zostawi ten występ Messiego tak bez odpowiedzi...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 8 min temu via Android
  • 0
@Larsberg: w-------y jak christian bale na operatora zdjęć na planie filmowym
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 25 min temu
  • 5
#mecz
Gdyby nie messi to ta Argentyna by c---a grała
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

okoboji
okoboji
4 godz. i 26 min temu
  • 282
"100 YEAR OLD MESSI FAN"

Borek - "Stol lat od starego fana" xDD

#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 25 min temu via Android
  • 5
@okoboji: XDD
  • Odpowiedz
SiemaWaliszKonia
SiemaWaliszKonia
4 godz. i 34 min temu
  • 9
Mówią, że siatkówką nikt się nie interesuje, a jednak sam Messi często w nią grywa
#mecz
SiemaWaliszKonia - Mówią, że siatkówką nikt się nie interesuje, a jednak sam Messi cz...

źródło: 1000025000

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 33 min temu via Android
  • 2
@SiemaWaliszKonia: maradona i suarez też dobrze grali w siatke
  • Odpowiedz
ayattarr
ayattarr
4 godz. i 34 min temu
  • 7
apropo austrii pamiętacie tego gagatka?

#mecz
ayattarr - apropo austrii pamiętacie tego gagatka?

#mecz

źródło: webb

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 33 min temu via Android
  • 0
@ayattarr: bandyta jakich mało, nawet nie wspominaj o nim
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD
4 godz. i 36 min temu
  • 15
#mecz
Influ3nD - #mecz

źródło: temp_file2945637578968536365

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 35 min temu via Android
  • 0
@Influ3nD: bandyta z rosario
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 39 min temu
  • 0
#mecz
Wyzwanie: wypij kieliszek za każdym razem gdy coś gadają o messim
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

strikte
strikte
4 godz. i 38 min temu via Wypiek
  • 3
@stanley-fieldmaster człowieku, miej litość
  • Odpowiedz
mowmiWito
mowmiWito
4 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@stanley-fieldmaster: zostało jeszcze dobre 10 min, a jutro robota, nie ma co ryzykować zgonu
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
4 godz. i 40 min temu
  • 3
#mecz
Co ta Austria gra na czas xD
Ktoś im powiedział, że przegrywają?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 39 min temu via Android
  • 2
@Smarek37: taktyka czesia
  • Odpowiedz
Braand
Braand
4 godz. i 40 min temu
  • 24
#mecz Boras i Mielcarski tak p------ą jakby to był najlepszy mecz piłkarski w historii, a to zwykły paździerz xDDDDDDDD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 40 min temu via Android
  • 5
@Braand: first time?
  • Odpowiedz
Masak
Masak
4 godz. i 41 min temu
  • 0
ile centymetrów ma dibu martinez? #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 40 min temu via Android
  • 0
@Masak: kopyto? Co najmniej 25
  • Odpowiedz
cinu4
cinu4
4 godz. i 41 min temu
  • 2
Ale wszystko siadło, Austria wie że przegrywa?
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 40 min temu via Android
  • 1
@cinu4: nie ma dowodów na to
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
4 godz. i 42 min temu
  • 3
#mecz więcej o Laysim. Gorzej niż Szpakowski, który ma demencję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 41 min temu via Android
  • 4
@MrFryteczka: szpaku chociaż coś śmiesznego o-----l jak pomylenie z maradoną
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt
4 godz. i 44 min temu
  • 3
Arnautovic jak się w---------z w Martineza w stylu Kung Fu to zamawiam koszulkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 42 min temu via Android
  • 0
@ag3nt: niech włączy protokół Jacek góralski ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
MistrzPatelnii
MistrzPatelnii
4 godz. i 44 min temu
  • 4
#mecz Ależ was boli wielki Messi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 44 min temu via Android
  • 0
@MistrzPatelnii: brawo borku
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 49 min temu
  • 13
#mecz
Ale się nuda zrobiła, pierwsza połowa jeszcze jakoś wyglądała
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vorky
vorky
4 godz. i 51 min temu
  • 13
Młody wykonuje ruchy frykcyjne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #heheszki #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Młody wykonuje ruchy frykcyjne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #hehesz...

źródło: xd

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster 4 godz. i 49 min temu via Android
  • 0
@vorky: młody mówiłam ci już że cię nie stać na takie usługi...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Stanley Fieldmaster

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 13.10.2024

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.04.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 13.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking