Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko124
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
UID0

UID0

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 92601
  • Znaleziska 89833
  • Mikroblog 2768
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
  • Dodane (0)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (2765)
mleko3-2procent
mleko3-2procent
30.03.2026, 10:05:44
  • 780
Rosjanie po zablokowania telegrama zaczęli pisać ze sobą w excellu. #ukraina #rosja #wojna
mleko3-2procent - Rosjanie po zablokowania telegrama zaczęli pisać ze sobą w excellu....

źródło: 7443

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CherryJerry
CherryJerry
30.03.2026, 10:18:16 via Wykop
  • 620
@mleko3-2procent: nawet nie Excel, a w arkuszach Google. W sumie ciekawe rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
30.03.2026, 10:18:23 via Wykop
  • 841
@mleko3-2procent: jak cos jest głupie i działa, to nie jest głupie.
Przed zamachami w londynskim metrze zamachowcy sobie rozmawiali na jakimś voice czacie w gierce na PlayStation. Zadne służby tego nie namierzyły
  • Odpowiedz
Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
30.03.2026, 10:37:43
  • 1409
Gen Z: Nasze pokolenie ma najgorzej, jesteśmy wystawiani na najcięższe próby
Jedna z najcięższych prób w załączniku

#genz #polska #nastolatki
KiedysMialemFejm - Gen Z: Nasze pokolenie ma najgorzej, jesteśmy wystawiani na najcię...

źródło: IMG_2247

Pobierz
  • 216
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
30.03.2026, 10:40:05 via Android
  • 1538
@Kiedys_Mialem_Fejm: i jeszcze te poebane zegary z jakimis poruszjacymi sie kreskami :/
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
30.03.2026, 10:50:19 via Wykop
  • 1237
@thorgoth: To prawdopodobnie wzięło się właśnie z tego, że myśląc o czasie oni nie wizualizują tego urządzenia w głowie, więc "za 15 czwarta" wymaga jakichś matematycznych kalkulacji, a nie jest po prostu obrazkiem pojawiającym się ułamku sekundy w wyobraźni.
  • Odpowiedz
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
30.03.2026, 09:21:51
  • 1396
#konfitura
Taki mądry był a skończył z wynikiem 1600 złotych mandatu i 13 punktów karnych
MakeLifeGreatAgain - #konfitura 
Taki mądry był a skończył z wynikiem 1600 złotych ma...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klapektarasa
klapektarasa
30.03.2026, 09:24:21 via Wykop
  • 672
@MakeLifeGreatAgain: brawo
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
30.03.2026, 09:32:28 via Wykop
  • 726
@MakeLifeGreatAgain: To mi się podoba! O to chodzi!
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
30.03.2026, 13:34:06
  • 1555
#ciekawoski #napromieniowanie #promieniotworczosc #skazenie

Ze strony napromieniowani.pl na facebooku:

☢ Incydent w Goiânii

Każdy
Arivederczi - #ciekawoski #napromieniowanie #promieniotworczosc #skazenie

Ze strony ...

źródło: IMG_6298

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ragnarok-asgartus
ragnarok-asgartus
ragnarok-asgartus
30.03.2026, 13:40:03 via Android
  • 377
@Arivederczi: o taki wykop nic nie robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
alkoJezus
alkoJezus
30.03.2026, 14:39:33 via Android
  • 428
@Arivederczi: #gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz
smialson
smialson
29.03.2026, 07:41:10
  • 2510
Dzisiaj karierę kończy chłopak, który spełnił swoje marzenie.
2 Kryształowe Kule, 3 złota IO, mistrz i wicemistrz świata + srebro MŚ w lotach. Absolutna legenda polskiego sportu.
Dzięki Kamil za wszystko!
#skoki
smialson - Dzisiaj karierę kończy chłopak, który spełnił swoje marzenie. 
2 Kryształo...

źródło: soczi_2014_zimowe_igrzyska_olimpijskie_016_skoki__kamil_stoch

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

isrin22
isrin22
29.03.2026, 07:50:26 via Wykop
  • 610
@Songo91: nie było bo już tego zjawiska po Małyszu nie będzie choćbyśmy mieli nawet i lepszego skoczka. To były inne czasy, pamiętam że prawie każdy odpalał i oglądał skoki w weekend. Pewnie też dlatego, że ludzie wtedy nie siedzieli cały czas przed smartfonami i było po prostu mniej rozrywek.
  • Odpowiedz
smialson
smialson
Autor
29.03.2026, 07:51:02 via Wykop
  • 460
@Songo91: A czy musiała być? Małyszomania to było zjawisko wykraczające daleko poza sport i była lekiem na trudy wejścia w nowe milenium. Natomiast kiedy Kamil zaczął dochodzić do głosu, to jednak już trochę wyglądało inaczej. Były obawy, że po Małyszu już nic nie będzie, a tu d--a i chwała Kamilowi za to.
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
28.03.2026, 22:32:21
  • 117
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nilmerg
nilmerg
Autor
28.03.2026, 22:57:53 via Wykop
  • 67
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
28.03.2026, 23:36:48 via Wykop
  • 19
@nilmerg: zapomniales o:
- W latach 2007–2010: użyto Stuxnet w celu fizycznego zniszczenia irańskiego programu nuklearnego (odkryty w 2010 r.)
  • Odpowiedz
panDario
panDario
29.03.2026, 01:45:16
  • 166
#iran #usa #izrael #wojna

ŁAMANIE!!! Trump nie przestaje wygrywać!!! #polityka
panDario - #iran #usa #izrael #wojna 

ŁAMANIE!!! Trump nie przestaje wygrywać!!! #po...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nutrition
Nutrition
29.03.2026, 01:48:19 via Wykop
  • 54
@panDario:
Nutrition - @panDario:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
29.03.2026, 02:10:51 via Wykop
  • 74
@panDario:
nilmerg - @panDario:

źródło: to-sie-zateguje

Pobierz
  • Odpowiedz
mateoaka
mateoaka
29.03.2026, 07:06:09
  • 391
Będąc w Brazylii dotarłem do miasta Virmond (5 tysięcy mieszkańców), w którym większość mieszkańców ma polskie pochodzenie. Niektórzy do dzisiaj mówią tam po polsku! Jest tam również młyn, który produkuje mąkę, nazywa się "Varsovia" - odwiedzam go, żeby zobaczyć, jak produkowana jest mąka. W życiu bym nie powiedział, że to tak skomplikowany proces, zawsze myślałem, że wystarczy zmielić ziarno i pora na CSa ;)

Skąd tam w ogóle Polacy? Zabory, bieda, wynalezienie parowców,
mateoaka - Będąc w Brazylii dotarłem do miasta Virmond (5 tysięcy mieszkańców), w któ...

źródło: makavirmond

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
mateoaka
mateoaka
Autor
29.03.2026, 07:06:34 via Wykop
  • 65
Zaplusuj, jeżeli mam Cię wołać do kolejnych wpisów.
  • Odpowiedz
h.....t
konto usunięte 29.03.2026, 07:22:44 via Wykop
  • 464
@mateoaka: fascynująca sytuacja, Polacy w Brazylii, pierwsze słyszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
h.....t - @mateoaka: fascynująca sytuacja, Polacy w Brazylii, pierwsze słyszę ( ͡° ͜ʖ...

źródło: IMG_1353

Pobierz
  • Odpowiedz
maro-grzechotnik
maro-grzechotnik
28.03.2026, 23:29:49
  • 285
Ale walą w weekend
#iran #wojna #usa
maro-grzechotnik - Ale walą w weekend 
#iran  #wojna #usa

źródło: 20260328_221840

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ImperiumCienia
ImperiumCienia
29.03.2026, 03:36:48 via Wykop
  • 59
@maro-grzechotnik: całą ta wojna z iranem przekonuje mnie, że ani israel ani usa nie ma wojskowej technologii 20 lat w przód jak to niektorzy twierdzą..
  • Odpowiedz
Golibroda85
Golibroda85
29.03.2026, 06:46:41 via Wykop
  • 58
@ImperiumCienia: Mają, tylko za mało. No i sama technologia wojny nie wygra, trzeba mieć jeszcze plan czego usa nie ma.
  • Odpowiedz
maro-grzechotnik
maro-grzechotnik
29.03.2026, 01:21:35
  • 315
Jeszcze niech konik dostanie Nobla to pomarańczowy orangutan wypowie Ukrainie wojnę xd
#iran #ukraina #wojna #trump #usa #polityka
maro-grzechotnik - Jeszcze niech konik dostanie Nobla to pomarańczowy orangutan wypow...

źródło: 20260329_002830

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dundes2136
Dundes2136
29.03.2026, 01:22:12 via Android
  • 75
@maro-grzechotnik: JAK ODDASZ MI JOBLA TO ZROBIĘ CI LODA
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
29.03.2026, 01:36:10 via Wykop
  • 38
@maro-grzechotnik: najwyżej najedzie Norwegię
  • Odpowiedz
Basti91
Basti91
28.03.2026, 23:22:57
  • 307
No serio jak Konon.
#wojna #usa #iran #trump #polityka
Basti91 - No serio jak Konon. 
#wojna #usa #iran #trump #polityka

źródło: 33605

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....s
c.....s
konto usunięte 28.03.2026, 23:24:40 via Wykop
  • 336
@Basti91: Jakby ściągnął gacie i nasrał w trakcie wystąpienia to w zasadzie nawet nie byłbym zaskoczony
  • Odpowiedz
Basti91
Basti91
Autor
28.03.2026, 23:42:37 via Wykop
  • 31
@cebulowy_krezus: @panDario @grand_khavatari @andrzejpodloga https://www.instagram.com/reel/DWbaiUQAKj6/?igsh=MWw3cmgydGRvODhucQ==

O k---a.
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
29.03.2026, 05:55:15
  • 649
Tak wygląda teraz E-3G Sentry uszkodzony wczoraj przez Iran.

#iran
ish_waw - Tak wygląda teraz E-3G Sentry uszkodzony wczoraj przez Iran.

#iran

źródło: IMG_2365

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luke-mat
luke-mat
luke-mat
29.03.2026, 06:01:22 via Wykop
  • 1074
@ish_waw: "uszkodzony", nie no, wyklepie się
  • Odpowiedz
Nusantara
Nusantara
29.03.2026, 06:01:40 via Wykop
  • 1135
@ish_waw: "niewielkie uszkodzenia spowodowane awarią toalety na pokładzie"

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zwiadowca_Historii
Zwiadowca_Historii
28.03.2026, 21:38:55
  • 87
Kraków, kiedyś i dziś... na pierwszym zdjęciu neogotycka willa zbudowana vis-à-vis Wawelu w roku 1891 z funduszy majątku Rożnowskich, na gruncie ówczesnej wsi Dębniki. Dziś byłby to zapewne najdroższy dom w Krakowie… niestety budynek był wielokrotnie zalewany, by ostatecznie zostać rozebranym przed wojną w 1938 roku. Ciekawą galerie jej zdjęć z różnych okresów oraz wszystkie informacje na jej temat znajdziecie na https://www.zwiadowcahistorii.pl/dzis-bylby-to-najdrozszy-dom-w-krakowie-willa-roznowskich/

#zwiadowcahistorii #krakow #ciekawostki #
Zwiadowca_Historii - Kraków, kiedyś i dziś... na pierwszym zdjęciu neogotycka willa z...

źródło: wawel

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qciek
qciek
28.03.2026, 23:37:14 via Wykop
  • 7
O tym pałacu opowiadała mi babcia, bo go pamiętała. Mój początek był jakieś 500 m dalej, w jeszcze starszej kamienicy. Mama jeszcze nad Wisłę chodziła się kąpać, ja pamiętam już jedynie rzęsę i barkę, która wiecznie z zakola wybierała piach, w którym zdarzało mi się bawić.
  • Odpowiedz
qciek
qciek
30.03.2026, 12:12:42 via Wykop
  • 0
@NitrousOxide: też racja, ale to pałac, nie willa. Te są w Dębinkach, w większości w ruinie, bo mało kogo stać na takie coś.
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
28.03.2026, 12:16:17
  • 968
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
28.03.2026, 12:19:50 via Wykop
  • 439
@mike-johnston: mignęła mi informacja że na terenie portu uga-buga miały/mają miejsce zamieszki i filmik jak ochrona przejezdża pracowników. Piękna sprawa.
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
28.03.2026, 12:37:36 via Wykop
  • 399
@dqdq1

Faktycznie lol.

https://x.com/igorsushko/status/2037556108936782172
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
28.03.2026, 07:20:08
  • 262
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_jablka
lubie_jablka
28.03.2026, 09:13:07 via Wykop
  • 54
@Afrobiker: Mam nadzieję, że nie zbombardują tego gościa, bo polubiłem memy z nim.
  • Odpowiedz
suzaku0
suzaku0
28.03.2026, 09:23:31 via Wykop
  • 25
@lubie_jablka: spieszmy się kochać Irańczyków, tak szybko odchodzą (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
lekarz_operator_kolonoskopu
lekarz_operator_kolonoskopu
28.03.2026, 09:08:21
  • 332
Będzie wędzone :P
#wedzenie #gotujzwykopem #wegetarianizm
lekarzoperatorkolonoskopu - Będzie wędzone :P
#wedzenie #gotujzwykopem #wegetarianizm

źródło: IMG-20260328-095035599-HDR

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Damasweger
Damasweger
28.03.2026, 10:04:48 via Android
  • 776
@lekarz_operator_kolonoskopu Mięso otagowane #wegetarianizm, ale beka
Damasweger - @lekarzoperatorkolonoskopu Mięso otagowane #wegetarianizm, ale beka

źródło: temp_file7918621596700886743

Pobierz
  • Odpowiedz
Pokaczu
Pokaczu
Pokaczu
28.03.2026, 10:28:27 via Android
  • 567
@Damasweger: bezbekistan xDDDD
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
28.03.2026, 02:03:36
  • 231
Mame pacz co umiem
wfyokyga - Mame pacz co umiem

źródło: temp_file2434001229099101438

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeonardoDaWincyj
LeonardoDaWincyj
LeonardoDaWincyj
28.03.2026, 03:30:38 via Android
  • 197
@wfyokyga Jak się ucieszył na koniec ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart
28.03.2026, 06:04:49 via Wykop
  • 37
@wfyokyga: myślę, że cały czas kontrolował sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dvnx
dvnx
28.03.2026, 06:35:20
  • 533
dvnx

źródło: IMG_5478

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

schizoid500
schizoid500
28.03.2026, 08:27:41 via Wykop
  • 140
@Aureolus: Wtedy jeszcze nie było ai
  • Odpowiedz
dvnx
dvnx
Autor
28.03.2026, 08:28:39 via Wykop
  • 185
@Aureolus: jestem autorem fotografii
  • Odpowiedz
Zjadacz_Mysli
Zjadacz_Mysli
28.03.2026, 07:01:13
  • 502
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandomowyTyp
RandomowyTyp
RandomowyTyp
28.03.2026, 07:09:48 via Wykop
  • 407
@Zjadacz_Mysli: typowe mietki zjeby z mentalnością troglodyty po zawodówce, niestety z takimi "ludźmi" nie wiem czy wytrzymasz długo, szkoda czasu
  • Odpowiedz
r.....r
r.....r
konto usunięte 28.03.2026, 07:12:57 via Wykop
  • 281
@Zjadacz_Mysli: Klasyczny kołchoz. Współczuję, bo dobrze to znam
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
26.03.2026, 13:51:27
  • 221
Krokusowe łąki. Krokusy (Crocus), nazywane też szafranami, zwykle zakwitają w ogrodach wczesną wiosną, ale w górach usiane krokusami łąki można przeważnie podziwiać od kwietnia do czerwca, w zależności od regionu, wysokości i pogody. W Polsce występuje między innymi krokus spiski (Crocus scepusiensis) kojarzony przede wszystkim z wiosennymi krajobrazami Tatr, a także z położoną w Tatrach Zachodnich Polaną Chochołowską, która jest chyba najpopularniejszym miejscem obserwacji masowo kwitnących krokusów w naszym
Apaturia - Krokusowe łąki. Krokusy (Crocus), nazywane też szafranami, zwykle zakwitaj...

źródło: Dolina_Chochołowska_Paweł_Opioła_wikimedia_commons

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apaturia
Apaturia
Autor
26.03.2026, 13:51:44 via Wykop
  • 16
Apaturia

źródło: Crocus-meadow-dawid-zawila

Pobierz
  • Odpowiedz
arinkao
arinkao
27.03.2026, 11:19:02 via Wykop
  • 6
@Apaturia: Histeria krokusowa to w rzeczywistości sukces marketingowy, udana big idea wymyślona na martwy sezon w Zakopanem.
15 lat temu w szczycie rozkwitu krokusów na Chochołowskiej w weekend nie było praktycznie nikogo. Marzec, kwiecień były miesiącami martwymi turystycznie.
Teraz został tylko listopad do zagospodarowania i mamy okrągły rok najazdu turystów na Podhale.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 139
  • Strona 34 z 139
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking