Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
UID0

UID0

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 91320
  • Znaleziska 88671
  • Mikroblog 2649
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 3
  • Dodane (0)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (2646)
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng
20.03.2026, 14:09:30
  • 538
#iran #usa #wojna ktoś mu już powinien odpiąć kabel od internetu XD
tech-v-kng - #iran #usa #wojna ktoś mu już powinien odpiąć kabel od internetu XD

źródło: HD295hcXsAAT9zy

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Micro-Jet
Micro-Jet
20.03.2026, 14:17:47 via Wykop
  • 248
@tech-v-kng:
"Popłacz się
z pozdrowieniami, obywatel kraju NATO (i byłego Układu Warszawskiego)"
  • Odpowiedz
CzarnyTroll
CzarnyTroll
20.03.2026, 14:18:19 via Wykop
  • 544
@tech-v-kng: Dobra może to faktycznie nie taki głupi pomysł żeby oni s--------ł z tego NATO, Europa bez nich sobie poradzi bo Rosja okazała się p-----i a mieć takiego sojusznika jak pomarańczowy to tylko same kłopoty ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Jadowityssak
Jadowityssak
Jadowityssak
20.03.2026, 16:35:51
  • 1029
Niedługo minie dwa lata odkąd użytkownik @Sylvio19 pojechał poruchać i tyle go widzieli xD

#pornopani #heheszki #niewiemjaktootagowac #kroliczkisylvio
Jadowityssak - Niedługo minie dwa lata odkąd użytkownik @Sylvio19 pojechał poruchać i...

źródło: sylvio

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larsberg
Larsberg
20.03.2026, 16:50:36 via Wykop
  • 456
@Jadowityssak: Smakował jak kurczak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Vanlid
Vanlid
20.03.2026, 17:08:55 via Wykop
  • 637
@Jadowityssak: A co, jeśli się z Nią ożenił i bimbają gdzieś na Karaibach parząc się co rusz?!
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
20.03.2026, 13:36:53
  • 947
#wojna #izrael #usa #iran

żydzi na prawdę mają nas za idiotów

Prezydent Izraela Isaac Herzog próbuje usprawiedliwić masowe zabijanie w Libanie, pokazując książkę „Mein Kampf” Hitlera i twierdząc, że znaleziono ją w wielu tamtejszych domach.
keepitreal - #wojna #izrael #usa #iran

żydzi na prawdę mają nas za idiotów 
Prezyden...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keep_it_real
keep_it_real
Autor
20.03.2026, 13:40:57 via Wykop
  • 936
@czillaut: @2Girls_1Cup wpadacie sobie do sąsiedniego kraju w 400K chłopa, r------------e komuś dom i co znajdujecie - main kampf adolfa hitlera :D co za zbieg okoliczności :D
  • Odpowiedz
Eptu
Eptu
20.03.2026, 13:50:25 via Wykop
  • 1299
@keep_it_real: Aż się przypomina ta akcja z Rosji, co znaleziono polską flagę i The Sims.
  • Odpowiedz
perfumowyswir
perfumowyswir
19.03.2026, 12:08:47
  • 361
#gielda

Zamiast się stresować i otwierać maklera codziennie żeby obserwować spadki po 2%, nie lepiej wrócić po miesiącu i na spokojnie zobaczyć 50% straty na portfelu?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
19.03.2026, 12:09:30 via Wykop
  • 180
@perfumowyswir: 50% to po 4 dniach wystarczy wrócić
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
19.03.2026, 12:14:24 via Wykop
  • 54
@perfumowyswir: ah tak, procent składany czyli 9ty cud świata
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
19.03.2026, 10:27:43
  • 393
babe w moim kolchoz zwolnili a ona im dziekuje i pisze na linkedynie jacy oni nie wspaniali i że zyskała jako osoba xD
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

walokid
walokid
19.03.2026, 10:29:00 via Wykop
  • 567
@JaNieGejJaPapiesz: kompromitacja baby
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
19.03.2026, 10:31:09 via Wykop
  • 181
@JaNieGejJaPapiesz: no tak teraz wygląda rynek pracownika właśnie że ludzie się poniżają na LinkedIn jakimś
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
19.03.2026, 16:37:09
  • 754
JAPOŃSKI REPORTER: Dlaczego nie dałeś sygnału Japonii przed wojną z Iranem?

PREZYDENT TRUMP: Kto wie więcej o niespodziankach niż Japonia? Dlaczego nie powiedziałeś nam o Pearl Harbor?! 🤣

#trump #usa #iran #wojna #heheszki #polityka
Cyberdyne - JAPOŃSKI REPORTER: Dlaczego nie dałeś sygnału Japonii przed wojną z Irane...

źródło: 1000089128

Pobierz
Cyberdyne - JAPOŃSKI REPORTER: Dlaczego nie dałeś sygnału Japonii przed wojną z Irane...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyTroll
CzarnyTroll
19.03.2026, 16:44:17 via Wykop
  • 460
@Cyberdyne: błagam opie:powiedz że to AI xD
  • Odpowiedz
kinlej
kinlej
kinlej
19.03.2026, 16:59:09 via Wykop
  • 440
@Cyberdyne: dobrze że nie strzelił jej plaskacza za Pearl Harbor

  • Odpowiedz
michal-panicz
michal-panicz
19.03.2026, 14:14:40
  • 803
Tak to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iran #izrael #usa #wojna #heheszki
michal-panicz - Tak to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#iran #izrael #usa #wojna #heheszki

źródło: 1000043302

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CarlChryniszzswics
CarlChryniszzswics
19.03.2026, 14:17:35 via Android
  • 298
komentarz usunięty przez moderatora
  • Odpowiedz
Nusantara
Nusantara
19.03.2026, 14:27:26 via Wykop
  • 415
@michal-panicz: Rok temu zgłaszałem trolla z izraelską flagą w awatarze który w każdym komentarzu pisał o "głupich polaczkach". I moderacja odrzuciła wszystkie zgłoszenia.

Ale spróbuj napisać coś podobnego o ludziach okupujących Palestinę to bana dostaniesz w 27 sekund
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
19.03.2026, 12:08:36
  • 772
Czaicie że Sylwia Peretti robi objazd po mediach z książką o śmierci syna, a przy okazji próbuje przepisać rzeczywistość i rozmyć odpowiedzialność za to co się stało xD Nagle jazda po alkoholu i zapI3rdalanie po mieście to wypadek, a winni są wszyscy albo nikt, łącznie z pieszym. Serio taka narracja ma przejść bo przecież żałoba. Najbardziej obrzydliwe jest to, że cała ta tragedia została przerobiona na content i kampanię promocyjną, łącznie z
Wojciech_Skupien - Czaicie że Sylwia Peretti robi objazd po mediach z książką o śmier...

źródło: image

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
19.03.2026, 12:19:23 via Android
  • 781
@Wojciech_Skupien: mamusia sobie robi biznes na grobie syna. Wie, że kontrowersja najlepiej się sprzedaje.
  • Odpowiedz
mozetakiwolny
mozetakiwolny
mozetakiwolny
19.03.2026, 12:37:09 via Wykop
  • 492
@Wojciech_Skupien: co się mają zwłoki marnować. A co się stało już się nie odstanie, więc trzeba żyć dalej.
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
19.03.2026, 11:01:25
  • 854
#iran #usa #trump #wojna
troglodyta_erudyta - #iran #usa #trump #wojna

źródło: 7132

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....a
N.....a
konto usunięte 19.03.2026, 11:10:22 via Wykop
  • 457
@troglodyta_erudyta: Krzysztof Wojczal: Trump już wygrał to starcie z grabiami, ale grabie jeszcze o tym nie wiedzą.
  • Odpowiedz
Nutrition
Nutrition
19.03.2026, 11:28:35 via Wykop
  • 123
@Noicozezebowniema:

Kurde bez kitu nie czaje co z tym Wojczalem, wydawał się racjonalny (przynajmniej kiedyś) a teraz pierdo*i trzy po trzy, żę Trump to mastermind i ma niesamowity plan o którym nie wiemy xD
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
19.03.2026, 08:11:30
  • 2910
Wczoraj gruchnęła wiadomość, która wywołała u mnie szok i radość: Polska negocjuje dołączenie do brytyjsko-włosko-japońskiego programu samolotu VI generacji GCAP. Oczywiście nie jako równorzędny partner, ale jako finansujący i przyszły podwykonawca. Jest to przełomowa informacja, na wielu płaszczyznach:
- Polska jako państwo zaczyna myśleć 10-20 lat naprzód,
- nie chcemy już tylko kupować gotowych produktów, ale chcemy też inwestować w najbardziej zaawansowane programy wysokich technologii,
- angażujemy się w europejskie programy zbrojeniowe.

Z militarnego punktu widzenia
wjtk123 - Wczoraj gruchnęła wiadomość, która wywołała u mnie szok i radość: Polska ne...

źródło: gcap

Pobierz
  • 170
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
19.03.2026, 08:28:54 via Wykop
  • 1046
@wjtk123: I to jest dobry kurs pod warunkiem, że społeczeństwo mamione eurosceptycyzmem, a nawet polexitem, nie wybierze sobie prawicowego rządu. Jak ważnym jest uświadamianie zmieniającej się równowagi sił na arenie międzynarodowej i porzucenie romantycznej wiary o USA jako obrońcy Europy środkowo wschodniej przed Rosją, bo zaraz Amerykanie będą musieli skupić się na Chinach, a już teraz mają ambaras z Iranem. USA pozostanie największym sojusznikiem jeśli Amerykanie nie wybiorą sobie namaszczonego
  • Odpowiedz
KokainowyStforek
KokainowyStforek
19.03.2026, 08:53:57 via Wykop
  • 388
@5KYN3T: Tylko lewicowe rządy nas uratują. Te same które jeszcze kilka lat temu chciały nas rozbrajać, o innych debilizmach nie wspominając.
  • Odpowiedz
arasxdd
arasxdd
18.03.2026, 11:13:37
  • 2129
Chciałem się zapisać na turniej szachowy w Śremie.
Wpisowe: osoby - 60zł, kobiety - 55zł. Czy to ta słynna pozytywna dyskryminacja? ¯\(ツ)/¯

#szachy #pozytywnadyskryminacja #dyskryminacjamezczyzn #pieklokobiet #patologia
arasxdd - Chciałem się zapisać na turniej szachowy w Śremie. 
Wpisowe: osoby - 60zł, ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-18 121141

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baal80
baal80
baal80
18.03.2026, 11:20:23 via Wykop
  • 617
@arasxdd: Zgłaszaj.
  • Odpowiedz
panzmarszrutkiwbiszkeku
panzmarszrutkiwbiszkeku
18.03.2026, 12:24:57 via Wykop
  • 1701
@arasxdd: już o te 5 ziko to by sobie wstydu mogli oszczędzić
  • Odpowiedz
ChamskoCytuje
ChamskoCytuje
18.03.2026, 14:26:23
  • 291
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UberWygryw
UberWygryw
18.03.2026, 15:57:40 via Wykop
  • 262
@ChamskoCytuje:

2024. Zaglosujmy na prawactwo, co złego moze się stac?

XDDDDDDD
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
18.03.2026, 16:15:40 via Wykop
  • 46
@ChamskoCytuje: syjonistyczni protestanci i okultystyczni talmudziści jak zwykle w sojuszu przeciwko światowemu pokojowi
  • Odpowiedz
JWRJWR
JWRJWR
18.03.2026, 16:29:50
  • 714
Lotniskowiec USS G. Ford miał problem z systemem kanalizacji, a następnie w kuchni lotniskowca wybuchł pożar. Jak ustalono, kanalizacja zatkała się przez koszulki z krótkim rękawkiem, które wrzucano do toalet, by zapchać kanalizację statku. Później wybuchł dziwny pożar w kuchni.

Chodzi o to, że marynarzom obiecano powrót do domu już po akcji w Wenezueli i są oni już na morzu, bez przerwy, prawie rok. Teraz dokonują aktów sabotażu. Amerykańscy żołnierze sabotują swoją
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
cebulowy_krezus
18.03.2026, 16:33:51 via Wykop
  • 237
@JWRJWR: ciekawe czy za nadgodziny im zapłacą? Bo jak był gov shutdown to zmuszali ludzi do pracy za darmo. Trump coś sapał na kontrolerów lotów, że rzucają L4 jak ich kraj potrzebuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wesolymaluch
wesolymaluch
wesolymaluch
18.03.2026, 16:56:49 via Wykop
  • 494
Amerykańscy żołnierze sabotują swoją armię.


@JWRJWR: prawidłowo to nie zwierzęta, niech tam na górze też ich jak ludzi traktują

Swoją drogą każdy gada o lotniskowcu a to jest całkiem spore na spacer, pomyśl o tych biedakach w niszczycielach i łodziach podwodnych z eskorty.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
18.03.2026, 14:55:11
  • 1107
Mapa zagrożeń rentierskich.

#nieruchomosci #polska #gospodarka #arbnb
Famine - Mapa zagrożeń rentierskich. 

#nieruchomosci #polska #gospodarka #arbnb

źródło: temp_file4318924219710176178

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi
18.03.2026, 15:02:47 via Wykop
  • 632
@Famine: a pozniej zdziwienie, ze ludzie nie maja gdzie mieszkac…
Miasta sie zrobily lunaparkami dla turystow, a w kazdym to samo xD
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
18.03.2026, 15:21:05 via Android
  • 465
@Famine: Najpierw kulturalne zaklejanie zamka kropelką jako ostrzeżenie. Potem gdy to nie zadziała polecam niszczyć zamek przy pomocy dłuta i młota. A w szparę pod drzwiami polać śmierdzący kwas masłowy.

Powiecie: "wandalizm, zamach na świętą własność prywatną"! A ja powiem urealnienie rentierskiej stopy zwrotu kosztem wszystkich wokół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
adrninistrator
adrninistrator
18.03.2026, 16:55:57
  • 811
#konfitura #samochodoza #polskiedrogi

W pięć lat zmniejszyliśmy liczbę pieszych zabijanych na przejściach o prawie połowę!
Nowe przepisy, obowiązujące od 2021 r. POMOGŁY, nie zaszkodziły.
A 2025 r. znów w tym zakresie był lepszy od 2024.
Przeciwnicy pierwszeństwa pieszych wchodzących nie mają dziś już żadnych argumentów. Gardłujący przeciw tej zmianie "eksperci" i publicyści mogą też się już tylko wstydzić
adrninistrator - #konfitura #samochodoza #polskiedrogi

W pięć lat zmniejszyliśmy lic...

źródło: FB_IMG_1773852855744

Pobierz

Czy obowiązek ustąpienia pierwszeństwa pieszym na pasach to dobra zmiana?

  • Tak 63.7% (4313)
  • Nie 36.3% (2463)

Oddanych głosów: 6776

  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hellfirehe
hellfirehe
18.03.2026, 17:17:42 via Wykop
  • 693
@adrninistrator: Żadne dane nie przekonają zdrowego, chłopskiego rozumu z którego jasno wynika że jak piesi mają pierwszeństwo to będą rzucać się metr przed nadjeżdżające pojazdy ;)
  • Odpowiedz
rudiok-
rudiok-
rudiok-
18.03.2026, 18:22:27 via Wykop
  • 176
@adrninistrator: jedyna krytyka to wobec pieszych-świętych krów, którzy nawet nie patrzą na nadjeżdzające samochody i ładują się na przejście bo "ma pierwszeństwo"
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
27.02.2026, 15:56:29
  • 897
Perełki z rejestru PESEL - pierwsze imiona.
Pisownia oryginalna, dokładnie taka jak jest w rejestrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stan na 20.01.2026.

Męskie:
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
27.02.2026, 15:57:39 via Wykop
  • 862
Burak


@Ukiss: turasy nam się namnażają
  • Odpowiedz
TupacSzakur
TupacSzakur
27.02.2026, 16:44:12 via Wypiek
  • 533
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Ukiss
Ukiss
17.03.2026, 16:03:17
  • 692
Perełki z rejestru PESEL, część 2!

Męskie:
* Luidżi (2 osoby)
* Leczysław (6)
* Stanimierz (2)
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
17.03.2026, 16:04:27 via Wykop
  • 757
@Ukiss: nazwac córkę LEGIA to trzeba nie mieć jakiejkolwiek godności człowieka xD
  • Odpowiedz
cyconiusz
cyconiusz
17.03.2026, 17:12:55 via Wykop
  • 860
@EtatowyIdiota: @iErdo @James2000

Szon Konery xD
  • Odpowiedz
Histmag
Histmag
16.03.2026, 15:44:52
  • 19
Znalezisko - Czarnoskóra Charlotta? Kim była prawdziwa królowa Wielkiej Brytanii (https://wykop.pl/link/7908407/czarnoskora-charlotta-kim-byla-prawdziwa-krolowa-wielkiej-brytanii)

Serial „Bridgertonowie” cieszy się ogromną popularnością. Na ekranach zagościł już piąty sezon inspirowany sagą Julii Quinn „Bridgerton series”. I choć jest on dość luźno powiązany z książkami, widzom raczej to nie przeszkadza. Dzięki temu zresztą możemy obserwować Królową Charlotte, odgrywaną przez Goldę Rosheuvel. To ona stara się pociągać za sznurki całej socjety, wspomagając aranżacje nowych związków, ale także bacznie wyczekując nowych plotek.
Histmag - Znalezisko - Czarnoskóra Charlotta? Kim była prawdziwa królowa Wielkiej Bry...

źródło: 1krolowacharlotte

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

egonszef
egonszef
17.03.2026, 13:30:34 via Wykop
  • 1
ta aktorka ma żonę, czyli LEWACTWO xd w------e nawet bym się nie dowiedział o tym serialu gdyby nie wykop
  • Odpowiedz
Saeglopur
Saeglopur
17.03.2026, 17:59:08 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Izdeb
Izdeb
17.03.2026, 07:08:24
  • 399
#trump #iran #wojna #usa #heheszki
Izdeb - #trump #iran #wojna #usa #heheszki

źródło: 651724119_1213663680980927_7203553674048083905_n

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polock
polock
17.03.2026, 07:14:23 via Android
  • 522
@Izdeb: według mnie najgorszy prezydent w krótkiej historii USA. Dłuuugo będą po nim i jego przydupasach Stany przywracać swoje imię wśród sojuszników i sprzątać bałagan zostawiony po nich.
  • Odpowiedz
rafti77
rafti77
rafti77
17.03.2026, 07:30:41 via Wykop
  • 231
@Aster1981: Co? Dla kogo dobrego? Dla Ciebie? Dla zwykłego Amerykanina? Czy dla swoich nienażartych kumpli bogoli?
  • Odpowiedz
ciabass
ciabass
16.03.2026, 22:08:17
  • 197
Fajna przyszłość się szykuje. Ten slop będzie wciskany na każdym kroku żeby usprawiedliwić utopienie pieniędzy w AI. Niedługo cena RAM-u urośnie na tyle, że nawet pomyśleć nie będzie można o własnym PC. Miliarderzy wtedy łaskawie nam udostępnią jakiś gunwo serwis typu GeForce Now za 100$ miesięcznie. Rzygać się chce od tej chciwości kilku najbogatszych squrwysynow.
#nvidia #pcmasterrace
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ggs-hg
ggs-hg
16.03.2026, 23:38:03 via Wykop
  • 46
@ciabass: Ja tam sie ciesze, że mam tyle gier do ogrania które jeszcze nie dotknęło to g---o, że mam w co grać go końca życia.
  • Odpowiedz
RedRightHand
RedRightHand
RedRightHand
17.03.2026, 06:10:15 via Wykop
  • 71
@ciabass: będziemy reanimować stare trupy na DDR3 i powstanie ramowe podziemie xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 133
  • Strona 33 z 133
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 10.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking