Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nnbart
nnbart

nnbart

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1162
  • Znaleziska 57
  • Mikroblog 1105
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
2 godz. i 7 min temu
  • 187
Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- jest koordynatorem SOR chociaż nie ma do tego uprawnień
- jest zatrudniony w kilku szpitalach jednocześnie

I
ATAT-2 - Czyli w skrócie:

- Typ cały rok rejestrował ponad 330h miesięcznie pracy
- ...

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart 34 min temu via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
2 godz. i 15 min temu
  • 9
xD
Nerwy panu prezydentowi puściły, porównuje ciasto do noża lub pistoletu, a mieszkańców nazywa hołotą xD
#poznan #polityka
luke-mat - xD 
Nerwy panu prezydentowi puściły, porównuje ciasto do noża lub pistolet...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart 1 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@Dominsiemaelo: Jaśkowiak krzyczał?
  • Odpowiedz
jarzynka
jarzynka
7 godz. temu
  • 6
#pomagajzwykopem #wykopobrazapapieza
Szczytny cel zbiórki.

https://pomagam.pl/t3977w
jarzynka - #pomagajzwykopem #wykopobrazapapieza
Szczytny cel zbiórki.

https://pomaga...

źródło: 1000115307

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart 6 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
@jarzynka: to on został skremowany?
  • Odpowiedz
MgrKuciapa
MgrKuciapa
9 godz. i 4 min temu
  • 88
Kiepsko to wygląda
#mecz #mundial2026 #pilkanozna
MgrKuciapa - Kiepsko to wygląda 
#mecz #mundial2026 #pilkanozna

źródło: 1781582308400

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart 7 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 9
@MgrKuciapa: znowu JD Vance będzie miał używanie jak to Europa upada
  • Odpowiedz
kilo-bravo2
kilo-bravo2
kilo-bravo2
wczoraj, 12:04:48
  • 179
#heheszki
kilo-bravo2 - #heheszki

źródło: 1000008906

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart 20 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 1
@straszny_cham: brakuje tagu #czarnyhumor
  • Odpowiedz
myidioci
myidioci
myidioci
przedwczoraj, 21:51:56
  • 2
#mecz mam jutro wolne. Czekać na ten hit WKS?serial piwko i wytrzymać? Czy lepiej się wyspać i rano do biedronki z emerytami?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart przedwczoraj, 21:54:04 via Wykop
  • 0
@myidioci: zależy jaki serial
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart przedwczoraj, 21:48:17
  • 1
#mecz super (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcelus
marcelus
przedwczoraj, 21:17:55
  • 4
BRAWO!!! #mecz
marcelus - BRAWO!!! #mecz

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart przedwczoraj, 21:23:22 via Wykop
  • 0
@marcelus: precel
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart przedwczoraj, 21:16:41
  • 0
#mecz czy ja tam widziałem reklamę Smirnoffa?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart przedwczoraj, 20:14:29
  • 1
#mecz Holandia póki co nie istnieje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart
Autor
przedwczoraj, 20:20:14 via Wykop
  • 0
@domp12:
nnbart - @domp12:

źródło: ferdek-kiepski-bardzo-panu-dziekuje_2022-11-23_21-25-42

Pobierz
  • Odpowiedz

3

Ostatni mundial Adidasa. Koniec współpracy z reprezentacją Niemiec

Ostatni mundial Adidasa. Koniec współpracy z reprezentacją Niemiec

Adidas współpracuje z reprezentacją Niemiec od 1954 r., ale po tegorocznym mundialu ta współpraca na razie się kończy. Nike zapłaciło więcej

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: przedwczoraj, 11:13:30
  • 4
  • #
    adidas
  • #
    pilkanozna
  • #
    historia
  • #
    ciekawostki
  • #
    biznes
  • #
    niemcy
nnbart
nnbart
nnbart przedwczoraj, 15:48:12 via Wykop
  • 0
to jest ten słynny patriotyzm gospodarczy?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zazdrosny
zazdrosny
przedwczoraj, 14:30:35
  • 46
dziś mija tydzień mojej abstynencji. pierwszy raz taka długa przerwa od 4 lat. nawet fajnie jestᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart przedwczoraj, 15:19:53 via Wykop
  • 3
@zazdrosny: z tej okazji pora zachlać morde (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
JanTadeusz
JanTadeusz
przedwczoraj, 10:19:42
  • 4
#nba c---a warte to wszystko

https://x.com/NBAMemes/status/2065962477020700958
JanTadeusz - #nba c---a warte to wszystko

https://x.com/NBAMemes/status/206596247702...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart przedwczoraj, 10:23:20 via Wykop
  • 1
@JanTadeusz: tak się gra na Wyspach przecież
  • Odpowiedz
Cygan12345
Cygan12345
Cygan12345
13.06.2026, 20:49:33
  • 17
Jak komuś nie opadł entuzjazm i po meczu brazoli zostanie oglądać Haiti, to powinien trafić do teleexpressowej galerii ludzi pozytywnie (?) zakręconych
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart 13.06.2026, 22:04:17 via Wykop
  • 0
powinien trafić do teleexpressowej galerii ludzi pozytywnie (?) zakręconych


@Cygan12345: w jakiej zasiądziesz kategorii?
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
13.06.2026, 20:07:34
  • 74
#mecz
Nie oszukujmy się - na razie największy plus tego mundialu to ten tag xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart 13.06.2026, 21:55:57 via Wykop
  • 2
@wiktor-wkpl: tak już zostanie
  • Odpowiedz
vorky
vorky
13.06.2026, 19:04:17
  • 789
Kiedy tata wejdzie sprawdzić co tam robicie z kolegami na komputerze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #heheszki #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Kiedy tata wejdzie sprawdzić co tam robicie z kolegami na komputerze ( ͡°( ͡°...

źródło: replay2026-06-1321-02-59-248

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart 13.06.2026, 19:33:19 via Wykop
  • 3
@vorky: jak dla mnie oni sami wyglądają jak z ej aja
  • Odpowiedz
EtenszynDrimzKamynTru
EtenszynDrimzKamynTru
13.06.2026, 18:54:20
  • 0
Śniło mi się że po sezonie Sochan wrócił do Spurs i siedział na konferencji z trenerem i na koniec powiedział: "od teraz ja i trener Johnson będziemy obaj pilnować by nikt piachu w tryby nie sypał"

xD

#nba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart 13.06.2026, 19:19:02 via Wykop
  • 0
xD


@EtenszynDrimzKamynTru: serio?
  • Odpowiedz

310

Uskok San Andreas osiągnął najwyższy poziom naprężeń od 1000 lat

Uskok San Andreas osiągnął najwyższy poziom naprężeń od 1000 lat

Badanie pokazuje, że naprężenia, które zwykle powinny być rozładowywane przez duże trzęsienia, od dawna nadal się kumulują i mogły już osiągnąć niespotykany dotąd poziom.

kenai
z
pl.euronews.com
dodany: 13.06.2026, 07:04:26
  • 113
  • #
    nauka
  • #
    kalifornia
  • #
    geologia
  • #
    usa
  • #
    ciekawostki
nnbart
nnbart
nnbart 13.06.2026, 16:17:02 via Wykop
  • 1
Sa Nandreas*
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ty_to_chyba_lubisz
ty_to_chyba_lubisz
13.06.2026, 11:46:05
  • 95
Trzeci dzień mistrzostw a ta ekipa nadal pozostaje niepokonana (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

#mecz #mundial
tytochyba_lubisz - Trzeci dzień mistrzostw a ta ekipa nadal pozostaje niepokonana (╭☞...

źródło: eaa0ecd09abeec7208bd04299396

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart 13.06.2026, 13:01:13 via Wykop
  • 13
@ty_to_chyba_lubisz: zawsze mnie zastanawia czemu oni nie mogą się zgadać i jakoś równo kucnąć, tylko każdy inaczej
  • Odpowiedz
peters294
peters294
peters294
13.06.2026, 08:52:11
  • 838
Nie ma to jak brać psiecko do decathlonu. Było na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psy #psiarze #decathlon
peters294 - Nie ma to jak brać psiecko do decathlonu. Było na rzadko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps...

źródło: t

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nnbart
nnbart
nnbart 13.06.2026, 10:33:33 via Wykop
  • 10
@peters294: tyle dobrze, że zbiera, a nie spier***ił po cichaczu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 12.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking