Byłem dwa miesiące temu w Niemczech w fabryce w której było kilka robotów i zautomatyzowanych linii i powiedzieli mi, że co najmniej kilka razy dziennie muszą interweniować, bo coś się zawiesi, zablokuje, zepsuje.
@rubensiruncajs: Niemcy lubią oszczędzać, maszyny chcą na wczoraj, za pół darmo, a tak to nie działa, a później pretensje, że coś nie działa.
Może się okazać, że więcej będzie na utrzymaniu ruchu, niż było by na samych















@FrasierCrane: dokładnie w ten sposób miałem robione kolano, czy zabieg laryngologiczny... Człowiek płaci składki zdrowotne, ale lekarzowi i tak trzeba zapłacić prywatnie, żeby mieć sensowny termin, więc nie dość, że mają normalną horrendalną wypłatę od szpitala to jeszcze "bonus" od ludzi.