Miałem nie kupować #gta6 bo to nie mój gatunek ale chyba zamówię preorder Ultimate bo lubię wspierać twórców, którzy podejmują dobre decyzje, jak w tym wypadku rezygnacja z płyt CD :)
Tak z ciekawości, to po c--j miałbym płacić za odblokowanie jakiegoś zablokowanego contentu w grze single player, skoro mody i tak pozwolą mi zrobić z nią, co zechcę? O ile dobrze pamiętam, to z Dragon's Dogma 2 tak było. Wrzucili sklep z jakimiś rzeczami za mikropłatności, a następnego dnia pojawiły się mody dodające to samo za free.
Chyba, że doczekam dnia, gdy jacyś fanboye będą się oburzać, że mody = piracanie. XD
Sprzedałem jakieś skrzynki na rynku Steam i okazało się, że mam teraz na koncie Steam prawie 2k... Ktoś zna może jakiś sprawdzony sposób na "wypłacenie" jakichś 80-90% tej kwoty normalnie na konto czy w gotówce? Myslałem o kupnie grach jako gifty, ale podobno blokują za takie cos konta (co za absurd). Może ktoś z was chciałby taniej nabyc jakieś itemki z rynku Steam? xD Chciałem nawet kupić ze 2-3 kontrolery Steam żeby
Valve wreszcie odkryło karty i ujawniło ceny Steam Machine. Podstawowy model z 512 GB pamięci został wyceniony na 4389 zł, a topowa konfiguracja przekracza 6 tys. zł.
@MrPepka: w jakies milion gier które sa tylko na steamie, jakies symulatory stacji benzynowej, czy jakies supermarket together. Akurat małych gier Indie ktore robia świetna robotę i dają duza frajdę i sa przy tym tanie sa tam tysiące.
Valve nie może sobie pozwolić na sprzedawanie Steam Machine po zaniżonych cenach, jak to robią konsole, bo firmy hurtowo by je skupywały do biur, wywalały SteamOS i instalowały Windowsa. Dlatego nie wiem, czemu niektórzy liczyli na konkurencyjne ceny do PS5 czy Xboxa.
Oczywiście, że lepiej złożyć PC niż kupić tą konsolę. Sam bym wziął, gdybym miał maszynkę do pieniędzy, tak żeby sobie stała w salonie.
btw jaką zj.baną firmą trzeba być żeby wypuścić drogiego ale słabego PC w czasach bańki AI i to przed premierą GTA VI który dostępny będzie na konsolexDD
Każdy CASUAL w którego celują weźmie w tej cenie np. PS5 Pro które jest znacznie mocniejsze i tańsze oraz GTA VI do tego xDDD
@Protectorx: w sensie ze mieli ogłosić w tym roku ze "żartowaliśmy z tym Steam Machine, nic takiego nie wydamy" bo ceny ramu wzrosły? Ja rozumiem ze to jest c-----y sprzet ktory średnio sie nadaje do grania, zwlaszcza na TV za tak wysoka cenę, ale nie mogli sie z tego wycofać juz. Podejrzewam ze wyprodukowali tego jakoś mało, zaraz beda sie tłumaczyć słaba dostępnością, a za jakis czas obniża ceny i
Wprowadzenie sztywnych limitów wynagrodzeń może prowadzić do niezamierzonych konsekwencji. Najbardziej doświadczeni specjaliści mogą ograniczać swoją aktywność w publicznym systemie ochrony zdrowia, przechodzić do sektora prywatnego lub podejmować pracę za granicą - mówi dr Tomasz Kopiec
W Crimson Desert mam 135h i ledwo połowę gry zrobiłem. I to jeszcze w taki sposób że ostatnie 3 akty to praktycznie przebiegłem bez patrzenia. Teraz trochę wrzuciłem na luz, dopiero odblokowałem trzecią postać i zamierzam przycupnąć, porobić aktywności poboczne, rozbudować obóz, urządzić dom, ogarnąć farmę i zwierzęta hodowlane, zarobić trochę pieniędzy i zostawić w banku żeby zarabiały na inwestycjach, ogarnąć misję poboczne i dopiero będę
@Runaway28: Massive Multiplayer Online Offline ( ͡°͜ʖ͡°) Zawsze mnie troche bawi jak ktos mowi ze to MMORPG dla jednej osoby, bo technicznie to robi z tej gry zwykle RPG. No ale rozumiem ze gry MMO maja pewna specyfikę i o to chodzi. Natomiast wciaz bawi.
Co do postaci w tej grze to absolutnie każda jest tam bezosobowo i jak ktoś faktycznie szuka w tej grze rozbudowanych postaci albo
@Runaway28: no ja akurat nie lubie walk z bossami w zadnej grze. Jak sobie ze 3 razy nie poradzę to często daje sobie spokój i juz nie wracam do tytułu. W Crimson Desert podoba mi sie to ze większość bossow jest prosta i zasadniczo wystarczy duzo zupy i mozesz na nich isc nawet z c------m sprzętem. Jak mi z jakims bossem nie poszło za pierwszym razem to często nie mysle
Man-Spider to jeden z najmroczniejszych motywów w historii Spider-Mana nie dlatego, że pokazuje kolejnego potężnego przeciwnika, ale dlatego, że zagrożenie rodzi się w samym Peterze Parkerze.
Coś tam chyba ktoś z Marvela mówił ze man-spider jest troche zbyt hardcorowy na ich publiczność i póki co nie planują robic ani tego, ani Spider Man The Other.
Robert Makłowicz, znany krytyk kulinarny i podróżnik, został uhonorowany jednym z chorwackich odznaczeń państwowych. Podczas uroczystości w Warszawie odebrał z rąk ambasadora Chorwacji Order Chorwackiej Plecionki. "To jest dla mnie powód do dumy niezwykłej"-stwierdził.
Nie reklama jednej tytułu — cała baza gier PC. Wejdźcie, spróbujcie wyszukać coś co was interesuje i napiszcie czy wszystko się ładuje. Adres w profilu. Dzięki! #gry #pcgaming
@KentNow: absolutnie nieczytelny interfejs, pisanie postów na wykopie z użyciem AI nie pomaga w ogólnym odbiorze, layout strony wygląda jak genetyczne frontendy robione przez AI.
Ogolnie nie przeszkadzały by mi reklamy na banerach na mapie, ze tam sobie biegniesz w jakims battlefieldzie i mijasz baner McDonalda czy cos, ale reklamy w menu gry sa k------o w---------e zawsze.
@zzapal: doskonale Cie rozumiem, tym bardziej skłaniam sie do przeniesienia reklam z przestrzeni publicznej do gier. Oczywiscie rozsądnie, a nie ze mi dojebią reklamę biedronki w Skelige. Ale tak jak pisałem, statyczna reklama, jakis baner gdzies na budynku, i tak i tak w takim cyberpunku byly jakies bilbordy i reklamy wiec nie widzę problemu żeby czesc z nich byla autentyczna.
@jamajskikanion: niby tak, ale nie trzeba od razu całego McDonalda stawiać. W takim cyberpunku czy GTA i tak masz jakies bilbordy, plakaty czy ulotki. Jak dla mnie mogly by one reklamować rzeczywiste firmy.
Swoja droga nie zdziwiłbym sie gdyby tak zrobili w GTA VI.
@11mariom: no tak, absolutnie nie chce żadnych reklam ktore musza byc obejrzane. Mam raczej na mysli jakis bilboard przy jednej z głównych tras w jakims cyberpunku czy gta gdzie go widzisz po prostu przejeżdżając obok. Tak samo jak sztuczne bilbordy nie sa nachalne w grach tak samo realne produkty na tych bilboardach nie musza byc nachalne.
@gimemoa: niby rozumiem, ale nie wiem co steam mialby zrobic, skoro to inne platformy często same strzelają sobie w stopę, czy steam ma celowo pogorszyć jakość swoich uslug? Wprowadzić kontrolowane bledy? Serio pytam, jak sie takie rzeczy rozwiązuje?
Co do mentalności graczy, mam PC, SteamDecka i planuje kupić Steam Frame, do tego ten nowy Steam Controller świetnie mi sie sprawdza ze swoim celowaniem żyroskopowym. Teoretycznie oprocz steam controllera, każde urządzenie
źródło: image
Pobierz