Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
HammerWZZN

HammerWZZN

Dołączył 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 596
  • Znaleziska 204
  • Mikroblog 392
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
Kostor95
Kostor95
17 godz. i 39 min temu
  • 1
gracze na konsolowych pudełkach zawsze są PRAWIE jak gracze PC #gry #gta
Kostor95 - gracze na konsolowych pudełkach zawsze są PRAWIE jak gracze PC #gry #gta

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN 13 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@Kostor95: nie bedzie loading screenów w GTA VI? No k---a, kocham 2015 rok, żyjemy we wspaniałych czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
przedwczoraj, 15:11:42
  • 1
Miałem nie kupować #gta6 bo to nie mój gatunek ale chyba zamówię preorder Ultimate bo lubię wspierać twórców, którzy podejmują dobre decyzje, jak w tym wypadku rezygnacja z płyt CD :)

Koniec z cwaniactwem XD

#gry #ps5
donatien-de-sade - Miałem nie kupować #gta6 bo to nie mój gatunek ale chyba zamówię p...

źródło: IMG_7765

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN przedwczoraj, 15:20:25 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: to jest post tak bardzo z innego wymiaru ze az nie wiem jak to skomentować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
HammerWZZN - @donatien-de-sade: to jest post tak bardzo z innego wymiaru ze az nie wi...

źródło: 1000082969

Pobierz
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
przedwczoraj, 12:06:01
  • 3
Tak z ciekawości, to po c--j miałbym płacić za odblokowanie jakiegoś zablokowanego contentu w grze single player, skoro mody i tak pozwolą mi zrobić z nią, co zechcę? O ile dobrze pamiętam, to z Dragon's Dogma 2 tak było. Wrzucili sklep z jakimiś rzeczami za mikropłatności, a następnego dnia pojawiły się mody dodające to samo za free.

Chyba, że doczekam dnia, gdy jacyś fanboye będą się oburzać, że mody = piracanie. XD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN przedwczoraj, 13:56:49 via Wykop
  • 0
@lewoprawo: rockstar ma dosyc przykra historie z moderami. Lubi ich banować.
  • Odpowiedz
Epiktetlol
Epiktetlol
przedwczoraj, 09:16:49
  • 1
Grał ktoś?
#gry
Epiktetlol - Grał ktoś? 
#gry

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN przedwczoraj, 09:54:56 via Wykop
  • 2
@Epiktetlol: podobno w--------e, ale nie grałem.
  • Odpowiedz
Jurajski_Wedrowiec
Jurajski_Wedrowiec
Jurajski_Wedrowiec
przedwczoraj, 06:24:57
  • 0
Sprzedałem jakieś skrzynki na rynku Steam i okazało się, że mam teraz na koncie Steam prawie 2k... Ktoś zna może jakiś sprawdzony sposób na "wypłacenie" jakichś 80-90% tej kwoty normalnie na konto czy w gotówce? Myslałem o kupnie grach jako gifty, ale podobno blokują za takie cos konta (co za absurd). Może ktoś z was chciałby taniej nabyc jakieś itemki z rynku Steam? xD Chciałem nawet kupić ze 2-3 kontrolery Steam żeby
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN przedwczoraj, 06:33:51 via Wykop
  • 0
@Jurajski_Wedrowiec: zapisz sie na kupno Steam Machine i jak Ci sie uda to sprzedaj
  • Odpowiedz

19

Ile kosztuje Steam Machine? Gracze mogą być w szoku. Cena z kosmosu

Ile kosztuje Steam Machine? Gracze mogą być w szoku. Cena z kosmosu

Valve wreszcie odkryło karty i ujawniło ceny Steam Machine. Podstawowy model z 512 GB pamięci został wyceniony na 4389 zł, a topowa konfiguracja przekracza 6 tys. zł.

Maaatiz
z
hdtvpolska.com
dodany: 22.06.2026, 21:39:51
  • 33
  • #
    steam
  • #
    steammachine
  • #
    gaming
  • #
    pcmasterrace
  • #
    gry
  • #
    komputery
HammerWZZN
HammerWZZN 23.06.2026, 08:18:21 via Wykop
  • -1
No i w co miałby grać czego nie ma na PS5 Pro?


@MrPepka: w jakies milion gier które sa tylko na steamie, jakies symulatory stacji benzynowej, czy jakies supermarket together. Akurat małych gier Indie ktore robia świetna robotę i dają duza frajdę i sa przy tym tanie sa tam tysiące.
HammerWZZN
HammerWZZN 23.06.2026, 12:54:38 via Wykop
  • 0
@MrPepka: ale to ze steam machinę jest bez sensu to ja wiem, natomiast biblioteka gier steam jest absurdalnie większą niz ps5
Enrico-Pallazzo
Enrico-Pallazzo
23.06.2026, 00:21:59
  • 6
Valve nie może sobie pozwolić na sprzedawanie Steam Machine po zaniżonych cenach, jak to robią konsole, bo firmy hurtowo by je skupywały do biur, wywalały SteamOS i instalowały Windowsa. Dlatego nie wiem, czemu niektórzy liczyli na konkurencyjne ceny do PS5 czy Xboxa.

Oczywiście, że lepiej złożyć PC niż kupić tą konsolę. Sam bym wziął, gdybym miał maszynkę do pieniędzy, tak żeby sobie stała w salonie.

Ogólnie sam pomysł na taką konsolkę był
Enrico-Pallazzo - Valve nie może sobie pozwolić na sprzedawanie Steam Machine po zani...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN 23.06.2026, 08:14:09 via Wykop
  • 0
@ggs-hg: do renderowania video albo 3d?
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
23.06.2026, 00:27:22
  • 8
btw jaką zj.baną firmą trzeba być żeby wypuścić drogiego ale słabego PC w czasach bańki AI i to przed premierą GTA VI który dostępny będzie na konsolexDD

Każdy CASUAL w którego celują weźmie w tej cenie np. PS5 Pro które jest znacznie mocniejsze i tańsze oraz GTA VI do tego xDDD

Jakie to są łbyxD Tylko ośmieszyli się tym sprzętem.
#steammachine #steam #pcmasterrace
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN 23.06.2026, 08:12:09 via Wykop
  • 0
@Protectorx: w sensie ze mieli ogłosić w tym roku ze "żartowaliśmy z tym Steam Machine, nic takiego nie wydamy" bo ceny ramu wzrosły? Ja rozumiem ze to jest c-----y sprzet ktory średnio sie nadaje do grania, zwlaszcza na TV za tak wysoka cenę, ale nie mogli sie z tego wycofać juz. Podejrzewam ze wyprodukowali tego jakoś mało, zaraz beda sie tłumaczyć słaba dostępnością, a za jakis czas obniża ceny i
  • Odpowiedz

8

Sztywne limity pensji lekarzy to broń obosieczna. Nie będzie miał kto nas leczyć

Sztywne limity pensji lekarzy to broń obosieczna. Nie będzie miał kto nas leczyć

Wprowadzenie sztywnych limitów wynagrodzeń może prowadzić do niezamierzonych konsekwencji. Najbardziej doświadczeni specjaliści mogą ograniczać swoją aktywność w publicznym systemie ochrony zdrowia, przechodzić do sektora prywatnego lub podejmować pracę za granicą - mówi dr Tomasz Kopiec

freedomseeker
z
strefabiznesu.pl
dodany: 22.06.2026, 19:10:25
  • 14
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    afera
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
HammerWZZN
HammerWZZN 22.06.2026, 19:14:59 via Wykop
  • 17
A przetestujmy i zobaczymy...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HammerWZZN
HammerWZZN 08.06.2026, 20:57:40
  • 1
#crimsondesert #gry

W Crimson Desert mam 135h i ledwo połowę gry zrobiłem. I to jeszcze w taki sposób że ostatnie 3 akty to praktycznie przebiegłem bez patrzenia. Teraz trochę wrzuciłem na luz, dopiero odblokowałem trzecią postać i zamierzam przycupnąć, porobić aktywności poboczne, rozbudować obóz, urządzić dom, ogarnąć farmę i zwierzęta hodowlane, zarobić trochę pieniędzy i zostawić w banku żeby zarabiały na inwestycjach, ogarnąć misję poboczne i dopiero będę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN
Autor
20.06.2026, 11:41:09 via Wykop
  • 1
MMO offline


@Runaway28: Massive Multiplayer Online Offline ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze mnie troche bawi jak ktos mowi ze to MMORPG dla jednej osoby, bo technicznie to robi z tej gry zwykle RPG. No ale rozumiem ze gry MMO maja pewna specyfikę i o to chodzi. Natomiast wciaz bawi.

Co do postaci w tej grze to absolutnie każda jest tam bezosobowo i jak ktoś faktycznie szuka w tej grze rozbudowanych postaci albo
  • Odpowiedz
HammerWZZN
HammerWZZN
Autor
20.06.2026, 12:31:37 via Wykop
  • 1
@Runaway28: no ja akurat nie lubie walk z bossami w zadnej grze. Jak sobie ze 3 razy nie poradzę to często daje sobie spokój i juz nie wracam do tytułu. W Crimson Desert podoba mi sie to ze większość bossow jest prosta i zasadniczo wystarczy duzo zupy i mozesz na nich isc nawet z c------m sprzętem. Jak mi z jakims bossem nie poszło za pierwszym razem to często nie mysle
  • Odpowiedz

0

MAN-SPIDER - Koszmar i Mutacja Petera Parkera | MARVEL HISTORIE

MAN-SPIDER - Koszmar i Mutacja Petera Parkera | MARVEL HISTORIE

Man-Spider to jeden z najmroczniejszych motywów w historii Spider-Mana nie dlatego, że pokazuje kolejnego potężnego przeciwnika, ale dlatego, że zagrożenie rodzi się w samym Peterze Parkerze.

The_Human_Spider
z
youtube.com
dodany: 11.05.2026, 14:56:26
  • 3
  • #
    spiderman
  • #
    marvel
  • #
    mcu
  • #
    komiks
  • #
    komiksy
  • #
    ciekawostki
HammerWZZN
HammerWZZN 20.06.2026, 11:33:14 via Wykop
  • 0
Coś tam chyba ktoś z Marvela mówił ze man-spider jest troche zbyt hardcorowy na ich publiczność i póki co nie planują robic ani tego, ani Spider Man The Other.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

skunior
skunior
19.06.2026, 18:10:25
  • 1
Jakaś fajna wciągająca gierka przygodowa/rpg na PC ale żeby w miare wygodnie się grało na padzie?
#gry #grykomputerowe
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN 19.06.2026, 21:21:36 via Wykop
  • 1
@skunior: jak chcesz na 350h to crimson desert polecam. Tylko wez pod uwage ze rozkręca sie po 40h
  • Odpowiedz

1977

Robert Makłowicz uhonorowany przez Chorwatów. Dostał państwowy order

Robert Makłowicz uhonorowany przez Chorwatów. Dostał państwowy order

Robert Makłowicz, znany krytyk kulinarny i podróżnik, został uhonorowany jednym z chorwackich odznaczeń państwowych. Podczas uroczystości w Warszawie odebrał z rąk ambasadora Chorwacji Order Chorwackiej Plecionki. "To jest dla mnie powód do dumy niezwykłej"-stwierdził.

Ale-o-sio-chozii
z
rmf24.pl
dodany: 19.06.2026, 07:13:56
  • 200
  • #
    maklowicz
  • #
    kulinaria
  • #
    gotowanie
  • #
    ciekawostki
HammerWZZN
HammerWZZN 19.06.2026, 21:13:12 via Wykop
  • 0
@Schyzu: a moze dlatego ze jest vhy a jedynym celebryta, osoba publiczna z którą nie jest związana żadna afera?
KentNow
KentNow
19.06.2026, 12:00:00
  • 0
Nie reklama jednej tytułu — cała baza gier PC. Wejdźcie, spróbujcie wyszukać coś co was interesuje i napiszcie czy wszystko się ładuje. Adres w profilu. Dzięki! #gry #pcgaming
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN 19.06.2026, 12:42:12 via Wykop
  • 1
@KentNow: absolutnie nieczytelny interfejs, pisanie postów na wykopie z użyciem AI nie pomaga w ogólnym odbiorze, layout strony wygląda jak genetyczne frontendy robione przez AI.

Chyba jednak zostanę przy steamdb
  • Odpowiedz
JestemFrenem
JestemFrenem
19.06.2026, 06:56:11
  • 5
czy jest tu jakis informatyk znawca i moglby potwiedzic, czy to tak działało jak on mowi?? odp wazne

#bonzo #informatyka #komputery #internet #patostreamy
JestemFrenem - czy jest tu jakis informatyk znawca i moglby potwiedzic, czy to tak dz...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN 19.06.2026, 08:06:39 via Wykop
  • 10
@JestemFrenem: chłop sprzedał tajemnice CIA, nie dziwota że nie żyje.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
18.06.2026, 14:33:50
  • 4
#gry
Beka z ludzi składających preordery na gry, zwłaszcza cyfrowe - wiecie, że tych drugich nie zabraknie? xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN 18.06.2026, 15:05:37 via Wykop
  • 0
@plejton26: @T0pi5 ta gra to bedzie dopracowana pewnie rok po wyjściu na PC, ale c--j trzeba grać w zabugowane wersje na premierę.
  • Odpowiedz

380

Koniec grania bez reklam. EA wpycha banery do hitów

Koniec grania bez reklam. EA wpycha banery do hitów

EA uruchamia platformę EA Advertising i wpycha banery do największych hitów, by spłacić gigantyczny dług. Sprawdź, co to oznacza dla graczy.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 17.06.2026, 12:38:45
  • 123
  • #
    gry
  • #
    ea
  • #
    reklamy
  • #
    kontrowersje
HammerWZZN
HammerWZZN 17.06.2026, 17:10:15 via Wykop
  • 125
Ogolnie nie przeszkadzały by mi reklamy na banerach na mapie, ze tam sobie biegniesz w jakims battlefieldzie i mijasz baner McDonalda czy cos, ale reklamy w menu gry sa k------o w---------e zawsze.
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HammerWZZN
HammerWZZN 18.06.2026, 09:33:42 via Wykop
  • 0
@zzapal: doskonale Cie rozumiem, tym bardziej skłaniam sie do przeniesienia reklam z przestrzeni publicznej do gier. Oczywiscie rozsądnie, a nie ze mi dojebią reklamę biedronki w Skelige. Ale tak jak pisałem, statyczna reklama, jakis baner gdzies na budynku, i tak i tak w takim cyberpunku byly jakies bilbordy i reklamy wiec nie widzę problemu żeby czesc z nich byla autentyczna.
HammerWZZN
HammerWZZN 18.06.2026, 09:35:45 via Wykop
  • -1
@jamajskikanion: niby tak, ale nie trzeba od razu całego McDonalda stawiać. W takim cyberpunku czy GTA i tak masz jakies bilbordy, plakaty czy ulotki. Jak dla mnie mogly by one reklamować rzeczywiste firmy.

Swoja droga nie zdziwiłbym sie gdyby tak zrobili w GTA VI.
HammerWZZN
HammerWZZN 18.06.2026, 09:57:48 via Wykop
  • 0
@11mariom: no tak, absolutnie nie chce żadnych reklam ktore musza byc obejrzane. Mam raczej na mysli jakis bilboard przy jednej z głównych tras w jakims cyberpunku czy gta gdzie go widzisz po prostu przejeżdżając obok. Tak samo jak sztuczne bilbordy nie sa nachalne w grach tak samo realne produkty na tych bilboardach nie musza byc nachalne.

2

Steam pod presją w Europie. Holenderscy gracze mogli przepłacić ponad 220 mln eu

Steam pod presją w Europie. Holenderscy gracze mogli przepłacić ponad 220 mln eu

Steam pod presją w Europie. Holenderska fundacja twierdzi, że gracze przepłacili ponad 220 mln euro przez praktyki Valve.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 18.06.2026, 07:21:18
  • 3
  • #
    steam
  • #
    valve
  • #
    gry
  • #
    europa
  • #
    pcmasterrace
  • #
    komputery
HammerWZZN
HammerWZZN 18.06.2026, 09:41:39 via Wykop
  • 2
@gimemoa: niby rozumiem, ale nie wiem co steam mialby zrobic, skoro to inne platformy często same strzelają sobie w stopę, czy steam ma celowo pogorszyć jakość swoich uslug? Wprowadzić kontrolowane bledy? Serio pytam, jak sie takie rzeczy rozwiązuje?

Co do mentalności graczy, mam PC, SteamDecka i planuje kupić Steam Frame, do tego ten nowy Steam Controller świetnie mi sie sprawdza ze swoim celowaniem żyroskopowym. Teoretycznie oprocz steam controllera, każde urządzenie
m4rciniak
m4rciniak
18.06.2026, 08:58:57
  • 3
Taka prawda. Kto spróbuje, ten zostaje :-)
Chyba, że ssie jaja w gry.

Do dyskusji nie zapraszam, bo z faktami się nie dyskutuje.

Wybaczcie źródło, ale tam mi się wyświetliło (
m4rciniak - Taka prawda. Kto spróbuje, ten zostaje :-)
Chyba, że ssie jaja w gry.

Do...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HammerWZZN
HammerWZZN 18.06.2026, 09:37:10 via Wykop
  • 0
@m4rciniak: a jak ktos ma w------e w jakies fantasy gówna i jakies bieganie z mieczem czy czary?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

hammerwzzn

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.04.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking