Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
8azyl0v0
8azyl0v0

8azyl0v0

Dołączył 2 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 933
  • Znaleziska 17
  • Mikroblog 916
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 2
luke-mat
luke-mat
luke-mat
przedwczoraj, 13:23:45
  • 3
Różnica między Tuskiem, a PiS?
Tusk jak daje obietnice, to nawet 1/3 nie zrealizował.
PiS jak dał obietnice, to zrealizował wszystko.
Dlatego jeśli dojdą do władzy, to będzie ta kwota wolna 60k, będzie ten próg podatkowy 180 tysięcy.
#polityka #takaprawda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 przedwczoraj, 14:13:43 via Wykop
  • 2
@danob99: 500+, obniżenie wieku emerytalnego, likwidacja gimnazjów, 13. emerytura, 14. emerytura, zerowy PIT do 26 lat, obniżenie CIT dla małych firm, podwyższenie płacy minimalnej, uszczelnienie systemu VAT, utworzenie sieci szpitali, cofnięcie obowiązku szkolnego dla sześciolatków, wyprawka szkolna „Dobry Start” (300+), dodatkowe świadczenia dla emerytów, rozwój programu dróg lokalnych, przekop Mierzei Wiślanej, budowa gazociągu Baltic Pipe, zwiększenie wydatków na wojsko, utworzenie Wojsk Obrony Terytorialnej, zniesienie limitów do lekarzy dla części świadczeń,
  • Odpowiedz
pospolityrobak
pospolityrobak
pospolityrobak
27.04.2026, 15:00:55
  • 8
Ludziom to się pięknie odkleiło. Ciągle widzę że w związku z akcją #latwogang nie potrzebujemy posłów czy ministrów. Tak pusta ruro, niech litewka i latwogang zajmą się budową elektrowni atomowej i reformą szpitalnictwa xD

#polityka #bekazpodludzi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 27.04.2026, 17:33:28 via Wykop
  • 1
@pospolityrobak: potrzebujemy ministrów ale normalnych. Aż mnie mrowi że za wykształcenie naszych dzieci odpowiedzialna jest Nowacka...
  • Odpowiedz
XeNinja
XeNinja
24.04.2026, 19:31:34
  • 7
Tyle się mówi wszędzie o hejcie i dezinformacji, a tymczasem mecenas Giertych na luzie zakłada trollownie 2.0 i nikt okiem nie mrugnie.
#polityka
XeNinja - Tyle się mówi wszędzie o hejcie i dezinformacji, a tymczasem mecenas Gierty...

źródło: HGsJLS3XQAAIH7P

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 25.04.2026, 04:53:01 via Wykop
  • 1
@krzysztof-kaimikaj: o już pierwszy silny bot się oburzył
  • Odpowiedz
8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 15.04.2026, 16:58:09
  • 0
#polityka Przeżyliśmy Niemca, Ruska, przeżyjemy reżym Tuska ❤
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kochamcovid
kochamcovid
15.04.2026, 17:13:51 via Wykop
  • 1
@8azyl0v0: "Przeżyliśmy ruska" - mowa o donoszeniu za komuny i kradzieżach z zakładu pracy?
  • Odpowiedz
majFriend
majFriend
15.04.2026, 17:26:54 via Wykop
  • 1
@8azyl0v0: czemu nic o Pisie?
  • Odpowiedz
8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 08.04.2026, 21:36:27
  • 3
#polityka #kanalzero #stanowski
Koń by się uśmiał
8azyl0v0 - #polityka #kanalzero #stanowski
Koń by się uśmiał

źródło: 1000002978

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0
Autor
09.04.2026, 07:05:01 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: wiem bo Ciebie nie bawi jak ktoś wyśle dziennikarkę do Niemiec albo dopuści do głosu niemieckiego kandydata haha
  • Odpowiedz
8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0
Autor
09.04.2026, 07:50:32 via Wykop
  • 0
@Grzesiok: Niech Bóg nas chroni przed takimi sojusznikami jak Niemcy bo z wrogami jak Rosja sobie poradzimy
  • Odpowiedz
vartan
vartan
05.04.2026, 13:35:46
  • 8
A Tusk to benzynę po 5 obiecywał!!!

2011, Kaczyński obiecuje 2,62, obniżenie o połowę, jak tylko dojdą do władzy, że o wraku Tupolewa nie wspomnę...
8 lat, mordo, 8 lat... 8-9 złotych się zrobiło.

#bekazpisu #polityka #paliwo
vartan - A Tusk to benzynę po 5 obiecywał!!!

2011, Kaczyński obiecuje 2,62, obniżeni...

źródło: 1000002841

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 05.04.2026, 14:53:05 via Wykop
  • 0
@vartan: za PiSu tankowałem po 3.6zl tylko potem ta wojna.

Bo teraz to wina wojny a za PiSu była wina PiSu?
  • Odpowiedz
8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 06.04.2026, 13:40:10 via Wykop
  • 0
@vartan: tankowałem po 3.6 podczas rządów Prawa i Sprawiedliwości.
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
31.03.2026, 07:36:44
  • 305
Cena paliw za rządów PiSu, po obniżce VAT i akcyzy w 2022 roku. Bez ceny maksymalnej.

Dla przypomnienia dla Mariuszków - mogą nie pamiętać, bo wtedy mieli po 14 lat i co najwyżej interesowały ich ceny Lodów Ekipy.

#bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka #paliwo #iran #wojna
Jarusek - Cena paliw za rządów PiSu, po obniżce VAT i akcyzy w 2022 roku. Bez ceny ma...

źródło: Screenshot 2026-03-24 at 10-46-56 cena on 2022 - Szukaj w Google

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 05.04.2026, 17:50:57 via Wykop
  • 0
@Jarusek: wtedy to była wina obajtka, pisu a teraz wojny xDD
  • Odpowiedz
8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 30.03.2026, 05:27:33
  • 0
#polityka
8azyl0v0 - #polityka

źródło: 1000002890

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 28.03.2026, 14:46:36
  • 0
#polityka
8azyl0v0 - #polityka

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

windows95
windows95
22.03.2026, 20:56:08
  • 216
oskarżanie Tuska o drożejące paliwo to największy fikołek jakiego robi pisowski i konfederuski rynsztok jaki widziałem.

#bekazpisu #pis #bekazprawakow #trump #polityka
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 23.03.2026, 02:05:28 via Wykop
  • 2
@danob99: ta a Tusk nie gadał gdyby był premierem to benzyna byłaby po 5.19 a reszta PO i tej lewicy z-------a internet swoimi żalami że na Orlenie tylko sraja
  • Odpowiedz
TomdeX
TomdeX
21.03.2026, 05:54:35
  • 10
O ch... złoty... Chwila moment i dyszka na pylonie...
#wojna #ropa #paliwo
TomdeX - O ch... złoty... Chwila moment i dyszka na pylonie...
#wojna #ropa #paliwo

źródło: 1000002060

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 21.03.2026, 06:33:27 via Wykop
  • 0
@rastafari85: 15.0
  • Odpowiedz
8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 21.03.2026, 06:57:08 via Wykop
  • 2
@rastafari85: PiS nas tak nie wyruchal jak nas PO wyruchA
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
20.03.2026, 12:01:51
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 21.03.2026, 06:30:31 via Wykop
  • 0
@hpiotrekh: tak bo po za rządu PiSu tylko w Polsce paliwo było po 8zl... Co za tępota
  • Odpowiedz
8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 09.03.2026, 22:39:16
  • 3
#polityka uwielbiam logike uśmiechniętych w 2022 droga ropa to nie była wina wojny tylko PiSu i obajtka. Teraz jest wina wojny i Trampa haha
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybkie_Konopie
Szybkie_Konopie
09.03.2026, 23:24:02 via Wykop
  • 8
@8azyl0v0: Od około października do grudnia 2022. Ropa taniała (spadek o ok. 20–30% w hucie), złoty się umacniał, a ceny detaliczne benzyny i diesla na stacjach Orlenu prawie stały w miejscu lub spadały bardzo wolno. Orlen sam przyznał później, że „przez część grudnia utrzymywał wyższe marże niż zazwyczaj”. To pozwoliło wygenerować ekstra zyski w Q4 2022. Obniżka cen hurtowych przyszła dopiero 31 grudnia 2022 (dokładnie pod podwyżkę VAT z 8%
  • Odpowiedz
tulipana
tulipana
tulipana
10.03.2026, 07:56:32 via Wykop
  • 1
@8azyl0v0: przecież pisowcy wprost mówili że musimy mieć drogie paliwo, żeby niemiec nie wykupił
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
09.03.2026, 05:38:01
  • 209
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 09.03.2026, 06:38:40 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: czyli hasła że na Orlenie tylko sram itp wymyślał tępy a nie uśmiechnięty elektorat?
  • Odpowiedz
8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 14.02.2026, 18:36:52
  • 2
#youtube Czy ktoś z Was ma ostatnio problem z youtube na przeglądarce #brave ? Od jakiegoś czasu odtwarzacz wideo zacina się na niemal każdym filmie i muszę kilka razy odświeżać stronę, żeby w ogóle ruszył. Ma ktoś tak?
8azyl0v0 - #youtube Czy ktoś z Was ma ostatnio problem z youtube na przeglądarce #bra...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0
Autor
14.02.2026, 18:44:40 via Wykop
  • 0
U mnie sie tak zaczęło od kilku dni. Strasznie irytuje.
  • Odpowiedz
8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0
Autor
15.02.2026, 05:51:35 via Wykop
  • 0
@Foxbat: na tel używam ori apki i też jest ok
  • Odpowiedz
8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 12.02.2026, 20:24:43
  • 52
#profesorchris ale chciwa menda xD zobaczył ile hajsu wpada i zmienił na paypala zeby ludzie nie widzieli ile dostał.
8azyl0v0 - #profesorchris ale chciwa menda xD zobaczył ile hajsu wpada i zmienił na p...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zyjZdotacji
zyjZdotacji
12.02.2026, 22:46:59 via Wykop
  • 5
@8azyl0v0: ojjtam, moze na dyplom w colegium humanum zbieral 😀 a taki byl cFany i chowal sie w tunelu😁😁😁
  • Odpowiedz
adrian-bajeczny
adrian-bajeczny
adrian-bajeczny
13.02.2026, 10:16:17 via Wykop
  • 1
@8azyl0v0: To apropo transparentności.
  • Odpowiedz
PornoBiegacz
PornoBiegacz
12.02.2026, 12:01:24
  • 6
#profesorchris #policja #sluzbacelnoskarbowa #loteria #budda

Szkoda chłopa, nieprzyjemna sytuacja. Ciekawe czy to przez loterie i sprzedawanie losów w formie eboka z 8% zamiast 23% VAT. Każdy może popełnić bląd i się wpakować w szambo.
Może i środki niewspółmierne, ale jeżeli ich zadaniem było zabezpieczenie gotówki to ciężko było się zapowiedzieć
PornoBiegacz - #profesorchris #policja #sluzbacelnoskarbowa #loteria #budda 

Szkoda ...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 12.02.2026, 12:09:06 via Wykop
  • 1
@PornoBiegacz: nikt im się nie kazywał zapowiadać ale HK416 mogli sobie darować XD
  • Odpowiedz
Niebadzsmokiem
Niebadzsmokiem
10.02.2026, 20:39:32
  • 18
#spelnioneobietnicenawrockiego #polityka
Ilość spełnionych obietnic Karola Nawrockiego stan na dzień 10.02.2026:
Niebadzsmokiem - #spelnioneobietnicenawrockiego #polityka
Ilość spełnionych obietnic ...

źródło: f95bad401f59003bff4f9cfa2e5e8d463f8a1af40df09164fcb379830ec3e6a8

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 10.02.2026, 20:47:44 via Wykop
  • 0
@Niebadzsmokiem: hanuka pierwsza z brzegu a reszta jak ma robić jak go obrażony rzad we wszystkim blokuje? Bo Donek dostał 30% głosów to będzie dawał z siebie 30%
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
10.02.2026, 11:04:50
  • 87
#polityka
badreligion66 - #polityka

źródło: 1000036356

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 10.02.2026, 11:10:41 via Wykop
  • 0
@badreligion66: przecież jakby takie trolle na x czy wykop nie rozdmuchali tego filmu z Rosji to oba by biały max 15k wyświetleń ...i o żadnym bym pojęcia nie miał
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
09.02.2026, 18:33:27
  • 668
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 09.02.2026, 18:35:54 via Wykop
  • 4
@splinter96: ale was boli ten kanał zero
  • Odpowiedz
8azyl0v0
8azyl0v0
8azyl0v0 09.02.2026, 19:18:46 via Wykop
  • 3
@assninja: i co tam takiego pokazali że to wielka propaganda? jak wyglądają większe miasta? że jacyś ludzie tam mieszkają?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

MRX Kowalski

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 16.10.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 03.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking