Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Spitter

Spitter

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 912
  • Znaleziska 573
  • Mikroblog 339
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

1241

Nie jedna, a dwie Barbary Kurdej-Szatan w nowej bożonarodzeniowej reklamie Playa

Pokaż treści 18+

Nie jedna, a dwie Barbary Kurdej-Szatan w nowej bożonarodzeniowej reklamie Playa

Play dalej idzie w zaparte. "W ramach współpracy z Play pani Barbara Kurdej-Szatan gra powierzoną jej rolę w reklamach, natomiast jej poglądy wyrażane przez nią na prywatnych profilach w mediach społecznościowych w żaden sposób nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem firmy".

Neto
z
youtube.com
dodany: 17.11.2021, 11:33:09
  • 300
  • #
    play
  • #
    reklama
  • #
    patocelebryci
  • #
    strazgraniczna
  • #
    bialorus
  • #
    bekazpodludzi
Spitter
Spitter 17.11.2021, 21:45:23
  • 0
Czy mogę przenieść swój numer, który pierwotnie pochodzi z play do innej sieci? Czy jedyna opcja na zmianę to zamiana operatora i zmiana numeru jednocześnie? Nie mówię, że zmieniam ale pytam z ciekawości.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

6291

Nie żyje Krzysztof Kiersznowski

Nie żyje Krzysztof Kiersznowski

Smutna wiadomość

CipakKrulRzycia
z
twitter.com
dodany: 24.10.2021, 15:19:06
  • 321
  • #
    polska
  • #
    kultura
  • #
    kiler
  • #
    film
  • #
    kino
Spitter
Spitter 24.10.2021, 16:10:02
  • 1
@korni007: świetnie śpiewał „Katiusze” z Fredkiem w jednym odcinków.
Spitter
Spitter 24.10.2021, 16:11:58
  • 0
@korni007: https://youtu.be/9cFIJjc1vm0

53

Budka i Siemoniak rezygnują ze stanowisk w PO

Budka i Siemoniak rezygnują ze stanowisk w PO

Po spotkaniu z Donaldem Tuskiem liderzy Platformy Obywatelskiej złożyli rezygnację z pełnionych funkcji w partii. To skutek ich obecności na imprezie urodzinowej Roberta Mazurka.

konto usunięte
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 24.09.2021, 06:58:16
  • 27
  • #
    polska
  • #
    mazurek
  • #
    budka
  • #
    po
  • #
    urodziny
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
Spitter
Spitter 24.09.2021, 11:52:15
  • -1
@mabb: można na szybko stworzyć jakieś stanowisko tylko po to by za chwile kogoś z niego odwołać i wszystko wróci do normy.

687

Borelioza w natarciu. 4373 przypadki w Polsce tylko do połowy lipca

Borelioza w natarciu. 4373 przypadki w Polsce tylko do połowy lipca

Borelioza to groźna choroba, która często jest bagatelizowana. W ostatnich latach w Polce kleszcze jest coraz więcej.

jacek-pe
z
swiatrolnika.info
dodany: 31.07.2021, 14:34:10
  • 298
  • #
    polska
Spitter
Spitter 01.08.2021, 00:24:46
  • 0
Dzisiaj wyjąłem kleszcza spod kolana. Wyszedł cały, co powinienem zrobić?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

611

Przygniatająca większość konsumentów pomija reklamy wideo

Przygniatająca większość konsumentów pomija reklamy wideo

Niemal wszyscy konsumenci pomijają w oglądanych treściach wideo reklamy - wynika z badania Kantara i Google. Aż 86 proc. nagrań wideo prezentowanych respondentom w badaniu, było przerywane, kiedy pojawiał się przekaz reklamowy.

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 17.07.2021, 06:05:42
  • 245
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    technologia
  • #
    nauka
Spitter
Spitter 18.07.2021, 09:48:29
  • 1
@Distrust: robię identycznie tak samo odniosły lat. Jak jest idiotyczna reklama to czasami żałuje, że już tego nie kupię i muszę poszukać czegoś innego. :)

697

Obniżając ceny, sprzedawca będzie musiał udzielać dodatkowych informacji.

Obniżając ceny, sprzedawca będzie musiał udzielać dodatkowych informacji.

Sprzedawcy, w przypadku obniżki cen towarów, będą mieli obowiązek podawania obok informacji o obniżonej cenie, również informacji o najniższej cenie tego towaru lub usługi w ciągu 30 dni przed wprowadzeniem obniżki - zakłada projekt noweli ustawy o prawach konsumenta.

konto usunięte
z
bankier.pl
dodany: 05.07.2021, 11:57:50
  • 102
  • #
    prawo
  • #
    handel
  • #
    promocje
  • #
    biznes
  • #
    promocja
  • #
    polska
Spitter
Spitter 06.07.2021, 08:27:14
  • 1
W mojej skromnej opinii każdy sprzedawca powinien w łatwy sposób udostępnić informacje o promocjach które organizuje. Chodzi mi głównie o ceny. Jeżeli w reklamie jest krzyk, że przeceny do 80% to ja jako konsument w łatwy sposób powinienem sobie to 80% obniżki namierzyć. Poza tym historia cen przy obniżce to też całkiem niezły pomysł z punktu widzenia konsumenta. Dzisiaj w Polsce bezczelnie pluje się w twarz krzycząc o promocjach i obniżkach. Najpierw
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

688

Okradli tira. Miał ubezpieczenie, ale i tak musi zapłacić gigantyczny rachunek

Okradli tira. Miał ubezpieczenie, ale i tak musi zapłacić gigantyczny rachunek

Kierowca tira ma zapłacić 320 tys. zł za towar, jaki skradziono mu, gdy odpoczywał nocą na parkingu dla ciężarówek w Niemczech. Mężczyzna miał wykupione ubezpieczenie, ale według firmy wybrał nieodpowiednie miejsce na przerwę...

Szewczenko
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 14.06.2021, 14:27:47
  • 316
  • #
    polska
  • #
    transport
  • #
    spedycja
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    prawo
  • #
    logistyka
Spitter
Spitter 15.06.2021, 10:43:15
  • 20
@elvismt: pamiętaj na przyszłość kolego, że w takich sytuacjach warto jest skorzystać z polisy OC (odpowiedzialność cywilna) osoby, która wyrządziła szkodę. Nie znam dokładnie sytuacji ale zakładam, że szkody wyrządzone przez zwierzęta osób trzecich nie są wpisane w zakres ubezpieczenia. Niemniej jednak za szkodę, którą miałeś powinien odpowiedzieć właściciel psa. Odszkodowanie mógłbyś ściągnąć z jego polisy. A jeżeli nie ma polisy to on powinien naprawić szkodę w swoim zakresie.
Spitter
Spitter 15.06.2021, 12:01:53
  • 1
@Ponurnik: masz absolutną rację, zwłaszcza przy małych szkodach. Każdy ubezpieczyciel szkodliwym klientom narzuca wyższe składki. Taka szkodliwość jest badana czasem do 3 lat. Czyli za polisę możesz płacić przez 3 lata więcej tylko dlatego, że miałeś szkodę. Dlatego zawsze warto jest szukać rozwiązań, które wyeliminuje skorzystanie z Twojej polisy. Przykład: jak zaleje Cię sąsiad z góry to nie korzystaj ze swojej polisy tylko z sąsiada. Jeżeli sąsiad się ma to

1252

BLM chce sie pozbyć białych w Nowym Jorku!

Pokaż treści 18+

BLM chce sie pozbyć białych w Nowym Jorku!

A białasy sobie siedzą i jedzą obiadek XD

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 21.04.2021, 02:55:03
  • 276
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    rasizm
  • #
    blacklivesmatter
  • #
    blm
  • #
    lewackalogika
  • #
    urojenialewakoidalne
Spitter
Spitter 21.04.2021, 10:16:34
  • 11
W mojej ocenie tak właśnie wyglądają wstępy do ludobójstw.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cicho_tam
cicho_tam
cicho_tam
27.11.2020, 21:09:28
  • 0
iPhone 11 64gb white chwilowo dostepny od allegro za 2699 zł. Szkoda ze nie czarny ale coz.

https://allegro.pl/oferta/iphone-11-64gb-white-9919906102

#iphone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spitter
Spitter 27.11.2020, 21:21:10
  • 0
@cicho_tam: wlasnie kupilem bez problemu. Też kupiles? Hakies etui sobie dorzucasz?
  • Odpowiedz
pakxty
pakxty
10.11.2020, 05:52:23
  • 0
Mirki 11 pro podczas ładowania w nocy wyłączył się i nie reaguje. Próbowałem restartu, nie pomaga. Został tylko serwis? Telefon ma dwa tygodnie


#iphone
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spitter
Spitter 10.11.2020, 12:23:38
  • 0
@pakxty: poczekaj z tym serwisem. Podstawowe pytania: gdzie kupiles sprzęt? Kiedy dokładnie go kupiłeś? Stacjonarnie czy online? Konsument czy firma?

Na tej podstawie stwierdzimy czy serwis.
  • Odpowiedz
Spitter
Spitter 10.11.2020, 13:26:52
  • 0
@pakxty: płaciłeś onilne? Kiedy dokladnie odebrałeś? Potrzebna data. Pytam bo byc mlze uda Ci sie odstapic od umowy i od razu otrzymać zwrot.
  • Odpowiedz
imargam_2137
imargam_2137
24.10.2020, 19:10:26
  • 0
Mircy wróciłem po latach do najlepszej gry na świecie i zastanawiam się gdzie teraz expić moim kapciem. Ek 80 lvl, skille 90/90, magic sword z imbu, softy i PACC. Potrzebuje miejscówki gdzie mogę zarobić, gdzie wyjdę na zero i gdzie zrobię dobrą cyfre z waste bo zastanawiam się też nad allegro questem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spitter
Spitter 26.10.2020, 13:41:06
  • 0
@tomtom666: jak mam na swoim koncie jakies 109 TC to moge sobie kupic postac, ktora bedzie miala np. kilka dni Premium?
  • Odpowiedz
S.....P
S.....P
konto usunięte 17.10.2020, 22:17:34 via Android
  • 0
Gdyby Siemens teraz wyprodukowal smartofna to taki #iphone nie mialo by czego szukac na rynku
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spitter
Spitter 19.10.2020, 11:18:19
  • 0
@SPRAWDZANIE_IP: jedyna firma, która mogłaby rzucić wyzwanie apple to legendarna firma SAGEM.

SAGEM, mówi to Panu coś?
  • Odpowiedz
a.....k
a.....k
konto usunięte 15.10.2020, 17:31:28
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spitter
Spitter 15.10.2020, 17:52:14
  • 0
@aIkohoIik: zarządaj usunięcia swoich danych jak ktoś zadzwoni. Jeżeli ich nie usunął to zgłoś naruszenie przetwarzania danych i jazda z nimi. ")
  • Odpowiedz
Homar_smazony_na_wolnym_ogniu
Homar_smazony_na_wolnym_ogniu
17.09.2020, 16:17:30 via iOS
  • 0
Jeśli przez xkom zgłaszam urządzenie na rękojmie i mam do wyboru Oczekiwaany sposób zakończenia zgłoszenia, wybiorę zwrot pieniędzy i nie zostanie to uznane (chociaż głośnik pierdzi i to fakt, wiec pewnie będą chcieli mi wymienić urządzenie na nowe), to w momencie odrzucenia mogę zgłosić jeszcze raz ale wymianę? Czy stwierdza ze zwrotu gotówki nie będzie i wymienia? Jakieś doswiadczenia? #xkom #apple #iphone
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spitter
Spitter 18.09.2020, 12:33:15
  • 1
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: cześć, jeżeli mogę coś doradzic to proponuję by w sposobie zalatwienia rekalamacji wskazac dwie opcje do wyboru tj. wymiana na nowy lub zwrot gotowki. Dlaczego tak? Zgodnie z parawem czas na ustosunkowanie sie do żądań klienta to 14 dni. Jeżeli w tym terminie nie otrzymałeś odpowiedzi to roszczenie uznaje się za zasadne. Jezeli jednak wskazesz sam zwrot gotówki to w teorii sklep nie ma sztywnego 14 dniowego terminu na
  • Odpowiedz
Spitter
Spitter 18.09.2020, 13:41:20
  • 0
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: napisz swoje pismo. Nikt poza ustawodawcą nie moze narzucić Ci sposobu zgloszenia wady z tytulu rękojmi. :) Formularze są pewnego rodzaju ułatwieniem, głównie dla sklepu. Ps. Zakup nie był na firmę?
  • Odpowiedz
damw
damw
16.05.2020, 11:50:56
  • 1414
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 252
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spitter
Spitter 17.05.2020, 13:03:09
  • 1
@sh2dov: ciekawe tytuły książek w biblioteczce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MG78
MG78
06.04.2020, 07:42:03
  • 3150
#kuchniamg78

Wynająłem miejsce do nagrań i jutro próbujemy kręcić pierwsze odcinki do mojego nowego kulinarnego kanału na YouTube. Wybrana została też nazwa - Top Gar ( ͡° ͜ʖ ͡°), którą podsunął mireczek @Villthuriss. Kanał jeszcze nie ma grafik, ale o to zadbamy razem z @M4YU jutro wieczorem i w środę.

Trzymajcie kciuki aby wszystko się udało, przy pierwszych odcinkach pewnie wyjdzie nam masę problemów, o których nie pomyśleliśmy
MG78 - #kuchniamg78

Wynająłem miejsce do nagrań i jutro próbujemy kręcić pierwsze ...

źródło: comment_1586158791AqnbYCs1cOuiwnXWjYQbJO.jpg

Pobierz
  • 213
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spitter
Spitter 06.04.2020, 13:22:55
  • 1
@MG78: opisywałeś się gdzieś narodziny pomysłu? W jaki sposób zebrałeś ekipę? Co Cię zmotywowało by w końcu zacząć robić to co masz zamiar? Robisz to bez doświadczenia czy już gdzieś wcześniej liznąłeś trochę youtubowego fachu?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Spitter
Spitter 31.03.2020, 12:10:50
  • 0
@Media_Expert: Dzień dobry! Czy to prawda, że zawiesiliście możliwość zwrotu produktu z akcji satysfakcja gwarantowana w sklepach stacjonarnych? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niby to przez pandemię anulowaliście całą akcję. Ciekawe bo sprzedaży nie zawiesiliście i cały czas ją prowadzicie. A jak to było w moim przypadku 21.03.2020 nawet na tym budowaliście całą otoczkę by sprzedać sprzęt. Dajcie znać ja kto wygląda bo ludzie na waszej infolinii
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • Strona 18 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.04.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 02.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia