Zakupiłem The One Parfum i mogę polać co nieco za 2,73/ml Tak tylko dodam że nosem za tymi perfumami jest Jean-Christophe Hérault czyli autor Aventusa ( ͡°͜ʖ͡°)
Czy ktoś chce to ode mnie zabrać? xD Kupiłem tego Erosa bo małpy na pepperze pisały, że kurła można brać w ciemno klasyka xD No i psikam i takim normikiem daje, że aż człowiekowi dziwnie. To jest zapach, że idziesz do Zary albo innej sieciówki i na 90% go wyczujesz na jakimś brokule ehhh Z Erosa było kilka psiknięć, a Joop jaki jest każdy widzi. Jestem tu świeżak, dopiero wchodzę w temat więc
Czy ktoś może mi polecić jakieś fajne letniaczki z dobrymi parametrami? Mój ulubiony letniak to Reflection Man ale mam wrażenie że jest on slabysz niz kiedyś i do tego droższy. Fajnie jakby były jakieś białe kwiaty ale nie jest to konieczne #perfumy
Mirki patrzcie na to, bo nie wierzę XD Zamówiłem odlewkę od @Slejpnir chyba gość od 6 rano koczował pod paczkomatem. Typ nadaje paczkę o 07:43, a o 07:45 kurier już ją wyciąga. Dwie minuty różnicy XD Wyobrażam sobie jak gość stoi z tą paczką pod maszyną nagle podjeżdża bus InPostu, to ten szybko wbija kod, wrzuca pakę do skrytki, zamyka z buta i ucieka, żeby kurier go nie zobaczył XD A
@Gieremek: ile aktualnie trzeba w dobrej cenie na niego wydać? 1.5 roku temu to za 8zł bezproblemowo 2 flaszki poszły w dzień, a teraz to nawet Świry widzę za 7zł mają
Czy jest jakiś sposób na zdjęcie atomizera Armaf CDN Urban man Elixir? Rozlewał ktoś inaczej niż przepsikując? Mi się smutno robi jak mam przepsikiwac 😢
Jeśli ktoś poluje na Torino21 to w makeup jest za 592 zł, co jest chyba najniższą ceną w historii, a przynajmniej ja nie pamiętam aby był gdzieś taniej.
Wygenerowałem możliwy do filtrowania i sortowania arkusz ze wszystkimi produktami z Alexandria Fragrances, wraz z m.in. informacją co klonują, przybliżoną ceną PLN per ml i dostępnością.
#perfumy Dobra, mirasy. Mam pytanko: Na górze wewnętrznej strony flakonu perfum pojawia mi się coś w rodzaju skroplonej pary wodnej albo samych perfum(kondensacja). Czy może to świadczyć o nieszczelności flakonu? Ktoś tak miał? Miałem tak z niektórymi dekantami i wtedy domyślałem się w czym rzecz, no ale nadal były to tylko 5-10ml dekanty. Teraz mowa o dość drogiej pełnej flaszcze:/ Perfumy nie były narażone na nagłą zmianę temperatury. Stały normalnie
Ciao, ktoś chętny na kolejną dawkę popularnych smrodów? Wszystko od mirasów, dodam Made in Lab 05 (Dior Sauvage edt) gratis. Przesyłka też gratis! I cena sportowa - 130 zł za całość - rozpiska w komentarzu
Mirki albo i raczej damska czesc, potrzebuje pomocy, mam za zadanie kupic damskie perfumy, kobieta ponad 50 lat, zadbana, szczupla, bardziej mlodziezowa niz elegancka pani ale bez przesady, cos w kasie 300-500zl za flakon, z tego co wiem to miewala i lubila jakies ysl czy prada, takie zwlaszcza w jasnych flakonikach, niektore w ksztalcie rozy czy cos takiego, wiem tez ze podoba jej sie boisik bozy i sama sie nim niekiedy prysnie,
@JestemFrenem: na tagu ciężko może być, myślę że takie 220zł bardziej realne ale wszystko zależy jak szybko chcesz sprzedać zmniejszając ewentualnie cenę
#perfumy
źródło: image
Pobierz