Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Funshyy
Funshyy

Funshyy

Dołączył 4 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1055
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1055
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 4
markaron
markaron
1 godz. i 58 min temu
  • 3
Zakupiłem The One Parfum i mogę polać co nieco za 2,73/ml Tak tylko dodam że nosem za tymi perfumami jest Jean-Christophe Hérault czyli autor Aventusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
markaron - Zakupiłem The One Parfum i mogę polać co nieco za 2,73/ml Tak tylko dodam ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 1 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
@markaron: wezmę dyszkę, może coś z listy dobiorę
  • Odpowiedz
Czypsy
Czypsy
przedwczoraj, 11:27:11
  • 4
#perfumy na sprzedaż Pana Dora Aqua de Dora - 24/100ml - 280 PLN
Czypsy - #perfumy na sprzedaż Pana Dora Aqua de Dora - 24/100ml - 280 PLN

źródło: 0851369f1f9fa9bf9ea008b54cc346e4a9d24d7a37bc9b3b926b52b1933b86a6

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy przedwczoraj, 12:39:54 via Wykop
  • 1
@Czypsy: a on przepadkiem nie przyjechał dopiero co?
  • Odpowiedz
Cliencik
Cliencik
Cliencik
22.06.2026, 06:22:27
  • 1
#perfumy Puszczę w dobre rączki pachnidełka :

Chanel Allure Sport Cologne - 100 ml (bez 1 globala ) - 300 zł
JPG Le male Elixir - 75 ml (bez 2 sików) - 200 zł

+ koszt wysyłki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 22.06.2026, 07:23:30 via Wykop
  • 0
@Cliencik: mega cena za Allure czy tak potaniał?
  • Odpowiedz
Funshyy
Funshyy
Funshyy 22.06.2026, 16:04:17 via Wykop
  • 1
@khetar: mam podobnie ale póki nie wezmę nic to jeszcze panuje nad sobą, jak się na coś zdecyduje to będzie coraz łatwiej
  • Odpowiedz
markaron
markaron
22.06.2026, 08:22:24
  • 6
Pochwalcie się swoimi kolekcjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
markaron - Pochwalcie się swoimi kolekcjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 22.06.2026, 08:30:40 via Wykop
  • 12
@markaron:
Funshyy - @markaron:

źródło: Screenshot_20260622_102914_Samsung Browser

Pobierz
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
22.06.2026, 06:48:18
  • 7
Czy ktoś chce to ode mnie zabrać? xD Kupiłem tego Erosa bo małpy na pepperze pisały, że kurła można brać w ciemno klasyka xD No i psikam i takim normikiem daje, że aż człowiekowi dziwnie. To jest zapach, że idziesz do Zary albo innej sieciówki i na 90% go wyczujesz na jakimś brokule ehhh
Z Erosa było kilka psiknięć, a Joop jaki jest każdy widzi. Jestem tu świeżak, dopiero wchodzę w temat więc
vladi_putin - Czy ktoś chce to ode mnie zabrać? xD Kupiłem tego Erosa bo małpy na pep...

źródło: normiki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 22.06.2026, 07:22:06 via Wykop
  • 0
@vladi_putin: aż kusi Erosik
  • Odpowiedz
Enrico-Pallazzo
Enrico-Pallazzo
20.06.2026, 13:40:09
  • 0
Czy ktoś może mi polecić jakieś fajne letniaczki z dobrymi parametrami? Mój ulubiony letniak to Reflection Man ale mam wrażenie że jest on slabysz niz kiedyś i do tego droższy. Fajnie jakby były jakieś białe kwiaty ale nie jest to konieczne #perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 20.06.2026, 13:49:13 via Wykop
  • 0
@Enrico-Pallazzo: ADG Parfum, JPG Le Beau Le Parfum
  • Odpowiedz
adrianoX
adrianoX
adrianoX
20.06.2026, 10:49:54
  • 20
Mirki patrzcie na to, bo nie wierzę XD Zamówiłem odlewkę od @Slejpnir chyba gość od 6 rano koczował pod paczkomatem.
Typ nadaje paczkę o 07:43, a o 07:45 kurier już ją wyciąga. Dwie minuty różnicy XD
Wyobrażam sobie jak gość stoi z tą paczką pod maszyną nagle podjeżdża bus InPostu, to ten szybko wbija kod, wrzuca pakę do skrytki, zamyka z buta i ucieka, żeby kurier go nie zobaczył XD
A
adrianoX - Mirki patrzcie na to, bo nie wierzę XD Zamówiłem  odlewkę od @Slejpnir  ch...

źródło: IMG_1680

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 20.06.2026, 12:33:24 via Wykop
  • 4
@adrianoX: @Slejpnir robotę wykonał, teraz Ty wskakuj w garnitur, bierz szampana i wyczekuj pod paczkomatem kuriera.
  • Odpowiedz
hydrant123
hydrant123
19.06.2026, 14:25:01
  • 6
#perfumy zapowiadają upały od dzisiaj to trzeba było zadbać o zaopatrzenie.(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) a w drodze jeszcze inny flakonik.
hydrant123 - #perfumy  zapowiadają upały od dzisiaj to trzeba było zadbać o zaopatrze...

źródło: IMG_0195

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 19.06.2026, 16:12:44 via Wykop
  • 0
@Gieremek: ile aktualnie trzeba w dobrej cenie na niego wydać? 1.5 roku temu to za 8zł bezproblemowo 2 flaszki poszły w dzień, a teraz to nawet Świry widzę za 7zł mają
  • Odpowiedz
ranadj
ranadj
17.06.2026, 10:46:07
  • 1
Czy jest jakiś sposób na zdjęcie atomizera Armaf CDN Urban man Elixir? Rozlewał ktoś inaczej niż przepsikując? Mi się smutno robi jak mam przepsikiwac 😢

#perfumy
ranadj - Czy jest jakiś sposób na zdjęcie atomizera Armaf CDN Urban man Elixir? Rozle...

źródło: IMG_0283

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 17.06.2026, 14:11:06 via Wykop
  • 1
@ranadj: atomizer normalnie schodzi, masz tam rurkę tego grzybka, więc trzeba jakiś szerszy wężyk i normalnie leci. Lałem Urbana jak i inne CDNI
  • Odpowiedz
Funshyy
Funshyy
Funshyy 18.06.2026, 14:26:56 via Wykop
  • 0
@ranadj: spróbuj np. w gumowej rękawiczce mocno złapać
  • Odpowiedz
KingOfTheWiadro
KingOfTheWiadro
18.06.2026, 12:19:18
  • 17
co tam dzisiaj na atomizerze wariaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)




#perfumy
KingOfTheWiadro - co tam dzisiaj na atomizerze wariaty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SPOILER

SPOILER...

źródło: eros

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 18.06.2026, 12:25:28 via Wykop
  • 0
@khetar: tak bez słońca?
  • Odpowiedz
hmmmmmmv2
hmmmmmmv2
hmmmmmmv2
16.06.2026, 19:11:17
  • 5
#perfumy
Kurła... nie żeby to był jakis turbo problem ale mogliby sie ogarnąć...
hmmmmmmv2 - #perfumy
Kurła... nie żeby to był jakis turbo problem ale mogliby sie oga...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 17.06.2026, 07:21:15 via Wykop
  • 1
@hmmmmmmv2: zonacz może czy atomizer z dekantów pasuje
  • Odpowiedz
statystycznyjanusz
statystycznyjanusz
statystycznyjanusz
17.06.2026, 05:23:19
  • 5
Jeśli ktoś poluje na Torino21 to w makeup jest za 592 zł, co jest chyba najniższą ceną w historii, a przynajmniej ja nie pamiętam aby był gdzieś taniej.

#perfumy
statystycznyjanusz - Jeśli ktoś poluje na Torino21 to w makeup jest za 592 zł, co jes...

źródło: 1000025397

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 17.06.2026, 07:18:57 via Wykop
  • 0
@nowik1492: nad kup masz 100ml
  • Odpowiedz
bersking
bersking
15.06.2026, 22:40:43
  • 15
Wygenerowałem możliwy do filtrowania i sortowania arkusz ze wszystkimi produktami z Alexandria Fragrances, wraz z m.in. informacją co klonują, przybliżoną ceną PLN per ml i dostępnością.

Może ktoś by był zainteresowany, to podrzucam:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1I_drByMyiU_X97OicqbMK8OCeR9dATLSb2EsgVX4cLE/
#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 16.06.2026, 07:40:01 via Wykop
  • 1
@ranadj: ja polecam jeszcze L'immensity (LV L'immensite i Black Panther. Visionary też przyjemny jak lubisz mocno herbaciane.
  • Odpowiedz
Omniscient
Omniscient
14.06.2026, 16:38:10
  • 1
#perfumy Dobra, mirasy. Mam pytanko:
Na górze wewnętrznej strony flakonu perfum pojawia mi się coś w rodzaju skroplonej pary wodnej albo samych perfum(kondensacja). Czy może to świadczyć o nieszczelności flakonu? Ktoś tak miał? Miałem tak z niektórymi dekantami i wtedy domyślałem się w czym rzecz, no ale nadal były to tylko 5-10ml dekanty. Teraz mowa o dość drogiej pełnej flaszcze:/
Perfumy nie były narażone na nagłą zmianę temperatury. Stały normalnie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 14.06.2026, 20:52:05 via Wykop
  • 0
@Omniscient: a z ekspresem co się dzieje?
  • Odpowiedz
bombelziombel
bombelziombel
07.06.2026, 21:13:39
  • 0
Ciao, ktoś chętny na kolejną dawkę popularnych smrodów? Wszystko od mirasów, dodam Made in Lab 05 (Dior Sauvage edt) gratis. Przesyłka też gratis! I cena sportowa - 130 zł za całość - rozpiska w komentarzu

#perfumy #stragan
bombelziombel - Ciao, ktoś chętny na kolejną dawkę popularnych smrodów? Wszystko od m...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 07.06.2026, 21:20:53 via Wykop
  • 0
@bombelziombel: to made in lab to kupione przed odkryciem tagu?
  • Odpowiedz
koparkowy_z_nad_wody
koparkowy_z_nad_wody
07.06.2026, 19:40:38
  • 1
Mirki albo i raczej damska czesc, potrzebuje pomocy, mam za zadanie kupic damskie perfumy, kobieta ponad 50 lat, zadbana, szczupla, bardziej mlodziezowa niz elegancka pani ale bez przesady, cos w kasie 300-500zl za flakon, z tego co wiem to miewala i lubila jakies ysl czy prada, takie zwlaszcza w jasnych flakonikach, niektore w ksztalcie rozy czy cos takiego, wiem tez ze podoba jej sie boisik bozy i sama sie nim niekiedy prysnie,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 07.06.2026, 21:12:42 via Wykop
  • 1
@koparkowy_z_nad_wody: Chloe Nomade EDP, moja mama uwielbia
  • Odpowiedz
JestemFrenem
JestemFrenem
07.06.2026, 15:24:09
  • 0
Za ile sprzedać valentino uomo born in roma intense 50 ml, aby nie dostac o-------u od ekspertów z tagu, że za drogo

#perfumy
JestemFrenem - Za ile sprzedać valentino uomo born in roma intense 50 ml, aby nie dos...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funshyy
Funshyy
Funshyy 07.06.2026, 15:50:51 via Wykop
  • 0
@JestemFrenem: na tagu ciężko może być, myślę że takie 220zł bardziej realne ale wszystko zależy jak szybko chcesz sprzedać zmniejszając ewentualnie cenę
  • Odpowiedz
Funshyy
Funshyy
Funshyy 07.06.2026, 09:43:11
  • 2
#perfumy
Co dzisiaj na klacie?
U mnie Fugazzi NoCologne
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cliencik
Cliencik
Cliencik
07.06.2026, 09:51:05 via Wykop
  • 3
@Funshyy: Hermes eau givree
  • Odpowiedz
Gerav
Gerav
07.06.2026, 09:58:15 via Android
  • 2
@Funshyy: Ex Nihilo Speed Legends
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.10.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking