Ten top tier to jakas patologia, gorzej mi sie gra niz na tych pierwszych erach. Normalnie chinole z tymi abramsami ktorzy kampia gdzies z tylu i tylko wycyhalaja zeby strzelic to jest jakas katorga. Jeszcze bitwy konczące sie szybciej niz ustawa przewiduje bo cały team idzie po 1 zginięciu do garażu. Szczególnie ci co graja premkami. 1 kill 1 dead albo 2 deady. Tak sie koncza moje gry...
#warthunder
#warthunder













#warthunder