Im dluzej gram na tym top tierze, tym gorszy team dostaje. Czuje sie jakbym grał z AI, który gdy zobaczy przeciwnika to staje lub sie cofa i daje smoke. A potem ginie, a przeciwnik jest juz na bazie. Wszyscy albo premium leopardy albo t80 eu
#warthunder
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten top tier to jakas patologia, gorzej mi sie gra niz na tych pierwszych erach. Normalnie chinole z tymi abramsami ktorzy kampia gdzies z tylu i tylko wycyhalaja zeby strzelic to jest jakas katorga. Jeszcze bitwy konczące sie szybciej niz ustawa przewiduje bo cały team idzie po 1 zginięciu do garażu. Szczególnie ci co graja premkami. 1 kill 1 dead albo 2 deady. Tak sie koncza moje gry...
#warthunder
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pshybysz: ja grindowalem top tier grając na 10.3. Różnica między tymi poziomami jest taka, jakby to były 2 różne tryby. Po prostu to co robiłem i jak gralem na 10.3 nijak się to pokrywa z sposobem gry na top tierze. Dwa inne swiaty. Muszę się dostroić do tych ,,taktyk"
  • Odpowiedz
Na razie nie ma wstydu tym paczem.
HARMy <3 - chociaż podobno namierzają też IRST
AGMy z systemem zmiany celu - fajne
u mnie fest poprawiło wydajność.

Zastanawia mnie tylko jak znaleźć co to jest Band I, E w antyradarch. W sensie wiem co to robi i po co jest, ale co konkretnie znaczą dane literki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktos wie jak to wyłączyc? Kiedys kliknałem komunikat w hangarze i prawdopodobnie to właczyłem. Wplywa to w jakims stopniu w ogóle na gre?
#warthunder
csNE - Ktos wie jak to wyłączyc? Kiedys kliknałem komunikat w hangarze i prawdopodobn...

źródło: 1111

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@csNE: kiedys czytalem że gra dociąga decale. Jeżeli reinstalowałeś gre albo moze wyszły nowe to jak zobaczy w meczu skina/naklejki/camo to bedzie je chciał ściągnąć. Ograniczeniem bylo ustawienie na wyświetlanie skinów tylko historycznych.
  • Odpowiedz
Czy jezeli wyjde w trakie meczu bo juz nie bede mial punktów na czolg, to dostane tyle samo expa i kasy jak sie skonczy bitwa czy jakbym został do konca?
#warthunder
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widze ze serwery w tej grze juz sa coraz w gorszym stanie, celuje w goscia- strzelam w ziemie. Gosc nie odwroci do mnie lufy w pełni i strzela do mnie pierwszy. Co sie dzieje z ta gra...
#warthunder
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem co za wybryki natury grają w te gre, ze ciagle gdy gram helikopterem jestem zabijany przez Ozelota który sobie jezdzi po miescie. No przeciez to jest patologia. Jak mozna takim gównem jezdzic po srodku mapy i strzelac do kogos xD
#warthunder
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na internecie piszą że ruskie bias, a tu własnie niemcy są tymi najbardziej OP odkąd gram w tę gre...
Chłop umiera dopiero za 6 strzałem, w kiedy to gdybym był na jego miejscu moim czołgiem, to on by mnie zdjął za pierwszym
#warthunder
csNE - Na internecie piszą że ruskie bias, a tu własnie niemcy są tymi najbardziej OP...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@walokid: to się wzięło z tego że twórcy przy dużej ilości maszyn, niedbale dodawali poprawki do poszczególnych z nich. Tak jednego razu La-5 miał moc silnika że doganiał w pionie Zera.. ale przy okazji były inne kwiatki tylko że wszyscy rzucili się na ruskie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Pshybysz: no z tym zamkiem działa to masz rację. A fenonemenem dla mnie jest ten mini gun, jaki maja leopardy na wieży. Który w kilka sekund z zniszczy ci gąsienice i działo. Co to za kaliber w ogóle? Efektywniejszy niż ten z obj 268 albo su 122
  • Odpowiedz
Zauwazyłem ze dostaje o wiele czesciej mapy na których mi słabiej idzie, i jeszcze te duże. Co za gra..
#warthunder
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@csNE nie wiem jak teraz, ale kiedyś jak miałeś premke to mogłeś pare map sobie wykluczyć z rozgrywki, a bez premki tylko dać dislike żeby rzadziej je losowało
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@StaraSzopa: z tym dislike to jeszcze muszę spojrzeć bo to jest faktycznie nadal dostępne jak i również zbanowanie, ale ban tylko jednej mapy.
Nie brałem pod uwagę że ocena mapy może zmniejszyć jej szanse na wylosowanie.
  • Odpowiedz
Dawno nie grałem, stąd pytanie. Czemu teraz w grze mam dostępne jakieś czołgi ekstra, których nie zbadałem? Nie są zbadane w drzewku, ale w grze mogę nimi grać. Wytłumaczy mi ktoś co to za aktualizacja i dlaczego te tam się pojawiają? #warthunder
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neobychno: Też sie zdziwiłem ostatnio. Chyba chodzi o to ze jak ktoś ma zbadana jedną maszynę z danego br to moze wziąć taką uniwersalną. Pewnie zeby zredukować ilość ludzi którzy wychodzą po 1 deadzie
  • Odpowiedz