Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Robol
Robol

Robol

Dołączył 19 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12235
  • Znaleziska 2247
  • Mikroblog 9988
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 19

528

Elon Musk aktywnie lobbuje przeciwko pakietowi pomocy dla Ukrainy

Pokaż treści 18+

Elon Musk aktywnie lobbuje przeciwko pakietowi pomocy dla Ukrainy

Jego platforma X jest pełna rosyjskiej propagandy. Powiedział też: " nie ma absolutnie żadnej możliwości żeby Putin przegrał wojnę przeciwko Ukrainie".

konto usunięte
z
bloomberg.com
dodany: 13.02.2024, 17:46:56
  • 208
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    musk
Robol
Robol
Robol 13.02.2024, 19:38:36 via Wykop
  • -17
Nie ma? A niby co miało być zwycięstwem Rosji? Zajęcie Kijowa? Udało się? Gdzie jest teraz ich Nord Stream?

Rosja już przegrała tę wojnę. Musk jedynie mówi o tym, że nie ma możliwości, żeby Rosja przestała być jednym państwem. O ZSRR też tak myśleli.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

deziom
deziom
12.02.2024, 21:09:19
  • 12
I tak BTW, orlos nie wystawił swojego garażu na WOŚP, to mnie najbardziej w-----a, że Stanowski takich wysrywów nie prostuje, bo tego było więcej.
#kanalzero
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 12.02.2024, 21:35:02 via Wykop
  • 0
@deziom:
A to co to jest?
https://allegro.pl/oferta/bagaznik-dachowy-od-macieja-orlosia-15099768715
Robol - @deziom: 
A to co to jest?
https://allegro.pl/oferta/bagaznik-dachowy-od-maci...

źródło: image_2024-02-12_223455365

Pobierz
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 06.02.2024, 20:52:45
  • 2
Sprzedałem wszystkie akcje #pltr i czuję się jakiś taki, nie wiem.

Też tak macie?
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol
Autor
06.02.2024, 21:05:45 via Wykop
  • 0
@blazko: i ja to szanuję.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 06.02.2024, 14:51:28
  • 4
Jaki strzał dzisiaj. Ale pompa.

Mogłem kupić :)
#pltr #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol
Autor
06.02.2024, 15:07:56 via Wykop
  • 1
@gonzo91: a co jeżeli Karp teraz kupuje?
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol
Autor
06.02.2024, 15:16:57 via Wykop
  • 0
@gonzo91: dlatego jest jeszcze pole do wzrostów :)
  • Odpowiedz
Psychopathy_Red
Psychopathy_Red
05.02.2024, 12:49:26
  • 1260
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 05.02.2024, 20:21:48 via Wykop
  • 0
odcinku szerzyli fake newsy dotyczące przejęcia TVP


@Psychopathy_Red: przecież powiedział prawdę. Sąd odrzucił wniosek Zemły o wpis do KRS, że jest prezesem rady nadzorczej ponieważ radę ustala KRRiT lub RMN. Więc Zemła kłamał mówiąc, że jest prezesem. Idąc tym tokiem każdy bezdomny mógłby wejść do TVP i mówić, że jest nowym prezesem.
  • Odpowiedz

2972

Raport NIK: Orlen przy fuzji z Lotosem zbył aktywa o 5 mld zł taniej od wyceny

Raport NIK: Orlen przy fuzji z Lotosem zbył aktywa o 5 mld zł taniej od wyceny

Raport NIK: Orlen przy fuzji z Lotosem zbył aktywa o 5 mld zł taniej od wyceny - RMF24.pl - PKN Orlen, w związku z realizacją środków zaradczych przy fuzji z Lotosem, zbył podmiotom prywatnym aktywa co najmniej o 5 mld zł poniżej szacowanej przez NIK ich

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 05.02.2024, 12:31:48
  • 296
  • #
    orlen
  • #
    nik
  • #
    lotos
  • #
    finanse
  • #
    wydarzenia
Robol
Robol
Robol 05.02.2024, 14:23:09 via Wykop
  • 13
Te aktywa były warte tyle ile ktoś był skłonny za nie zapłacić. Co z tego, że wystawię swojego psa za miliard skoro nikt go za tyle nie kupi. Chyba, że za dwa koty po pół miliarda.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Robol
Robol
Robol 05.02.2024, 20:15:57 via Wykop
  • 0
@unintelligible: a niby jak NIK to wycenia? Przecież nie chodzi o to kto wycenia tylko liczy się metodologia wyceniania. Pokaż mi metodologię NIKu. Idąc tą logiką to Orlen powinien być wart $100 mld, a patrząc na kapitalizację tej spółki na giełdzie jest wart 10 razy mniej.

@bart39: @mattmd: po pierwsze to po co państwu 2 spółki naftowe? Po drugie to trzeba było sprzedać, żeby Orlen mógł
placebo_
placebo_
02.02.2024, 18:28:46
  • 0
czemu sprzedaż Orlenu arabom było zagrożeniem bezpieczeństwa polski? #orlen #obajtek
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 03.02.2024, 00:31:34 via Wykop
  • 1
@placebo_: bo Tusk tak powiedział. Po co drążysz?
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 04.02.2024, 00:08:42 via Wykop
  • 0
@Wasky: trudno polemizować z chłopską logika na "xDDDDDDDD". Rozumiem, że przytoczone przez Ciebie odpowiedzi są zadowalające więc nie ma sensu z nimi polemizować.
  • Odpowiedz
PiccoloGrande
PiccoloGrande
03.02.2024, 16:55:12
  • 1946
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 04.02.2024, 00:06:48 via Wykop
  • 0
@Frundsberg: przecież mówił im żeby zadzwonili na policję jeśli mają wątpliwości. Jakiś śmieć z tvp nie jest osobą uprawnioną do legitymowania kogokolwiek. Nawet ochroniarz musi zadzwonić po policję jeśli chce sprawdzić dokumenty.


@xqwzyts: policja nie jest od weryfikowania stanu KRS tylko od utrzymywania porządku. Mogła by interweniować gdyby ludzie zaczęli się na przykład bić, żeby wsadzić wszystkich do aresztu. Od rozstrzygania kto jest prezesem rady nadzorczej są sądy.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
02.02.2024, 10:57:00
  • 0
Jakim cudem akcje orlenu ida w gore po odejsciu Obajtka? Jesli w orlenie bedzie na dluzsza mete normalnie, to bedzie mniej, potocznie mowiac, przekretow, czyli zyski spolki beda mniejsze.
Wiekszosc ludzi pomyslala sercem, zamiast glowa, czy cos przeoczylem?

#orlen #gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 02.02.2024, 11:06:06 via Wykop
  • 0
@robertkk: po prostu wszystko rośnie. Kurs tak naprawdę szoruje po dnie, a nie da się go tam utrzymać w nieskończoność. Jeżeli będzie prywatyzacja to kurs będzie rósł bo spekulanci chcą zarobić.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 02.02.2024, 12:09:11 via Wykop
  • 0
@wersalski_kasztaniQ: kurs już był przygotowywany pod prywatyzację przez ostatnie lata. Wystarczyło śledzić co się pisze o Orlenie, a co się dzieje w Orlenie.

Czemu niby miała służyć akcja "na Orlenie tylko sram"?
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 02.02.2024, 12:21:54 via Wykop
  • 0
@wersalski_kasztaniQ: ta akcja latała po całym fb i była jedną z wielu akcji wizerunkowych.

Które jak wiemy nie przełożyły się na wyniki finansowe, bo te tylko rosły.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 01.02.2024, 11:03:34
  • 109
Przez następne tygodnie będziemy obserwowali niesamowitą transformację poglądów lewaków. Z "na Orlenie tylko sram" przejdą do "Orlen jest dobrem narodowym" i robi wszystko dla dobra narodowego. Transformacja nastąpi po przeczytaniu tych wszystkich dokumentów o których mówi Obajtek.

Mark my words.
#orlen #obajtek #gielda
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol
Autor
01.02.2024, 11:11:38 via Wykop
  • 2
Masz rację, do celów politycznych czyli uniezależnienia się od Rosji. Zamrażanie cen przed wyborami to mały koszt.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol
Autor
01.02.2024, 11:12:53 via Wykop
  • 3
@galicjanin: a dlaczego nie skoro wszyscy na tym zyskują?
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol
Autor
01.02.2024, 11:34:31 via Wykop
  • 2
@kexus512: wiesz co to jest branding i ile to kosztuje?
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol
Autor
01.02.2024, 21:41:47 via Wykop
  • 1
nazywanie tego brandingiem

XDDDDD


@R4vPL: spokojnie, teraz sponsorowane będą marsze równości i wszystko będzie już ok.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol
Autor
01.02.2024, 21:42:58 via Wykop
  • 0
@Robol: Bardzo daleko mi do lewaka, a też nie tankowałem tam z powodu osoby Obajtka, który jest dla mnie oślizgłą osobą


@pedros92: niesamowita sprawa.
  • Odpowiedz
niochland
niochland
01.02.2024, 17:22:02
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 01.02.2024, 17:57:13 via Wykop
  • 0
@niochland: a przez aferę wiatrakową rywina w spódnicy spadł o 10% i co to znaczy?
  • Odpowiedz
Gluptaki
Gluptaki
01.02.2024, 11:35:12
  • 222
Pierwszy Dzień Obajtka - 06.02.2018 - Orlen Zamknięcie - 99.00 zł
Ostatni Dzień Obajtka - 31.01.2024 - Orlen Zamknięcie - 62.66 zł

https://www.biznesradar.pl/notowania-historyczne/ORLEN

No i jeszcze inflacja ;)
Gluptaki - Pierwszy Dzień Obajtka - 06.02.2018 - Orlen Zamknięcie - 99.00 zł
Ostatni ...

źródło: 169417_r0_940

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 01.02.2024, 12:15:13 via Wykop
  • 0
@Gluptaki: @KrowkaAtomowka @deziom Okej, to jest dobry argument, a powiedzcie mi jak wytłumaczyć pisowcom to jak mówią, że za pisu zyski orlenu to były 84 mld a za PO przez 8 lat tylko 3 mld?


@AreckiFajny: no nie wiem. Jaki jest teraz przekaz dnia Tuska?
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 01.02.2024, 10:54:38
  • 1
Obajtek ma rację. Eksperci sprzedają dwa koty warte pół miliarda za jednego psa wartego miliard. A Obajtek w tym czasie przeprowadził transformację energetyczną w Polsce.
#orlen #gielda #obajtek
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol
Autor
01.02.2024, 10:56:33 via Wykop
  • 0
@twojastara_glosuje_na_korwina: Lotos to była wydmuszka przy Orlenie.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
31.01.2024, 15:23:28
  • 622
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 31.01.2024, 19:16:16 via Wykop
  • 0
@badreligion66: srali żarem jak na nich patrzono, teraz srają żarem bo chcą patrzeć na innych. W polityce tak zawsze było że rządzący przechodząc do opozycji, krytykują rządzących i na odwrót,ale takiej hipokryzji jaką wykazuje się PiS to nie było nigdy, skowyt starych bab oderwanych od koryta, dziady walczące z wiatrakami. PiSy skłócili Polaków i zalali wszystko betonem... UJ im wszystkim w dvpe tak wielki jak Batorego komin


@Kakarot_Z:
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 31.01.2024, 20:32:24 via Wykop
  • 0
@Kakarot_Z: nie pamiętasz widzę już alimenciarza z KOD. Programista, który wystawiał sobie fikcyjne faktury z fundacji za pisanie strony internetowej. A kiedy go wyrzucili z KODu to nie mógł sobie pracy znaleźć.
https://www.fakt.pl/polityka/mateusz-kijowski-szef-kod-w-brukseli-z-kim-sie-spotkal/rzq667b - tutaj o tym jak to Mateusz Kijowski poleciał do Brukseli się skarżyć.

Albo jak Rysiu Petru poleciał sobie na Maderę kiedy wszyscy jego koledzy i koleżanki protestowali?

Albo męczennika KOD, który położył się na ulicy podczas protestów, a jak
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
26.01.2024, 08:26:20
  • 765
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 26.01.2024, 19:25:31 via Wykop
  • 1
@matthewonthego: afera z zegarkiem to jest wytłumaczenie dla lemingów i fajnopolaków, którzy nie rozumieją dlaczego naprawdę Nowak podał się do dymisji.

"zablokowałem to" odpowiada mu Andrzej Parafianowicz
Robol - @matthewonthego: afera z zegarkiem to jest wytłumaczenie dla lemingów i fajno...

źródło: image_2024-01-26_202349991

Pobierz
  • Odpowiedz

16

Andrzej Duda chwali propozycję Krzysztofa Bosaka

Pokaż treści 18+

Andrzej Duda chwali propozycję Krzysztofa Bosaka

No widzicie. Duda jednak jest gotów podpisać projekt rządu ( xD )

CipakKrulRzycia
z
onet.pl
dodany: 22.01.2024, 11:23:54
  • 9
  • #
    cenzoduda
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    konfederacja
  • #
    4konserwy
  • #
    pdk
Robol
Robol
Robol 22.01.2024, 20:38:00 via Wykop
  • 1
@hrabia_ponimirski: podrzuć proszę te kilkadziesiąt ustaw rozwalających wymiar sprawiedliwości, które były sprzeczne ze sobą, z konstytucją i umowami międzynarodowymi. Chciałbym je dokładnie przeanalizować.

1278

Soboń przez przypadek się obciążył: "nie włamano się na moją prywatną skrzynkę"

Pokaż treści 18+

Soboń przez przypadek się obciążył: "nie włamano się na moją prywatną skrzynkę"

Taki był wygadany ze swoją formułką, a tutaj odruchowo odpowiedział "nie" przy pytaniu czy kiedykolwiek włamano mu się na skrzynkę mailową. Teraz można śmiało założyć, że wszystkie maile wysłane z jego poczty nie były "atakiem hakera", tylko bezpośrednio jego działaniem.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 19.01.2024, 19:50:48
  • 98
  • #
    neuropa
  • #
    bekazpisu
  • #
    sejm
  • #
    polityka
Robol
Robol
Robol 20.01.2024, 17:14:32 via Wykop
  • -1
@Saprofit: Pozwolisz, że odpowiem cytując artykuł i wrzucę jedną z wielu krytyk:

Ignacio Cofone, a law professor, argued that the argument is mistaken in its own terms because, whenever people disclose relevant information to others, they also disclose irrelevant information. This irrelevant information has privacy costs and can lead to other harms, such as discrimination.[15]

https://en.wikipedia.org/wiki/Nothing_to_hide_argument

Artur Soboń zawarł komentarz do Twojego komentarza w części wolnej swojej wypowiedzi mówiąc iż
Robol
Robol
Robol 20.01.2024, 18:09:17 via Wykop
  • -2
@Saprofit: nie mam na celu wygranie żadnej dyskusji bo dyskusji żadnej nie ma skoro sam już wychodzisz z założoną tezą:

Chociaż przy skali pisowskich przekrętów i poziomu intelektualnego przeciętnego pisowca zadanie takie wydaje się niemożliwe.


Wcześniej
Robol
Robol
Robol 20.01.2024, 18:29:40 via Wykop
  • -3
@Saprofit: i widzisz. Już maska opadła. A taki byłeś wygadany.

495

Czysta, destylowana, propagandowa woda nie smakuje widzom.

Pokaż treści 18+

Czysta, destylowana, propagandowa woda nie smakuje widzom.

Marek Czyż nie przekonał widzów do oglądania "19:30". Dane mówią za siebie. Serwis informacyjny "19:30" zastąpił "Wiadomości" pod koniec ubiegłego roku. Po pierwszych kilku dniach wysokiej oglądalności, zauważalny jest teraz duży spadek. Z najnowszych danych wynika, że serwis ogląda 1,6 mln widzów.

Sekumbomoboko
z
salon24.pl
dodany: 20.01.2024, 12:18:25
  • 294
  • #
    tvpo
  • #
    wolnemedia
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polityka
Robol
Robol
Robol 20.01.2024, 17:23:25 via Wykop
  • 8
@dr3vil: przecież PO też bojkotowało TVP, żeby podbić takie same statystyki i żeby pasowało im do przekazu.

70

Kosiniak-Kamysz: weto uderza w Polaków, którym pomoc jest potrzebna

Pokaż treści 18+

Kosiniak-Kamysz: weto uderza w Polaków, którym pomoc jest potrzebna

Lider PSL-u OSTRO komentuje weto Andrzeja Dudy.

orpblyskawica
z
x.com
dodany: 23.12.2023, 19:54:14
  • 32
  • #
    bekazpisu
  • #
    tvpis
  • #
    neuropa
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
Robol
Robol
Robol 24.12.2023, 19:40:08 via Wykop
  • 0
@dqdq1: ze swoich obietnic.
Robol
Robol
Robol 18.12.2023, 11:02:56
  • 4
Możecie pisać negatywnie o profesorze, ale on nikogo nie zmuszał siłą do pracy u niego. Ukształtował tysiące inżynierów. Wyciągnął Cracovię z niebytu. Skoro tak źle zarządzał biznesem to trzeba było z nim stanąć do konkurencji i go wygryźć. Na pewno by się wam udało, prawda?

I to prawda, że każdego specjalistę można zastąpić skończoną liczbą studentów.

Zazwyczaj jednym.

#comarch #gielda #filipiak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DubKidz
DubKidz
DubKidz
18.12.2023, 12:39:27 via Wykop
  • 4
@Robol: generalnie się zgadzam, problem tylko jest taki, że jego wielki biznes to po prostu kontrakt z TPSA po znajomościach, a drugi problem to że odniesione sukcesy zrobiły z niego strasznego buraka i wywyższającą się osobę. Sam biznes rozkręcił nieźle i na pewno musiał być ogarniętym typem skoro udało mu się przez tyle lat rozwijać firmę. Zarzuty głównie są za bucowatość, nie za zmysł do biznesu.
  • Odpowiedz
DubKidz
DubKidz
DubKidz
19.12.2023, 08:10:44 via Wykop
  • 1
@Alpharius: To po prostu logiczna obrona przed zarzutem, że robił jakiś wyzysk. Oczywiście zupełnie nie PR-owa, ale widzę że jest problem jednak jak ktoś jest trochę szczery.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 23
  • Strona 12 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.09.2012

    Komentator
  • Łapacz Błędów
    od 11.06.2014

    Łapacz Błędów
  • Rocznica
    od 08.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking