Jaś Kapela nie kryje goryczy
Kapeli roi się we łbie, że jest bardziej wartościowy niż Pani na kasie
z- 176
- #
- #
- #
- #
Kapeli roi się we łbie, że jest bardziej wartościowy niż Pani na kasie
zKrzysztof Bosak potępił ustawę o zabezpieczeniu socjalnym osób wykonujących zawód artystyczny. - Tych ludzi trzeba odpiłować od pieniędzy, a nie dawać im więcej - powiedział w "Graffiti". Jego zdaniem Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wydaje pieniądze "na jakieś bzdury, na jakieś pogięte
z
W piątek 8 maja 2026 r. na polecenie prezydenta Donalda Trumpa amerykański Departament Wojny (Department of War) opublikował setki odtajnionych dokumentów, zdjęć i nagrań dotyczących UFO/UAP. Wśród nich znalazły się szokujące akta FBI z 1966 roku, opisujące relacje świadków o istotach ...
z
16-letnia Azjatka została zaatakowana przez 25-letniego Marokańczyka. Napastnik zadał dziewczynie ponad 30 ciosów nożem. Świadkowie twierdzą, że krzyczał "Allah Akbar". Ofiara zmarła na miejscu z powodu wykrwawienia.
z
Przemoc kobiet wobec mężczyzn jest rzadko omawiana, przez co wiele kobiet unika odpowiedzialności za nią. Dla społeczeństwa kobiety zwykle były płcią chronioną, a mężczyźni tą, która musi być silna i nie ma prawa być ofiarą. W ten sposób wielu kobietom przemoc uchodziła na sucho.
z
Materiały ws. rozmowy Sebastiana M. w areszcie i powoływania się na wpływy w Ministerstwie Sprawiedliwości zostały przekazane do prowadzenia Prokuraturze Okręgowej w Szczecinie
zPary rozwodzą się zawsze wtedy, gdy kobieta zaczyna uważać, że jej mąż jest kimś gorszym od niej, jest od niej niżej. Zawsze" piszą adwokaci ze Szczecina
z
"On jest całym problemem" nie "utknęliśmy w niezdrowych wzorcach komunikacji". Nie "ja też przyłożyłam się do tego, co poszło nie tak" nie "są rzeczy, których nigdy nie nauczyłam się o tym, jak dawać i przyjmować miłość". Tylko: "on jest problemem". Obwinianie kogoś innego daje poczucie stabilności.
zwow, wykop to jest zbiorowisko patologii przegrywowej, incelskiej
rozwodnicy tutaj bardzo często kłamią o tym jak rzeczywiście było, z resztą
moje komentarze są wręcz odwrotne od płaczu jaki ma tu miejsce
W wielu przypadkach sytuacja okazywała się jednak inna niż opowiadania. Zwalanie winy na kogoś i nie widzenie swoich problemów to

witam serdecznie mam na imię Adam jestem chory na depresję i zaburzenia lękowe do tego jestem uzależniony od benzodiazepin postanowiłem prowadzić kanał na YouTubie i tam rozpływ trzech mieć moją zbiórkę na terapię uzależnień na portalu pomagam.pl lecz zbiórka stoi w miejscu prosiłbym tutaj państwa k
z
Mechanizm ten może być związany z obciążeniem psychicznym rodzica, wynikającym z obserwowania dziecka, które wycofuje się z aktywności, co może rodzić poczucie bezradności i lęku o jego rozwój.
z
Chłopcy od podawania piłek przeszkadzali w podawaniu ręcznika bramkarzowi. Dantejskie sceny. Nie pierwsza afera z zachowaniem marokańskich kibiców.
z
Nie żyje Bob Weir, gitarzysta, wokalista i współzałożyciel legendarnej grupy Grateful Dead. Informację o śmierci 78-letniego muzyka przekazała w sobotę agencja AP, powołując się na oświadczenie opublikowane na koncie internetowym artysty.
z
Duński resort obrony potwierdził, że żołnierze mają obowiązek natychmiastowej obrony Grenlandii w razie ataku, nawet bez rozkazu dowództwa.Wypowiedzi amerykańskich i europejskich polityków wskazują na rosnące napięcia wokół największej wyspy świata. Były premier Francji ostrzegł, że atak
z

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy uderzyła w tankowiec rosyjskiej floty cieni na wodach neutralnych Morza Śródziemnego. W wyniku ataku dronów powietrznych poważnie uszkodzony został rosyjski tankowiec Qendil. Istnieją podejrzenia, że na pokładzie nie znajdowali się jedynie marynarze.
zTymczasem świeckie państwo wg Biedronia: gdy został prezydentem Słupska zrezygnował z opłatka wigilijnego. Gdy był posłem krytykował opłatek w Sejmie i w nim nie uczestniczył. "Chcemy świeckiego państwa, ale takiego z Chanuką" Biedroń 2025
z
Post mający szerzyć wiedzę o dyskryminacji mężczyzn jest masowo wyśmiewany przez kobiety "Mężczyźni za bardzo się nad soba rozczulają" "Szkoda merytorycznie komentować takie bzdurne wypociny"
z
"- Znaczy ja mam zadzwonić na policję, co ja mam zrobić? - Ej, o Boże. Nie wiem. Ej, otwórz może okno." Najbardziej przerażające jest to, że kierujące, zamiast sprawdzić, czy mężczyzna żyje, wezwać pomoc, to zaczęły cieszyć się, że mają wszystko nagrane.
zKomentator
od 28.06.2021
Złotousty
od 30.04.2020
Rocznica
od 29.03.2026
Król Wykopaliska
od 07.03.2023
Gadżeciarz
od 07.03.2023
Mikroblogger
od 07.03.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
@ChillExecutiveOfficer: Praca to wartosc.