Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PanDevOps
PanDevOps

PanDevOps

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21804
  • Znaleziska 14673
  • Mikroblog 7131
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
  • Dodane (2)
  • Komentowane (70)
  • Plusowane (7059)
keep_it_real
keep_it_real
02.04.2026, 18:15:24
  • 1326
#wojna #iran #izrael #usa

dla fabuły byłoby śmiesznie jakby od jutra europejskie tankowce pływały jakby nigdy nic :D :D :D
keepitreal - #wojna #iran #izrael #usa

dla fabuły byłoby śmiesznie jakby od jutra eu...

źródło: image

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GomiGomi
GomiGomi
02.04.2026, 18:20:04 via Wypiek
  • 846
@keep_it_real to Trump zacznie je atakować albo jakiś false flag żymianie przygotują;
  • Odpowiedz
bajerek
bajerek
bajerek
02.04.2026, 18:49:51 via iOS
  • 757
@keep_it_real: Ale właśnie francuski kontenerowiec kończy przepływać
bajerek - @keepitreal:  Ale właśnie francuski kontenerowiec kończy przepływać

źródło: IMG_2179

Pobierz
  • Odpowiedz
zarroc
zarroc
02.04.2026, 07:59:52
  • 1652
ten obrazek zdobył 1000 plusów 10 lat temu

zarroc - ten obrazek zdobył 1000 plusów 10 lat temu

SPOILER

źródło: comment_vrJ6y61v1O5fk4onAlIall8umhLKOdOy

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niesondzem
Niesondzem
02.04.2026, 09:04:48 via Wykop
  • 177
@zarroc: heheheh adolf hitler heheh bestialski morderca milionow ludzi hehehe napadł i zabił naszych dziadków hehhehe ale beka
  • Odpowiedz
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
02.04.2026, 09:24:54 via Wykop
  • 839
@Niesondzem: Jaki ty dojrzaly i poważny jesteś, fiu fiu
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
01.04.2026, 07:52:02
  • 1695
Witam wszystkich
Wczoraj na parkingu koło sklepu zostałem potrącony przez samochód, który cofał. Kierowca nie zauważył mnie, przejechał mi po protezie a dokładnie po sztucznej stopie ( z całego nieszczęścia, szczęście, że to trafiło na protezę) ale i tak wykrzywiło mi kolano. Kierowca wyszedł z samochodu udzielił pomocy zadzwonił po pogotowie a potem pogotowie wezwało policję..
Po rozpoznaniu lekarza oraz zdjęcia RTG w szpitalu mam naderwane więzadła w kolanie..
Jestem w domu
tommmekk - Witam wszystkich 
Wczoraj na parkingu koło sklepu zostałem potrącony przez...

źródło: 1000009332

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomcioPalushek
TomcioPalushek
01.04.2026, 08:22:39 via Wykop
  • 1352
@tommmekk: Nie wierzę... A już było tak fajnie, spacery, dobry humor... Proteza cała? Trzymaj się Tomaszu, szybkiego powrotu do spacerów
  • Odpowiedz
benetti
benetti
01.04.2026, 08:37:14 via Wykop
  • 1315
@tommmekk: niektórzy to naprawde maja pecha w zyciu...
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
22.03.2026, 16:01:56
  • 2027
#wojna #iran #usa #izrael

Premier Hiszpanii Pedro Sanchez do Izraela:

„Nie można rozpalić ognia, a potem narzekać na dym. Przestańcie udawać ofiarę”.
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakala_Wadowic
Zakala_Wadowic
22.03.2026, 16:12:37 via Wykop
  • 975
@keep_it_real: ratunku, antysemityzm!
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
22.03.2026, 16:36:00 via Wykop
  • 289
„Nie można rozpalić ognia, a potem narzekać na dym. Przestańcie udawać ofiarę”.


Wow, premier Hiszpanii sam o sobie podczas sprowadzania przybyszy z południa?
  • Odpowiedz
Metylo
Metylo
18.03.2026, 08:06:19
  • 1835
#januszex #praca #pracbaza #korposwiat #korpo #big4
Metylo - #januszex #praca #pracbaza #korposwiat #korpo #big4

źródło: 1000033295

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PetalMindXd
PetalMindXd
18.03.2026, 08:09:02 via Wykop
  • 335
@Metylo: dzień dobry, tak jest możliwość pracy zdalnej. Jednak pierwszy rok współpracy zapraszamy do biura 8-16, musimy Panu zaufać
  • Odpowiedz
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
18.03.2026, 08:50:20 via Wykop
  • 689
@Metylo: Panie Areczku u nas pracuje sie hybrydowo. Pan w biurze, ja na karaibach xd
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
15.03.2026, 15:38:04
  • 1555
Pamiętajcie kochani:

może POTĘŻNE Stany Zjednoczone nie są w stanie poradzić sobie z turbanogłowymi w Iranie i walą rakietami za miliony do dronów z silnikami od kosiarki, ale gdy tylko noga kacapskiego żołnierza postanie na polskiej ziemi, to natychmiast przylecą nam z pomocą i zrzucą b---ę atomową na Moskwę. Musimy jedynie wydać kolejne setki miliardów na tworzenie miejsc pracy w amerykańskim przemyśle i wtedy już na pewno, na sto procent, nie zostaniemy
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czerwonykomuch
czerwonykomuch
Autor
15.03.2026, 15:45:50 via Wykop
  • 533
@czerwonykomuch: lewagu! Stany Zjednoczone to nasz sojusznik lewagu! Wcale nie działa na szkodę naszą i Europy lewagu! Trzydniowa operacja deiranizacyjna idzie zgodnie z planem lewagu! Pomarańczowy wielbiciel dzieci jest znanym dealmakarem i gra w szachy 7D lewagu!

Cholera, znów zapomniałem się przelogować.
  • Odpowiedz
UberWygryw
UberWygryw
15.03.2026, 16:13:11 via Wykop
  • 446
@czerwonykomuch:

Ale Trump przyleci na Sylwestra z Jedynka i zatańczy jak tylko PiS wygra, lewaku!
UberWygryw - @czerwonykomuch: 

Ale Trump przyleci na Sylwestra z Jedynka i zatańczy ...

źródło: IMG_5675

Pobierz
  • Odpowiedz
Arturrosso
Arturrosso
14.03.2026, 21:05:13
  • 94
#krakow #peretti
Arturrosso - #krakow #peretti

źródło: 1000014272

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ak44
ak44
14.03.2026, 22:20:11 via Wykop
  • 3
@Arturrosso: jego matka napisała książkę czy coś mi się przewidziało?
  • Odpowiedz
GinZVirgin
GinZVirgin
14.03.2026, 22:21:34 via Wykop
  • 73
@ak44: podrecznik do fizyki.
GinZVirgin - @ak44: podrecznik do fizyki.

źródło: 3811

Pobierz
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
14.03.2026, 23:54:46
  • 553
#usa #wojna
wfyokyga - #usa #wojna

źródło: temp_file5154976401271162613

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nilmerg
nilmerg
15.03.2026, 01:42:47 via Wykop
  • 118
@wfyokyga: tam nawet w wojsku 1/3 jest otyła?
  • Odpowiedz
djtartini1
djtartini1
15.03.2026, 05:55:50 via Wykop
  • 113
tam nawet w wojsku 1/3 jest otyła?


@nilmerg: wśród marines tak. Najlepszych biorą lotnictwo, marynarka i rangersi, reszta wojska lądowe, logistyka. Kto był w amerykańskiej bazie ten wie, że nie pierwszy sort do nas wysłali.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ketrab77
Ketrab77
12.03.2026, 09:22:24
  • 3254
Polska policja to nieśmieszny żart. W sobotę w mojego trzylatka wjechał z dużą prędkością 12 latek na wielkiej, odblokowanej hulajnodze, był bez opiekuna. Sytuacja miała miejsce na placu zabaw, na ścieżce przy piaskownicy, pod kilkoma kamerami, dosłownie. Na miejscu była moja kobieta, wyciągnęła synka spod hulajnogi i kazała młodemu dzwonić po matkę. Po chwili na miejsce przyszły dwa wydziarane patologiczne glonojady, typowe wulgarne karyniska, były agresywne i pruły się o rysę na
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5KYN3T
5KYN3T
12.03.2026, 09:27:39 via Wykop
  • 1797
@Ketrab77: Wołaj, zdrówka dla młodego.
  • Odpowiedz
Ketrab77
Ketrab77
Autor
12.03.2026, 10:02:51 via Android
  • 1676
@ch1va5: w tym czasie można przeprowadzić brawurową akcję przechwycenia 0.03 g trawki od jakiegoś szczyla albo złapać wczorajszego dziadka na składaku.
  • Odpowiedz
Medokin99
Medokin99
06.03.2026, 18:15:40
  • 1669
Wracam do Was z prawdopodobnie już ostatnim wpisem dotyczącym podpalenia mojego świeżo zakupionego samochodu w listopadzie 2025 roku.

Post: https://wykop.pl/wpis/83961361/motoryzacja-honda-jezeli-mysleliscie-ze-ostatnio-m

Kilka dni temu znalazłem w skrzynce awizo. Szczerze mówiąc, od razu domyślałem się, co może się za nim kryć. Po wizycie na poczcie moje przypuszczenia niestety się potwierdziły.

Po
@Medokin99 +2249
#motoryzacja #honda

Jeżeli myśleliście że ostatnio mieliście nie farta to przeczytajcie to.
Wczoraj udało mi się zakupić mój pierwszy samochód, byłem wraz z właścicielem na stacji diagnostycznej, żadnej rdzy, żadnych wycieków, perełka.
O godzinie 19 wróciłem pod blok i zaparkowałem, poszedłem spać a o
więcej
Medokin99 - Wracam do Was z prawdopodobnie już ostatnim wpisem dotyczącym podpalenia ...

źródło: IMG_9470

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Saeglopur
Saeglopur
06.03.2026, 18:19:42 via Wykop
  • 392
Najbardziej absurdalne jest to, że nawet w uzasadnieniu decyzji można znaleźć błędy gramatyczne, co tylko pokazuje, z jakim podejściem prokuratura potraktowała całą sprawę.


@Medokin99: To jest absolutny standard i o dziwo jest na to przyzwolenie ciągle. Jest też coś takiego jak "pomyłka oczywista" - drastyczne błędy merytoryczne są nieważne tym sposobem w sądach, policji itd
  • Odpowiedz
jamajskikanion
jamajskikanion
06.03.2026, 19:45:30 via Wykop
  • 612
@Medokin99: nie ustalili nawet co tam się paliło bo już się wypaliło i c--j XD
Zero ustaleń.
I my tą bezużyteczna skorumpowaną organizację utrzymujemy.

Najbardziej skuteczni są w kryciu d--y majtczakom jak kogoś zabiją i pałowaniu ludzi na potrzeby władzy. Normalny człowiek ma do nich jakąś sprawę to wyśmieją w twarz i c---a zrobią.
Aż mnie zagotowało.
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
19.02.2026, 11:58:50
  • 2255
#heheszki #humorobrazkowy
nonOfUsAreFree - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: IMG_6980

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcingliwice
marcingliwice
marcingliwice
19.02.2026, 12:45:44 via Wykop
  • 707
gdyby dali chociaż 10zl podatku rocznie na kota to w polsve byłoby lepiej


@razooor: A gdyby dawali chociaż 6,80 zł podatku od głupich komentarzy w internecie, to teraz wspólnymi siłami byśmy dołożyli 13,60 zł do budżetu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
19.02.2026, 13:02:54 via iOS
  • 372
gdyby dali chociaż 10zl podatku rocznie na kota to w polsve byłoby lepiej


@razooor: z cyklu przemyślenia z d*py. Zauważyłeś żeby w kraju żyło się lepiej bo rząd wprowadził jakiś nowy podatek?
  • Odpowiedz
dudi-dudi
dudi-dudi
17.02.2026, 12:26:28
  • 1510
Dej mam horom curke

#mediolan2026
dudi-dudi - Dej mam horom curke

#mediolan2026

źródło: 1000119938

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
17.02.2026, 12:29:27 via Android
  • 1127
@dudi-dudi: ja perdole....
  • Odpowiedz
Tom3kt
Tom3kt
17.02.2026, 12:30:21 via Wykop
  • 1005
@dudi-dudi: nie oddać tylko przywieźć
  • Odpowiedz
Dueil_angoisseus
Dueil_angoisseus
Dueil_angoisseus
07.02.2026, 08:10:58
  • 1009
Bez kobiet większość biznesów by padła

#logikarozowychpaskow #zwiazki #wesele #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
Dueil_angoisseus - Bez kobiet większość biznesów by padła

#logikarozowychpaskow #zwi...

źródło: temp_file1628395625696591326

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chilon
chilon
chilon
07.02.2026, 08:13:21 via Wykop
  • 638
@Dueil_angoisseus: bo wesele obecnie to festiwal próżności, tak samo jak świętowanie wszystkich innych okazji. Kiedyś ludzie byli ze sobą dużo bardziej zżyci, teraz kilka razy w roku spotykają się "bo tak wypada" ale trzeba się pokazać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kupkesobieciagne
kupkesobieciagne
kupkesobieciagne
07.02.2026, 08:23:10 via Wykop
  • 744
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
komciopomcio
komciopomcio
komciopomcio
29.01.2026, 09:58:13
  • 1207
żegnaj biedo, piękna kusicielko... I dziękuję @mBank za tę wspaniałą ofertę oszczędnościową
#oszczedzanie
komciopomcio - żegnaj biedo, piękna kusicielko... I dziękuję @mBank za tę wspaniałą o...

źródło: mbank

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chrystus
Chrystus
29.01.2026, 09:59:57 via Wykop
  • 358
@komciopomcio: To jest lokata, czy konto oszczędnościowe? :D
  • Odpowiedz
xgre
xgre
29.01.2026, 10:10:13 via Wykop
  • 1315
do 0,5% w skali roku


@mBank:
xgre - >do 0,5% w skali roku

@mBank:

źródło: zbyt

Pobierz
  • Odpowiedz
Astralis
Astralis
29.01.2026, 08:55:20
  • 1343
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
29.01.2026, 08:56:19 via Wykop
  • 1230

Komentarz usunięty przez moderatora

Szr1h
Szr1h
29.01.2026, 09:27:11 via Wykop
  • 1361
@Astralis: nic nie dostanie xD. Zapominacie gdzie żyjecie
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
28.01.2026, 06:38:33
  • 1227
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

erni13
erni13
28.01.2026, 07:32:23 via Wykop
  • 473
@Sonny86: Znacie jakieś kobiety które mówią, że Dorora Wellman jest ładna? Ja szczerze mówiąc nie xD

Nie wiem, czy nie obracam się wśród hipokrytów czy to typowa sytuacja gdy ktoś tworzy scenariusz i sam z nim walczy?
  • Odpowiedz
0mezrp
0mezrp
28.01.2026, 07:39:00 via Wypiek
  • 464
@erni13 wystarczy wejść na Instagram dowolnej grubaski i poczytać słit komcie jaka to piękna jest psiapsi
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
28.01.2026, 02:56:15
  • 1123
Elegancka okładka

#trump #usa #ice
josedra52 - Elegancka okładka

#trump #usa #ice

źródło: 1000016776

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arhus
Arhus
28.01.2026, 04:14:42 via Wykop
  • 432
@2Girls_1Cup: trzeba byc twardym a nie mietkim :) francuzi waleczny narod
  • Odpowiedz
siepan
siepan
28.01.2026, 04:42:22 via Wykop
  • 645
Ci to się nigdy nie nauczą nawet po wybiciu połowy redakcji xD.


@2Girls_1Cup: podobnie można mówić o Polakach - wystarczy zmienić 'redakcji' na 'populacji'
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
25.01.2026, 06:35:10
  • 1308
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
Autor
25.01.2026, 06:41:10 via Wykop
  • 608
To, że położyło go sześciu typów na glebę z gazem to akurat nie jest nic nadzwyczajnego, tak wyglądają zatrzymania nawet w Polsce.


@Cztero0404: czytałeś do końca mój wpis?
Chcesz żeby i tak kończyły się zatrzymania w Polsce przez prawicowe bojówki Tarczyńskiego czy innego oszołoma?
  • Odpowiedz
MrsMsx
MrsMsx
MrsMsx
Autor
25.01.2026, 07:06:18 via Wykop
  • 903
@Cztero0404:

Jak jesteś bandziorem i zaszedłeś bardzo komuś za skórę to AT cię przekopie

ofiara próbowała pomóc wcześniej kobiecie którą zaatakowali agenci ICE
Dla Ciebie to bandyta, dla innych bohater
To są właśnie zakłamane prawicowe wartości "ochrona życia od poczęcia do śmierci" , "szacunek dla kobiet" , " prawo do posiadania broni" którymi prawica wyciera sobie mordę bo w praktyce wszystko wygląda u was inaczej
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 353
  • Strona 2 z 353
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia