Nie czuję się pewnie na basenach. Z pływaniem to ja mam niewiele wspólnego, a wokół pełno pływackich czadzików i julek patrzących się na moje wygibasy. No ale trzeba ćwiczyć. A nóż to ja kiedyś będę tym czadzikiem, chociaż już nie tak młodym

MLeko29














