Wpis z mikrobloga

@k__d: @Bialy_Mis: daje- nie daje, w moim 30 letnim wolnostojacym piętro niżej łapie tylko w jednym miejscu optymalny zasięg( a i też nie zawsze jest optymalny)- asus rp n12. Używam go tylko, żeby zwiększyć zasięg o jeden pokój, ale mniej więcej na piętro daje radę, ale już na ogród, gdzie wzmacniacz wpiety zaraz za oknem, ledwo pokazuje zasięg. Natomiast router tplink wd8970 przykładowo nie ogarnie wszystkich pokojów, zawsze
  • Odpowiedz
@lewymaro:
@Bialy_Mis:
@hvdy: ja mieszkam w starym, dużym, ceglanym domu - z grubymi ścianami właśnie. Ostatnio w nadziei na poprawę sygnału kupiłem nowy Router, ale nic z tego, w pokojach bezpośrednio sąsiadujących jest zasięg, ale w tych oddzielonych przedpokojem już nie ;) właśnie się zastanawiam czy kupić sobie takie coś, czy może drugi router jako Access Point, nie znam się na tym
  • Odpowiedz
@k__d: ja po dobrych paru latach zmieniłem router, w specyfikacji powinienem mieć zasięg kilometr dalej w porównaniu od starego, a nic się nie zmieniło :D 300 zl do tylu. Więc zmieniłem ustawienie i dokupiłem ten wzmacniacz by mieć ten zasięg w brakującym pokoju. Wszystko wina ścian, mam podobnie jak u Ciebie.
  • Odpowiedz
@lewymaro:

@Bialy_Mis:

@hvdy: ja mieszkam w starym, dużym, ceglanym domu - z grubymi ścianami właśnie. Ostatnio w nadziei na poprawę sygnału kupiłem nowy Router, ale nic z tego, w pokojach bezpośrednio sąsiadujących jest zasięg, ale w tych oddzielonych przedpokojem już nie ;) właśnie się zastanawiam czy kupić sobie takie coś, czy może drugi router jako Access Point, nie znam się na tym


@k__d: bo
  • Odpowiedz