Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NordAzazel

NordAzazel

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 55778
  • Znaleziska 1782
  • Mikroblog 53996
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 112
vieniasn
vieniasn
1 godz. i 46 min temu
  • 10
dziś to już udo zostało spalone na tyle że boli jak leżę i kuleję
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel 1 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 2
@vieniasn: pieczone udko z Bieniasa
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
5 godz. i 28 min temu
  • 15
chryste ile ten zlom waży a ja go schodach będę targał
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel 5 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 11
@Teuvo: kolego to się wypożycza a nie kradnie do domu
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
5 godz. i 41 min temu
  • 16
bede jechał rowerem miejskim ciekawe czy się uda ta wyprawa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel 5 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 6
@Teuvo: pół biedy jak jest zje*any mechanicznie gorzej jak elektronicznie. Swojego nie mogłem kiedyś wyłączyć a infolinię szlag trafił.
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
6 godz. i 25 min temu
  • 26
plan rowerykowy ponownie wykonany w 100% (56.13 z 50) partia się nie chwali ale to jej zasługa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel 6 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 2
@vieniasn: zasługujesz na odznakę.
NordAzazel - @vieniasn: zasługujesz na odznakę.

źródło: 1000003567

Pobierz
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
7 godz. i 9 min temu
  • 7
a moze by skorygowac laser
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel 7 godz. temu via Wykop
  • 2
@Qurvinox: żeby podbić świat?
NordAzazel - @Qurvinox: żeby podbić świat?

źródło: 1000003565

Pobierz
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
8 godz. i 16 min temu
  • 14
te kościoły są takie podobne dlatego że chyba wszystkie są neogotyckie no ludzie kochani teraz będę trochę mądrzejszy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel 8 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 3
@vieniasn: Ty to jesteś prawdziwy człowiek kultury znasz się na wszystkim
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
8 godz. i 28 min temu
  • 137
Za pół roku wigilia, czyli już prawie koniec roku
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel 8 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 111
@wybryk_natury: zaraz zima, chlapa brzydko i do d--y
NordAzazel - @wybryk_natury: zaraz zima, chlapa brzydko i do d--y

źródło: 1000003564

Pobierz
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
8 godz. i 47 min temu
  • 14
co? nie mogę teraz rozmawiać, mierzymy się z psspspspsp na kutasy (przegrywam)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel 8 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 6
@Teuvo: pewnie brakuje Ci pomocnej ręki
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
9 godz. i 7 min temu
  • 8
baka⠀
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel 8 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 4
@Teuvo:
NordAzazel - @Teuvo:

źródło: 1000003563

Pobierz
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
9 godz. i 40 min temu
  • 19
dzwonił pan mechanik zamiast pani mechanik pewnie mąż
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel 9 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 15
@Teuvo: nie trać nadziei, może to tylko kolega z pracy
  • Odpowiedz
NordAzazel
NordAzazel 9 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 2
@Teuvo: nie zapomnij o jakieś bombonierce lub Rafaello jak zrobi Ci rowerek
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
20 godz. i 36 min temu
  • 21
Dzień dobry
wfyokyga - Dzień dobry

źródło: temp_file3481835645536300880

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel 20 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
@wfyokyga:
NordAzazel - @wfyokyga:

źródło: 1000003559

Pobierz
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
22 godz. i 49 min temu
  • 6
Niezłe se kółko wzajemnej adoracji tu urządziliśmy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel 22 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 4
@serniczekwiedensky:
NordAzazel - @serniczekwiedensky:

źródło: 1000003556

Pobierz
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
wczoraj, 13:54:37
  • 20
a może kupić sobie kawę rozpuszczalną na próbę
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel wczoraj, 13:56:22 via Wykop
  • 4
@Teuvo: yerbę
  • Odpowiedz
NordAzazel
NordAzazel wczoraj, 14:08:18 via Wykop
  • 0
@Teuvo: bo to się pije z bombila (słomka do Yerby) najpierw zalewasz yerbę do połowy wodą w temperaturze pokojowej a potem tylko dolewasz wrzątek. Można wtedy odrazu pić ¯\(ツ)/¯ jedyny problem to wrzątek ale ja sobie zalewam termos i tyle. Jak się skończy dolewam z termosu
  • Odpowiedz
NordAzazel
NordAzazel wczoraj, 14:24:05 via Wykop
  • 1
@Teuvo: kup sobie próbki tej. Jest mocna i nie będzie fusów.
NordAzazel - @Teuvo: kup sobie próbki tej. Jest mocna i nie będzie fusów.

źródło: 1000003555

Pobierz
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
wczoraj, 12:28:16
  • 52
byłem dziś w fabryce na hali i było tak gorąco że w 2 minuty byłem mokry jakbym wyszedł spod prysznica i mi się w głowie zaczęło kręcić się
super sprawa jak nadchodzi 10 stopni więcej to żyć nie umierać (za śmierć brak premii)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel wczoraj, 12:31:20 via Wykop
  • 19
@vieniasn: to jeszcze nie tak źle. Jak kiedyś robiłem na takiej hali to żeby się schłodzić wkładałem koszulkę pod bieżącą wodę i nakładałem. Jakie moje było moje zdziwienie jak po 5 min była sucha jak wiór xD
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
wczoraj, 09:56:31
  • 29
Teuvo

źródło: obraz

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel wczoraj, 10:03:42 via Wykop
  • 22
@Qurvinox: sam sobie niszczy życie jak mu takie pierdoły powodują ogromne zesrańsko
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
przedwczoraj, 19:26:33
  • 10
Pooglądam domy na które mnie nie stać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel przedwczoraj, 19:51:03 via Wykop
  • 2
@Qurvinox: zmień Kredyt weź pracę czy jakoś tak
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
przedwczoraj, 17:24:30
  • 22
pizza z ananasem takie poruszenie wywołała że trzeba wpis usuwać, wcale mnie nie dziwi że internet jest martwy skoro do gorących wpada content który był modny w 2010, kto by chciał to oglądać
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel przedwczoraj, 17:34:08 via Wykop
  • 1
@vieniasn: wystarczy po blokować pato tagi i większość waszych treści widuję w gorących ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
NordAzazel
NordAzazel przedwczoraj, 17:38:46 via Wykop
  • 1
@vieniasn: Czyli przyznajesz się do bycia wykopowym influencerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
przedwczoraj, 15:37:55
  • 60
wolałem iść 7 kilosów z buta niz jechać komunikacją menelską
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel przedwczoraj, 16:15:41 via Wykop
  • 3
@Teuvo: w godzinach szczytu we Wrocławiu to najszybszy sposób transportu
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
przedwczoraj, 11:13:14
  • 30
już się zmęczyłem i mi się nie chce jechać może tu zamieszkam no całkiem ładna mieścina mają dwa sklepy spożywcze i jeden uniwersalny taki gdzie można kupić nawet rondelek lub fartuszek i jest jedno rondo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel przedwczoraj, 11:22:15 via Wykop
  • 7
@vieniasn: i jeździł byś na wyprawy rowerowe by oddać butelki kaucyjne z tych sklepików
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >
  • I"m going to hell anyway

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.03.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking