Wpis z mikrobloga

@wscieklykabanos: Jpdl, passat 1.9 wersja z samymi srebrnymi literkami 90KM. Wyprzedzanie z 6 biegu, bo jakby zredukował do 4 to by mu za dużo spalił. Poza tym miał farta ten z audi że w miarę świeże auto z dobrym ESP. Zazwyczaj pobocze = spin przy tej prędkości. Oczami wyobraźni już go widziałem w nagrywającym.
  • Odpowiedz
przecież to od razu odebrać lejce powinni


@fff112: To jest minimum.
Przydałby się jeszcze ostrzegawczy klaps na dziąsło i prace społeczne.
  • Odpowiedz
@wscieklykabanos: Jpdl, passat 1.9 wersja z samymi srebrnymi literkami 90KM. Wyprzedzanie z 6 biegu, bo jakby zredukował do 4 to by mu za dużo spalił. Poza tym miał farta ten z audi że w miarę świeże auto z dobrym ESP. Zazwyczaj pobocze = spin przy tej prędkości. Oczami wyobraźni już go widziałem w nagrywającym.


@ekektrykpozdalnym: przecież to jest monedo mk3 a nie żaden passat, a to w "miare
  • Odpowiedz
przecież to jest monedo mk3 a nie żaden passat,


@Rzyleta: czyli dużo się nie pomyliłem, silnik 2.0 90KM 13,2 0-100

a to w "miare świeże" audi ma minimum 15 lat


@Rzyleta: Dla niektórych nadal świeże. W naszym kraju mamy wielu fanów klasyków mających po 20-25 lat jak nie więcej.
  • Odpowiedz