Dwóch chłopców w wieku 9 i 10 lat z Grodziska Wielkopolskiego porysowało kamykami i scyzorykiem około 40 samochodów zaparkowanych przed lokalem, gdzie odbywały się przyjęcia komunijne. Skala zniszczeń była na tyle duża, że na miejsce wezwano techników kryminalistyki.
Straty oszacowano wstępnie na od 30 do 80 tys. zł. Sprawa trafi do sądu rodzinnego. Rodzice apelują do władz gminy o pokrycie strat "to nadzwyczajna sytuacja". #kryminalne #poznan #dzieci
Ja już mordeczki na dworcu, lecę do Warszawy, ziomek co go nie widziałem lat tysiąc, ma mi nawinąć robotę w gastro, a Polska B wymiera i lepiej nie będzie, trza uciekać. Trzymajcie kciuki
@jim_carrey: i po co oni tak żałośnie próbują zaklinać rzeczywistość? Rozumiem, że ludzie rodzą się z różnymi zaburzeniami, ale to tutaj to jest sroga odklejka i ciężkie urojenia
Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, nawet nie zrobiłeś mi dobrego dnia, a dobry cały tydzień. Przywiózł mi banknoty z oceanicznego państwa Vanuatu o nominałach od 200 do 5000 vatu wykonane w całości z plastiku (polimeru), oraz zarąbisty magnes z wizerunkami banknotów i monet. Zawsze marzyłem je posiadać w kolekcji, ale przez 14 lat zbierania banknotów z całego świata jakoś nigdy nie miałem okazji ich zdobyć, ponieważ w
@IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty element po prawej stronie, oraz muszelke. Wszystkie nominały oprócz 2000 vatu posiadają element ułatwiający osobom niewidomym w postaci wypukłych kropek
Używanie tego argumentu powoduje, moim zdaniem, że jego protesty i działanie zrównuje się z działaniami jakichś świrów, którzy dokuczają wszystkim. Np. ostatnie pokolenie, rolnicy blokujący drogę, gdzie cierpią wszyscy, nawet ludzie kompletnie niezainteresowani tematem.
Natomiast Maksym "dokucza" wyłącznie tym, którzy są chamami, robakami, egoistami. Nie cierpi nikt postronny.
@KitaxKita: może i ma rację, może i chodnik jest dla pieszego - no ale mógłby zejść, no ale wkurza, no ale prowokuje tak perfidnie chodząc po tym chodniku... ( ͡°͜ʖ͡°)
Możecie mówić na mnie freethinker ale jak wszedłem na ten live i zobaczyłem cała ta śmietankę influenserska i wszystkich oświeconych celebrytów to aż mnie obrzydzenie wzięło. Szczególnie Borys Szyc wzywający swoich kolegów miliarderów "rzućcie parę baniek it's just money", odkleja totalna ale ważne że syn gra w golfa a kolega jest w Australii, kumacie w Australii!
Nie ma to jak j---ć państwo na podatkach rzucić ochłap na zbiórkę i już sumienie czyste.
@pepepanpatryk: darcie mordy do ekranu przez kilkudziesięciu chamów i swołocz bije brawo, bo przecie na dzieci dajo zamiast systemowej pracy u podstaw. Polska mentalnie to dalej sowiecka republika. I WOŚP to jest też dokładnie ten sam level wiochy.
@pepepanpatryk: podobnie xD chociaz sam fakt, ze to sobie niektorzy ogladali to spoko, ale ta niezdrowa podjarka i atakowanie kazdego kto osmiela sie tym nie podniecac to dopiero s----------e umyslowe
Tez czuje sie jak freethinker jakis jak doslownie wszyscy, telewizja, normicy znajomi na instagramie wszyscy relacje ze siedza i to ogladaja, a ja wolalem isc na rower i potem w chacie na konsoli pograc i jakos dziwnie sie czulem majac
nie wiem kto zrobił to cudowne zdjęcie, ale cały dzień lata po twitterze piękny kontrast pomiędzy zagłodzonym państwowym szpitalem, z którego odpada tynk, a drogimi samochodami lekarzy zaparkowanymi tuż pod nim to powinno dostać jakąś nagrodę pokroju World Press Photo of the Year
@huopisko: wiadomo, najlepiej żeby jeździli daczjami.
@tellet: Wiadomo, że Dacie są dla plebsu, a lekarz poniżej Maserati czy Porsche nie zejdzie bo wtedy się będzie gorzej pacjentów leczyło, a że trzeba szpitale zamknąć to trudno.
@tellet: jednak takie samochody finansowane z absurdalnych pensji NFZ, gdzie dramatycznie brakuje kasy na diagnostykę i funkcjonowanie systemu wygląda delikatnie rzecz ujmując groteskowo
@mala_kropka wiem że to mem i tak dalej ale moim zdaniem jeśli relacja jest tak zaawansowana, że są już małżeństwem to żona powinna zareagować mniej więcej tak:
@Pokaczu: podobno autentyk, David się w tańcu nie p------i - Robercik powinien się uczyć. Ale aktualnie na jego socialach zostało tyle. W sumie ciekawe, że tyle razem wytrzymali, a podobno zostali małżeństwem typowo z rozsądku, a nie z miłości XD
Ziomek zastrzelonego patusa z Bystrzycy Kłodzkiej płacze w internecie, że instruktor strzelectwa nie zadzwonił na policje XD prychłem bardziej niż powinienem #kryminalne #polska
Straty oszacowano wstępnie na od 30 do 80 tys. zł. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.
Rodzice apelują do władz gminy o pokrycie strat "to nadzwyczajna sytuacja".
#kryminalne #poznan #dzieci
@thorgoth: xxxxxxxxxDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
mają ubezpieczenie chałupy, mają OC w życiu prywatnym to niech BULĄ za gówniaki