Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PanDevOps
PanDevOps

PanDevOps

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21807
  • Znaleziska 14676
  • Mikroblog 7131
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
  • Dodane (2)
  • Komentowane (70)
  • Plusowane (7059)
thorgoth
thorgoth
13.05.2026, 20:32:07
  • 664
Dwóch chłopców w wieku 9 i 10 lat z Grodziska Wielkopolskiego porysowało kamykami i scyzorykiem około 40 samochodów zaparkowanych przed lokalem, gdzie odbywały się przyjęcia komunijne. Skala zniszczeń była na tyle duża, że na miejsce wezwano techników kryminalistyki.

Straty oszacowano wstępnie na od 30 do 80 tys. zł. Sprawa trafi do sądu rodzinnego.
Rodzice apelują do władz gminy o pokrycie strat "to nadzwyczajna sytuacja".
#kryminalne #poznan #dzieci
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonVittorio
DonVittorio
13.05.2026, 20:35:07 via Wykop
  • 789
@thorgoth: coś czuję, że gówniaki do 18 będą żywione wyłącznie żwirem z pobliskiej budowy i wodą z kałuży xD
  • Odpowiedz
Catmmando
Catmmando
13.05.2026, 20:40:12 via Wykop
  • 885
Rodzice apelują do władz gminy o pokrycie strat


@thorgoth: xxxxxxxxxDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

mają ubezpieczenie chałupy, mają OC w życiu prywatnym to niech BULĄ za gówniaki
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
09.05.2026, 16:02:24
  • 450
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
Autor
09.05.2026, 16:04:01 via iOS
  • 340
I te komentarze, one są głupsze niż małpy xD
krystian-stepaniak - I te komentarze, one są głupsze niż małpy xD

źródło: IMG_9444

Pobierz
  • Odpowiedz
redorbiter
redorbiter
09.05.2026, 16:06:48 via Wykop
  • 771
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kris006
kris006
09.05.2026, 04:56:33
  • 1084
Ja już mordeczki na dworcu, lecę do Warszawy, ziomek co go nie widziałem lat tysiąc, ma mi nawinąć robotę w gastro, a Polska B wymiera i lepiej nie będzie, trza uciekać. Trzymajcie kciuki
kris006 - Ja już mordeczki na dworcu, lecę do Warszawy, ziomek co go nie widziałem la...

źródło: 1000028860

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
09.05.2026, 04:58:57 via Wykop
  • 652
@kris006: na górze ma mieć sweter, a na dole na dresowo!
  • Odpowiedz
telemach20
telemach20
09.05.2026, 05:13:43 via Wykop
  • 473
@kris006: tylko nie bądź jak Grzegorz z pod lubelskiej wsi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #pdk
  • Odpowiedz
jim_carrey
jim_carrey
08.05.2026, 05:09:20
  • 751
#porannyflood
jim_carrey - #porannyflood

źródło: 1000014339

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JoeGlodomor
JoeGlodomor
08.05.2026, 05:13:54 via Wykop
  • 1016
@jim_carrey:
JoeGlodomor - @jim_carrey:

źródło: 1000001507

Pobierz
  • Odpowiedz
kompek
kompek
08.05.2026, 06:01:22 via Wykop
  • 452
@jim_carrey: i po co oni tak żałośnie próbują zaklinać rzeczywistość? Rozumiem, że ludzie rodzą się z różnymi zaburzeniami, ale to tutaj to jest sroga odklejka i ciężkie urojenia
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
04.05.2026, 23:41:18
  • 149
Idealne na okładkę czasopisma naukowego "Ogień w cipie".
wfyokyga - Idealne na okładkę czasopisma naukowego "Ogień w cipie".

źródło: temp_file9074803025554893804

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwiatyZla
KwiatyZla
04.05.2026, 23:41:47 via iOS
  • 46
@wfyokyga: d-------l do pieca
  • Odpowiedz
krefi10
krefi10
05.05.2026, 03:54:51 via Android
  • 8
@wfyokyga: c---a płonie
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
04.05.2026, 21:38:42
  • 177
Dzień dobry
wfyokyga - Dzień dobry

źródło: temp_file873617477190194369

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel
04.05.2026, 21:55:38 via Wykop
  • 12
@wfyokyga: witam serdecznie
NordAzazel - @wfyokyga: witam serdecznie

źródło: 1000003372

Pobierz
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
04.05.2026, 23:14:51 via Wykop
  • 2
@wfyokyga: dobry wieczór. Tym razem powitanie z innej lufy niż czołgowa. Czekamy na vintage zdjęcia Bytomia.
  • Odpowiedz
Elec
Elec
05.05.2026, 01:13:54
  • 194
Elec

źródło: comment_15999823918q3r6zYneYdEWlf9fquKgo

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IbraKa
IbraKa
29.04.2026, 15:05:36
  • 2313
Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, nawet nie zrobiłeś mi dobrego dnia, a dobry cały tydzień. Przywiózł mi banknoty z oceanicznego państwa Vanuatu o nominałach od 200 do 5000 vatu wykonane w całości z plastiku (polimeru), oraz zarąbisty magnes z wizerunkami banknotów i monet. Zawsze marzyłem je posiadać w kolekcji, ale przez 14 lat zbierania banknotów z całego świata jakoś nigdy nie miałem okazji ich zdobyć, ponieważ w
IbraKa - Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, n...

źródło: 1000059579

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IbraKa
IbraKa
Autor
29.04.2026, 15:12:34 via Android
  • 394
@IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty element po prawej stronie, oraz muszelke. Wszystkie nominały oprócz 2000 vatu posiadają element ułatwiający osobom niewidomym w postaci wypukłych kropek
IbraKa - @IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty elemen...

źródło: 1000059580

Pobierz
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
Autor
29.04.2026, 15:14:17 via Android
  • 363
@IbraKa: przezroczyste elementy
IbraKa - @IbraKa: przezroczyste elementy

źródło: 1000059582

Pobierz
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
28.04.2026, 05:06:01
  • 2107
Często pojawia się argument

no ogólnie konfitura ma rację, ale forma protestu jest zła


Najlepiej gdyby protestował po cichu, w mieszkaniu, tak żeby nikt za bardzo nie zauważył

#konfitura
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inozytol
inozytol
28.04.2026, 05:11:28 via Wykop
  • 876
Najlepiej gdyby protestował po cichu, w mieszkaniu, tak żeby nikt za bardzo nie zauważył


@KitaxKita:

Używanie tego argumentu powoduje, moim zdaniem, że jego protesty i działanie zrównuje się z działaniami jakichś świrów, którzy dokuczają wszystkim. Np. ostatnie pokolenie, rolnicy blokujący drogę, gdzie cierpią wszyscy, nawet ludzie kompletnie niezainteresowani tematem.

Natomiast Maksym "dokucza" wyłącznie tym, którzy są chamami, robakami, egoistami. Nie cierpi nikt postronny.
  • Odpowiedz
prawda_w_moskwie
prawda_w_moskwie
28.04.2026, 05:19:15 via Wykop
  • 693
@KitaxKita: może i ma rację, może i chodnik jest dla pieszego - no ale mógłby zejść, no ale wkurza, no ale prowokuje tak perfidnie chodząc po tym chodniku... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pepepanpatryk
pepepanpatryk
27.04.2026, 04:49:56
  • 1574
Możecie mówić na mnie freethinker ale jak wszedłem na ten live i zobaczyłem cała ta śmietankę influenserska i wszystkich oświeconych celebrytów to aż mnie obrzydzenie wzięło. Szczególnie Borys Szyc wzywający swoich kolegów miliarderów "rzućcie parę baniek it's just money", odkleja totalna ale ważne że syn gra w golfa a kolega jest w Australii, kumacie w Australii!

Nie ma to jak j---ć państwo na podatkach rzucić ochłap na zbiórkę i już sumienie czyste.

A
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sathanas_Gloriam
Sathanas_Gloriam
27.04.2026, 05:19:58 via Wykop
  • 684
@pepepanpatryk: darcie mordy do ekranu przez kilkudziesięciu chamów i swołocz bije brawo, bo przecie na dzieci dajo zamiast systemowej pracy u podstaw. Polska mentalnie to dalej sowiecka republika. I WOŚP to jest też dokładnie ten sam level wiochy.
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
27.04.2026, 05:39:57 via Wykop
  • 485
@pepepanpatryk: podobnie xD chociaz sam fakt, ze to sobie niektorzy ogladali to spoko, ale ta niezdrowa podjarka i atakowanie kazdego kto osmiela sie tym nie podniecac to dopiero s----------e umyslowe

Tez czuje sie jak freethinker jakis jak doslownie wszyscy, telewizja, normicy znajomi na instagramie wszyscy relacje ze siedza i to ogladaja, a ja wolalem isc na rower i potem w chacie na konsoli pograc i jakos dziwnie sie czulem majac
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
27.04.2026, 10:20:18
  • 2099
#polskiedrogi Ło s-------n. Patrzcie na tego zjeвa.

https://streamable.com/re8fyr

https://x.com/Stop_Cham/status/2048682813999001629
wscieklykabanos - #polskiedrogi Ło s-------n. Patrzcie na tego zjeвa.

https://stream...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fff112
fff112
27.04.2026, 10:21:42 via Wykop
  • 1697
@wscieklykabanos: przecież to od razu odebrać lejce powinni
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
27.04.2026, 10:22:59 via Wykop
  • 1071

Komentarz usunięty przez moderatora

huopisko
huopisko
24.04.2026, 15:18:11
  • 2152
nie wiem kto zrobił to cudowne zdjęcie, ale cały dzień lata po twitterze
piękny kontrast pomiędzy zagłodzonym państwowym szpitalem, z którego odpada tynk, a drogimi samochodami lekarzy zaparkowanymi tuż pod nim
to powinno dostać jakąś nagrodę pokroju World Press Photo of the Year

#medycyna #nfz #lekarz #lekarz100k #konowalposting #polska
huopisko - nie wiem kto zrobił to cudowne zdjęcie, ale cały dzień lata po twitterze
p...

źródło: 1000005878

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
24.04.2026, 16:11:27 via Wykop
  • 1229
@huopisko: wiadomo, najlepiej żeby jeździli daczjami.


@tellet: Wiadomo, że Dacie są dla plebsu, a lekarz poniżej Maserati czy Porsche nie zejdzie bo wtedy się będzie gorzej pacjentów leczyło, a że trzeba szpitale zamknąć to trudno.
  • Odpowiedz
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa
24.04.2026, 16:14:36 via Wykop
  • 1630
@tellet: jednak takie samochody finansowane z absurdalnych pensji NFZ, gdzie dramatycznie brakuje kasy na diagnostykę i funkcjonowanie systemu wygląda delikatnie rzecz ujmując groteskowo
  • Odpowiedz
mala_kropka
mala_kropka
mala_kropka
20.04.2026, 07:50:36
  • 150
#zupawkropki
mala_kropka - #zupawkropki

źródło: omarzeno

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DEMONzSZAFY
DEMONzSZAFY
20.04.2026, 09:18:24 via Wypiek
  • 18
@mala_kropka wiem że to mem i tak dalej ale moim zdaniem jeśli relacja jest tak zaawansowana, że są już małżeństwem to żona powinna zareagować mniej więcej tak:

  • Odpowiedz
sprzedawcataniejwhyski
sprzedawcataniejwhyski
sprzedawcataniejwhyski
20.04.2026, 09:44:03 via Wykop
  • 65
@mala_kropka: no trudno żeby mówiła z twarzą przystosowaną do jedzenia owsa
  • Odpowiedz
mlesz
mlesz
20.04.2026, 07:27:59
  • 1260
Be honest
#zonabijealewolnobiega #heheszki
mlesz - Be honest 
#zonabijealewolnobiega #heheszki

źródło: IMG_5514

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mlesz
mlesz
Autor
20.04.2026, 07:38:07 via iOS
  • 737
mlesz

źródło: IMG_5515

Pobierz
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
20.04.2026, 09:14:54 via Wykop
  • 574
@Pokaczu: podobno autentyk, David się w tańcu nie p------i - Robercik powinien się uczyć. Ale aktualnie na jego socialach zostało tyle. W sumie ciekawe, że tyle razem wytrzymali, a podobno zostali małżeństwem typowo z rozsądku, a nie z miłości XD
StdPtr - @Pokaczu: podobno autentyk, David się w tańcu nie p------i - Robercik powini...

źródło: david

Pobierz
  • Odpowiedz
Markotny_Marek
Markotny_Marek
17.04.2026, 04:38:00
  • 1945
Język polski vs zaburzenia psychiczne 😊

#jezykpolski #ciekawostki #heheszki
Markotny_Marek - Język polski vs zaburzenia psychiczne 😊

#jezykpolski #ciekawostki ...

źródło: 7947

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markotny_Marek
Markotny_Marek
Autor
17.04.2026, 04:45:20 via Wykop
  • 312
@Almagest: to dziewczynki.
A chłopcy to "niebinarni" xD
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
17.04.2026, 05:42:00 via Android
  • 669
@Markotny_Marek: nasz język jest zaszczepiony. Ma rozsądek w DNA.
  • Odpowiedz
joker007
joker007
15.04.2026, 19:00:35
  • 153
#takaprawda #bekazlewactwa
joker007 - #takaprawda #bekazlewactwa

źródło: dG18hCp5vrkHzdc1AphcS4CTtLO3W5r0

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
15.04.2026, 19:11:40 via Wykop
  • 67
@joker007: Tato, a co to jest sukces? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zyzus_tluscioch
Zyzus_tluscioch
15.04.2026, 19:40:44 via Wykop
  • 351
@niecodziennyszczon: Sukces to masowy wyzysk nieświadomych klasowo jednostek
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
12.04.2026, 13:49:34
  • 1243
Ziomek zastrzelonego patusa z Bystrzycy Kłodzkiej płacze w internecie, że instruktor strzelectwa nie zadzwonił na policje XD
prychłem bardziej niż powinienem
#kryminalne #polska
thorgoth - Ziomek zastrzelonego patusa z Bystrzycy Kłodzkiej płacze w internecie, że ...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
12.04.2026, 13:50:46 via Android
  • 996
@thorgoth

Ziomek z pomalowanymi ustami apeluje do wszystkich gitów mówiąc per kochani xD
Famine - @thorgoth

Ziomek z pomalowanymi ustami apeluje do wszystkich gitów mówiąc p...

źródło: temp_file5723321295039613472

Pobierz
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
12.04.2026, 13:53:12 via Wykop
  • 493
@thorgoth: "...i cięgiem jeździł na szczelnice..."
  • Odpowiedz
r5678
r5678
11.04.2026, 14:47:10
  • 1530
Mam nadzieje, że gość dostanie jeszcze odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu psychicznym że musiał wyrwać jakiegoś chwasta.

#kryminalne #s---------a #bron #policja #obronakonieczna
r5678 - Mam nadzieje, że gość dostanie jeszcze odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu...

źródło: Screenshot 2026-04-11 at 16-45-49 #BystrzycaKłodzka - Search _ X

Pobierz
r5678 - Mam nadzieje, że gość dostanie jeszcze odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu...
  • 195
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
11.04.2026, 14:51:36 via iOS
  • 1627
@r5678: w końcu patologia trafiła na kogoś, kto potrafił się odgryźć. Szkoda tylko chłopa, co musiał strzelać.
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
11.04.2026, 15:40:23 via Wykop
  • 1345
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 353
  • Strona 1 z 353
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking