Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mr_Zet
Mr_Zet

Mr_Zet

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1761
  • Znaleziska 1673
  • Mikroblog 88
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

353

Morderca artysty z Białej Podl. dojechany! Brawo Państwo Polskie!

Morderca artysty z Białej Podl. dojechany! Brawo Państwo Polskie!

Wbrew maruderom schwytano go (na zdj.) sprawnie, dziś rano pod Warszawą. To Gruzin. Wjechali w niego: Policjanci ze specjalnego wydziału śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, kontrterroryści z BOA, Samodzielnym Pododdział Kontrterrorystycznym Policji w Lublinie i agenci ABW.

Poludnik20
z
tvn24.pl
dodany: 8 godz. i 28 min temu
  • 116
  • #
    policja
  • #
    rosja
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    bialapodlaska
  • #
    abw
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 3 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@sciana: osobie, która opóźnia marsz lub pracę, robi coś znacznie wolniej od pozostałych, lub żołnierz samowolnie oddalający się od swojej jednostki.
No chyba chodziło o marudę...

419

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

Nie chcą mieszkać obok hospicjum. Skandal w Kielcach

W Kielcach od dawna mogłoby już działać pierwsze w województwie i szóste w kraju hospicjum dla dzieci. Są lekarze, pielęgniarki, psychologowie, sponsorzy i działka. Są też ciężko chore dzieci, które czekają na miejsce, gdzie dostaną całodobową opiekę. Budowę zablokował jednak protest kilku sąsiadów,

armiakrolewska
z
youtube.com
dodany: 12.06.2026, 12:32:11
  • 153
  • #
    dzieci
  • #
    rodzina
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polactwo
  • #
    cebula
  • #
    pytaniedoeksperta
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 12.06.2026, 17:11:20 via Wykop
  • 114
Jeszcze jakie bezczelne noworysze, bo oni błędy w dokumentacji znaleźli! A z jakiego powodu tych błędów w dokumentacji szukali? I to bezczelne wzywanie policji, bo im ktoś nagrywa i pytania zadaje? Zwykle kurniki w szeregówce, a zachowują się jakby mieszkalo pod Beverly Hills.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 12.06.2026, 18:26:54 via Wykop
  • 28
@friesee: obejrzyj materiał, ziemia należy do Kościoła obok, budowa jest we współpracy z Caritasem. Jak widać jest pogodzone, budynek został umieszczony na drugim końcu działki. Typowe nowobogackie widzimisie i tyle. Jakby tam miał być 4 piętrowy budynek, który by budował deweloper z wyższej kasty niż ci dorobkiewicze tutaj, to żadne protesty by nic nie dały, budynek by stał i to oni by latali do Jaworowicz czy Interwencji.
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 13.06.2026, 14:33:28 via Wykop
  • 0
@Desolator: to niech się zrzucą, kupią ten teren za dwukrotna wartość , a Caritas za te pieniądze kupi działkę gdzie indziej.

349

Ukrainka od dawna terroryzowała otoczenie. Pod eskortą opuściła Polskę

Pokaż treści 18+

Ukrainka od dawna terroryzowała otoczenie. Pod eskortą opuściła Polskę

Mimo licznych interwencji policji, nakładanych mandatów, grzywien oraz prawomocnych wyroków sądowych, kobieta nie zmieniła swojego zachowania. Ostatecznie została wydalona z Polski i objęta pięcioletnim zakazem wjazdu do państw strefy Schengen.

malin90
z
onet.pl
dodany: 10.06.2026, 15:00:16
  • 40
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 12.06.2026, 05:09:32 via Wykop
  • 0
Brawo za stanowcze działania, ale zastanawia mnie ten cytat: "Policjanci wskazali, że obywatelka Ukrainy stanowi realne i stałe zagrożenie dla bezpieczeństwa oraz porządku publicznego na terytorium Polski."
Gdzie można być deportować Polaków, którzy w ten sam sposób się zachowują?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

389

Plaga w sanatoriach. Lekarze chcą szlabanu na 18 miesięcy

Plaga w sanatoriach. Lekarze chcą szlabanu na 18 miesięcy

Straty przez "niedojazdy" przekroczyły w ciągu ostatnich dwóch lat 108 mln zł. Branża uzdrowiskowa ma dość i chce karać pacjentów rezygnujących z wyjazdów do sanatorium bez ważnego powodu.

konkarne
z
finanse.wp.pl
dodany: 05.06.2026, 10:04:05
  • 100
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 05.06.2026, 19:09:10 via Wykop
  • 6
@buddookan: na zwykłe sanatorium trzeba mieć wniosek napisany przez lekarza ogólnego. Ja pojechałem z zaświadczeniem przewlekłego bólu pleców. Odezwali się do mnie po ok 3 latach jak już o wniosku zapomniałem. Musiałem dopłacić ok 700zl, to jest chyba opłata za jedzenie.
Nutaharion
Nutaharion
03.06.2026, 20:33:51
  • 1436
Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z brutalną rzeczywistością: miasto kompletnie nie przewidziało infrastruktury dla właścicieli śmigłowców.

W związku z tym parkuję go na środku drogi pod blokiem, bo - nie wiem, czy wszyscy to rozumieją - gdzieś MUSZĘ zaparkować. To nie moja wina, że miasto, wspólnota i deweloper nie zapewnili mi legalnego miejsca dla helikoptera w promieniu 30 metrów od klatki.

Niektórzy sugerują, żebym trzymał go na lotnisku albo
Nutaharion - Ostatnio kupiłem sobie helikopter i niestety od razu zderzyłem się z bru...

źródło: mój helikopter kochany w dupę pchany

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 04.06.2026, 20:29:11 via Wykop
  • 6
@Nutaharion: W końcu ty tylko na chwilę do apteki przyleciałeś, a w ogóle to ksiądz pozwala tu parkować helikoptery jak jest Msza, zawsze wszyscy tu parkowali i nikomu nie przeszkadzało, ty masz licencję pilota od 70 lat, jak gówniarze pożyjecie tak długo to zrozumiecie...
  • Odpowiedz

2069

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik

Koniec znanej i lubianej akcji lody za pasek w Pszczynie. Po 25 latach kultywowania lokalnego zwyczaju, Lodziarnia Pod Dębem została zmuszona do zaprzestania rozdawania darmowych lodów uczniom z wyróżnieniem. Decyzja ta zapadła po otrzymaniu oficjalnego, imiennego pisma od Rzecznika Praw Dziecka

Trzebieslawice
z
pszczyna.naszemiasto.pl
dodany: 02.06.2026, 12:30:49
  • 446
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    pszczyna
  • #
    slask
  • #
    nauka
  • #
    szkolastandard
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 03.06.2026, 18:02:29 via Wykop
  • 4
Normalnie idiokracja. Czytając taką argumentację czuje się jak ten ojciec z Interstellar, który w szkole usłyszał, że córka jest zawieszona, bo rozpowiada, że ludzie wyladowali na księżycu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

473

Dziecko samo w BMW, opiekunowie pili, potem zaczęła się ucieczka

Dziecko samo w BMW, opiekunowie pili, potem zaczęła się ucieczka

Na monitoringu zauważył kilkuletnią dziewczynkę siedzącą samotnie w BMW na poznańskiej starówce. Opiekunowie pili nad Wartą, po czym pijany kierowca ruszył autem i na widok policji zaczął uciekać ulicami centrum. Zatrzymano go po krótkim pościgu.

Nick7C5
z
fakt.pl
dodany: 03.06.2026, 10:42:23
  • 97
  • #
    polska
  • #
    poznan
  • #
    alkohol
  • #
    dziecko
  • #
    poscig
  • #
    patologiazmiasta
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 03.06.2026, 17:19:17 via Wykop
  • 8
Nie ma dnia bez dziennikarskiego ataku na polską rodzinę. W Polsce coś takiego nie może mieć miejsca!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

335

Starmer zabiera głos w sprawie śmierci Henry'ego Nowaka. Burza w Wielkiej Brytan

Starmer zabiera głos w sprawie śmierci Henry'ego Nowaka. Burza w Wielkiej Brytan

Premier Wielkiej Brytanii Sir Keir Starmer zapowiedział, że po ujawnieniu nagrania z zatrzymania Henry'ego Nowaka koniec

so-so
z
rmf24.pl
dodany: 02.06.2026, 22:08:26
  • 103
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    morderstwo
  • #
    polak
  • #
    sikhizm
  • #
    polityka
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 03.06.2026, 17:17:00 via Wykop
  • 8
Rozumiem, że teraz lewa strona będzie się kłaść na placach, a reprezentacje będą klękać przed rozpoczęciem meczy?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

668

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Skandaliczne sceny na sobotnim meczu juniorów rocznika 2011 Broń Radom - Radomiak. Na stadion wtargnęli pseudokibice i doszło do bójki. Najbardziej ucierpiał 10-letni chłopiec kibicujący Radomiakowi. Ma złamaną rękę. Policja zabezpiecza nagrania i szuka sprawców.

motvik
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.06.2026, 09:16:52
  • 145
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    patologia
  • #
    sport
  • #
    polska
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 03.06.2026, 17:02:39 via Wykop
  • 0
Piłkarskie trybuny to wylęgarnia i naturalny habitat największej społecznej patologii. Nie zapraszam do dyskusji.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

440

Giżycko: kolejny kierowca zawodowy zawiódł na przejeździe

Giżycko: kolejny kierowca zawodowy zawiódł na przejeździe

Kierujący ciężarówką wjechał z podniesionym HDSem w sieć trakcyjną i zerwał ją, paraliżując ruch kolejowy na całą dobę. Po zerwaniu kabli wszedł na pojazd i dłubał przy wysięgniku, mimo że znajdował się w bezpośrednim sąsiedztwie uszkodzonej sieci trakcyjnej.

Zeswirowany_Michal
z
youtube.com
dodany: 01.06.2026, 12:10:56
  • 114
  • #
    kolej
  • #
    pociagi
  • #
    kierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    polska
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 02.06.2026, 05:50:29 via Wykop
  • 3
@brokenik: Jakby tacy jak on i koparkowi nie mielibyśmy co robić w robocie na światłowodach :) ale mają minki jak się ich przyłapie i daje do podpisu protokół zniszczenia albo wzywamy policję :)

1326

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Pokaż treści 18+

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Artyści, albo ci starzy przechlali całą karierę, p******i, albo ci młodzi robią taką ch****ą muzykę czy obraz, że nikt tego nie chce oglądać, a domagają się naszych pieniędzy. Nie ma na to naszej racji. Jak mają nasze pieniądze iść, to na dzieci, na drogi, a nie na jakieś k***y i ć****w. Dobrze mówi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
plotek.pl
dodany: 01.06.2026, 06:47:57
  • 151
  • #
    muzyka
  • #
    pieniadze
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 01.06.2026, 15:29:30 via Wykop
  • -4
Idealny przykład, że sukces zawodowy i duże pieniądze nie zrobią z ciebie człowieka na poziomie, który umie się wysłowić. Walnie parę populistycznych hasełek, rzuci niewybrednie mięsem i już się ludzie cieszą - swój chłop, dobrze powiedział, polać mu!
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 01.06.2026, 15:31:12 via Wykop
  • -1
@ciagletutajjestem22: gratuluję autorytetu.

450

Wieczysta Kraków awansowała do Ekstraklasy

Wieczysta Kraków awansowała do Ekstraklasy

"Klub milionerów" w 6 lat z ligi okręgowej do Ekstraklasy

rales
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 31.05.2026, 20:41:33
  • 119
  • #
    ekstraklasa
  • #
    1liga
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    wieczystakrakow
  • #
    polska
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 01.06.2026, 08:28:34 via Wykop
  • 11
Większość Głogowian odetchnęła z ulgą, bo klub jest miejski i tak mają już dość płacenia na nażelowanych kopaczy. W Głogowie utrzymanie klubu to sprawa polityczna bo każdy kto chce rządzić musi się podlizywać tej grupce kiboli, bo jakby nie było, to jakieś tam głosy, a kibole mają rodziny, które też mają jakiś głos i tak to się kula.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 01.06.2026, 08:32:55 via Wykop
  • 9
@TupacSzakur: bo każdy klub powinien być prywatn i grać w takiej lidze na jaką go stać.

2133

Skandal w krakowskim liceum

Pokaż treści 18+

Skandal w krakowskim liceum

17-letnia uczennica przy użyciu sztucznej inteligencji miała stworzyć materiały pornograficzne z udziałem młodszej koleżanki ze szkoły. Sprawa jest poważna. Jednak to właśnie 17-latka i jej mama czują się poszkodowane. Zarzucają policji, że podczas interwencji ich prawa zostały złamane.

duperele
z
krakow.tvp.pl
dodany: 31.05.2026, 17:15:41
  • 307
  • #
    krakow
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    afera
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 31.05.2026, 20:16:15 via Wykop
  • 20
@qqaa: W lubińskim technikum w 2019 dwóch uczniów technikum przerobiło zdjęcie nauczyciela, tworząc obraźliwy i pornograficzny materiał (fotomontaż), w którym wykorzystano również wizerunek innego ucznia. Dyrektor ich wyrzucił, kurator kazał przywrócić do szkoły...
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 31.05.2026, 20:17:46 via Wykop
  • -1
@malani: powinni przywrócić dyby, w średniowieczu to działało sprawnie.

1233

Hipokryzja NSZZ policjantów

Hipokryzja NSZZ policjantów

NSZZ policjantów boi się losowych kontroli trzeźwości funkcjonariuszy. Ale losowe kontrole kierowców są już OK.

leon-san
z
facebook.com
dodany: 30.05.2026, 20:05:56
  • 93
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    bagiety
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 31.05.2026, 07:56:57 via Wykop
  • 7
@amcio: bo ja wiem czy bez spiny i lamentu? Jak to wprowadzali to sporo górników miało pretensje :)

52

Polacy jednym z najbardziej zapracowanych narodów w Europie. Grecy na czele

Polacy jednym z najbardziej zapracowanych narodów w Europie. Grecy na czele

Grecy są najbardziej zapracowanym narodem w Europie. Średnio Grek spędza w pracy 39,6 godziny tygodniowo. Tuż za nimi są Polacy z wynikiem 38,7 godziny tyg. To grubo powyżej europejskiej średniej, która wyniosła 35,9 h - podaje Eurostat. Kto pracuje najkrócej? Holandia, Dania i Niemcy.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 29.05.2026, 09:11:06
  • 26
  • #
    polska
  • #
    grecja
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    eurostat
  • #
    pieniadze
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 30.05.2026, 18:27:54 via Wykop
  • 0
@rafal-kucharski: ja średnio 40h nadgodzin miesięcznie.

359

Gorąco wokół wieku emerytalnego. Policzyli zyski i straty

Gorąco wokół wieku emerytalnego. Policzyli zyski i straty

Ministerka funduszy Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz proponuje zrównanie wieku emerytalnego. A co z wysokością przyszłych świadczeń? Obliczenia wskazują, że część osób zyska na zmianie kilkaset złotych miesięcznie. Będą też osoby, które stracą na rewolucji.

MakiawelicznyAltruista
z
next.gazeta.pl
dodany: 29.05.2026, 11:05:38
  • 101
  • #
    demografia
  • #
    emerytura
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    polska
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 30.05.2026, 07:01:50 via Wykop
  • 16
@NaMoment: ostatnio był tu artykuł lewaczki z wp: kobietom należy się wcześniejszą emerytura bo one są ZMECZONE, bo zajmowanie się domem i praca to praca na poziome CEO, a te 5 lat wcześniej to czas na wyciszenie się, odnalezienie siebie, metafizyka. A dla faceta co całe życie zapie... te kilka lat po 65 to szykowanie się do śmierci.
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 30.05.2026, 17:08:13 via Wykop
  • 1
@billy-jam: tak, tylko te co rodzą. Więcej urodzą, szybsza emerytura.

359

75 Pan prawnik

75 Pan prawnik

Pan prawnik na końcu jest niezły. Może Wykop CSI?

LudzieToDebile
z
youtube.com
dodany: 29.05.2026, 14:53:14
  • 54
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    stopcham
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazmiasta
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 30.05.2026, 06:52:52 via Wykop
  • 4
@billy-jam: no patrz, ja mu jeszcze dopłacę za to co robi.

1324

Facet zgłosił 2x to samo auto i dostał 500 zł mandatu za wprowadzenie w błąd

Facet zgłosił 2x to samo auto i dostał 500 zł mandatu za wprowadzenie w błąd

W odstępie 4 dni zgłosił to samo nieprawidłowo zaparkowane auto. Wezwany jako podejrzany przez Straż Miejską, dostał mandat za wprowadzenie w błąd i wywołanie niepotrzebnej czynności. 500 zł. Warszawa. Kurtyna. Nie wiem nawet jak to skomentować poza XD.

Rabe
z
x.com
dodany: 29.05.2026, 19:50:10
  • 251
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    konfitura
  • #
    prawo
  • #
    strazmiejska
  • #
    patologiazmiasta
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 30.05.2026, 06:24:02 via Wykop
  • -4
@Johnny007pl: co nie? Wtedy każdy mógł sobie łamać i prawo i być bezkarnym, nie to co teraz . Oj tęsknisz za tymi czasami.
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 30.05.2026, 06:29:12 via Wykop
  • 1
@TV_personelu_niemedycznego_WUM: wiesz bo to jest taka logika uniwersytetu chłopskiego rozumu. Toleruje łamanie prawa do tego poziomu, do jakiego sam je łamie. U mnie był prawił dresik co miał pretensje do całego bloku, bo ktoś na niego doniósł że bije dziewczynę i handluje dragami. Odgrażał się, że sami konfidenci.

455

Rząd zamyka furtkę. Koniec z wykupem mieszkań komunalnych na własność!

Rząd zamyka furtkę. Koniec z wykupem mieszkań komunalnych na własność!

Lokale wybudowane z dotacji mają "dożywotnio" należeć do gminy. Chciałeś odłożyć, wynająć od miasta i kiedyś wykupić? Zapomnij. Eksperci już punktują chaos w nowych przepisach. O tym, że Polska ma duży problem z dostępem do mieszkań zwłaszcza tych niskoczynszowych wiadomo nie od dziś. Poprawę sytuac

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.05.2026, 06:07:39
  • 171
  • #
    budowcnictwo
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 23.05.2026, 06:55:00 via Wykop
  • 0
@Zle_Japko: ale tu jest chyba bardziej mowa o mieszkaniach komunalnych, nie socjalnych.

704

Trump i jego rodzina dostali dożywotni immunitet w sprawie przekrętów

Trump i jego rodzina dostali dożywotni immunitet w sprawie przekrętów

Departament sprawiedliwości USA przyznał Donaldowi Trumpowi, jego rodzinie i firmom dożywotni immunitet przed badaniem ewentualnych nieprawidłowości podatkowych. Utworzono również specjalny fundusz, który ma wspierać finansowo sojuszników prezydenta, przeciwko którym toczą się postępowania sądowe

zawodowy_grzybiarz
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.05.2026, 20:05:48
  • 105
  • #
    trump
  • #
    podatki
  • #
    gielda
  • #
    oszustwo
Mr_Zet
Mr_Zet
Mr_Zet 21.05.2026, 10:00:07 via Wykop
  • 1
Normalnie jak Łukaszenka, albo pisowcy ze słynną już wrzutka zwalniającą z odpowiedzialności za wały covide.
Pewnie za jakiś czas ukoronuje się na dożywotniego prezydenta wszechUSA.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking