
Znowu sędzina zabija autem na pasach pieszego. Będzie jak zwykle czyli nic?

Kolejna sprawa warta śledzenia. Założymy się, że specjalnej kaście nic nie zrobią? Bo pewnie dziadek wtargnął na przejście a sędzina ma nieposzlakowaną opinię i Order Nieskalanej Togi.
z- 51
- #
- #
- #
- #
- #





















