Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fichtner

Fichtner

Dołączył 14 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8827
  • Znaleziska 2493
  • Mikroblog 6334
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 9
vulfpeck
vulfpeck
22.02.2026, 11:03:43
  • 616
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 23.02.2026, 01:11:00 via Android
  • 0
@vulfpeck: powtarzam to od lat, to jest gnida która nigdy nie pracowała, leser, zwykła gadająca głową
  • Odpowiedz

424

Google Maps wprowadziło tryb "limited view"...

Google Maps wprowadziło tryb "limited view"...

w którym użytkownicy niezalogowani do konta Google tracą dostęp do takich informacji, jak: szczegółowych recenzji, galerii zdjęć i wideo, informacji o popularnych godzinach, menu, statusie dostawy oraz wielu rekomendacji pobliskich miejsc.

Tired_
z
x.com
dodany: 22.02.2026, 11:38:12
  • 156
  • #
    polska
  • #
    googlemaps
  • #
    mapy
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
Fichtner
Fichtner 22.02.2026, 17:55:43 via Android
  • 38
Jestem tak stary że pamiętam jak na forach php by Przemo o tym dyskutowaliśmy, że tak będzie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1367

Adwokat Sebastiana M. reaguje na oświadczenie rodziny. "Słowa nienawiści"

Adwokat Sebastiana M. reaguje na oświadczenie rodziny. "Słowa nienawiści"

Mec. Katarzyna Hebda skomentowała mocne oświadczenie rodziny ofiar wypadku na A1. Często na tej sali padają słowa nienawiści w kierunku oskarżonego. Rodziny mają do nich prawo. Jednak zrozumiałym jest, że ofiarom, rodzicom ciężko jest przyjąć, że wersja wypadku określona przez śledczych jest błędna.

corridore-corridore
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 20.02.2026, 18:24:50
  • 439
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    informacje
Fichtner
Fichtner 22.02.2026, 08:46:10 via Android
  • 1
@Kotaro: w tym przypadku wyrok powinien być jeden, jako manekin do testów zderzeniowych.
mielonkazdzika
mielonkazdzika
21.02.2026, 08:44:17
  • 1562
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 21.02.2026, 10:53:52 via Android
  • 1
@mielonkazdzika: Polska weszła do nato w 1999
  • Odpowiedz

1553

Wołowina z Brazylii z estradiolem

Pokaż treści 18+

Wołowina z Brazylii z estradiolem

Uznawany za rakotworczy hormon przez UE trafil na europejski rynek w wołowinie z Brazylii.

JestemTuByDrwicZLewakow
z
lalternatiu.cat
dodany: 20.02.2026, 13:51:46
  • 369
  • #
    mercosur
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    zywnosc
  • #
    zdrowie
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    4konserwy
Fichtner
Fichtner 21.02.2026, 10:48:57 via Android
  • -1
W takim razie jadąc do Ameryki Łacinskiej będę jadł tylko o wyłącznie rakotwórcze mięso?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

splinter96
splinter96
20.02.2026, 07:13:07
  • 148
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 20.02.2026, 09:32:47 via Android
  • 0
@splinter96: powtarzam dla wszystkich jeszcze kur.. raz.
1. USA to pan prezes
2. Niemcy to pan kieras
3. Polska to pan robol

Świat zachodu to nasz nowy kołhoz. Wcześniej struktura była płaska z pominięciem pana kierasa, byliśmy bezpośrednio pod panem prezesem ZSRR.
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
20.02.2026, 04:47:02
  • 313
#heheszki #humorobrazkowy #humor #studia #szkola #edukacja
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor #studia #szkola #edukacja

źródło: temp_file7021932523364111688

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 20.02.2026, 09:17:09 via Android
  • 11
@asap_srasap: ja mam jeszcze tragiczniejsza historię, mianowicie na lekcji historii w podstawówce powiedziałem że mój pradziadek brak udział w odkryciu Biskupina i zajmował się ilustrowaniem znalezisk w formie drzeworytów i linorytów. Dostałem 1 z uwagą i wezwanych rodziców do szkoły WTF, rodzice przynieśli pracę pradziadka i porozmawiali z dyrektorka. Nie wiem co było dalej ale anulowali mi 1. Chore lata 90.
  • Odpowiedz
Nukashine
Nukashine
20.02.2026, 01:22:18
  • 222
Mało kto wie, że kibice Legii Warszawa i Lecha Poznań przyklejali się do asfaltu, by zwrócić uwagę na zmiany klimatyczne na długo zanim stało się to modne.
Nukashine - Mało kto wie, że kibice Legii Warszawa i Lecha Poznań przyklejali się do ...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 20.02.2026, 09:11:09 via Android
  • 0
@Nukashine: fejk, to uliczni alpiniści - instalacja artystyczna której nie ogarniasz swoim zachukanym umysłem
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
20.02.2026, 00:12:59
  • 255
Dobrej nocki
Piotrek7231 - Dobrej nocki

źródło: G-tun25bQAAq-fe

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 20.02.2026, 09:09:03 via Android
  • 2
@makgyvergaleriapl: trzymajcie się dziewczyny, za liny! Ale wiatr ósemka chyba dmie
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
20.02.2026, 00:57:38
  • 277
Super humor
wfyokyga - Super humor

źródło: temp_file7436014018986999211

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 20.02.2026, 09:08:01 via Android
  • 1
@czerwony9oficjalnie: obraza uczuć rybnych
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
19.02.2026, 17:59:44
  • 277
#4konserwy #neuropa #polityka
M4rcinS - #4konserwy #neuropa #polityka

źródło: 1000000427

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 20.02.2026, 01:16:46 via Android
  • 2
@M4rcinS: myli się tylko raz - braundasy
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
19.02.2026, 14:13:04
  • 251
#polityka
Ruski pocisk uszkodził rurociąg...tymczasem Krzysiu i węgierski rząd :)

Ps. Te dostawy to około 10% ich zapotrzebowania. Bez problemu my możemy to dostarczyć i zarobić.
(Chorwacja chyba się nawet zaoferowala)
fidelio-fidelio - #polityka 
Ruski pocisk uszkodził rurociąg...tymczasem Krzysiu i wę...

źródło: 1000126791

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 20.02.2026, 01:15:45 via Android
  • 0
@fidelio-fidelio: moralny krzał bosak
  • Odpowiedz

1428

Lekarz w publicznym szpitalu zarobił 316 tys. zł w miesiąc. Dyrektor: "Płacę tyle, ile wycenia rynek"

Lekarz w publicznym szpitalu zarobił 316 tys. zł w miesiąc. Dyrektor: "Płacę tyle, ile wycenia rynek"

tyle, ile wycenia rynek". Zarobki najlepiej opłacanych lekarzy na Mazowszu wyniosły 100, 200, a nawet 316 tys. zł miesięcznie za pracę w publicznych szpitalach. Informacje o wysokości wynagrodzeń wywołują zaskoczenie mieszkańców takich miast jak Ostrołęka czy Ciechanów, gdzie pracuje elita medyków.

KapitanTorpedal
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17.02.2026, 22:42:48
  • 393
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    medycyna
Fichtner
Fichtner 19.02.2026, 01:02:54 via Android
  • 5
Uwaga - musicie zdać sobie sprawę że na taki kraj jak Polska są takie specjalizacje w której jest ledwie kilku lekarzy na cały kraj. Osobiście niestety poznałem takich, i wcale mnie nie dziwi że zarabiają 100 czy 200k to jest po prostu nisza.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fichtner
Fichtner 19.02.2026, 12:54:47 via Android
  • 0
@Substytut: no ja też znam takiego jednego, który wykonuje operacje jedyne w danym schorzeniu, jest dosłownie jedyny w Polsce. Ma taką renomę że inne ośrodki publiczne w Polsce kierują do niego.
Sonny86
Sonny86
18.02.2026, 05:25:31
  • 2121
#heheszki #humorobrazkowy #humor #pdk
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor #pdk

źródło: temp_file6225500220203847679

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 19.02.2026, 01:23:28 via Android
  • 0
@Sonny86: może i jestem patusem, plecak na siłownię z podwójnym dnem, gdzie wsadzisz smierdzace papcie jest rewelacyjny
  • Odpowiedz
_______________________
_______________________
18.02.2026, 21:09:13
  • 455
Mama: no idź się pobaw z kuzynami, wcale nie są tacy p--------i.

Kuzyni:
_______________________ - Mama: no idź się pobaw z kuzynami, wcale nie są tacy p-----...

źródło: temp_file6045568381232655602

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 19.02.2026, 01:18:14 via Android
  • 0
@_______________________: mentalnie lata 90, w których liczyło się ile ktoś ma pasków na dresach.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
18.02.2026, 19:17:29
  • 246
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 19.02.2026, 01:17:36 via Android
  • 1
@Czoso: nagonkę na lekarzy to sobie odpuść no chyba że sam jesteś lekarzem, to proszę bardzo, a kataster niezależnie od tego co napisałeś powinien zostać wprowadzony.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
18.02.2026, 16:29:38
  • 446
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 19.02.2026, 01:08:12 via Android
  • 1
@KIaudik: przede wszystkim Rosja od 1945 roku na ziemiach polskich rękoma swoich żołnierzy wywoziła wszystko to się nazywało TROFIEJNE (zdobyczne) następnie przez kolejne 44 lat Polska była kolonią Rosja. To jako kraj postkolonialny należy się reparacje. Ba zniszczenia wojenne też jestem w stanie udowodnić które nie były konieczne a zostały poczynione dla samej fantazji zniszczeń!!
  • Odpowiedz

2454

Rzeźnik z Piotrkowa. Z prawie tysiąca osób na prawko zdało u niego tylko 31

Rzeźnik z Piotrkowa. Z prawie tysiąca osób na prawko zdało u niego tylko 31

W Piotrkowie Trybunalskim jest egzaminator, u którego zdaje na prawo jazdy zaledwie 3 proc. kursantów.

AndrzejInstruktor
z
brd24.pl
dodany: 17.02.2026, 19:54:47
  • 491
  • #
    prawojazdy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    instruktornaukijazdy
  • #
    word
  • #
    egzamin
Fichtner
Fichtner 18.02.2026, 11:40:40 via Android
  • 0
Wyburzenia boomera, mimo prawie 40 lat na karku to właśnie egzamin na prawko który miałem 20 lat temu był jednym z najbardziej stresujących sytuacji w życiu.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fichtner
Fichtner 18.02.2026, 12:00:03 via Android
  • 1
@haxx: nie wiem jak teraz, ale 20 lat temu już były kamery, trzeba było jeździć co najmniej 45 minut, ja się czułem zbyt pewnie i zostałem uwalony, za wymuszenie pierwszeństwa, słońcu zagryzlem żeby już wtedy jako młody człowiek miałem poczucie że jadę jak stereotypowa baba do kościoła i zdałem, ale miałem poczucie żenady, że w taki sposób się zdaje
Matuusuu
Matuusuu
17.02.2026, 13:07:18
  • 471
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 18.02.2026, 01:02:00 via Android
  • 0
@Matuusuu: partie która powinna być zdelegalizowana to lewica ale na równi z lewica z polityki powinien wyskoczyć Bosak, nie ma drugiego takiego trolla jak on. To jest aberracja że ktoś się łapie na jego gadanie.
  • Odpowiedz

373

Już 30 tys. zwolnionych w branży IT od początku 2026 roku

Już 30 tys. zwolnionych w branży IT od początku 2026 roku

W nieco ponad miesiąc od początku 2026 roku zwolnienia w branży IT objęły 30,7 tys. osób na całym świecie. AI jest głównym powodem.

homofobodaktyl_
z
crn.pl
dodany: 16.02.2026, 15:49:57
  • 173
  • #
    it
  • #
    programista15k
  • #
    pracbaza
  • #
    pracait
  • #
    programowanie
  • #
    informatyka
Fichtner
Fichtner 17.02.2026, 12:52:39 via Android
  • 2
@kanemoto: od zawsze czytałem o typowym crudziarzu, to jakby wyzywać uważać że matematyk powinien potrafić całkować ale śmiać się z niego że zna tabliczkę mnożenia. Crud nadal jest podstawą, jak tabliczka mnożenia, czasami się zdarza że trzeba go rozbudować. Co w tym śmiesznego?
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 25
  • Strona 6 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.08.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.10.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia