Niemcy chcą zainwestować kupę kasy w Polsce, nasza współpraca rosnie, nasz najbliższy partner, który bezpośrednio oddziałuje na nas (nie jak ten za wielką wodą).
A ludzie we komentarzach tylko p------a coś o Tusku i złych Niemcach... Z kim mamy współpracować jak nie z Niemcami?
@TakiSeLogin: po 1989 naszym szefem jest USA a kierasem Niemcy, alternatywy nie mamy bo my jesteśmy jak magazynier Romek, i możemy ponarzekać na kierasa z Seba (Czechem) albo z witkiem (Węgrem) że może sami zrobimy biznes i rzucimy to robotę w cholerę. Do większości ludzi można dotrzeć tylko taka metafora. Inaczej nic nie zrozumieją.
Obawiam sie, że karakan bardzo dobrze zdiagnozował polskie społeczeństwo i wybór knura na premiera to dobry pomysł. To jest wręcz idealny kandydat dla motłochu. Butny, chamski prostak mówiący prostym językiem i wygrywający dyskusje poprzez darcie mordy i wyzwiska. Do tego dyplom "profesora" z katolickiego hogwartu i macie kompletnego, pisowskiego uber soldata.
Naprawdę za 2 lata może się okazać, że to właśnie Czarnek jest premierem
@kobiaszu: dokładnie! Kiedy w końcu tumany zrozumieją że nie trzeba być za PiSem żeby takie coś pisać? Chodzi tylko o to żeby możliwie jak najwięcej ludzi zagłosowało na PiS, czy na kogokolwiek innego.
Paliwko w górę, wszystko pójdzie w górę, ludzie oburzeni ( ͡°͜ʖ͡°) Czy tym razem nauczą się żeby nie głosować na klaunów typu Trump, Braun? Czy może lubią ten cyrk i 10 zł za litr to jest poświęcenie na które są gotowi byle tylko lewaków d--a piekła xD?
#rodzicielstwo #dzieci Wpis dla ludzi zastanawiających się nad posiadaniem dzieci, z mojego doświadczenia (mam dwójkę: 3 latka i 6 miesięczne dziecko). Jeśli: - lubisz dzieci. Na ich widok zawsze się uśmiechasz. Lubisz bawić się z dziećmi rodzeństwa, znajomych - nie masz zainteresowań. Często się nudzisz. Nie masz pomysłu jak spędzić czas - nie masz zbyt wielu znajomych, rzadko spotykasz się z ludźmi towarzysko
@mckk: masz jakąś chorobę psychiczną? Mam pasje i dzieci, w niczym nie czuje się ograniczony a dzieci jedynie korzystają ze nie pije browarów i nie siedzę w fotelu. Dziecko daje szczęście i napędza do działania. Zbadaj swoje hormony czy nie jesteś chory.
Cala heca z safe 0% udowadnia tylko, że pisowcy są w stanie zrobić wszystko byleby uderzyć w obecny rząd i próbować wrócić do władzy. W imię politycznego konfliktu i zazdrości mogą nawet wyprzedać polskie zloto, które powinno być zachowane na prawdziwy konflikt kinetyczny lub dla Polaków w przyszłości. Nawrocki żongluje polskim bezpieczeństwem i obecnie nawet suwerennością. Wszystko okraszone pseudopatriotyzmem.
Na dodatek musimy dosłownie walczyć z Polakami, którzy łapią się na to. Zaczną się
@Drizztek: zostało raptem 1,5roku do czasu rządów brauna, konfy i PiS. Wystarczy zobaczyć kanał zero ile tam jest wyznawców tej trójki. Współczuję wszystkim a zwłaszcza tym którzy są najtwardszym elektoratem tych trzech partii wy dostaniecie po d00pie najbardziej.
Pan Marcin na wakacjach w ZEA ma ból d--y, bo polski rząd nie wysłał po nich samolotu w sytuacji, kiedy ceny biletów wywaliło w kosmos, a przecież nie będzie przepłacał, więc będą się kisić tak długo, „aż ten niedbający o Polaków rząd w końcu się nimi zainteresuje” xD Chłop zapakował do samolotu siebie, żonę i swoje malutkie dzieci wiedząc, że to pomarańczowa strefa, a teraz beczy i psioczy na rząd, biuro podróży
@Kornik885: małpy, moi znajomi też byli w Dubaju, spakowali się, wzieli taxi do omanu, następnie samolot do nairobi, bus do Rwandy, stamtąd samolot do Londynu i ryaner do jasionka. Całość zajęła im 5 dni. Nikogo o nic nie prosili, po prostu nie są małpami
@Wielka-Polska-Betonowa: mógłbym książkę napisać o mieszkalnictwie po 1989 roku, jakie wały były robione. To była prawdziwa magia a nie te pachołki z Pruszkowa czy Wołomina.
@krystekw2: dokładnie to się nazwy oscylator, czas pomiędzy ceną ostatniego zakupu a wydarzeniem który wpłynie na wzrost cen. Na tym się zarabia najwięcej.
Minister Równości - Kotula: Mężczyźni w wieku 60 lat NIE znajdują się w porównywalnej sytuacji jak kobiety ze względu na utrzymującą się w praktyce lukę płacową, nierówne obciążenie obowiązkami opiekuńczymi i nieodpłatną pracą domową.
*kobieta i mężczyzna różnią się* - lewica: walczymy o wszystkie 747476363 płcie - przedstawiciel płci pilot od tv rządza przejścia na eme po 3 rozkadowianiach baterii - lewica 200% emerytury dla osób czujących się pilotami do tv
Czy też tak macie że książki was zanudzają? Chciałbym czytać ale jak zaczynam to po 30-50 stronach wiekszość tego co jest napisane to jakbym już wiedział. Książki psychologiczne czy o wychowaniu to mam wrażenie że sam mógłbym pisać. Orwel czy Huxley i tego typu tematy są tak oczywoste że nic tam nie zaskakuje. Historyczne spoko ale też normalna sprawa że się działo to czy tamto. Morderstwa czy opowieśći to od dziecka analizowałem chyba
@-Melek-: jest wiele rzeczy takich które wydają się proste, a nie są, ba tobie się wydają że je znasz, a nie znasz, wystarczy że ktoś powie sprawdzam. Są takie książki które z pozoru wydają się oczywiste, ale właśnie te kilkaset stron przedstawia perspektywę bohaterów i to dlaczego podjęli decyzję które finalnie doprowadza do końca. Nie jestes w stanie tego przyspieszyć, bo jeden ma życie takie które można opisać dwoma zdaniami,
@vulfpeck: Braun to cynik, pod płaszczem zawiłych, niepotrzebnych zdań darzy do zmęczenia rozmówcy aż ten straci wątek, oponent zostanie w poczuciu brak odpowiedzi. To malo popularne toczenie sporu, ale znane już w starożytnej grecji. Eh ludziska uczcie się historii, każdy kto poczyta k technikach prowadzenia sporów, sposobach argumentacji, takich podstawach zauważy przede wszystkim że na przestrzeni 5000 lat niewiele się zmieniło w tej materii, większość będzie do rozpracowania w sekundę,
Niemcy chcą zainwestować kupę kasy w Polsce, nasza współpraca rosnie, nasz najbliższy partner, który bezpośrednio oddziałuje na nas (nie jak ten za wielką wodą).
A ludzie we komentarzach tylko p------a coś o Tusku i złych Niemcach... Z kim mamy współpracować jak nie z Niemcami?