Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fichtner

Fichtner

Dołączył 14 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8827
  • Znaleziska 2493
  • Mikroblog 6334
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 9
TakiSeLogin
TakiSeLogin
08.03.2026, 15:17:30
  • 353
#polska #niemcy #europa #ekonomia #gospodarka

Niemcy chcą zainwestować kupę kasy w Polsce, nasza współpraca rosnie, nasz najbliższy partner, który bezpośrednio oddziałuje na nas (nie jak ten za wielką wodą).

A ludzie we komentarzach tylko p------a coś o Tusku i złych Niemcach... Z kim mamy współpracować jak nie z Niemcami?
TakiSeLogin - #polska #niemcy #europa #ekonomia #gospodarka

Niemcy chcą zainwestować...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 08.03.2026, 23:02:06 via Android
  • 1
@TakiSeLogin: po 1989 naszym szefem jest USA a kierasem Niemcy, alternatywy nie mamy bo my jesteśmy jak magazynier Romek, i możemy ponarzekać na kierasa z Seba (Czechem) albo z witkiem (Węgrem) że może sami zrobimy biznes i rzucimy to robotę w cholerę. Do większości ludzi można dotrzeć tylko taka metafora. Inaczej nic nie zrozumieją.
  • Odpowiedz
Krefeks
Krefeks
08.03.2026, 07:52:36
  • 220
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 08.03.2026, 10:57:38 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
08.03.2026, 06:53:33
  • 228
#iran

#putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #ukraina #wojna #polska #ruskieonuce #pochowacpodprogiem
Lukardio - #iran

#putinkrecikorba #polskieonuce

#polska #4konserwy #konfederacja #p...

źródło: obraz

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 08.03.2026, 09:50:47 via Android
  • 3
@rewizjonista: widać że z historii to masz pałe, a całą wiedzę masz z YouTube. Dramat
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
08.03.2026, 07:13:24
  • 1834
Obawiam sie, że karakan bardzo dobrze zdiagnozował polskie społeczeństwo i wybór knura na premiera to dobry pomysł. To jest wręcz idealny kandydat dla motłochu. Butny, chamski prostak mówiący prostym językiem i wygrywający dyskusje poprzez darcie mordy i wyzwiska. Do tego dyplom "profesora" z katolickiego hogwartu i macie kompletnego, pisowskiego uber soldata.

Naprawdę za 2 lata może się okazać, że to właśnie Czarnek jest premierem

#polityka #bekazpisu
kobiaszu - Obawiam sie, że karakan bardzo dobrze zdiagnozował polskie społeczeństwo i...

źródło: 1000025855

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 08.03.2026, 09:46:29 via Android
  • 0
@kobiaszu: dokładnie! Kiedy w końcu tumany zrozumieją że nie trzeba być za PiSem żeby takie coś pisać? Chodzi tylko o to żeby możliwie jak najwięcej ludzi zagłosowało na PiS, czy na kogokolwiek innego.
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
07.03.2026, 06:25:02
  • 765
Paliwko w górę, wszystko pójdzie w górę, ludzie oburzeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy tym razem nauczą się żeby nie głosować na klaunów typu Trump, Braun? Czy może lubią ten cyrk i 10 zł za litr to jest poświęcenie na które są gotowi byle tylko lewaków d--a piekła xD?

#paliwo #iran #usa #izrael #wojna #bekazprawakow #
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 07.03.2026, 10:49:29 via Android
  • 0
@NaczelnyWoody: ludzie nie widzą ciągów przyczynowo skutkowych pomiędzy ceną paliwa a cenami żywności. Nie mają auta więc ich to nie dotyczy xD
  • Odpowiedz
mckk
mckk
mckk
05.03.2026, 05:41:21
  • 963
#rodzicielstwo #dzieci
Wpis dla ludzi zastanawiających się nad posiadaniem dzieci, z mojego doświadczenia (mam dwójkę: 3 latka i 6 miesięczne dziecko).
Jeśli:
- lubisz dzieci. Na ich widok zawsze się uśmiechasz. Lubisz bawić się z dziećmi rodzeństwa, znajomych
- nie masz zainteresowań. Często się nudzisz. Nie masz pomysłu jak spędzić czas
- nie masz zbyt wielu znajomych, rzadko spotykasz się z ludźmi towarzysko
  • 375
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 05.03.2026, 11:46:37 via Android
  • 0
@mckk: masz jakąś chorobę psychiczną? Mam pasje i dzieci, w niczym nie czuje się ograniczony a dzieci jedynie korzystają ze nie pije browarów i nie siedzę w fotelu. Dziecko daje szczęście i napędza do działania. Zbadaj swoje hormony czy nie jesteś chory.
  • Odpowiedz
Drizztek
Drizztek
Drizztek
05.03.2026, 06:40:12
  • 1783
Cala heca z safe 0% udowadnia tylko, że pisowcy są w stanie zrobić wszystko byleby uderzyć w obecny rząd i próbować wrócić do władzy. W imię politycznego konfliktu i zazdrości mogą nawet wyprzedać polskie zloto, które powinno być zachowane na prawdziwy konflikt kinetyczny lub dla Polaków w przyszłości.
Nawrocki żongluje polskim bezpieczeństwem i obecnie nawet suwerennością. Wszystko okraszone pseudopatriotyzmem.

Na dodatek musimy dosłownie walczyć z Polakami, którzy łapią się na to. Zaczną się
Drizztek - Cala heca z safe 0% udowadnia tylko, że pisowcy są w stanie zrobić wszystk...

źródło: image_picker_537D70B5-8F90-48F6-B612-48F97E372788-47074-00000C9C7A213276

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 05.03.2026, 11:43:42 via Android
  • 0
@Drizztek: zostało raptem 1,5roku do czasu rządów brauna, konfy i PiS. Wystarczy zobaczyć kanał zero ile tam jest wyznawców tej trójki. Współczuję wszystkim a zwłaszcza tym którzy są najtwardszym elektoratem tych trzech partii wy dostaniecie po d00pie najbardziej.
  • Odpowiedz
m4xejd
m4xejd
04.03.2026, 08:12:51
  • 596
Boże... mniej nas w swojej opiece gdy ta banda dostanie się do władzy

#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi
m4xejd - Boże... mniej nas w swojej opiece gdy ta banda dostanie się do władzy

#poli...

źródło: pisowskie asy

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 04.03.2026, 18:23:53 via Android
  • 0
@m4xejd: zostało 1,5 roku i wrócą, ja tego nie chce ale Braun, konfa i pis to będzie następna koalicja rzadzaca
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
04.03.2026, 07:15:51
  • 20
✨️ Pomoc w wyborze imienia dla córki Ⓘ
Dodaję z Anonima, bo dawno temu wkleiłem pastę o serwerownii...

Pomóżcie mi z imieniem dla córki.
Wychowam jak swoją.

Imię

Imię żeńskie na "S"

  • Selena 11.9% (465)
  • Salma 7.7% (304)
  • Sława 33.2% (1303)
  • Stella 14.4% (564)
  • Sofia 32.8% (1288)

Oddanych głosów: 3924

  • 196
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 04.03.2026, 18:21:39 via Android
  • 0
@mirko_anonim: Salewa, fajne buty
  • Odpowiedz
Kornik885
Kornik885
Kornik885
04.03.2026, 10:50:02
  • 1423
Pan Marcin na wakacjach w ZEA ma ból d--y, bo polski rząd nie wysłał po nich samolotu w sytuacji, kiedy ceny biletów wywaliło w kosmos, a przecież nie będzie przepłacał, więc będą się kisić tak długo, „aż ten niedbający o Polaków rząd w końcu się nimi zainteresuje” xD Chłop zapakował do samolotu siebie, żonę i swoje malutkie dzieci wiedząc, że to pomarańczowa strefa, a teraz beczy i psioczy na rząd, biuro podróży
Kornik885 - Pan Marcin na wakacjach w ZEA ma ból d--y, bo polski rząd nie wysłał po n...

źródło: IMG_1898

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 04.03.2026, 18:20:19 via Android
  • 13
@Kornik885: małpy, moi znajomi też byli w Dubaju, spakowali się, wzieli taxi do omanu, następnie samolot do nairobi, bus do Rwandy, stamtąd samolot do Londynu i ryaner do jasionka. Całość zajęła im 5 dni. Nikogo o nic nie prosili, po prostu nie są małpami
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
02.03.2026, 20:59:21
  • 552
A potem jest awantura przez tydzień że Tusk powiedział zakute łby.
No ale wiadomo, prawej stronie wolno więcej

#bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #wojna #usa #iran
ProstyKrzywy - A potem jest awantura przez tydzień że Tusk powiedział zakute łby. 
No...

źródło: 1000132878

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 03.03.2026, 13:26:19 via Android
  • 0
@deletenomads: Bób, homar, włoszczyzna
  • Odpowiedz
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
02.03.2026, 20:10:50
  • 704
#nieruchomosci #bekazpisu #polska gość co "przejął" kawalerkę w wiadomych okolicznościach wyciera sobie mordę Jolantą Brzeską, niesamowity kraj...
Wielka-Polska-Betonowa - #nieruchomosci #bekazpisu #polska gość co "przejął" kawalerk...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 03.03.2026, 13:25:34 via Android
  • 0
@Wielka-Polska-Betonowa: mógłbym książkę napisać o mieszkalnictwie po 1989 roku, jakie wały były robione. To była prawdziwa magia a nie te pachołki z Pruszkowa czy Wołomina.
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
03.03.2026, 05:45:14
  • 1236
Dobra, Iran Iranem, ale kolejne memy o konowałach same się nie wstawią
#lekarz100k #konowalposting #heheszki #medicover
Lolenson1888 - Dobra, Iran Iranem, ale kolejne memy o konowałach same się nie wstawią...

źródło: image_picker_CA0981AA-D477-42DA-87AC-4C780394E086-3429-000000A81B61323C

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 03.03.2026, 13:23:31 via Android
  • 5
@Lolenson1888: wczoraj byłem w Medicover u chirurga że złamanym kciukiem. Usłyszałem na wejściu "nie znam się na palcach - do widzenia".
  • Odpowiedz
hemikalik
hemikalik
03.03.2026, 06:44:22
  • 423
Trzeba walczyć o swoje. Zrobiłem to jeszcze zanim spadłem na dno, zanim kompletnie straciłem robotę, rodzinę, wszystko.

Trzeźwości sobie życzę i wam :⁠-⁠)

#alkoholizm
hemikalik - Trzeba walczyć o swoje. Zrobiłem to jeszcze zanim spadłem na dno, zanim k...

źródło: 1000037251

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 03.03.2026, 13:06:27 via Android
  • 1
@hemikalik: trzeba to opić...kompotem... Z mąki, tfu wróć z truskawek ;)
  • Odpowiedz
nilfhell
nilfhell
nilfhell
03.03.2026, 04:41:42
  • 251
Orlen dzisiaj w nocy podniósł cenę oleju napędowego o 53/litr brutto groszy w hurcie. Podana na stronie jest ceną netto.
nilfhell - Orlen dzisiaj w nocy podniósł cenę oleju napędowego o 53/litr brutto grosz...

źródło: 1256

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 03.03.2026, 13:05:02 via Android
  • 0
@krystekw2: dokładnie to się nazwy oscylator, czas pomiędzy ceną ostatniego zakupu a wydarzeniem który wpłynie na wzrost cen. Na tym się zarabia najwięcej.
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
28.02.2026, 22:33:11
  • 1312
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 01.03.2026, 09:41:09 via Android
  • 0
@walciak: tłuku wiesz co napisałeś? Ajatollah el chameini powiedział żeby nie latać do Warszawy! Ale o Polsce nic nie mówił.
  • Odpowiedz

1075

Pułapka na ojców

Pułapka na ojców

Sąd może uznać, że skoro jesteś programistą, możesz zarabiać 20 tys., nawet jeśli dostajesz połowę tego

kasia-nowak85
z
serwisy.gazetaprawna.pl
dodany: 28.02.2026, 16:47:38
  • 584
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    polska
Fichtner
Fichtner 01.03.2026, 09:39:29 via Android
  • 31
Sąd uwzględniając koniec eldorado dla IT powinien zasadzić alimenty na programistę
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2406

"Nierówny wiek emerytalny w Polsce NIE dyskryminuje mężczyzn."

Pokaż treści 18+

"Nierówny wiek emerytalny w Polsce NIE dyskryminuje mężczyzn."

Minister Równości - Kotula: Mężczyźni w wieku 60 lat NIE znajdują się w porównywalnej sytuacji jak kobiety ze względu na utrzymującą się w praktyce lukę płacową, nierówne obciążenie obowiązkami opiekuńczymi i nieodpłatną pracą domową.

km00787
z
kadry.infor.pl
dodany: 25.02.2026, 14:55:33
  • 376
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    p0lka
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
Fichtner
Fichtner 26.02.2026, 08:12:49 via Android
  • 1
*kobieta i mężczyzna różnią się*
- lewica: walczymy o wszystkie 747476363 płcie
- przedstawiciel płci pilot od tv rządza przejścia na eme po 3 rozkadowianiach baterii
- lewica 200% emerytury dla osób czujących się pilotami do tv
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

-.....-
-.....-
konto usunięte 22.02.2026, 06:32:48
  • 33
Czy też tak macie że książki was zanudzają?
Chciałbym czytać ale jak zaczynam to po 30-50 stronach wiekszość tego co jest napisane to jakbym już wiedział. Książki psychologiczne czy o wychowaniu to mam wrażenie że sam mógłbym pisać. Orwel czy Huxley i tego typu tematy są tak oczywoste że nic tam nie zaskakuje. Historyczne spoko ale też normalna sprawa że się działo to czy tamto. Morderstwa czy opowieśći to od dziecka analizowałem chyba
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 23.02.2026, 01:22:27 via Android
  • 0
@-Melek-: jest wiele rzeczy takich które wydają się proste, a nie są, ba tobie się wydają że je znasz, a nie znasz, wystarczy że ktoś powie sprawdzam. Są takie książki które z pozoru wydają się oczywiste, ale właśnie te kilkaset stron przedstawia perspektywę bohaterów i to dlaczego podjęli decyzję które finalnie doprowadza do końca. Nie jestes w stanie tego przyspieszyć, bo jeden ma życie takie które można opisać dwoma zdaniami,
  • Odpowiedz
vulfpeck
vulfpeck
22.02.2026, 07:13:41
  • 327
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fichtner
Fichtner 23.02.2026, 01:16:04 via Android
  • 1
@vulfpeck: Braun to cynik, pod płaszczem zawiłych, niepotrzebnych zdań darzy do zmęczenia rozmówcy aż ten straci wątek, oponent zostanie w poczuciu brak odpowiedzi. To malo popularne toczenie sporu, ale znane już w starożytnej grecji. Eh ludziska uczcie się historii, każdy kto poczyta k technikach prowadzenia sporów, sposobach argumentacji, takich podstawach zauważy przede wszystkim że na przestrzeni 5000 lat niewiele się zmieniło w tej materii, większość będzie do rozpracowania w sekundę,
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 25
  • Strona 5 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.08.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.10.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking