Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko195
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ElementalX7
ElementalX7

ElementalX7

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14297
  • Znaleziska 1892
  • Mikroblog 12405
  • Obserwujący 31
  • Obserwowane 16
Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85
19.05.2026, 15:21:36
  • 107
Chybrydowi chcieli wcisnąć alanikowi niemieckiego trupa a grubas miał se wziąć tą turbo wersję ale alanik się nie dał zrobić jak jakaś 14 latka z Jaworzna i wziął gotówę.

Wczoraj w kale sportowym alanik ujawnił jak chcieli go wykręcić i estrogenowy msciwuj nagle dostał 500 sms z nieznanych numerów że ma powiedzieć ze to była tylko wersja pokazowa, a ta realna była dużo bardziej masna ni.

Finalnie chybrydowi zostają bez pieniędzy, z
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 19.05.2026, 21:16:19 via Wykop
  • 0
@HawankenSzenkin: Płacili tam chyba 30% w tokenach
  • Odpowiedz
krysiaaa
krysiaaa
19.05.2026, 20:31:15
  • 60
Przewijaj dalej, to tylko Wojciech „Rekordzista” Sobierajski, któremu ryba skończyła karierę
#primemma
krysiaaa - Przewijaj dalej, to tylko Wojciech „Rekordzista” Sobierajski, któremu ryba...

źródło: IMG_4333

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 19.05.2026, 21:06:26 via Wykop
  • 1
@krysiaaa: Zawsze zostaje opcja zawisnąć w japońskim lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
adrdra
adrdra
19.05.2026, 20:56:52
  • 2
#primemma Wie ktoś może kiedy rusza ten wielki projekt boxdela i klepsydry co miał ruszyć? Jakiś podcast czy coś mieli robić
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 19.05.2026, 21:04:36 via Wykop
  • 28
@adrdra: Klepsydra? Taki YouTuber nie? No to my z klepsydrą nigdy nie byliśmy jakimiś turbo ziomkami
  • Odpowiedz

485

Trump decydował o Iranie, a jego konto grało ropą, złotem i zbrojeniówką

Trump decydował o Iranie, a jego konto grało ropą, złotem i zbrojeniówką

W I kwartale 2026 konto powiązane z prezydentem zrobiło 3642 transakcje za 220-750 mln USD. W tle decyzje o wojnie z Iranem, Exxon, Chevron, Lockheed Martin i prawo, które zwalnia prezydenta z konfliktu interesów. Pamiętajcie żeby głosować... Wasz głos jest ważny... :D

Pan_od_Internetu
z
comparic.pl
dodany: 19.05.2026, 13:23:36
  • 47
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    afera
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    polityka

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 19.05.2026, 19:05:36 via Wykop
  • 8
@dickensonBold: No generalnie jest i to nie jego pierwszy taki wybryk. Cła itp też były pod giełdę

834

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 773
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 18.05.2026, 11:21:33 via Wykop
  • 0
@DuchZoliborza: Bykowe i krowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 18.05.2026, 11:23:03 via Wykop
  • 2
Był czas na podatek zwany “Bykowym” to może teraz pora na “Krowi podatek” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 17.05.2026, 22:50:05
  • 14
#primemma 500 telefonów powiadacie? To nie wyobrażam sobie tej masowej skali wysyłania zdjęcia kut.. do 14-sto latek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
16.05.2026, 17:28:03
  • 1
#primemma #budda
Wie ktoś czy ta jego platforma dalej działa? Czy zawinął się z hajsem i narka?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 17.05.2026, 00:18:51 via Wykop
  • 1
@WhiskeyIHaze: Niech długi w Zusie spłaci milioner
  • Odpowiedz

314

36 krajów dołącza do trybunału, by oskarżyć Putina

36 krajów dołącza do trybunału, by oskarżyć Putina

"Putin zawsze chciał przejść do historii. Ten trybunał pomoże mu to osiągnąć. Przejdzie do historii. Jako przestępca"

burzka
z
pl.euronews.com
dodany: 16.05.2026, 09:40:36
  • 48
  • #
    putin
  • #
    wydarzenia
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    polityka
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 16.05.2026, 22:30:13 via Wykop
  • 16
A co z Netanjahu?

Czy…
ElementalX7 - A co z Netanjahu?

Czy…

źródło: IMG_4070

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

410

Stop Killing Games: ESA nie udało się zablokować ustawy w Kaliforni

Stop Killing Games: ESA nie udało się zablokować ustawy w Kaliforni

Projekt ustawy broniący praw graczy do zakupionych przez nich gier będzie procedowany dalej. Kalifornijska Komisja ds. Alokacji Budżetu Zgromadzenia Stanowego zagłosowała za skierowaniem go na obrady Zgromadzenia. Wydawcy gier zapewne są niepocieszeni

planarize
z
reddit.com
dodany: 14.05.2026, 22:11:55
  • 31
  • #
    stopkillinggames
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    steam
  • #
    staregry
  • #
    konsole
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 15.05.2026, 16:28:16 via Wykop
  • 3
Najgorsze są gry które można ogrywać samemu ale przez totalne głupoty wymagają serwerów i bez neta się nie pogra.

Pogrywam se od czasu do czasu w Ghost Recon Breakpoint. Gra wymaga połączenia z netem i serwerów bo.. Gdy się jest w bazie, to widzi się innych graczy… Najlepsze jest to, że gram tylko SP i nigdy nie korzystałem z żadnej funkcji online.. Raz gdy padły im serwery, to nie mogłem se pograć
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 16.05.2026, 14:47:46 via Wykop
  • 0
@bighatlogan: Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 14.05.2026, 09:14:27
  • 0
#monster #energetyki #redbull #dzik #wkdzik #napoje #sklep #zabka

Wk wrzuciło białe puszki na prima aprilis, a teraz ktoś wrzucił zdjęcie tych puszek na palecie. To raczej nie jest fota z okresu prima aprilis, bo widać żółte redbulle które wleciały z jakiś tydzień temu. Zgaduję, ze może to jest konkurencja dla białego monstera

W internecie cisz, a
ElementalX7 - #monster #energetyki #redbull #dzik #wkdzik #napoje #sklep #zabka

Wk w...

źródło: 33cbc00b-9331-4a7a-91b0-6a2f67a711ec

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rysiek-frytkorz
rysiek-frytkorz
16.05.2026, 08:59:04 via Wykop
  • 0
@ElementalX7:
rysiek-frytkorz - @ElementalX7:
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
27.05.2026, 08:09:37 via Wykop
  • 0
To raczej nie jest fota z okresu prima aprilis, bo widać żółte redbulle które wleciały z jakiś tydzień temu. Zgaduję, ze może to jest konkurencja dla białego monstera


@ElementalX7: Piłem tego białego dzika, i nie smakuje on totalnie jak biały monster. Ten dzik smakuje dosłownie jak mówi ten typ na filmie @rysiek-frytkorz to smakuje jak właśnie takie coś pokroju fervexu XD
  • Odpowiedz

1008

Media Expert vs Konsument Wygraliśmy bitwę, ale czas na wojnę!

Media Expert vs Konsument Wygraliśmy bitwę, ale czas na wojnę!

Udało się odzyskać pieniądze od Media Expert, ale to nie koniec! Choć moja sprawa z wadliwym Android Boxem zakończyła się zwrotem gotówki po nagłośnieniu tematu przez Bezprawnika i Wykop, sklep ignoruje pytania o rzetelność swoich serwisów.

lukasz-biliniewicz
z
wykop.pl
dodany: 12.05.2026, 17:42:05
  • 62
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    afera
  • #
    mediaexpert
  • #
    bezprawnik
  • #
    reklamacja
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 13.05.2026, 23:09:18 via Wykop
  • -1
@ElonMozg: Mi robili fikołki przy zwrocie wadliwej PS5. Najpierw żebym do Sony wysłał na naprawę, a potem 101 powód że nie mogą przyjąć zwrotu.

830

Niemcy: Kolejny kierowca usłyszał wyrok dożywocia za śmiertelny wypadek

Niemcy: Kolejny kierowca usłyszał wyrok dożywocia za śmiertelny wypadek

25-letni kierowca z Niemiec został skazany na dożywocie po tragedii w Remscheid. Pod wpływem alkoholu wsiadł do 700-konnego auta. Wyrok dożywocia pokazuje, że skrajnie niebezpieczna jazda może zostać potraktowana jako przestępstwo przeciwko życiu, a nie jedynie tragiczny finał głupoty za kierownicą.

2nd_Wave
z
motoguru.pl
dodany: 13.05.2026, 06:54:06
  • 109
  • #
    niemcy
  • #
    wyrok
  • #
    dozywocie
  • #
    majtczak
  • #
    sprawiedliwosc

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 13.05.2026, 17:18:34 via Wykop
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 13.05.2026, 14:34:04
  • 16
#primemma #polskiyoutube #policja #instagram #internet

Kojarzycie może typa? Twarzy jakby znajoma i podobno ukrywa się też pod pseudonim "Polski Pingwin" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://poszukiwani.policja.gov.pl/pos/form/r5709327,KLUZ-STUART.html
ElementalX7 - #primemma #polskiyoutube #policja #instagram #internet

Kojarzycie może...

źródło: Screenshot 2026-05-13 at 16.33.27

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7
Autor
13.05.2026, 15:29:59 via Wykop
  • 0
@stanley-fieldmaster: Podobno w MC zgriefował dom syna komendanta policji
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7
Autor
13.05.2026, 17:16:46 via Wykop
  • 1
@yosemitesam: No zdziwi bo przecież nic nie wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

391

Ochroniarz FAME pociął i pobił dziewczynę w Tajlandii - sprawa z 2022 roku

Ochroniarz FAME pociął i pobił dziewczynę w Tajlandii - sprawa z 2022 roku

W 2022 roku na głównej pojawił się wpis dotyczący Daniela Majewskiego, którego internauci pomagali zidentyfikować. Tajlandzka policja poszukiwała go w sprawie ataku na dziewczynę z Kambodży. Chodziło o pobicie, pocięcie i oblanie kwasem. Okazuje się, że Daniel pracuje teraz jako ochroniarz FAME.

bart661
z
wykop.pl
dodany: 11.05.2026, 15:13:57
  • 35
  • #
    famemma
  • #
    primemma
  • #
    boxdel
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 11.05.2026, 15:21:21 via Wykop
  • 43
@bart661: Wary obciagary

1488

Szpitale toną w kosztach wynagrodzeń lekarzy, a na badania brakuje pieniędzy

Szpitale toną w kosztach wynagrodzeń lekarzy, a na badania brakuje pieniędzy

Jak powiedziała w rozmowie z TVN24 minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grendaw, w części szpitali koszty wynagrodzeń przekraczają już cały budżet placówki i sięgają nawet 106 proc., co stawia takie podmioty w wyjątkowo trudnej sytuacji finansowej.

VoxClamantisInDeserto
z
pulshr.pl
dodany: 08.05.2026, 15:10:55
  • 307
  • #
    polska
  • #
    szpital
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    finanse
  • #
    spoleczenstwo
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 09.05.2026, 14:49:56 via Wykop
  • 1
Moim zdaniem to system powinien być podobny do tego w pewnym kraju Europejskim. Jak to działa?
1. Każdy lekarz jest prywaciarzem i „wynajmuje / otrzymuję” gabinet w klinice, szpitalu czy innej placówce.
2. Jeśli lekarz jest słaby, nie potrafi leczyć to traci pacjentów którzy z niego rezygnują (Pacjenci płacą za wizytę a później pieniądze są zwracane przez bezpieczalnie)
3. Lekarz i placówka nie zarabiają. Lekarz zostaje wywalony a na jego miejsce jest inny.
4.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 09.05.2026, 17:16:59 via Wykop
  • -1
@dogma: Tam gdzie działa ten system, placówki i szpitale mają odgórnie nałożone limity co do ceny wizyty. Gdy lekarz przyjmuje po godzinach, to może zażądać tyle ile chce ale ubezpieczeniami tak zwrócić tyle ile płaci się za wizytę w publicznej placówce. W Polsce dość szybko by wyschło źródełko lekarzom i zmusiło do obniżenia stawek
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 08.05.2026, 20:00:29
  • 0
#primemma

Podsumowanie F2F
ElementalX7 - #primemma 

Podsumowanie F2F
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 08.05.2026, 14:30:36
  • 4
#motoryzacja #samochody #mechanik #mechanika

Ktoś orientuje się może co za UFO udało mi się ustrzelić? Wygląda na autonomiczne auto
ElementalX7 - #motoryzacja #samochody #mechanik #mechanika 

Ktoś orientuje się może ...

źródło: att.TfugE3CwlFtNmjw-TxKh2AFpy22F8ERULq7QtJoPKGU

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7
Autor
08.05.2026, 14:30:47 via Wykop
  • 1
@ElementalX7:
ElementalX7 - @ElementalX7:

źródło: att.19M8MzdAJyGMGndpyQv7NJirqo8bClTWHCGs6UR9pxg

Pobierz
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7
Autor
08.05.2026, 17:18:00 via Wykop
  • 0
@mam_kosmate_mysli: Tak, parking Auchan Hetmańska
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 06.05.2026, 13:38:58
  • 8
#budda #primemma

Byku! Nie ma to tamto, długi w Zusie na kwotę lambo!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
08.05.2026, 17:25:33 via Wykop
  • 0
@ElementalX7: było ich 53..... a jest 47.....
  • Odpowiedz

423

Cło 3 euro na małe przesyłki 2026 od 1 lipca

Cło 3 euro na małe przesyłki 2026 od 1 lipca

Od lipca 2026 roku w UE obowiązuje dodatkowe cło w wysokości 3 euro na małe przesyłki. (3 euro na każdą rzecz w paczce!)

zenonskipnol
z
chinskiraport.pl
dodany: 05.05.2026, 10:55:21
  • 209
  • #
    aliexpress
  • #
    temu
  • #
    zakupy
  • #
    chiny
  • #
    handel
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 06.05.2026, 08:21:39 via Wykop
  • 47
Ma ona na celu wyrównanie warunków konkurencji dla unijnych firm oraz ograniczenie nadużyć (w tym zaniżania wartości).


To może niech unijne firmy przestaną lecieć w uja. Moja koleżanka znalazła lampkę nocną, lewitujący księżyc który świeci za 80€. Wysłała mi pisząc że zamówi, bo fajna lampka. 10 minut później wysłałem jej linka na AliExpress z IDENTYCZNĄ lampką za jakieś 10€

Podobnie jest z innymi sklepami jak Militaria. Sprzedają pasy strzeleckie które są 1:1
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 06.05.2026, 13:07:01 via Wykop
  • 1
Ciekawe czy AliExpress to ominie (a w sumie to nie trudne). Wystarczy stworzyć “komponowanie paczki”. Wrzucasz przedmioty a na koniec Ali “wycenia” całą paczkę
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 31
  • Strona 3 z 31
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.09.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 20.08.2025

    Komentator
  • Wykopowicz
    od 23.06.2025

    Wykopowicz
  • Farciarz
    od 27.09.2025

    Farciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking