Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ElementalX7
ElementalX7

ElementalX7

Dołączył 11 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14302
  • Znaleziska 1897
  • Mikroblog 12405
  • Obserwujący 31
  • Obserwowane 16
  • Dodane (1795)
  • Komentowane (5291)
  • Plusowane (5319)
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 31.05.2026, 21:44:53
  • 3
#primemma Kiedys to były czasy.. Odpalasz TV, kanał informacyjny a w programie Baxton ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ElementalX7 - #primemma Kiedys to były czasy.. Odpalasz TV, kanał informacyjny a w pr...

źródło: IMG_4462

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 28.05.2026, 11:40:39
  • 7
#budda #primemma To że zwolnili nie jest równoznaczne z uniewinnieniem. Podejrzewam że mogli zwolnić auta aby nie stały dalej na parkingu generując dalej potencjalne koszta (Naprawy, wymiany filtrów, akumulatory, hamulce itp)

Widzę też, że Pan od Influi ładne fikołki tam robi. "Dostaliśmy zgody", no tak.. Dostaliście zgody na zorganizowanie konkursu a nie loterii pod przykrywką konkursu. Tylko osoby z IQ małpy (czyt. fani buddy) się na to nabiorą.
ElementalX7 - #budda #primemma To że zwolnili nie jest równoznaczne z uniewinnieniem....

źródło: neuron-activation-monkey

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
28.05.2026, 16:39:44 via Wykop
  • 5


@ElementalX7: ludzie od influi to od samego początku szemrane typy, teraz będą budować fanbase na złym opresyjnym państwie

dobrze k---a wiemy że od samego początku tym panom chodziło o coś innego niż głupia loteryjka na autka... sorry - EBOOKI!!! auta to był dodatek przecież!
  • Odpowiedz
Domen85
Domen85
Domen85
30.05.2026, 09:50:52 via Wykop
  • 1
@eSUBA94: a Bujda wybroni się tym że on tam tylko świecił twarzą żeby przyciągnąć do kupowania losów tzn. ebooków 😆 pewnie jakieś zawiasy i grzywnę dostanie i po sprawie.
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 17.05.2026, 22:50:05
  • 14
#primemma 500 telefonów powiadacie? To nie wyobrażam sobie tej masowej skali wysyłania zdjęcia kut.. do 14-sto latek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 14.05.2026, 09:14:27
  • 0
#monster #energetyki #redbull #dzik #wkdzik #napoje #sklep #zabka

Wk wrzuciło białe puszki na prima aprilis, a teraz ktoś wrzucił zdjęcie tych puszek na palecie. To raczej nie jest fota z okresu prima aprilis, bo widać żółte redbulle które wleciały z jakiś tydzień temu. Zgaduję, ze może to jest konkurencja dla białego monstera

W internecie cisz, a
ElementalX7 - #monster #energetyki #redbull #dzik #wkdzik #napoje #sklep #zabka

Wk w...

źródło: 33cbc00b-9331-4a7a-91b0-6a2f67a711ec

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rysiek-frytkorz
rysiek-frytkorz
16.05.2026, 08:59:04 via Wykop
  • 0
@ElementalX7:
rysiek-frytkorz - @ElementalX7:
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
27.05.2026, 08:09:37 via Wykop
  • 0
To raczej nie jest fota z okresu prima aprilis, bo widać żółte redbulle które wleciały z jakiś tydzień temu. Zgaduję, ze może to jest konkurencja dla białego monstera


@ElementalX7: Piłem tego białego dzika, i nie smakuje on totalnie jak biały monster. Ten dzik smakuje dosłownie jak mówi ten typ na filmie @rysiek-frytkorz to smakuje jak właśnie takie coś pokroju fervexu XD
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 13.05.2026, 14:34:04
  • 16
#primemma #polskiyoutube #policja #instagram #internet

Kojarzycie może typa? Twarzy jakby znajoma i podobno ukrywa się też pod pseudonim "Polski Pingwin" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://poszukiwani.policja.gov.pl/pos/form/r5709327,KLUZ-STUART.html
ElementalX7 - #primemma #polskiyoutube #policja #instagram #internet

Kojarzycie może...

źródło: Screenshot 2026-05-13 at 16.33.27

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
13.05.2026, 15:07:28 via Android
  • 7
@ElementalX7: to ten co Minecrafta nagrywa? Ciekawe co zrobił
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7
Autor
13.05.2026, 17:16:46 via Wykop
  • 1
@yosemitesam: No zdziwi bo przecież nic nie wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 08.05.2026, 20:00:29
  • 0
#primemma

Podsumowanie F2F
ElementalX7 - #primemma 

Podsumowanie F2F
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 08.05.2026, 14:30:36
  • 4
#motoryzacja #samochody #mechanik #mechanika

Ktoś orientuje się może co za UFO udało mi się ustrzelić? Wygląda na autonomiczne auto
ElementalX7 - #motoryzacja #samochody #mechanik #mechanika 

Ktoś orientuje się może ...

źródło: att.TfugE3CwlFtNmjw-TxKh2AFpy22F8ERULq7QtJoPKGU

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
08.05.2026, 14:33:26 via Wykop
  • 11
@ElementalX7: izera
  • Odpowiedz
v-tec
v-tec
08.05.2026, 15:19:04 via Wykop
  • 9
@ElementalX7: rejestracja M czyli Monachium czyli testują jakieś nowe BMW.
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 06.05.2026, 13:38:58
  • 8
#budda #primemma

Byku! Nie ma to tamto, długi w Zusie na kwotę lambo!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
08.05.2026, 17:25:33 via Wykop
  • 0
@ElementalX7: było ich 53..... a jest 47.....
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 04.05.2026, 20:05:21
  • 1
#primemma

Dobrze że był ten panel z Wieszjo. Dzięki temu jego panel zdobył notę 3/10, a dzięki temu cała konferencja ma 0.75/10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 04.05.2026, 19:25:02
  • 4
#primemma Wieszjo już wszystkich wyjaśnił
ElementalX7 - #primemma Wieszjo już wszystkich wyjaśnił

źródło: 22c9c3c1a80ff252c9edb720b5b6913796bd442224dd9cd17c07678087d12aba

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

programista_wykopek
programista_wykopek
04.05.2026, 19:29:00 via Android
  • 1
@ElementalX7: kiedyś to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TralareloTralala
TralareloTralala
04.05.2026, 19:41:48 via Wykop
  • 2
@WhiskeyIHaze: som som

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 04.05.2026, 17:36:29
  • 3
#primemma

Ciekawe czy ta Sandra Denisa w ogóle cos jeszcze zarabia na tych filmach, bo to co ona odwala to taki brak szacunku do siebie. Gdyby mama Sandry zobaczyła ostatni film córki to by dostała wylewu xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TralareloTralala
TralareloTralala
04.05.2026, 18:10:27 via Wykop
  • 0
@ElementalX7: gdzie mogę to zoabczyć za darmo?
  • Odpowiedz
gregory-coolick
gregory-coolick
04.05.2026, 18:20:02 via Android
  • 0
@ElementalX7: przecież jej mama sama ją tak wychowała xd
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 30.04.2026, 12:26:05
  • 14
#primemma Pasut nie jest poszukiwany, benc! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ElementalX7 - #primemma Pasut nie jest poszukiwany, benc! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: Screenshot 2026-04-30 at 14.25.41

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sinti
Sinti
30.04.2026, 12:38:59 via Wykop
  • 0
@ElementalX7: jakby był wydany list gończy to w pościg wysłany by został gonciarz
badum tss
  • Odpowiedz
dam115
dam115
30.04.2026, 12:56:15 via Android
  • 0
@ElementalX7: czyli pasut jest teraz w Polsce?
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 29.04.2026, 20:23:06
  • 11
#primemma

Losowa ciekawostka 1
- Fame ogłosiło, że nie będą brać scamerow i ich promować

Losowa ciekawostka 2
- Kasjusz reklamuje nielegalne kasyna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eldo1234
eldo1234
eldo1234
29.04.2026, 20:32:35 via Wykop
  • 1
@ElementalX7: fame to głosił za czasów Zwyrola. Od tamtej pory mogli zmienić zdanie 30 razy
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7
Autor
29.04.2026, 20:42:10 via Wykop
  • 2
@eldo1234: Tylko krowa nie zmienia zdania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 28.04.2026, 11:02:32
  • 79
#primemma Natan po miesiącu w Yakuzie
ElementalX7 - #primemma Natan po miesiącu w Yakuzie

źródło: Screenshot 2026-04-24 at 09.30.16

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tanenbaum
tanenbaum
tanenbaum
28.04.2026, 11:14:25 via Wykop
  • 2
@ElementalX7: hst djobel.
  • Odpowiedz
Trobol
Trobol
28.04.2026, 12:00:57 via Wykop
  • 2
@ElementalX7
Trobol - @ElementalX7
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 27.04.2026, 22:56:14
  • 23
#primemma

“skontaktuję się z Wami prywatnie”

Czyt: Nie skontaktuję się, ale będę udawać że kontakt i pomoc była.
ElementalX7 - #primemma 

“skontaktuję się z Wami prywatnie”

Czyt: Nie skontaktuję s...

źródło: IMG_3484

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maqnez
Maqnez
28.04.2026, 01:04:27 via Wykop
  • 11
@ElementalX7: zrobi wszystko ale obietnicy złożonej nie dotrzyma
  • Odpowiedz
kubanfs
kubanfs
28.04.2026, 04:05:29 via Wykop
  • 6
@ElementalX7: pomożesz jak opitolisz głowę
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 24.04.2026, 22:21:40
  • 7
#primemma To chyba idzie za daleko
ElementalX7 - #primemma To chyba idzie za daleko

źródło: IMG_3328

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SkrajnieZdegustowany
SkrajnieZdegustowany
24.04.2026, 22:24:15 via Wykop
  • 2
Wszystko dla nocy poślubnej @ElementalX7:
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 24.04.2026, 22:02:55
  • 5
#primemma Na 35 mln Muran przyjedzie z wujkiem Władkiem
ElementalX7 - #primemma Na 35 mln Muran przyjedzie z wujkiem Władkiem

źródło: IMG_3325

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 24.04.2026, 21:55:04
  • 10
#primemma

Piekło zamarzło
ElementalX7 - #primemma 

Piekło zamarzło

źródło: IMG_3312

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 24.04.2026, 10:06:50
  • 1
#primemma

Piękne czasy
ElementalX7 - #primemma 

Piękne czasy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nurzka
Nurzka
24.04.2026, 10:40:55 via Wykop
  • 1
@ElementalX7: pieknie bylo jak boxdel plakal w domu, dostawal od kazdego po p-----e i walil codziennie temat. W zasadzie chyba nic sie nie zmienilo i dalej jest pieknie
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 17.04.2026, 13:36:55
  • 5
#polskiyoutube #primemma #muzyka

Ale buja
ElementalX7 - #polskiyoutube #primemma #muzyka

Ale buja
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HawankenSzenkin
HawankenSzenkin
17.04.2026, 14:17:31 via Wykop
  • 0
@ElementalX7: ale mam teraz motywacji i chęci do życia
  • Odpowiedz
tanczjakcizagramkolego
tanczjakcizagramkolego
17.04.2026, 14:52:37 via Wykop
  • 2
@ElementalX7:
- co jest lepsze od gościa z wadą wymowy, który śpiewa?
- dwóch gości z wadą wymowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 80
  • Strona 1 z 80
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.09.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 20.08.2025

    Komentator
  • Wykopowicz
    od 23.06.2025

    Wykopowicz
  • Farciarz
    od 27.09.2025

    Farciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking