Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko144
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ElementalX7
ElementalX7

ElementalX7

Dołączył 10 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14273
  • Znaleziska 1875
  • Mikroblog 12398
  • Obserwujący 31
  • Obserwowane 16

1

Rekordowa wygrana u bukmachera. Postawił 2 zł i wygrał blisko milion złotych

Rekordowa wygrana u bukmachera. Postawił 2 zł i wygrał blisko milion złotych

W STS padła jedna z najbardziej spektakularnych wygranych w historii polskiego rynku bukmacherskiego. Jeden z graczy postawił 2zł po kursie 542 365. Ile wygrał? 859 107 PLN

ElementalX7
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 22.05.2026, 10:16:56
  • 4
  • #
    bukmacherka
  • #
    hazard
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    inwestycje

58

Państwo z dykty i sądownictwo: Wykorzystanie? Rok w zawiasach. Stream? Rok bezwz

Państwo z dykty i sądownictwo: Wykorzystanie? Rok w zawiasach. Stream? Rok bezwz

Influencer Michał G. za wykorzystanie nieprzytomnej dziewczyny i nagranie czynu otrzymał rok w zawieszeniu. Tymczasem Youtuber Ajemge1 który chciał odeslać nać..ną i pija*ą dziewczynę do domu otrzymał rok więzienie bo tatuś pewnej nastolatki lekkich obyczajów lubiącej biały proszek jest adwokatem.

ElementalX7
z
se.pl
dodany: 21.05.2026, 21:44:33
  • 19
  • #
    primemma
  • #
    polskiyoutube
  • #
    prawo
  • #
    instagram
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7
Autor
22.05.2026, 07:26:11 via Wykop
  • 2
@JanPustostan: Tak nie wiedziały, że czytały czat i donejty xD
odyn88
odyn88
21.05.2026, 21:59:22
  • 203
W sumie to fajnie mają te kobiety. Wbijasz na streama, pijesz za darmo, a potem jeszcze wytaczasz sprawę w sądzie i wpada luźne 20 tysięcy na konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ajemge1 #primemma
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 21.05.2026, 22:22:08 via Wykop
  • 0
@Pomorski_Wilk: Jej stary
  • Odpowiedz

471

Nie dziw się, że przegrywasz w sądzie, mimo że masz rację. To normalne

Nie dziw się, że przegrywasz w sądzie, mimo że masz rację. To normalne

Przyda się niektórym odświerzyć informacje dlaczego nie wszystkie wyroki są po myśli wykopu lub dowolnej innej bańki.

Miszel616
z
bezprawnik.pl
dodany: 21.05.2026, 10:35:03
  • 149
  • #
    sadowehistorie
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 21.05.2026, 21:49:36 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

879

Skandal - rok więzienia dla strimera u którego dziewczyny dobrowolnie piły

Pokaż treści 18+

Skandal - rok więzienia dla strimera u którego dziewczyny dobrowolnie piły

Dziewczyny przychodziły na strima, piły alkohol. O wszystkim wiedziały. Dopóki nie trafiła się bardzo odważna, rozbierająca się przed kamerką córka prawnika. Tatuś się wkurzył i się wziął za youtubera.

okoboji
z
krakow.eska.pl
dodany: 21.05.2026, 20:52:40
  • 197
  • #
    ajemge1
  • #
    patostreamy
  • #
    primemma
  • #
    p0lka
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 21.05.2026, 21:47:47 via Wykop
  • 256
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
20.05.2026, 09:10:38
  • 1060
Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodnie startują mistrzostwa świata w piłce nożnej?

Przecież mniej więcej do 24 roku życia to praktycznie całe moje życie w trakcie mistrzostw było podyktowane pod godziny meczy, a cały okres mistrzostw to był najlepszy czas w roku, jedno wielkie święto. Cały czas się tym żyło.

Już z miesiąc przed startem studiowało się statystyki, składy, kto pojedzie, analizy kto będzie gwiazdą,
codziennaKasia - Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodni...

źródło: image

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 20.05.2026, 22:00:15 via Wykop
  • 0
@codziennaKasia: Zapomniałeś o jaraniu się nowym designem piłki i zbieraniu kart piłkarzy do albumu
  • Odpowiedz
piggy_piggy
piggy_piggy
20.05.2026, 14:12:16
  • 5
#primemma
piggy_piggy - #primemma

źródło: IMG_7033

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 20.05.2026, 14:28:30 via Wykop
  • 0
@Sinti: tak
  • Odpowiedz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 20.05.2026, 14:35:09 via Wykop
  • 1
@piggy_piggy: Dobrze, że trzymam się z dala od tego środowiska. Toksyczni cpuni, oszuści i kur..two
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
17.05.2026, 17:19:11
  • 3
to ja już nie czaje, martwy kanał, martwa platforma a teraz taką akcje robi niby.... po 3h rolka 700k views

#budda
eSUBA94 - to ja już nie czaje, martwy kanał, martwa platforma a teraz taką akcje robi...

źródło: image

Pobierz
eSUBA94 - to ja już nie czaje, martwy kanał, martwa platforma a teraz taką akcje robi...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 20.05.2026, 07:55:42 via Wykop
  • 1
@eSUBA94: Niezłą kasę na chemii to trzepie Koch Chemie które nie potrzebuje marketingu bo kosi rynek jakością a nie jakieś badziewie z "rozlewni" które ma nałożoną etykietę. Mój teść prowadzi sklepy i jest także dystrybutorem chemii samochodowej i lakierów na Polskę. Mówił, że topowe studia detailingowe które robią grube fury (Głównie egzotyki) jadą tylko na Koch. Swoją drogą to ogłaszali, że Doze też ma własną tajną recepturę, rozlewnie itp. A
  • Odpowiedz
Komisarz85
Komisarz85
Komisarz85
19.05.2026, 15:21:36
  • 107
Chybrydowi chcieli wcisnąć alanikowi niemieckiego trupa a grubas miał se wziąć tą turbo wersję ale alanik się nie dał zrobić jak jakaś 14 latka z Jaworzna i wziął gotówę.

Wczoraj w kale sportowym alanik ujawnił jak chcieli go wykręcić i estrogenowy msciwuj nagle dostał 500 sms z nieznanych numerów że ma powiedzieć ze to była tylko wersja pokazowa, a ta realna była dużo bardziej masna ni.

Finalnie chybrydowi zostają bez pieniędzy, z
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 19.05.2026, 21:16:19 via Wykop
  • 0
@HawankenSzenkin: Płacili tam chyba 30% w tokenach
  • Odpowiedz
krysiaaa
krysiaaa
19.05.2026, 20:31:15
  • 60
Przewijaj dalej, to tylko Wojciech „Rekordzista” Sobierajski, któremu ryba skończyła karierę
#primemma
krysiaaa - Przewijaj dalej, to tylko Wojciech „Rekordzista” Sobierajski, któremu ryba...

źródło: IMG_4333

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 19.05.2026, 21:06:26 via Wykop
  • 1
@krysiaaa: Zawsze zostaje opcja zawisnąć w japońskim lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
adrdra
adrdra
19.05.2026, 20:56:52
  • 2
#primemma Wie ktoś może kiedy rusza ten wielki projekt boxdela i klepsydry co miał ruszyć? Jakiś podcast czy coś mieli robić
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 19.05.2026, 21:04:36 via Wykop
  • 28
@adrdra: Klepsydra? Taki YouTuber nie? No to my z klepsydrą nigdy nie byliśmy jakimiś turbo ziomkami
  • Odpowiedz

485

Trump decydował o Iranie, a jego konto grało ropą, złotem i zbrojeniówką

Trump decydował o Iranie, a jego konto grało ropą, złotem i zbrojeniówką

W I kwartale 2026 konto powiązane z prezydentem zrobiło 3642 transakcje za 220-750 mln USD. W tle decyzje o wojnie z Iranem, Exxon, Chevron, Lockheed Martin i prawo, które zwalnia prezydenta z konfliktu interesów. Pamiętajcie żeby głosować... Wasz głos jest ważny... :D

Pan_od_Internetu
z
comparic.pl
dodany: 19.05.2026, 13:23:36
  • 47
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    afera
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    polityka
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 19.05.2026, 19:05:36 via Wykop
  • 8
@dickensonBold: No generalnie jest i to nie jego pierwszy taki wybryk. Cła itp też były pod giełdę

833

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

Polki nie chcą mieć dzieci, bo ich nie lubią

W przypadku kobiet najczęściej padającą odpowiedzią jest "Nie lubię dzieci", które wskazało ponad 75 proc. respondentek. Donald Tusk wypowiedział się odnośnie przyczyn niskiego przyrostu naturalnego w Polsce. Pominął ważną przyczynę: Polki nie lubią dzieci.

DziobakPepe
z
bezprawnik.pl
dodany: 17.05.2026, 12:48:52
  • 774
  • #
    demografia
  • #
    polska
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    dzieci
  • #
    rodzicielstwo
  • #
    polityka
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 18.05.2026, 11:21:33 via Wykop
  • 0
@DuchZoliborza: Bykowe i krowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 18.05.2026, 11:23:03 via Wykop
  • 2
Był czas na podatek zwany “Bykowym” to może teraz pora na “Krowi podatek” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 17.05.2026, 22:50:05
  • 14
#primemma 500 telefonów powiadacie? To nie wyobrażam sobie tej masowej skali wysyłania zdjęcia kut.. do 14-sto latek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PZt37
PZt37
17.05.2026, 18:57:42
  • 4
Fascynujące jak taki człowiek sukcesu jak Baxton może być jednocześnie jednym wielkim kłębkiem kompleksów. Golas zresztą też ma ten problem. #primemma #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 17.05.2026, 22:49:02 via Wykop
  • 0
@WhiskeyIHaze: Golas (swoją drogą złodziej pomysłu na Fame) wciągnął na siłę Boxdela do projektu i Boxdel nawet będą w projekcie miał wywalone na Fame i biegał za klaunem z Koszalina. Jest on trochę z przypadku bo na jego miejsce było kilka innych osób ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
WhiskeyIHaze
16.05.2026, 17:28:03
  • 1
#primemma #budda
Wie ktoś czy ta jego platforma dalej działa? Czy zawinął się z hajsem i narka?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 17.05.2026, 00:18:51 via Wykop
  • 1
@WhiskeyIHaze: Niech długi w Zusie spłaci milioner
  • Odpowiedz

313

36 krajów dołącza do trybunału, by oskarżyć Putina

36 krajów dołącza do trybunału, by oskarżyć Putina

"Putin zawsze chciał przejść do historii. Ten trybunał pomoże mu to osiągnąć. Przejdzie do historii. Jako przestępca"

burzka
z
pl.euronews.com
dodany: 16.05.2026, 09:40:36
  • 48
  • #
    putin
  • #
    wydarzenia
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    polityka
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 16.05.2026, 22:30:13 via Wykop
  • 16
A co z Netanjahu?

Czy…
ElementalX7 - A co z Netanjahu?

Czy…

źródło: IMG_4070

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

410

Stop Killing Games: ESA nie udało się zablokować ustawy w Kaliforni

Stop Killing Games: ESA nie udało się zablokować ustawy w Kaliforni

Projekt ustawy broniący praw graczy do zakupionych przez nich gier będzie procedowany dalej. Kalifornijska Komisja ds. Alokacji Budżetu Zgromadzenia Stanowego zagłosowała za skierowaniem go na obrady Zgromadzenia. Wydawcy gier zapewne są niepocieszeni

planarize
z
reddit.com
dodany: 14.05.2026, 22:11:55
  • 31
  • #
    stopkillinggames
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    steam
  • #
    staregry
  • #
    konsole
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 15.05.2026, 16:28:16 via Wykop
  • 3
Najgorsze są gry które można ogrywać samemu ale przez totalne głupoty wymagają serwerów i bez neta się nie pogra.

Pogrywam se od czasu do czasu w Ghost Recon Breakpoint. Gra wymaga połączenia z netem i serwerów bo.. Gdy się jest w bazie, to widzi się innych graczy… Najlepsze jest to, że gram tylko SP i nigdy nie korzystałem z żadnej funkcji online.. Raz gdy padły im serwery, to nie mogłem se pograć
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 16.05.2026, 14:47:46 via Wykop
  • 0
@bighatlogan: Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 14.05.2026, 09:14:27
  • 0
#monster #energetyki #redbull #dzik #wkdzik #napoje #sklep #zabka

Wk wrzuciło białe puszki na prima aprilis, a teraz ktoś wrzucił zdjęcie tych puszek na palecie. To raczej nie jest fota z okresu prima aprilis, bo widać żółte redbulle które wleciały z jakiś tydzień temu. Zgaduję, ze może to jest konkurencja dla białego monstera

W internecie cisz, a
ElementalX7 - #monster #energetyki #redbull #dzik #wkdzik #napoje #sklep #zabka

Wk w...

źródło: 33cbc00b-9331-4a7a-91b0-6a2f67a711ec

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rysiek-frytkorz
rysiek-frytkorz
16.05.2026, 08:59:04 via Wykop
  • 0
@ElementalX7:
rysiek-frytkorz - @ElementalX7:
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
27.05.2026, 08:09:37 via Wykop
  • 0
To raczej nie jest fota z okresu prima aprilis, bo widać żółte redbulle które wleciały z jakiś tydzień temu. Zgaduję, ze może to jest konkurencja dla białego monstera


@ElementalX7: Piłem tego białego dzika, i nie smakuje on totalnie jak biały monster. Ten dzik smakuje dosłownie jak mówi ten typ na filmie @rysiek-frytkorz to smakuje jak właśnie takie coś pokroju fervexu XD
  • Odpowiedz

1007

Media Expert vs Konsument Wygraliśmy bitwę, ale czas na wojnę!

Media Expert vs Konsument Wygraliśmy bitwę, ale czas na wojnę!

Udało się odzyskać pieniądze od Media Expert, ale to nie koniec! Choć moja sprawa z wadliwym Android Boxem zakończyła się zwrotem gotówki po nagłośnieniu tematu przez Bezprawnika i Wykop, sklep ignoruje pytania o rzetelność swoich serwisów.

lukasz-biliniewicz
z
wykop.pl
dodany: 12.05.2026, 17:42:05
  • 62
  • #
    polska
  • #
    wykopefekt
  • #
    afera
  • #
    mediaexpert
  • #
    bezprawnik
  • #
    reklamacja
ElementalX7
ElementalX7
ElementalX7 13.05.2026, 23:09:18 via Wykop
  • -1
@ElonMozg: Mi robili fikołki przy zwrocie wadliwej PS5. Najpierw żebym do Sony wysłał na naprawę, a potem 101 powód że nie mogą przyjąć zwrotu.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 30
  • Strona 2 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.09.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 20.08.2025

    Komentator
  • Wykopowicz
    od 23.06.2025

    Wykopowicz
  • Farciarz
    od 27.09.2025

    Farciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia