Wpis z mikrobloga

no to w jakim topie jest? ilu jest tych slizgaczy czy jada na stracie czy tam smiesznych dochodach? W tym kraju dobrze ponad 80% ludzi ludzi jedzie na uop i co oni ci tam zakombinuja z extra hajsem? Ze kobita co w biedrze robi po godzinach idzie do "na lewo" do zabki sobie dorobic i "oszukala" system?....


@del855: Według wykopków jak najbardziej. Wiadomo, że w tych Januszexach dostajesz 10 tys. miesięcznie
  • 261
@Nowystaryziel co ty człowieku za bajki opowiadasz...

Największy pracodawca we Wrocławiu to.... Uwaga uwaga... Amazon - że stawka 23zl brutto zrobił wielkie oburzenie w promieniu 50km jak jego autobus jeżdżą (a czasami 100km) bo podbił stawki o lokalnym biznesie i ludzie wolą sie tluic extra 2h per zmiana pod Wrocław i pracować za 4k brutto niż u siebie robić za jeszcze mniej... 6-7k na rękę to kwoty nieosiągalne w Polsce powiatowej dla
@wielki_hrabia_spekulacji: @del855:
Ja się dziwię ludziom, którzy pomimo lat pracują gdzieś w januszexach na taśmach i muszą wyrobić normę, ogólnie praca jak w kołchozie. Serio w małych miejscowościach możesz iść do jakiegoś teamu w budowlance, wykończeniówce, itp bo ludzi brakuje za 25 zł/ h jako pomocnik na start. Jak coś więcej reprezentujesz to idziesz do jakiejś lokalnej firmy i zarobisz jeszcze więcej. Oczywiście taka praca to jeszcze w większości dnia
@Towarzysz_Blackpill ludzie z GUS powinni odpowiadać za te brednie, są maszyną propagandy.

Coś jak ostatnie pytania statystyczne na wykopie o to ile procent Polaków ma dzieci ( GUS wlicza martwe ale także liczy to tak, że matka/ojciec może mieć sto lat a dziecko np osiemdziesiąt i pyyk plodzimy się na potęgę ale przyrost demograficzny ujemny w polskim społeczeństwie).

Programiści #programista15k lub #programista25k to praktycznie 2% spoleczenstwa xD
Zarabiam 5000 zł netto miesięcznie na umowę o pracę. Nie stać mnie na kredyt na kawalerkę 25m2 pod miastem, do centrum 25km. Wynajem takiej kawalerki z rachunkami to 2500 zł, czyli polowa mojej pensji.

Jestem w top 30% najlepiej zarabiających Polaków ¯_(ツ)_/¯


@Towarzysz_Blackpill: Zarabiam w #!$%@?, ale to nie istotne dla dyskusji.
Na czas remontu wynajmuję mieszkanie - z rachunkami płacę 2100 za 60 m2 w samym centrum 200 tysięcznego miasta
@instalacja: Żyjcie sobie dalej w bańce, rynek pracy zweryfikował 70% polskich uczelni wyższych. W Polsce brakuje rąk do pracy, której jest dużo (pewnie będzie mniej po podniesieniu stóp procentowych i nie nieudzielaniu kasy kredyciarzom). Spróbujcie znaleźć fachowca do remontu, budowy i spytajcie w ogóle o terminy oraz ile bierze za metr, punkt, itp to może przejrzycie na oczy.