Wpis z mikrobloga

Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat temu. Telefony to szmelc przegrzewają się i nie działają, telewizory to jeszcze większy szmelc z mulistymi aplikacjami z których się prawie nie korzysta bo to jest dramat i z #!$%@? wejściami na zasilanie które po 9 miesiącach padają.
NIGDY WIĘCEJ GOWNA sony !!!
#sony #kupujzwykopem #polska #telewizory #telefony
rKle - Firma sONY to Gowno nie kupujcie tego chłamu to nie te SONY co było 20/30 lat ...

źródło: 20240206_074820

Pobierz
  • 199
  • Odpowiedz
@rKle: nie potrzebuje telewizora, ale jakbym miał kupować, to w życiu żadnego "smart" gówna z aplikacjami itp.
to ma być monitor grzecznie wyświetlający wszystko, co mu się karze, a nie gówno, które może odmówić wyświetlania czegoś z jakichś serwisów, bo mu się nie podoba.
  • Odpowiedz
@rKle: Nie ma firmy, która podchodzi sensownie do tematu TV. Oby sprzedać jakiś, a potem niech muli, apki przestają działać, psujemy system itp. Wszyscy robią to samo.
  • Odpowiedz
@bukszpryt: Taki telewizor nazywa się monitor xD
@rKle: Co to za model? Bo tak ogólnie, to wiesz, mogę zgłosić wniosek przeciwny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam xperie 1 V, nic się nie grzeje. Mam OLEDa Sony, żadnych problemów z softem i wręcz polecić mogę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 28
@rKle a napisz do ich serwisu to dopiero cyrk, ja idę z Sony do sądu. Odmówili mi naprawy telewizora za 8k, argumentując tym że mam syf w mieszkaniu.. składam pozew i jazda z #!$%@?
  • Odpowiedz
@rKle: Zanim zrobi się tu turbo gówno burza macie mirasy kilka protipów.

Wszystkie TV poniżej pewnej półki cenowej to gówno. Każdy system w TV nawet z półki premium to gówno.

Rozwiązanie: Kupuj TV tylko pod kątem jakości obrazu i jakości wykonania, do obsługi systemu kup zewnętrznego porządnego boxa, albo przyzwoite Xiaomi Mi Box S TV 4K albo premium - nVidia shield
  • Odpowiedz
@open_or_die: pierwsze mi boxy pewnie tak, mibox 4k działa porównywalnie do androida na TV premium, a to że android jest wolniejszy od innych systemów to inna sprawa, ale ma najwiecej apek, i z tego co wiem to jako jedyny ma opcje na youtube bez reklam ze sponsorblockiem na TV, no i itegracja z telefonami tez najlepsza, no chyba że ekosystem apple, to jest jeszcze apple TV czy jak sie to tam
  • Odpowiedz
  • 3
Ja na swój telewizor noc nie mogę powiedzieć. Od zakupu 15.01.2014 chodzi do teraz.
Przez pewien czas używałem na nim komunikatora Skype z kamerką, po trzech lub 4 latach wycofali tą aplikację z systemu, ale to nuż i tak mi to noe przeszkadzało bo już z niej noe korzystałem.
Pół roku przed ukończeniem gwarancji telewizor zaczął się nie włączać..., więc cyk: dzwonię na infolinię i przedstawiam systuację. Kobieta za słuchawką mi mówi,
masqar - Ja na swój telewizor noc nie mogę powiedzieć. Od zakupu 15.01.2014 chodzi do...

źródło: temp_file4737901056494716642

Pobierz
  • Odpowiedz
@Leniek mam miboxa 4k, 4k 2 gen i sticka.
Żaden na androidzie 12 nie działa dobrze, pierwsza aktualizacja na androida 12 była tak słaba ze ją wycofali, a urządzenia co jakiś czas się resetowały bez powodu.

Droższe tv mają szybszego androida, czasy 2 rdzeni i 1 gb ram w TV dawno odeszły i zostały tylko w szrocie za 1200 zł.
  • Odpowiedz
@rKle: Android Stick macha ci zza rogu kolego! (σ ͜ʖσ)

@bukszpryt: a nie lepiej kupić normalnie SMART (bo wszystko poza najniższą półką jest SMART) i jak system dokona żywota, to dokupić Android Stick i cieszyć się dalej systemem?

Chociaż mój SMART TV działa już 7 rok i apki są nadal aktualizowane ¯\(ツ)/¯.
  • Odpowiedz
Droższe tv mają szybszego androida, czasy 2 rdzeni i 1 gb ram w TV dawno odeszły i zostały tylko w szrocie za 1200 zł.


@open_or_die: Sony to chyba 3 czy 4 lata temu dopiero odszedł od #!$%@? mediateka. tak czy o wak nVidia shield jest królem android TV i pewnie jeszcze długo pozostanie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
Chlop w 2024 chciałby kupić telewizor bez systemu xD


@open_or_die: a co to za SUPER system TV z 2024 roku co działa gorzej niż gry na PC 386DX z lat 1990...( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz