Wpis z mikrobloga

kawalerkę 25m2 pod miastem, do centrum 25km. Wynajem takiej kawalerki z rachunkami to 2500 zł


Co to za bzdury, płacę poniżej 1000 za 100 metrów, a mam właśnie niecałe 25 km do ścisłego centrum Katowic. To jest standardowa stawka w mojej miejscowości.
Ludzie pracujący w kołchozie kilka lat to czarna magia i masochiści


jest to nieracjonalne zachowanie, podobnie jak nieracjonalne jest nie pojsc na darmowe studia medyczne bo sie wybralo studia bilogiczne... albo skonczyc 5 lat prawa i przerzucac papierki w byle firemce... zycie jest suma irraconalnych decyzji, bo prawie nikt nie kieruje swoim zyciem tak by toczylo sie ono optymalnie, jesli 3/4 studnetow woli 2x dluzej kombinowac jak zaliczyc niz polowe z tego
@Towarzysz_Blackpill: trafiłeś na szczyt problemów w tym względzie. Teraz wynajem przestanie drożeć, może wręcz dojść do krachu tj. nie będą kupowane nowe mieszkania i deweloperzy zaczną mieć problemy a wraz z nimi branża. Dla ciebie to dobra wiadomość :) ten astronomiczny dodruk pieniądza kładzie kolejne rzeczy i za rok- dwa pewnie recesja z prawdziwego zdarzenia już niecovidowa
@Nowystaryziel: akurat teraz z terminami coraz latwiej bo boom budowlany sie konczy. A z bidowlanka jest tak ze owszem mozesz zarobic te 6-7 k ale po pierwsze to musisz robić te 250h w miesiącu czyli nie masz zycia no i sezon trwa jakies 7-8 miesiecy a reszte czasu czyli zima to zarabiasz po 3 tysiace
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maczeta31: Dalece nie zarabiam 50k. Po prostu spłacam już ponad 3 lata, miałam 250k kredytu, bo uważałam że to rozsądna kwota ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzięki temu miałam niski kredyt, a wszystkie oszczędności szły na nadpłacanie.