Wpis z mikrobloga

Plan treningowy Badger Method został rozesłany do 80 osób. Chciałbym przypomieć kilka istotnych spraw

- Najlepiej zrealizować 3 cykl i w trzecim przetestować maxa
- W plan wpisujemy aktualnego maxa, nie wpisujecie 160 kg na klatę jeśli aktualnie robicie 140 kg, bo plan będzie za trudny
- Reverse sety są opcjonalne, w przypadku Exciting Setów możemy ich ilość zmniejszyć z 5 do 3. Czyli w planie wykonujemy od 6 do 11 serii bojów kierująch się tolerowaną objętością i dyspozycją dnia. Nie przesadźcie, więcej nie znaczy lepiej. Musicie mieś siłę na akcesoria
- Jeśli po 1 cyklu będzie za lekko dodajecie więcej jak 5 kg do obliczeń, jeśli tak w sam raz to 5 kg standardowo
- Pamiętajcie o zmianach akcesoriów co 4 tygodnie pod słabe punkty

Jak coś jestem do pytań. Z opinii zalezy mi na tym czy nie czujecie sie nim zajechani czy udaje się robić zakresy powtórzeń. Na podstawie feedbacku wyciągnę średnią i skoryguję formułę planu przed puszczeniem jej w świat

#badgermethod #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
Kasahara - Plan treningowy Badger Method został rozesłany do 80 osób. Chciałbym przyp...

źródło: comment_1596545352McNVEF0kTyDb3kAEJ2tjKS.jpg

Pobierz
  • 38
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kasahara: jeżeli ktoś będzie chciał to mogę pomóc w przejściu takich 3 cykli. Dobieranie akcesoriów, monitorowanie techniki, doradzanie. Wymagania to Total 400-500kg najlepiej, siłownia wyposażona przynajmniej w sztangę, hantle, drążek i dodatni bilans kaloryczny przez kolejne 3 miesiace. Oczywiście jak pan Borsuk pobłogosławi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kasahara: Da radę zapisać się jeszcze na listę? W ciągu najbliższych 2-3 msc planuje zmienić program treningowy kierując się bardziej w stronę 5/3/1 więc z przyjemnością przetestował bym twój plan, porównując do planu, który prowadzę ostatnie 1,5 roku.