Wpis z mikrobloga

Jutro będzie mój pierwszy dzień mamy, bez mamy

Pierwszy raz kiedy kwiaty zaniosę na cmentarz, to dziwne uczucie

To była najsilniejsza osoba jaką znałem. Nigdy nie narzekała na swój los. Nawet z rozsianym nowotworem nigdy się nie złamała i martwiła głównie o rodzinę. I dzięki niej ja też jestem silny. Nauczyła mnie żeby się nie poddawać nawet w najczarniejszej godzinie. To jest coś co też kiedyś chce przekazać swojej rodzinie

Do zobaczenia, kiedyś

#feels #oswiadczenie #takaprawda
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atreyu: ja tak samo chodz kilka razy byłem już w szpitalu nawet chirurg do mnie przyszedł i powiedział że jak sytuacja sie nie poprawi to będzie musiał mnie rozcinać. Nie wiem czemu ale potrafie cierpieć zostali mi dwa bracia a jeden ten z ktorym mieszkam i jestem z nim od małego najbardziej zżyty zawsze gadalismy sobie o swoich problemach itp i tak sie o mnie martwił jak mu to mowiłem
  • Odpowiedz
@Atreyu: Za ten wpis napiszę Ci że jesteś Zuch! bądz silny, dasz sobię radę ! To że się rozklejasz w takiej chwili to normalna rzecz ale wstaniesz na nogi i będziesz żyć swoim życiem, tego ci życzę.

Sam wiele lat temu straciłem ojca, kwestia czasu aż rany się zagoją i pamięć pozwoli na myślenie o bliskich których już nie ma z "ulgą"

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 0
@Atreyu miałem identyczną sytuację, jutro mija 9 rok, a dalej w pamięci jakby to było wczoraj. Trzymaj się mirek, takie doświadczenie hartuje na długi czas
  • Odpowiedz