Wpis z mikrobloga

Zapewne wiele osób obserwujących projekt #deepwykop zastanawiało się co się dzieje i dlaczego od kilku tygodni nie pojawił się nowy wpis pod tagiem. Kilka poprzednich projektów spotkało się z dość negatywnym przyjęciem więc na jakiś czas przestałem wrzucać nowe na Wykop. Natomiast jeśli ktoś chce nadrobić zaległości, to Michael Jackson jako Edward Nożycoręki, Conan O'Brien jako Conan Barbarzyńca i Jaś Fasola jako Margeary Tyrell w Grze o Tron znajdują się na moim kanale Youtube (zachęcam subskrybować!): https://www.youtube.com/channel/UCCovSSF8OGOAY8j9eDdDS-g

Kolejna sprawa to to, że w którymś momencie pomieszałem i połączyłem listy, więc dużo osób które zapisały się tylko na Paździocha Wiedźmina były wołane przeze mnie do kolejnych wpisów. Dlatego postanowiłem zawołać Was wszystkich do tego wpisu i zrobić nową listę, ale tylko dla tych użytkowników, którzy chcą być wołani do kolejnych dużych projektów (małe pojawiać się będą na kanale Youtube, ale niekoniecznie będę wrzucał je pod tagiem). Tym samym stara lista zostaje rozwiązana.

Zainteresowanych do bycia wołanym do kolejnych projektów zapraszam do plusowania pierwszego komentarza pod wpisem.

Pozdrawiam i życzę udanego dnia!

#machinelearning #graotron #seriale #deepfake #heheszki
Rimfire - Zapewne wiele osób obserwujących projekt #deepwykop zastanawiało się co się...

źródło: comment_15894339931anHgbhRfxciioayddz1ji.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@Varumax, @CrazyxDriver, @vizori, @Kompulik, @P_OazaSpokoju, @Idahoo, @Scooterek, @more_horse_than_a_man, @Alprazolam, @Magiczny_Magik, @Emill, @Vencite, @Roofy, @Alezja, @MadHatters, @taraqui, @Renard15, @antkowa, @Loco_Tranquilo, @kot2202, @TurboNiedzwiedz, @ChmielowyRycerz, @NAGI,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@antyhistaminka, @Domv12, @Norkanerka, @trzynasc13, @BlackReven, @Saniega,@szumi_ameba, @maciej112, @Pictres, @jansztaudynger, @sprytny-wegorz, @KoRDan, @AceAyato, @remigiusz_p, @Init0, @Stachovicz, @LukasDiesel, @Misieq3340, @kamillus9, @pierwszylepszywolnylogin, @kacpervfr, @DobrzeScietaWodnaJajecznica, @tommy-vercetti, @king861,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@Mroowah32, @Powrocilem-Z-UsunKonto-v2, @Das_Meme, @konieczycia, @ArbuzZaglady, @Zolwi88, @Raul_Duke, @yennka, @cruelandunusual, @Jerry664, @p3k1, @Wiktribel, @brian_de_rossali, @Hamelin, @OldNoob, @matti040, @Mrbelvedere, @Jurgen_Van_Beethoven, @PTW13, @SnoochieBoochie, @Virsky, @Kjerownik, @ParowkowySmak,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@iedrzei, @Anubis12, @aksal89, @pierwszylepszywolnylogin, @mrowa119, @Maciej-Cierucha, @Beer_Is_Good_For_You, @mareczeqq, @antkowa, @Sperrdifferential, @P_OazaSpokoju, @Kompulik, @kon_rafal, @thoros, @seturnis, @Uaephean, @mac3, @Kidkud, @m4cias, @Apollo231, @maad, @Magiczny_Magik, @JanuszOstateczny3000,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@Smythsik, @Azaajaszz, @Cebulinho, @kfiatheck, @jurianoff, @wojtek1836, @czachson, @michu1440, @Tylko_do_hoteli, @bdziu, @Byczkumordeczko, @Jack0wy, @Glos_normictwa, @Sleepypl, @el_grande_kutacho, @Lisu95, @Cisiur, @Dansann, @infotele, @Gennwat, @stooley32, @Sruklilele, @sprzedam_nerke,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@kaziumargaryna, @Esseker352, @Tyler97, @RoyalCraft, @matka_boska_w_klapie, @calkowicie_antysymetryczny, @3cytryny, @Flypho, @Ruby302, @Pethaf, @Kezcliw, @efceka, @m4rciniak, @kolo123, @Janusz_Rekina, @mmems, @Qbaz, @Boomkin, @chrumchrum666, @johnnyMetalowy, @Vikary999, @Sarpens, @starless,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@Prychacz, @wesoly_kostek, @Jasza_Henrykowicz, @oskar_15, @Boniasty, @Zerp, @Krzychh, @TenTypModzel, @kaszankaschabowa, @Kami-chan, @miraseq, @m_pom, @aloszaa, @wislowunsz, @Siekany, @konieczycia, @rozmiar-czcionki, @Tchpuk, @nemesisevil, @towbie, @TheRealMikz, @zdzislaw_in, @gosiek,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@terr0r_dr0ne, @Pojedynczy, @shimmy, @kropek00, @jbartoszek, @sNw0w, @magistralke, @GeNeX, @AnimalMotherPL0, @Amiioy, @Nikaraguanczyk, @Zurro_, @Xenon1976, @DajcieNaPiwo, @Edzor, @PEREPLUT, @uncovered, @dubstep, @Sail_and_boats, @CrazyxDriver, @east_clintwood, @Upadek, @Loco_Tranquilo,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@raafiki, @Grancix, @Grednow, @kalantin, @matti040, @edi_smooth, @TheWalkingBed, @tsumazi, @Rzlk, @Sztuka11, @brunix, @Arczuu, @William_Wilson, @adam-photolive, @kubad99, @kbryla, @Wektorowy, @meloon, @Changing_Mag, @Woqlski95, @DOgi, @Werian89, @nie_patrz_na_bebech,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@Risthar, @voytuss, @Wesol96, @gibaz, @superbohater_as, @sugarhaze, @nikogo_nie_ma_w_domu, @MPXD, @pioter5, @kosiara1992, @SamiecOmega, @Imperator_Wladek, @wujekzul, @Alkoblito, @zielonasiodemka, @I-_-_, @Had_akr, @foster1, @misiek007e, @mesulete, @Nerlo, @Subish, @Pejxon,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@Majki992, @KtoUmarlTenNieZyje, @Skura_zOgura, @Dandsi, @Paczek_w_masle, @bolorollo, @poliotropek, @dominik-ortyl, @reev, @Levandyr, @Ghuthek, @sylwow, @pszepraszam, @Tommy__, @lkrosta12, @Proxnik, @Akuku69, @Vatras1939, @missGuided, @Fiz123, @Niepatrz, @WujekLogan, @Ion_cannon,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@ziela474, @Memorymemory, @Rus-Dagova, @Cmee_, @Raul_Duke, @gigi_lacrimoso_amoroso, @idefikx, @Unakit77, @Ostatni_Romantyk, @pieczarrek, @uzbek23, @Gopholl, @Dobrytyp, @bogush, @radekbe, @wiazacy_krawat, @miazdzacyorangutan, @SowixoN, @muszynianka97, @rovi, @kejterr, @MindMiner, @kczkdn,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@Chlebogryzarka, @MagicznyCzarodziej, @takijedenw, @PKoff, @Luna991, @Wkus, @waruznrt, @wokabularz, @indubwetrust, @Hot_Head, @pvintage, @VunterSlaush, @Armage, @feteg, @Dezanhil, @mishaz, @Roonil, @p3k1, @Grajox3, @light1, @czokon, @Jerry664, @RzecznyWunsz,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@levusek1992, @tfurczy, @soapchuck, @bleansen, @Oyhiba, @nitemar_, @Roade, @forch, @GaGu, @ShuSzak, @Butas29, @mirkewolnystrzelec, @Sowiet_Kusy, @berdos, @marcepanowy_dzban, @AnalnyMarian192, @Ekscelencjusz, @Awerege, @xoxxox, @mch0588, @WTF_1, @belmond324, @misschief,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@kabalarz, @Bogdan23, @justacasualuser, @Sempie_milosci, @lukasz_krasowski, @Ceg, @SuperStefan, @Skawiu, @Tytys_Bomba, @walkers, @foxbond, @vondanzig, @Wendkan, @Nie_wszystek-umre, @macgar, @Lord_Gold, @PatFenis, @Bobowicz, @zlapmniepolaczku, @XD_is_life, @Kakaowy_Szatan, @piccoloJR, @detsykebarn,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@scriptkitty, @januszdoe, @azazelpazuzu1, @Ducky, @splenders, @pigmejek, @Szantos, @Szczesliwy_jelonek, @J-Roc, @fizo99, @Ziomexo, @ebebe997, @Fezzu, @tajpej, @jasonfly, @Wjorgus, @Hologrameyes, @szakulf, @GoodPain, @Jakupek, @jabadabadupka, @jjjacob, @brrrum,
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zapisały się na starą listę do wołania (jeśli nadal chcesz być wołany, zapisz się na nową listę plusując pierwszy komentarz w tym wpisie):
@Kostesky, @bbZ1337, @Emkej95, @Bracia_Stachurscy, @youmpjet, @szumowina, @Wonderbe, @Jaox, @Kumagoro, @zawisza, @Czarnoksieznik, @Zefir_Zdobywca, @jozemjo, @maty666, @ParadoksJD, @Jambojet, @toof1k, @Staraagrafka, @Nowy_Johny737, @DellConagher, @Hatsuban, @jose_arcadio_morales, @OldNoob,
  • Odpowiedz