#mecz Ja rozumiem że jest więcej meczów do rozegrania i że awansować można z 3 miejsca więc trzeba oszczędzać siły i grać na pół gwizdka ale nie potrafić strzelić Hiszpanom?
@Vanderwill: A pamiętacie jakiś taki złoty orzeszek co można było znaleźć w jakiejsc paczce czipsów typu curly? Albo to było z eclairs cukierki? Starość nie radość nie pamiętam co to było xd
Nawyzywałem i nawyklinałem się już na zapas, więc teraz tak bardziej na chłodno - szkoda. Po prostu. Bo akurat dzisiaj bardziej niż na naszą kadrę, można być w-------y na to, że to beznadziejna Szwecja, słabsza nawet od Albanii, jedzie na mundial a nie my.
Nasza obrona to banda cyrkowców i parodystów - ale tak przecież jest niemal od zawsze, sęk w tym, że zawsze w bramce mieliśmy pewniaka, który ratował błędy tych
@pmg98: Każdy już widział nas w grupie z Tunezją (w tym ja) że ogramy Albanię ( moim zdaniem powinno łatwiej pójść) i że ogramy Szwecję ale że będzie trudniej. Jak widać było za trudno. Ostatni turniej Lewego może jakieś wyjście z grupy i tyle. Nawet tego nam nie dali. Już nie ma co analizować zawodników wszystko już powiedziane ale trener jak dla mnie beznadziejny. Potrzeba by naprawdę kogoś mocnego z
#o----------------l Ten jeden medal w skokach to błąd w symulacji i nie zdziwił bym się jak by się skończyło na jednym. Żadnych zmian odnośnie tego kto jedzie i jakie ma umiejętności. Postawa naszych sportowców też tragiczna. Cieszą się że dojechali żywi i traktują to jako wyjazd na ferie w góry. Żadnych zmian odnośnie zaplecza treningowego, jeżdżą na 9 letnim sprzęcie i traktują to jako sukces że się nie r-----------i na końcu trasy.
#20latwykopu #heheszki Dałem komentarz o treści "Śpij słodko aniołku" pod wpisem ze zdjęciem kosmonauty. Chciałem sprawdzić czy jeszcze jest mój komentarz i widzę że nie ma wpisu xD
źródło: comment_16706140153rZOxZJZ93qjJOFlDIA2dm
Pobierz