Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wesol96

Wesol96

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 97295
  • Znaleziska 14395
  • Mikroblog 82900
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 75

304

"Zmierzamy w otchłań". Ukraińcy dziennikarze apelują do Zełenskiego

"Zmierzamy w otchłań". Ukraińcy dziennikarze apelują do Zełenskiego

Ukraińscy dziennikarze apelują do prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, aby ten wziął udział w Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku. W ocenie redaktorów w kontekście kryzysu w relacjach polsko-ukraińskich obecność Zełenskiego w Polsce jest kluczowa. "Nie chodzi o nagrody.

znin
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 21 godz. i 37 min temu
  • 95
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    inwestycje
  • #
    ciekawostki
Wesol96
Wesol96 11 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 89
Dla mnie ta cala sytuacja jest kuriozalna, bo z kazdym kolejnym ruchem Ukraincy pod przewodnictwem Zelenskiego wchodza w coraz glebsze bagno, jak dla mnie spowodowane jest to ktoryms z trzech scenariuszy:

- poczuli sie na tyle pewnie, ze klada na nas lache, bo maja know-how na produkcje masy skutecznego i przetestowanego w boju sprzetu, a co za tym idzie wychodza z zalozenia, ze to oni moga dyktowac warunki przy ewentualnych wymianach technologii,
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

433

Uzbrojony w dwa noże groził śmiercią. 35-letni obywatel Kuby trafił do aresztu

Pokaż treści 18+

Uzbrojony w dwa noże groził śmiercią. 35-letni obywatel Kuby trafił do aresztu

Dramatyczne sceny rozegrały się w Choszcznie, gdzie 35-letni obywatel Kuby, uzbrojony w dwa noże kuchenne, groził na ulicy dwóm osobom pozbawieniem życia. Szybka interwencja policji zapobiegła tragedii. Mężczyzna został zatrzymany i decyzją sądu spędzi najbliższe dwa miesiące w areszcie tymczasowym.

TomTom7770
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 11:13:16
  • 57
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
Wesol96
Wesol96 przedwczoraj, 20:32:22 via Wykop
  • 5
@Vena_cava1995: Czas zaczac czyscic kraj z tego elementu.
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
20.06.2026, 16:15:39
  • 7
Ogólnie Ukraińcy jednak są jeszcze głupsi niż my. Zamiast wyciszyć sprawę, to robią aferę jakbyśmy odmówili wejścia do NATO i kłótnia zaczyna wychodzić poza oba kraje. Ktoś późna genezę konfliktu i poczyta o UPA, to raczej poprze Polskę. Może Karolek gra w szachy 5D i nie zapomniał o byciu szefem IPN będąc na stanowisku prezydenta i chce rozszerzyć prawdę o ludobójstwie na Wołyniu

#polityka #ukraina
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wesol96
Wesol96 20.06.2026, 16:37:17 via Wykop
  • 11
@krzysiekGD: Porownujesz dokoniania pojedynczych oddzialow, ktore zerwaly sie ze smyczy i dzialaly na wlasny rachunek do zaplanowanego i przeprowadzonego na ogromna skale ludobojstwa majacego na celu etniczne wyczyszczenie calych regionow, by ukrainscy nacjonalisci mogli pozniej stwierdzic, ze nikogo na tych terenach poza Ukraincami nie ma, a tym samym nalezy im sie panstwowosc i wladza?
  • Odpowiedz
matti-nn
matti-nn
20.06.2026, 15:46:27
  • 154
#polityka #ukraina #bekazprawakow #russiahateclub
Panowie, policzmy głosy
matti-nn - #polityka #ukraina #bekazprawakow #russiahateclub
Panowie, policzmy głosy

źródło: u2218762659_httpss.mj.runITShWpEzFEg_Make_me_an_edit_where_it_2e081d4b-62e9-40ea-ad12-678c37b59f7d_3 (1)

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wesol96
Wesol96 20.06.2026, 16:06:38 via Wykop
  • 12
@matti-nn: Do przewinien Zelenskiego mozesz spokojnie dodac zgruzowanie tysiecy swoich najlepszych zolnierzy w bezsensownej przeciagajacej sie obronie Bachmutu lub ofensywie kurskiej, ktore byly decyzjami politycznymi, a nie wojskowymi.

Mozesz rowniez dodac jeszcze wieksza oligarchizacje panstwa ukrainskiego i powolywania swoich znajomych na wazne stanowiska np. afera korupcyjna w ukrainskiej energetyce.

Kolejny kamyczek do ogrodka to zwalczanie NABU, czyli powolanego Narodowego Antykorupcyjnego Biura Ukrainy, bo okazalo sie ze sa zbyt niezalezni i
  • Odpowiedz

447

Polska wstrzymała przekazanie MiG-29. MON: Ukraina nie wywiązała się z umowy

Polska wstrzymała przekazanie MiG-29. MON: Ukraina nie wywiązała się z umowy

Wiceminister obrony Cezary Tomczyk ujawnił, że Polska nie przekazała Ukrainie kolejnych myśliwców MiG-29. Powodem ma być brak realizacji wcześniejszych ustaleń dotyczących współpracy technologicznej w obszarze dronów.

grajkoo
z
forsal.pl
dodany: 17.06.2026, 07:55:40
  • 70
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    geopolityka
  • #
    mig29
  • #
    drony
Wesol96
Wesol96 17.06.2026, 17:46:38 via Wykop
  • 2
@patryk-wuwuw: Realpolitik to mozna bylo uprawiac jak faktycznie byla okazja do wymuszania na nich wymian technologii, teraz to oni maja technologie w kilku obszarach rozwiniete na najwyzszym poziomie w Europie, a my zostaniemy z kontraktami na szmelc dostosowany do realiow poprzedniej wojny. Ukraincy beda robic polityke ponad naszymi glowami i bezposrednio wspolpracowac z Niemcami, a my bedziemy tylko robic za frajerow od logistyki wysylajac im zaopatrzenie. Nie mamy nawet kontroli

467

Dwaj Ukraińcy porwani we Wrocławiu i zmuszeni w piwnicy do zaciągania kredytów

Dwaj Ukraińcy porwani we Wrocławiu i zmuszeni w piwnicy do zaciągania kredytów

Trzej bandyci z Kazachstanu, Ukrainy i Turcji porwali dwóch młodych Ukraińców i więzili ich w piwnicy restauracji na Starym Mieście we Wrocławiu. Po uwięzieniu siłą wymusili przekazanie haseł do aplikacji bankowych oraz zaciąganie pożyczek u znajomych.

piotr-szczerek
z
streamable.com
dodany: 11.06.2026, 07:33:37
  • 98
  • #
    ukraina
  • #
    emigracja
  • #
    wroclaw
  • #
    dagestan
  • #
    przestepczosc
Wesol96
Wesol96 11.06.2026, 15:27:06 via Wykop
  • 3
Przywrocic kare smierci, wschodnie bydlo wieszac na rynku miast.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1207

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Waldemar Biały zaraz po wypadku na autostradzie A1 wypalał 60 papierosów dziennie. Teraz wystarcza mu "zaledwie" paczka. Jego żona Elżbieta mówi, że "jej życie się zatrzymało". Małgorzata Duda ma "dzieci przed oczami", a jej mąż Janusz cały czas płacze. Opinia sądowo-psychiatryczna w sprawie wypadku

rybak_fischermann
z
o2.pl
dodany: 11.06.2026, 10:04:06
  • 259
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    zdrowie
  • #
    psychologia
Wesol96
Wesol96 11.06.2026, 12:49:58 via Wykop
  • 173
W takich sytuacjach smierc za smierc. Ja sobie nie wyobrazam zeby w takiej sytuacji sie nie zemscic, szczegolnie gdy druga strona nie wykazuje zadnej skruchy i jeszcze starala sie cala wine zrzucic na rodzine zabita w wypadku z powodu tego, ze bananowiec chcial jechac 300 km/h lewym pasem.

Polakom brakuje jaj, bo maja mentalnosc niewolnikow, mozesz im zabic dzieci czy zlamac zyciorys, a oni i tak nie wezma sprawy w swoje rece
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lubie-sernik
lubie-sernik
06.06.2026, 11:11:17
  • 255
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wesol96
Wesol96 06.06.2026, 15:00:09 via Wykop
  • 8
@lubie-sernik: Przeciez Madagaskar to jest panstwo trzeciego swiata, tam ponad polowa mieszkancow to analfabeci, na wsiach bieda ze az piszczy
  • Odpowiedz
loginnawykoppl
loginnawykoppl
06.06.2026, 14:11:40
  • 2
Trochę szkoda tej Sandecji, jak na takie miasto i taką ligę frekwencja u nich rewelacyjna. W przyszłym sezonie lepszy doping w 2 lidze w nowym sączu niż w Krakowie na wieczystej w ekstraklasie xd

#mecz #1ligastylzycia #2liga
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wesol96
Wesol96 06.06.2026, 14:18:06 via Wykop
  • 2
@angelofdeath007: lokalni nowosadeccy oligarchowie to jest najwyzszy poziom w skali januszerstwa, a ty chcesz zeby jeszcze sie zrzucali grubymi milionami, by zrobic europejskie puchary, kompletna odklejka xD
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
29.05.2026, 16:52:22
  • 57
#ukraina #kanalzero #stanowski #polityka
smutny_kojot - #ukraina #kanalzero #stanowski #polityka

źródło: 28048

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wesol96
Wesol96 29.05.2026, 17:05:05 via Wykop
  • 54
"Ale u nich nie ucza o tym w szkole"
"Oni w szkolach ucza, ze walczyli tylko z sowietami"
"Na Ukrainie tylko 5% uznaje bandere za bohatera"
"Odczepcie sie, ze maja bandere jako bohatera, walcza z naszym wspolnym wrogiem, wiec powinnismy to ignorowac"
"W trakcie pelnoskalowej wojny wytworzyli nowych bohaterow, juz nie beda wychwalac upa i oun"
"Oni maja UPA, my mamy AK"
Wesol96 - "Ale u nich nie ucza o tym w szkole"
"Oni w szkolach ucza, ze walczyli tylk...

źródło: Zelensky_clown_meme

Pobierz
  • Odpowiedz
The_Rainman
The_Rainman
23.05.2026, 23:24:07
  • 4
Nie no może jednak lepiej te z------e ufc oglądać, bo tam trudniej przekręcić wynik. Znowu w ufc sami Czeczeni, a tych to nie trawie prawie tak samo jak ruskich
#boks
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wesol96
Wesol96 24.05.2026, 00:43:37 via Wykop
  • 0
@The_Rainman: Lubie jak sie wypowiada ktos nie majacy zadnego pojecia, sprawdzmy teze "sami Czeczeni w UFC":
- Flyweight - nie ma zadnego Czeczena w top 10
- Bantamweight - nie ma zadnego Czeczena w top 10
- Featherweight - jest Mowsar Ewlojew ale on akurat jest z Inguszetii
- Lightweight - nie ma zadnego Czeczena w top 10
- Welterweight - nie ma zadnego Czeczena w
  • Odpowiedz
Wesol96
Wesol96 23.05.2026, 17:40:43
  • 12
Potkniecie warszawskiej starej k---y zawsze smieszy podwojnie
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wesol96
Wesol96 23.05.2026, 15:43:43
  • 8
Krakow czeka, my czekamy!

#mecz
Wesol96 - Krakow czeka, my czekamy!

#mecz

źródło: cracovia 1907

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

look997
look997
21.05.2026, 23:56:30
  • 649
Alemge1 przegrał: dostał 8 lat zakazu streamowania, rok więzienia i łącznie 55 tysięcy złotych zadośćuczynienia dla trzech dziewczyn. Najpierw same chętnie brały udział w jego streamie, a potem nagle udawały, że nie chciały, nie wiedziały i że upiły się z nim zupełnie przez przypadek!

Niewiarygodny wyrok. Kompletny upadek logiki. Ludzie promujący takie myślenie powinni zostać wystrzeleni rakietą prosto w Słońce!

Podobno w PRL-u było tak, że jak ktoś rozjechał kogoś autem po pijanemu, to
look997 - Alemge1 przegrał: dostał 8 lat zakazu streamowania, rok więzienia i łącznie...

źródło: Screenshot 2026-05-22 at 01-55-54 (obraz JPEG 1440×1080 pikseli) — Skala (97%)

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Wesol96
Wesol96 22.05.2026, 05:46:27 via Wykop
  • 38
@Arivederczi:

poda alko, nie udzieli info, ze wlasnie bez swojej wiedzy bierzesz udzial w nagraniu i to od samego poczatku laduje w necie - to jak rozumiem bedziesz zachwycony?


Mowimy o sytuacji gdzie dorosle kobiety byly informowane na samym wstepie po przekroczeniu progu mieszkania, ze to nie on z nimi pisal na portalach/aplikacjach, od razu oznajmial im, ze prowadzi transmisje na zywo, dziewczyny same postanawialy zostac u niego na mieszkaniu,
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
21.05.2026, 12:12:46
  • 129
Chuopska siłownia z uchwyconym po części stanowiskiem do grania (po lewej stronie) do oceny. W sumie gdyby nie to, że trzeba pracować, to mógłbym siedzieć w tej swojej bazie prawie 24/7 xD

#stanowiskogracza #pcmasterrace #mirkokoksy #silownia #gry
Akuzativ94 - Chuopska siłownia z uchwyconym po części stanowiskiem do grania (po lewe...

źródło: IMG_4982

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wesol96
Wesol96 21.05.2026, 20:33:57 via Wykop
  • 1
@Akuzativ94: Nie masz pozniej w tym pokoju intensywnego zapachu po tym jak pot z ciebie kapie na te maty i zasycha?
  • Odpowiedz
ciastko_do_kawy
ciastko_do_kawy
20.05.2026, 04:52:19
  • 880
Dwa rosyjskie reaktory atomowe zatonęły w morzu śródziemnym w pobliżu Hiszpanii. Prawdopodobnie zachodni wywiad dowiedział się o zakamuflowanym transporcie i ktoś statek "uszkodził". Statek przestał móc płynąć dalej więc rosjanie posłali go na dno. Obecnie mamy 2 reaktory atomowe na dnie morza śródziemnego.

Reaktory płynęły do Korei Północnej - prawdopodobnie była to zapłata za siłę żywą użytą na ukrainie.

Dziwne, że to w ogóle nie przeszło do mediów szerzej.

Materiał
ciastkodokawy - Dwa rosyjskie reaktory atomowe zatonęły w morzu śródziemnym w pobliżu...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wesol96
Wesol96 21.05.2026, 04:03:48 via Wykop
  • 0
Taktyczny
  • Odpowiedz

2255

Państwo z kartonu - generał majtaczy w sprawie wypadku

Państwo z kartonu - generał majtaczy w sprawie wypadku

Generał Arkadiusz Widła, ważny urzędnik Ministerstwa Obrony Narodowej, miał kolizję z młodym motocyklistą. Policja stwierdziła jego winę, ale on postanowił wziąć sprawy w swoje ręce...

Kismeth
z
onet.pl
dodany: 16.05.2026, 10:20:03
  • 177
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    motoryzacja
  • #
    afera
Wesol96
Wesol96 16.05.2026, 16:24:42 via Wykop
  • 87
Wlasnie tego typu generalowie was beda pchac do frontowej maszynki miesnej w przypadku wybuchu konfliktu, zycze powodzenia!
Jesli w tak prostych przypadkach jak wypadek nie potrafia sie zachowac, to tego typu generalowie doprowadza ten kraj kolejny raz do upadku.
Wesol96 - Wlasnie tego typu generalowie was beda pchac do frontowej maszynki miesnej ...

źródło: ceremonia_wreczenia_statuetki_4

Pobierz
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

465

W Polsce jest za mało złodzei i brudu. Niemiec nie kryje zdziwienia.

W Polsce jest za mało złodzei i brudu. Niemiec nie kryje zdziwienia.

Jak sobie pomyślę, jak wyglądałoby to w Berlinie wszędzie byłby brud albo ludzie próbowaliby was okraść stwierdził bez ogródek.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
podroze.onet.pl
dodany: 15.05.2026, 06:32:45
  • 125
  • #
    niemcy
  • #
    polska
  • #
    gastrowarszawa
  • #
    warszawa
Wesol96
Wesol96 15.05.2026, 13:09:56 via Wykop
  • 129
Niemcy bardzo by chcieli, zeby u nas bylo tak jak sobie to dalej wyobrazaja, czyli nasze miasta w ich umyslach to post-industrialna rozpadajaca sie komunistyczna zabudowa, na ulicach auta z lat 90 i furmanki, parki zasiedlone przez alkoholikow oraz sterty smieci. To troche jak z Amerykanami, ktorzy sa obrazeni po przyjezdzie na wycieczke po Europie, ze mieszkancy danego kraju nie sa tylko statystami majacy uslugiwac wielkiemu czlowiekowi z najpotezniejszego panstwa swiata oraz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Barte_q
Barte_q
Barte_q
12.05.2026, 18:42:43
  • 587
Dobre wiesci

Polskiemu posłowi do Parlamentu Europejskiego Dominikowi Tarczyńskiemu zakazano wjazdu do Wielkiej Brytanii 🇬🇧 w celu udziału w sobotnim wiecu Tommy'ego Robinsona
Naprawdę świetna decyzja 🥳

https://x.com/Propeertys/status/2054259056345325856
Barte_q - Dobre wiesci

Polskiemu posłowi do Parlamentu Europejskiego Dominikowi Tarc...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wesol96
Wesol96 13.05.2026, 12:36:30 via Wykop
  • 0
@TenXen47: Tarczyński to idiota i cynik ale UK tak broni swoich granic, że ciągle wpuszczają kolejne dziesiątki tysięcy nielegalnych islamistów z krajow 3 świata, którzy za nic mają zasady gospodarza i rozsadzają w ten sposób społeczeństwo
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
11.05.2026, 17:49:27
  • 6
Te dzbany nawet nikogo z zewnątrz nie wypożyczyły żeby podnieść poziom. Podoliński z Feddkiem będą robili co trzeci mecz.

A zresztą czym ja się wkurzam jak większość meczów i tak będzie w środku nocy
#mecz #mundial
melquiades - Te dzbany nawet nikogo z zewnątrz nie wypożyczyły żeby podnieść poziom. ...

źródło: 1000002456

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wesol96
Wesol96 11.05.2026, 18:05:58 via Wykop
  • 1
@melquiades: Marcin Feddek komentujacy mecz o 4:30, dla takich chwil sie zyje xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.03.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 17.10.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking