Wpis z mikrobloga

#ciaza #rodzicielstwo #dzieci

Staralismy sie z rozowym o dziecko przez 2 lata

Wreszcie na poczatku roku sie udalo z mala pomoca kliniki (naturalnie)

Później się okazało, że będą blizniaki...

... a teraz że dwie dziewczyny...

... z kim będę układać lego, grać w gry i naprawiać auto? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Także życie zaskakuje i już szukam bagażnika dachowego do auta
  • 123
  • Odpowiedz
@jaavi666: żartuje oczywiście, u nas też był problem, staraliśmy się rok i w końcu po cyklu na lekach u różowej poszło w ruch ovitrelle zgodnie z zaleceniem lekarza. I cyk - teraz mam pół rocznego syna :D Wygryw jak nic
  • Odpowiedz
  • 1
@LZBNZ no u nas w klinice poszedł po prostu zastrzyk w żonę i potem jak na sygnale wróciliśmy do domu na akcję ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 28
@ciemnienie jakie świństwo, toć cieszę się że będą dzieciaki niezależnie od płci, wiadomo każdy ma jakieś preferencje i zawsze jest pole aby pomyśleć kiedyś o następnym
  • Odpowiedz
@jaavi666: to u nas była taka sytuacja że zastrzyk mieliśmy kupiony, od miesiąca leżał w lodówce i czekaliśmy na owulacje, żona regularnie badana itd (bo miała nieregularne miesiączki, to była loteria, ale po cyklu na tabsach szło przewidzieć kiedy to sie mniej-więcej stanie). Pojechała do lekarza w wyznaczonym przez niego terminie, okazało się że jajeczki jest już IDEALNE. Jechała do domu, zrobiła zastrzyk i czekała na mój powrót z pracy,
  • Odpowiedz
@ciemnienie: ja od samego początku "żartowałem" że będziemy robili tak długo aż będzie chłopak.
Córka to dla faceta nie jest jak dziecko, tylko jak dodatkowa gęba do karmienia i marudzenia.

Chłopak to chłopak, syn jest przedłużeniem rodu faceta i tylko po to robi się dziecko, by mieć syna! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@jaavi666: a tak odnośnie płci nienarodzonego dziecka.

U nas najpierw jeden lekarz powiedział że chłopak (ten u którego się leczyliśmy prywatnie), ale na nfz żona też miała terminy "w razie co" i tam lekarz powiedział że dziewczynka XD Więc przez jakiś miesiąc mieliśmy mindfuck ale w końcu okazało się że chłopak (miesiąc później nasz lekarz sprawdził dokładnie bo powiedzieliśmy że na nfz nam powiedzieli że dziewczynka, to tylko się zaśmiał
  • Odpowiedz
Później się okazało, że będą blizniaki...


... a teraz że dwie dziewczyny...


Skoro myślisz że to problem to poczekaj 18 lat, wtedy będziesz miał do wyboru albo dalsze dawanie im pieniędzy albo skazujesz się na codzienne pilnowanie czy nie hańbią rodziny założeniem only fansa żeby mieć na swoje potrzeby
skazanynaprzegryw03 - >Później się okazało, że będą blizniaki...

... a teraz że dwie...

źródło: 664dd1843529f

Pobierz
  • Odpowiedz
@jaavi666: gratki, ale takie gadanie że się cieszysz ale jest pole do myślenia o następnym (bo liczyłeś na syna) to przy żonie lepiej nie mów bo może ma to gdzieś ale hormony robią swoje i na jakimś etapie możesz jej sprawić przykrość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale ja np uważam że 2 dziewczynki > 2 chłopców XD i mam trochę odmiennie zdanie bo dla mnie z
  • Odpowiedz