Wpis z mikrobloga

Cześć,
w nawiązaniu do tego wpisu chciałbym wszystkim z całego serca podziękować w moim jaki i mamy i taty imieniu.
Fundacja dopiero teraz poinformowała nas o sumie datków z 1% z pitów za rok 2018. Dzięki Waszej pomocy zebraliśmy ponad 3000 zł. Dzięki tej kwocie byliśmy w stanie opłacić mamie:
-część kosztów wyjazdu rehabilitacyjnego do Woli Batorskiej
-prywatne wizyty rehabilitanta
-zakup specjalistycznego materaca przeciwodleżydowego
Niestety ze względu na RODO nie jestem w stanie podziękować każdemu z Was z osobna, dlatego też pozwolę sobie zawołać i podziękować wszystkim osobom plusującym wpis.
Serdeczne dzięki, jesteście najlepsi i dzięki Wam byliśmy w stanie choć trochę poprawić komfort życia mojej mamie.
#pit #pomoc #pomocmamiekvbvs #wykopefekt #sm #stwardnienierozsiane
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HarleyQuinn: niestety jest źle, psychicznie jak i fizycznie. Nie radzimy sobie powoli z odleżynami, pojawiła się martwica oraz przykurcze stąd też decyzja na materac specjalistyczny oraz rehabilitacje. Jesteśmy po konsultacji z chirurgiem i mamy 3 wizyty pielęgniarki w tygodniu- jestem dobrej myśli. Bardziej boję się o tatę bo wszystko się na nim odbija i na jego zdrowiu. Dlatego Wasza pomoc jest dla nas olbrzymim kopem motywacyjnym ʕ
  • Odpowiedz
@kvbvs Psychicznie to dla całej Waszej trójki musi być wyniszczające. Współczuję tacie, mam nadzieję, że uda Wam się mimo wszystko cieszyć czasem który macie dla siebie. Nawet małe gesty, małe uśmiechy potrafią wiele zdziałać.
  • Odpowiedz
@kvbvs życzę Wam dużo siły psychicznej i fizycznej. Cieszcie się drobnymi gestami, ładna pogoda za oknem i pachnącym ciastem, takie chwile razem... Trzymajcie się, dużo sił!
  • Odpowiedz
  • 1
@kvbvs wrzucaj wpisy systematycznie aż do końca terminu rozliczeń pit - znowu chętnie podrzucę swój 1% a pewnie i komuś się przypomnisz! trzymaj się Mirku.
  • Odpowiedz