Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
reakwon

reakwon

Dołączył 15 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 206293
  • Znaleziska 68252
  • Mikroblog 138041
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 27
fruguszek
fruguszek
wczoraj, 18:14:28
  • 8
Ale Furia zassała. Praktycznie 0 emocji w finale, ale dwa poprzednie mecze z Vitality i Spirit były o wiele ciekawsze.
#cs2 #csgo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reakwon
reakwon wczoraj, 18:17:25 via Wykop
  • 0
@fruguszek: przegrali mecze tylko przez to, że oby dwie drużyny grały antyflesze na wychodzących graczy failclowns przez smoki
  • Odpowiedz
reakwon
reakwon wczoraj, 18:14:13
  • 2
#csgo counter strike oficjalnie umarło w ten dzień.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reakwon
reakwon 19.06.2026, 12:30:14
  • 0
#krakow #przytkowice Oddam bilet na #strefa57 który odbędzie się 20.06.
Będzie Hubert. IGI itp
#muzyka #rozdajo
reakwon - #krakow #przytkowice Oddam bilet na #strefa57 który odbędzie się 20.06. 
Bę...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
17.06.2026, 12:35:01
  • 0
komu kibicujecie dalej? ja 9z i G2, do boju!

#iem #cs2 #csgo #counterstrike
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reakwon
reakwon 17.06.2026, 14:01:52 via Wykop
  • 2
@rzepa_malino_a: vitality i 9z
  • Odpowiedz

955

Awantura w lokalu w centrum Lublina. Obywatel Zimbabwe zaatakował mężczyznę.

Uderzył mężczyznę w głowę trzymaną w ręku szklanką z piwem. Poszkodowany 40-latek trafił do szpitala. Obywatel Zimbabwe trafił do izby wytrzeźwień. Napastnik był agresywny. Na szczęście szklanka trafiła w tył głowy, a nie w twarz czy w szyje. U zaatakowanego pojawiło się silne krwawienie

kapitan-serwatka
z
lublin112.pl
dodany: 01.06.2026, 15:19:22
  • 170
  • #
    lublin
  • #
    zimbabwe
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    policja
reakwon
reakwon 02.06.2026, 10:13:05 via Wykop
  • 2
@nixodus: bo u nas się nie buduje lepianek z gówna to co on może wiedzieć o budownictwie xD
reakwon
reakwon 27.05.2026, 15:49:18
  • 1
Hejka mirki z #krakow jadę na #bringmethehorizon na Tauron Arene, gdzie najlepiej mógłbym zostawić samochód i dojechać komunikacją/taxą?
Z tego co widze parking przy tauronie to 7 dyszek więc chyba się nie opłaca?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
27.05.2026, 15:51:36 via Android
  • 2
@reakwon: p+r na małym Płaszowie i przesiadka na autobus 128 bezpośrednio jedzie pod Tauron arenę
  • Odpowiedz
Ademu
Ademu
27.05.2026, 16:09:38 via Wypiek
  • 1
@reakwon Możesz spróbować przy Atut Galicyjska i spacerkiem jakieś 20 minut.
  • Odpowiedz
Dezodorant93
Dezodorant93
15.05.2026, 05:01:48
  • 403
#dziendobry #mikrokoksy
Zdjęcie Wojfera87 na dobry początek dnia, kawa, teściu i lecimy.
Dezodorant93 - #dziendobry #mikrokoksy
Zdjęcie Wojfera87 na dobry początek dnia, kawa...

źródło: 769

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reakwon
reakwon 15.05.2026, 16:36:28 via Wykop
  • 0
@Murkly: ja myślałem, że jest po rozwodzie xD
  • Odpowiedz
reakwon
reakwon 15.05.2026, 14:09:23
  • 12
#mangowpis #anime
reakwon - #mangowpis #anime

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chrystus
Chrystus
15.05.2026, 15:13:10 via Wykop
  • 1
@reakwon: Łucja of Steel?
  • Odpowiedz
pascal256
pascal256
14.06.2026, 16:49:28 via Wykop
  • 0
@Chrystus: Marianna Schreiber xD
  • Odpowiedz
rafson1672
rafson1672
rafson1672
10.05.2026, 06:20:34
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reakwon
reakwon 11.05.2026, 16:41:13 via Wykop
  • 6
@rafson1672: tak szczerze jeżeli w------i ją tylko dlatego że jest kobietą, to też bym zgłosił.
  • Odpowiedz

982

Mamy armię 40-letnich emerytów. "System żyje swoim życiem"

Mamy armię 40-letnich emerytów. "System żyje swoim życiem"

Emerytów mundurowych jest już w Polsce niemal tyle samo, ile wynosi liczebność polskiej armii. Wielu funkcjonariuszy kończy pracę grubo przed pięćdziesiątką, a ich świadczenia są czasami wyższe niż pensja. Zdaniem dr. Tomasza Lasockiego z Politechniki Warszawskiej to jednak wcale nie "mundurówka" je

airaG
z
onet.pl
dodany: 05.05.2026, 11:58:19
  • 204
  • #
    polska
  • #
    zarobki
  • #
    emerytura
  • #
    sluzbymundurowe
  • #
    zus
  • #
    pieniadze
reakwon
reakwon 06.05.2026, 12:31:50 via Wykop
  • 0
@friesee: >komendant wyśrubuje ci ostatnią pensje na 15 000 i cyk emeryturka w górę
niezłe bajki z tym komendantem xD, to prawda że wylicza się z ostatniej pensji. Mój tata 30 lat na służbie i takich pieniędzy na oczy nie widział, a był oficerem.
matixrr
matixrr
26.04.2026, 15:08:02
  • 11
Tak szczerze mówiąc to ja nadal nie mam pojęcia kim jest ten #latwogang poza tym że ma na imię Piotrek
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reakwon
reakwon 26.04.2026, 15:09:28 via Wykop
  • 1
@matixrr: a czy to ważne?
  • Odpowiedz
borntobetroll
borntobetroll
26.04.2026, 13:39:10
  • 13
#latwogang a to znow co za baby, Wardega wiesz co z nimi zrobic xd
borntobetroll - #latwogang a to znow co za baby, Wardega wiesz co z nimi zrobic xd

źródło: IMG_0965

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reakwon
reakwon 26.04.2026, 13:39:40 via Wykop
  • 1
@borntobetroll: to chyba córki karolaka czy tam hanki mostowiak
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
26.04.2026, 13:34:25
  • 6
W sumie śmieszne by bylo gdyby Batyr tam przyszedł, a oni by go pogonili, bo nie chcą zadnego polityka xD #latwogang #bekazpisu #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reakwon
reakwon 26.04.2026, 13:36:43 via Wykop
  • 0
@Bonzolog11: podobno tak było XD chciał się dostać ale mu kazali w---------ć
  • Odpowiedz
reakwon
reakwon 26.04.2026, 13:31:17
  • 2
#latwogang #fcbarcelona
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reakwon
reakwon 26.04.2026, 13:04:50
  • 3
#latwogang ale cringe, ja p------e
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reakwon
reakwon 26.04.2026, 13:00:53
  • 6
#latwogang To jakiś performens? WTF?
reakwon - #latwogang To jakiś performens? WTF?

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reakwon
reakwon 26.04.2026, 12:41:21
  • 2
#latwogang a ile dałeś kasy rafał? XD 0 taktu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reakwon
reakwon
Autor
26.04.2026, 12:47:50 via Wykop
  • 0
@antarhei: sama do niego zadzwoniła xD
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
26.04.2026, 12:18:31
  • 0
Kogo jeszcze tam nie było takiego znanego na czasie?
#latwogang
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reakwon
reakwon 26.04.2026, 12:19:32 via Wykop
  • 0
@Czerwone_Stringi: mnie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • Śmieszek

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 08.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 06.11.2022

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking