Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nic mi się nie chce
Mam pracę fizyczną, która daje solidny hajs, ale jak nie pracuję to nie zarabiam.
Mam różowego z którym się nie dogadujemy ostatnio.
Moje pasje zamykaja się w obrębie komputera
Ćwiczenia nie wchodzą w grę, bo po całym dniu pracy w chłodzie po prostu nie mam mocy
Studia w weekendy
Totalna apatia. Marazm. Coraz częściej myślę o bezsensie życia. A jeszcze rząd co chwilę albo kradnie, albo coś #!$%@?. W pracy mam tylko jedną osobę w brygadzie, gadam z njjm dużo żeby nie oszaleć, chociaż on często urywa tematy. Wtedy jak ja się "zawezmę" to godizne możemy stać obok siebie i dopiero on zagaduje. Znajomych brak, zresztą obecnie i tak bym się z nimi nie spotkał. To nie jesienna depresja. Ale tak się żyć nie da. Czarne myśli nade mną wiszą non stop
#zycie #gorzkiezale #feels #depresja #dol #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f948dedc53de577b9aaec11
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
Hydrogagatek: Pytanie do OPa z ciekawości. Coz to za praca fizyczna, ktora daje solidny hajs? Sam jestem robolem fizycznym i dla mnie szklany sufit to 5k na rękę miesiecznie. Stąd pytanie, bo nie udało mi się nigdzie w Polsce znalezc fizycznej pracy która dawała by wiecej, a nie oszukujmy się - solidny hajs to to nie jest mieszkajac w mieście wojewódzkim.

Zaakceptował: LeVentLeCri