Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
o_co

o_co

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6834
  • Znaleziska 930
  • Mikroblog 5904
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 1
o_co
o_co przedwczoraj, 19:43:16
  • 1
Wordziel.pl #343 3/7
🟩⬜⬜🟨🟨
🟩🟩🟩⬜⬜
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
#wordziel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o_co
o_co 25.06.2026, 13:27:17
  • 0
szybko! wyślijcie to do Bąkiewicza, że się słowaccy policjanci panoszą po Polsce
https://www.krosno112.pl/artykul/30131,wspolna-sluzba-polskich-i-slowackich-policjantow
#bakiewicz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o_co
o_co 25.06.2026, 04:47:50
  • 2
Wordziel.pl #342 3/7
🟨🟨⬜🟨⬜
🟨🟨🟨🟨⬜
🟩🟩🟩🟩🟩
https://wordziel.pl/
#wordziel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o_co
o_co 24.06.2026, 09:37:59
  • 5
Wordziel.pl #341 5/7
⬜⬜⬜⬜⬜
⬜🟨⬜⬜🟩
🟨⬜🟨⬜🟩
⬜⬜🟨🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

480

Kolejny dyrektor szpitala i radny z PiSu Krzysztof Żochowski milionerem

Kolejny dyrektor szpitala i radny z PiSu Krzysztof Żochowski milionerem

Lekarz i radny Prawa i Sprawiedliwości w sejmiku mazowieckim Krzysztof Żochowski jest od 18 lat dyrektorem szpitala w Garwolinie, gdzie w ubiegłym roku zarobił ponad milion złotych Xd Ten to potrafi zdefraudować publiczne pieniądze

Vraagno
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 23.06.2026, 23:28:32
  • 116
  • #
    lekarz100k
  • #
    polska
  • #
    szpital
  • #
    nfz
  • #
    afera
  • #
    pis
o_co
o_co 24.06.2026, 08:33:18 via Wykop
  • 0
afera z zarobkami lekarzy to polityczne złoto dla prawicy, a o dziwo po prawej stronie politycznej jak i medialnej cisza, dlaczego?

nie wiem, choć się domyślam
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

o_co
o_co 24.06.2026, 08:50:02 via Wykop
  • 0
@Caracas: piszą, tvny i inni też, ale jest to takie pobieżne, przecież rebuplika w innych tematach to grzała temat 24/7 a teraz tylko wzmianki
o_co
o_co 23.06.2026, 06:19:20
  • 2
Wordziel.pl #340 5/7
⬜⬜⬜⬜🟩
⬜⬜⬜⬜🟩
🟩⬜🟩⬜🟩
🟩⬜🟩⬜🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
22.06.2026, 02:52:12
  • 2
https://www.krosno112.pl/artykul/30062,gddkia-przyspiesza-dzialania-po-zerwaniu-umowy-na-s19-domaradz-krosno

GDDKiA intensyfikuje działania po zerwaniu umowy na S19 Domaradz–Krosno z winy Mostostalu Warszawa. Na początek lipca planuje przetarg na roboty zabezpieczające, a we wrześniu ma wybrać nowego wykonawcę Via Carpatii.

Niech zgadnę, GDDKiA nie chciała dać polskiej firmie aneksu, gdy okazało się jakim bagnem jest ten odcinek i że inwestycja podrożeje o dobre kilkaset bsniek, więc starają się przerzucić winę na firmę że się nie wywiązuje z nierentownego kontraktu.
Ale jak już
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o_co
o_co 22.06.2026, 07:13:57 via Wykop
  • 1
@MatyasHunyadi: Mostostal jest tak samo polski jak Biedronka ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż pewnie lepszym porównaniem by było Dino

na tej inwestycji chcieli zrobić gruby wał, w przetargu dali najniższą cenę żeby go wygrać i z tego co słyszałem to byli dogadani że będą sobie dowolnie aneksować jakby koszty rosły, tak że by nas podatników ta inwestycja kosztowała (pod stołem) grube miliony. Na szczęście władza się
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
15.06.2026, 11:48:42
  • 441
#polityka #usa #trump #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki

IDIOKRACJA wjeżdża na pełnej kur... XD
Kempes - #polityka #usa #trump #bekazpisu #bekazkonfederacji #bekazprawakow #heheszki...

źródło: 1000079613

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o_co
o_co 15.06.2026, 12:54:59 via Wykop
  • 5
@Kempes: nie sądziłem, że Idiokracja będzie filmem dokumentalno-proroczym
  • Odpowiedz

354

Rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu

Rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu

Niezwykły rekordowy sum wyłowiony z Balatonu na Gocławiu przez imigrantów ze Wschodu wywołał burzę. Sprawę skomplikował

zdrajczyciel
z
facebook.com
dodany: 02.06.2026, 08:56:21
  • 73
  • #
    warszawa
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
o_co
o_co 03.06.2026, 04:21:22 via Android
  • -12
@Edisni: a nie powinno się, sum to szkodnik. Brak tej ryby spowoduje wzrost liczebności i różnorodności innego rodzaju ryb

375

Polska gra Auto fuszerka debiutuje na Steamie

Polska gra Auto fuszerka debiutuje na Steamie

Na Steam zadebiutował wyczekiwany symulator mechanika z otwartym światem. Nostalgiczny powrót do Polski z lat 90. stał się faktem.

Victor_Manzon
z
gry-online.pl
dodany: 28.05.2026, 22:57:32
  • 71
  • #
    steam
  • #
    grykomputerowe
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    pc
o_co
o_co 29.05.2026, 21:40:30 via Wykop
  • 27
gram sobie od premiery, grałem też w demko i szczerze mam mieszane uczucia, na pewno nie jest to gra na całonocne sesje
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

o_co
o_co 29.05.2026, 21:47:47 via Wykop
  • 9
@o_co: a i jazda rowerem powoduje u mnie odruch wymiotny, a sposób odkładnia przedmiotów konwulsje
o_co
o_co 01.06.2026, 12:20:53 via Wykop
  • 0
@MrPrado30: ok, po 5h grania (w sumie) poszedł uninstall

Teuvo
Teuvo
14.05.2026, 07:42:32
  • 57
24h zajęło im żeby usunąć awarię internetu na całej ulicy

ciekawe czy odliczą ten czas od faktury barany
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o_co
o_co 14.05.2026, 08:54:20 via Android
  • 1
@Teuvo: u mojego ISP mam zapis ze rekompensuja za kazde 24h 1/30 kwoty abonamentu ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli przykładowo płacąc 50zl za neta i przy awarii 24h kolejna fv dostanę pomniejszoną o 1,66zl
  • Odpowiedz

680

Łukasz Mejza wyrzucony z klubu PiS. Jest komunikat

Łukasz Mejza wyrzucony z klubu PiS. Jest komunikat

Mając sądownie potwierdzone jakim dnem jest Mejza, PiS wyrzuca go z klubu parlamentarnego.

RomanKarburator
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 29.04.2026, 14:51:04
  • 98
  • #
    polityka
o_co
o_co 29.04.2026, 15:50:36 via Android
  • 49
@Idaho597: odczytywanie sarkazmu to ponoć umiejętność ludzi inteligentnych
o_co
o_co 24.04.2026, 17:28:30
  • 2
Jak powiedzieć po angielsku, że: on podał się do ojca?
o_co - Jak powiedzieć po angielsku, że: on podał się do ojca?

źródło: 678270524_1488754685947380_3607446417326457218_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bambrx
Bambrx
18.03.2026, 05:24:24
  • 470
#lotto
Druga czwórka w życiu... Jedna cyfra. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Za tą główną wygraną człowiek by sobie już inaczej życie ułożył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bambrx - #lotto 
Druga czwórka w życiu... Jedna cyfra. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Za tą główną wygra...

źródło: 1000003607

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o_co
o_co 18.03.2026, 06:59:35 via Wykop
  • 4
@Bambrx: kiedyś trafiłem 5 w Lotto+, jakiż to był ból braku jednej cyfry a 4 siadła mi już dwa razy
  • Odpowiedz
o_co
o_co 10.03.2026, 17:47:53
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KIaudik
KIaudik
27.02.2026, 20:35:57
  • 480
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o_co
o_co 27.02.2026, 21:20:03 via Wykop
  • 666
@KIaudik: podszedłbym bardziej sceptycznie do tego sondażu, wzrost procentowy "niezdecydowani" to Ci co zagłosują na PiS i Konfe ale wstydzą się mówić o tym głośno
  • Odpowiedz
o_co
o_co 28.02.2026, 08:30:04 via Android
  • 0
@Zgagarast: także jestem centrowcem i masz rację, brakuje partii na którą mógłbym oddać głos, dlatego zawsze wybieram mniejsze zło głosując na KO
  • Odpowiedz
Drizztek
Drizztek
Drizztek
27.02.2026, 20:34:22
  • 301
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o_co
o_co 27.02.2026, 21:29:44 via Wykop
  • 0
@Drizztek: w tej kolejce stoją ludzie którzy głosowali na wszystkie partie nie tylko na KO
  • Odpowiedz
Colt__
Colt__
27.02.2026, 20:09:52
  • 1313
Kto grał daje plusa.
Colt__ - Kto grał daje plusa.

źródło: 1000014139

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o_co
o_co 27.02.2026, 21:08:38 via Wykop
  • 12
@Colt__: Call of Duty 2 i klany w multi, mecze na Burgundy tylko rifle... ahhh #nostalgia mocno
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
25.02.2026, 09:50:15
  • 352
Ładnie się bawicie tam widzę #krakow
curiousboi - Ładnie się bawicie tam widzę #krakow

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o_co
o_co 25.02.2026, 11:37:05 via Wykop
  • 8
@curiousboi: a to z mojej okolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
o_co - @curiousboi: a to z mojej okolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: hehe

Pobierz
  • Odpowiedz
o_co
o_co 26.02.2026, 08:32:25 via Android
  • 1
@lycaon_pictus: Trasa Rzeszów - Barwinek, w Zboiskach
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

P i o t r

  • Bojowy wóz piechoty
  • K r o s n o
  • https://www.wykop.pl/ludzie/o_co/

Osiągnięcia

  • Ekshibicjonista
    od 17.04.2019

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.01.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.07.2020

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 20.04.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking