Wszedł ten KSeF, wszystko niby jest w jednym miejscu, teoretycznie wszystko powinno być łatwiejsze a biuro znowu podniosło cenę i zaczynam zastawiać się czy tego sobie samemu nie robić.
Prowadzę usługi więc miesięcznie mam 5-10 faktur (łącznie sprzedaż i koszty), jestem zwolniony z VATu, podatek płacę kwartalnie.
Jak to drodzy Państwo wygląda? Będę wdzięczny za

















![Czy pieniądze z OFE zostały skradzione przez rządzących? [Inwestomat]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/0c90d5e413bf57cb5149b95f92a2afdd119f3b15ebb2bbeeb551a0205e380ec0,w220h142.jpg)



#psychiatria #zus