@buddookan: dwa trupy czy więcej? ()
tak jak lubię pokazy lotnicze i są imponujące, tak liczba śmiertelnych wypadków podczas ich trwania jest zatrważająca
  • Odpowiedz
Co specjaliści sądzą? Nie wiem czy mam się odwoływać (1500/10), bo ja to ten biały debil.... To był najdroższy kebab w moim życiu. Nagrania przód tył i foto, zapraszam i proszę o cenne rady i krytykę
https://drive.google.com/drive/folders/1Yj3w-Ix3iqTkihNibhxzu-wspuOwvLjb?usp=sharing

#drogi #wypadek #policja #takasytuacja #blacharstwo #kebab #stopcham
SzalonyNeptyk - Co specjaliści sądzą? Nie wiem czy mam się odwoływać (1500/10), bo ja...

źródło: IMG_20231109_141907

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzalonyNeptyk: nic nie ugrasz, cofałeś i włączałeś się do ruchu. A na nagraniu widać, że grażyna z hondy nawet nie patrzyła na Ciebie. Jedna z tych, która widzi cel znajdujący się wyłącznie 2 metry na wprost jej maski, bo nie obserwuje w ogóle otoczenia.
  • Odpowiedz
Jedyną ślepą osoba był OP. Wyjeżdża z miejsca parkingowego pod jadące auto.


@lentilek: nie był ślepy, babka szybko ruszyła. Tak, jego wina. Ale jakby wykazała się odrobiną empatii, to by go wypuściła, bo na pewno było widoczne od dłuższej chwili, że próbuje stamtąd wycofać.
  • Odpowiedz
Niedawny #wypadek z USA. Skrzyżowanie pijanego parówkowego kierowcy i sebkowej ucieczki do Dubaju.
Pasażer nie żyje, kierowca-kobieta przeżyła i uciekła przez Kanadę do Chin. Nakaz zatrzymania wydano miesiąc po zdarzeniu.

W USA nazywają to "high performance vehicle driven by low performance driver", a na Jamajce "drive like a lightning, crush like a thunder".

#wypadeka1 #peretti #samochody #motoryzacja #szybkoalebezpiecznie
Yelonek - Niedawny #wypadek z USA. Skrzyżowanie pijanego parówkowego kierowcy i sebko...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, potrzebuje opinii.
Jadę rowerem wzdłuż DDR jak na zdjęciu (czarna strzałka). Pani wjeżdża na posesję samochodem (zielony kwadracik) zatrzymuje się przed bramą wjazdową i przed DDR i czeka na jakiś bilet.
Mam miejsce żeby przejechać, jestem przed autem, a Pani nagle rusza i mnie potrąca.
Ja poturbowany, rower rozbity.
Kto w tym przypadku miał pierwszeństwo?
Kierowca się nie poczuwa do winy.
WlatcaPustyni - Mirki, potrzebuje opinii. 
Jadę rowerem wzdłuż DDR jak na zdjęciu (cz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no to twoja wina.


@zimowyporanek: Niby czemu?
To nawet nie jest skrzyżowanie, tylko po prostu zjazd na posesję, więc żadnego znaku nie potrzebujesz.
Gość jedzie prosto, kobieta skręca w lewo. Skręcając w lewo ma ustąpić każdemu poruszającemu się w przeciwnym kierunku - samochodom, pieszym, rowerzystom.
@WlatcaPustyni
  • Odpowiedz
#ratownikmedyczny #poznan #wypadek
Chcialem złożyć na ręce ratowników medycznych podziękowanie za Waszą pracę.
Bylem świadkiem zdarzenia gdzie widziałem pełen profesjonalizm, opanowanie, doświadczenie i wiedzę.
Wasza praca jest bardzo potrzebna i za mało doceniania.
Bardzo dziękuję
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Volmz Po 1. nie podajesz numeru konta do wypłaty odszkodowania aż do zaakceptowania wyceny. Po 2. patrzysz na wyliczenie wartości samochodu i na wyliczenie kosztu naprawy. Jeżeli różnica jest niewielka to jest szansa. Po 3. wykupujesz za jakieś 150zł dostęp do kalkulatora szkód którego używa ubezpieczyciel do swoich wyliczeń (nazwa jest gdzieś tam na tym dokumencie który dostałeś z wyliczeniem) Po 4. wprowadzasz do kalkulatora własnoręcznie dane na temat rwojego samochodu
  • Odpowiedz
Po 1. nie podajesz numeru konta do wypłaty odszkodowania aż do zaakceptowania wyceny.


@janbrz: HEHE kiedyś - nie przy całce, ale normalnej szkodzie - nie dawałem numeru konta bo chciałem bezgotówkowo, to mi listonosz przyniósł wyliczoną przez nich sumę XD
  • Odpowiedz
@Roniq: ale tyskie smakuje gorzej niz zywiec, jest drozsze niz zywiec, i ma mniej procentow niz zywiec, a producent zarabia tylko dlatego ze na zywiec czesto jest promka w biedronce co sie przeklada na to ze sa wyprzedane
  • Odpowiedz