Dobra dobra tyle gadania o winnych w sprawie tego wypadku ale nikt nie pomyślał że to wina tych co robili remont i zablokowali drogę, przecież powinna pójść informacja do każdego bananowca że jest zamknięta drogą aby w spokoju mogli z---------ć po mieście
( ͡º ͜ʖ͡º)
#krakow #wypadek #pdk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak bym miał czas to bym chociaż wiedział o tym. A to nawet nie wiedziałem że to są jakieś gwiazdy


@matt-brjnm: Nie martw się też się dowiedziałem przed chwilą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O istnieniu programu po prostu wiem, bo gdzieś tu się kiedyś przewijało. A czy gwiazdy to tam nie wiem, na pewno ona tam występuje a on jest znany, z tego, że jest synem,
  • Odpowiedz
Obstawiam, że rodzinka bananowego oskarka zaraz bedzie udowadniac, ze to pieszy spowodowal wypadek a ich oski to przeciez niewinny tylko wszyscy inni do okola. Szkoda chlopa co przechodzil sobie wieczorkiem po imprezie ( ͡° ʖ̯ ͡°)Robcie foty #krakow #wypadek
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale to musi być cios dla rodzica, gdy zdaje sobie sprawę, że jej jedyny syn nie żyje przez jej wychowanie, „zaszczepienie” pasji i pewnie jeszcze fundowania zachcianek budowania Reno.

#wypadek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@30062018: niektóre osoby są za głupie żeby dojść do takich wniosków i nie potrafią into autorefleksja

Winni są wszyscy do około za to tylko nie one ( ͡° ͜ʖ ͡°)typową cechą sebkow dorobkiewiczów cwaniaków
  • Odpowiedz
@paczelok: Myślałem, że to jest jasne, że przechodzień był podróżnikiem w czasie i był nim Jacek Jaworek. Przeniósł się w czasie o dokładnie 2 lata, dlatego nikt nie mógł go znaleźć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie wqrwia w takich sytuacjach to, że krytyka jest komentowana, że:

Tak mówisz, bo na pewno zazdrościsz hajsu / samochodu / życia

Jakby to był jakikolwiek argument xDD

Nie wiem jak wy, ale ja bym krytykował zarówno Sebe w bawarce-ulepie za 3,7k jak i jakiegoś bananka z samochodem doinwestowanym na kilkaset kafli. Tyczy się to wszystkiego. Jakby banan się przewróci i głupi ryj rozwali to śmieję się tak samo jakby to
niochland - Najbardziej mnie wqrwia w takich sytuacjach to, że krytyka jest komentowa...

źródło: klinika Budzik wybudzanie małego Krystianka

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kazdy kto tu publicznie glupoty gadal, ze pieszy dobrze przechodzil i ze mozna wszedzie przechodzic licze, ze tu przyjdziecie, przeprosicie i posypiecie glowe popiolem. Jak zwykle wykopki, ktore pozjadaly wszystkie rozumy nie mialy racje. Dziwne, nie znalem. Przypominam wykopki twierdzily, ze mozna sobie bez problemu przeciac ruchliwa ulice dwupasmowa, nastepnie pas zieleni i na koncu ulice czteropasmowa i ze jest to w pelni legalne. Przeprosiny mozna napisac pod tym wpisem lub pod
kamil-tika - Kazdy kto tu publicznie glupoty gadal, ze pieszy dobrze przechodzil i ze...

źródło: 4f36b9a589393e47e45cc34c4bf712206d8f3382cd02619cbd4aaadd223bc14f

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#krakow #wypadek
Jakby kolo jechał stówką, jak twierdzą niektórzy, to tak by nie miotało, tylko ładnie by wyhamował... Szczególnie, że to rs, która z takich prędkości staje w miejscu...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wypadek
Szkoda że chłopaki spod Krakowa nie mogą obejrzeć "Torque - jazda na krawędzi" na tvn 7. By zobaczyli jak się jeździ.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eazy-e: potepiasz innych a sam bezpiecznej i przepisowej odległości nie trzymales i gdyby tam się zderzyli to może i Ty byś się w nich w----l ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widać ze nie jeździsz po ekspresowkach zbyt wiele
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach