Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 23
źródło: Chaos n Rozpierdol
Pobierz- 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Mutare_mundi: jak bym miał czas to bym chociaż wiedział o tym. A to nawet nie wiedziałem że to są jakieś gwiazdy
konto usunięte via Wykop
- 0
jak bym miał czas to bym chociaż wiedział o tym. A to nawet nie wiedziałem że to są jakieś gwiazdy
@matt-brjnm: Nie martw się też się dowiedziałem przed chwilą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O istnieniu programu po prostu wiem, bo gdzieś tu się kiedyś przewijało. A czy gwiazdy to tam nie wiem, na pewno ona tam występuje a on jest znany, z tego, że jest synem,
- 305
@Kubanczyk92 ciekawe czy jak znajdą to dowalą mu wyrok za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym.
@rysio77: To mistrz zabawy w chowanego
źródło: IMG_20230716_000107
PobierzNiech ktoś mi streści w 3 zdaniach lub mniej co to za #wypadek był w Krakowie i skąd tyle szumu i to?
- 4
Ale to musi być cios dla rodzica, gdy zdaje sobie sprawę, że jej jedyny syn nie żyje przez jej wychowanie, „zaszczepienie” pasji i pewnie jeszcze fundowania zachcianek budowania Reno.
#wypadek
#wypadek
@randybobandy2: a co ma do tego hi5? to nie atak tylko nie jestem w temacie w jaki sposob laczysz ich z wypadkiem.
- 0
tydzien temu rozwalil sie o dom inny jego gosc, matka tego dzis prowadzil tez byla u niego, nawet mowila o denacie
- 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 16
@rysio77: przechodzien otworzyl portal do innego swiata
@paczelok: Myślałem, że to jest jasne, że przechodzień był podróżnikiem w czasie i był nim Jacek Jaworek. Przeniósł się w czasie o dokładnie 2 lata, dlatego nikt nie mógł go znaleźć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najbardziej mnie wqrwia w takich sytuacjach to, że krytyka jest komentowana, że:
Jakby to był jakikolwiek argument xDD
Nie wiem jak wy, ale ja bym krytykował zarówno Sebe w bawarce-ulepie za 3,7k jak i jakiegoś bananka z samochodem doinwestowanym na kilkaset kafli. Tyczy się to wszystkiego. Jakby banan się przewróci i głupi ryj rozwali to śmieję się tak samo jakby to
Tak mówisz, bo na pewno zazdrościsz hajsu / samochodu / życia
Jakby to był jakikolwiek argument xDD
Nie wiem jak wy, ale ja bym krytykował zarówno Sebe w bawarce-ulepie za 3,7k jak i jakiegoś bananka z samochodem doinwestowanym na kilkaset kafli. Tyczy się to wszystkiego. Jakby banan się przewróci i głupi ryj rozwali to śmieję się tak samo jakby to
źródło: klinika Budzik wybudzanie małego Krystianka
Pobierz@niochland: smieszna felga hehe
Komentarz usunięty przez autora
Kazdy kto tu publicznie glupoty gadal, ze pieszy dobrze przechodzil i ze mozna wszedzie przechodzic licze, ze tu przyjdziecie, przeprosicie i posypiecie glowe popiolem. Jak zwykle wykopki, ktore pozjadaly wszystkie rozumy nie mialy racje. Dziwne, nie znalem. Przypominam wykopki twierdzily, ze mozna sobie bez problemu przeciac ruchliwa ulice dwupasmowa, nastepnie pas zieleni i na koncu ulice czteropasmowa i ze jest to w pelni legalne. Przeprosiny mozna napisac pod tym wpisem lub pod
źródło: 4f36b9a589393e47e45cc34c4bf712206d8f3382cd02619cbd4aaadd223bc14f
Pobierz@kamil-tika wiadomość na snapie to niepodważalny dowód!
@kamil-tika: Nic się nie stało, selekcja naturalna.
Gdyby jechali tak jak powinni, to ten pieszy przeszedłby dwa dni przed nimi, ale widocznie spieszyło im się na cmentarz.
Gdyby jechali tak jak powinni, to ten pieszy przeszedłby dwa dni przed nimi, ale widocznie spieszyło im się na cmentarz.
- 1
#wypadek
Szkoda że chłopaki spod Krakowa nie mogą obejrzeć "Torque - jazda na krawędzi" na tvn 7. By zobaczyli jak się jeździ.
Szkoda że chłopaki spod Krakowa nie mogą obejrzeć "Torque - jazda na krawędzi" na tvn 7. By zobaczyli jak się jeździ.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@twardy_kij: Dlaczego?
@twardy_kij: Nie ma tu filozofii, ot kolejny mistrz prostej ktorego pokonal zakret.
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@eazy-e: na filmie to akurat niedzielny Janusz niepatrzący w lusterka
(kierowca tuningowanego BMW tutaj)
(kierowca tuningowanego BMW tutaj)
konto usunięte via Wykop
- 2
@eazy-e: potepiasz innych a sam bezpiecznej i przepisowej odległości nie trzymales i gdyby tam się zderzyli to może i Ty byś się w nich w----l ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widać ze nie jeździsz po ekspresowkach zbyt wiele
Widać ze nie jeździsz po ekspresowkach zbyt wiele
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 216
@51431e5c08c95238: To po prawej wcale ładne nie jest
Nie przesadzajcie z twarzą wiele nie zrobiła. Na jednym jest umalowana
@Mpocieszka: zrobione czoło, usta, żuchwa - faktycznie nic

























#wypadek #krakow
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierzhehe chyba mur twistu