Po kontroli, zrobił rtg i mówi że bardzo dobrze się osiadły kręgi i niema nic przeciwko żeby wyciągać złom. Bo mówi że nie widzi nic przeciwko do powrotu na szosę, ale przyznał że rocznie kilka osób wraca z pękniętym kolejnym przez stabilizacje. #wypadek #szosa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

miraski trzymajcie kciuki! jutro jadę na jedną z najważniejszych kontrol u chirurga, mam nadzieję że nie przesadziłem z rehabilitacją bo w najgorszym przypadku mogą jeszcze operacyjnie naprawić to co mogłem z----ć.
#wypadek #rower #szosa
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
to dlatego piszesz, że przesadziłeś z rehabilitacją?


@patrol798: bo to tylko okaże się na rtg jutro, czy coś nie poruszyłem. każdy rehabilitant mówił że niema prawa ale mieli takie przypadki że szedł na operacje
  • Odpowiedz
@GrubyKociol też myślałem że pozycja na rowerze jest ok. Na szosie tym bardziej bo dzięki pochylonej do przodu pozycji kręgosłup nie dostaje po dupie przy uderzeniach na drodze. Ale chodzi o nacisk na krążki międzykręgowe tzw. dyski. To samo jak zła pozycja na krześle przy biurku czy na miękkiej sofie przed tv. Kręgosłup wygięty jest w nienaturalny sposób. Ja na przykład ze względu na szyję nie powinienem jeździć w terenie, a
  • Odpowiedz
Ale fakt, że mimo wszystko go przepraszał choć nic złego nie zrobił :)


@patrol798: przepraszanie "sorry" po angielsku niekoniecznie oznacza branie winy na siebie, a po prostu solidaryzowanie się z poszkodowanym.

Ich przepraszanie z wzięciem odpowiedzialnosci to raczej "apologize"
  • Odpowiedz