Wpis z mikrobloga

Co specjaliści sądzą? Nie wiem czy mam się odwoływać (1500/10), bo ja to ten biały debil.... To był najdroższy kebab w moim życiu. Nagrania przód tył i foto, zapraszam i proszę o cenne rady i krytykę
https://drive.google.com/drive/folders/1Yj3w-Ix3iqTkihNibhxzu-wspuOwvLjb?usp=sharing

#drogi #wypadek #policja #takasytuacja #blacharstwo #kebab #stopcham
SzalonyNeptyk - Co specjaliści sądzą? Nie wiem czy mam się odwoływać (1500/10), bo ja...

źródło: IMG_20231109_141907

Pobierz
  • 66
ten z hondy to ślepy jakiś czy co


@PodniebnyMurzyn: @goferek Jedyną ślepą osoba był OP. Wyjeżdża z miejsca parkingowego pod jadące auto. Nie wiem o czym tu dyskutować. Babka przy skręcaniu patrzyła pewnie w lewo, a potem to już jej słońce świeciło prosto w oczy i nie pomyślała że ktoś jej nagle wyjedzie z parkingu.

@SzalonyNeptyk Taka rada na przyszłość, bo wina w 100% twoja, raz że dołączasz się do ruchu,
@goferek: @SzalonyNeptyk . Babka szybko ruszyła, a jak miała ruszyć ?xD Tak to piszecie że baby wolno ruszają i zamulają XD Było trzeba zaparkować 10 metrów dalej, a jak już wjechał to poczekać aż ktoś mu mrugnie światłami i tyle. Nie wiem jak ty, ale jak ja wyjeżdżam z miejsca parkingowego na ruchliwej ulicy, to jak widzę że jadą auta to nie wyjeżdżam im pod maskę, licząc że okażą sympatie, tylko