Kurde, z ciekawości sobie popatrzyłem ile kosztują teraz stare edycje kolekcjonerskie i osiągają niezłe sumki. Chłop miał za dzieciaka kolekcjonerkę Vice City, szkoda, że pogubiłem jej zawartość. ( ͡°ʖ̯͡°) #gta #gry
Kupuje głownie cyfrowe wersje, czy co z drugiej ręki czy to promocje. Ale GTA zawsze miałem pudełkowe wydanie, fizyczne k---a szmary bajery mapy a tu k---a co? XD czuje się wyruchany. #gta
@EpicElion: Ja też xD Jak nie ma nic fajnego, fizycznego, to na h-j te preordery pół roku przed. Tego nie zabraknie. Kupie 2 dni przed premierą, żeby się na dodatki załapać i tyle.
@Larsberg: I przez 30 lat sie nie potrafił nauczyć grać xD W RE: Requiem chłop chcial sie leczyć, ale nie wiedzial, ze ma full hp, a to armor jest zbity. Dramat.
@Roniq: jeśli już wyjdzie to myślę że z 5 k sprzeda ale nie wiem czy ta jego biedna społeczność której nie stać na gry więc szuka walidacji że nic nie tracą gdy ich omija jakiś tytuł kupi od niego
Przegadany odcinek #invincible - finał miałem tydzień temu
Konfrontacje Nolana i cała Debbie peak odcinka, cała reszta zwłaszcza Mark z Eve mega mnie wynudzili, jakoś postać Eve była fajniejsza jako Eve niż "Dziewczyna Marka"
Serial póki co polega na robienia z Marka worka treningowego i poddawaniu jego ciała ekstremalnym próbom przetrwania, ale tym razem polecieli grubo ( ಠ_ಠ)
Dlaczego nie mogę zmienić widoku siatki na listę? Wczoraj było ok, co te dekle znowu kombinują. Jest jakaś możliwość, żeby przywrócić listę? Komputer PC, Firefox. #youtube #kiciochpyta #it #pcmasterrace #firefox
#gta #gry
źródło: IMG_2331
Pobierz